دخترا معیارهای انتخاب همسرایندتون چیه؟

sariii

کاربر بیش فعال
جوک بی مزه ای بود:mad:
به نظرت این همه پسر چی هستن یعنی اینا مردنیستن
الحمدلله چیزی که زیاده مرده متنها چنددرصدشون واقعا مردن اون بماند
بهتربود میگفتی پسرخوب وبدردبخورکجا گیرمیاد

این دوست عزیز خودشو حساب نکرد!:biggrin:

Hengameh IT

عضو جدید
از اسمش معلوم ديگه مرد باشه
كسي كه بشه بهش تكيه كرد
ارزش دوست داشتن رو داشته باشه .مهربون باشه و........

maryamvali

عضو جدید
سلام من عضو جدیدم البته ازدواج کردم و می تونم حالا ادعا کنم که معیارهایی که می گفتم شعار نبوده. من فقط عشق می خواستم و محبت. یک همراه که تو هدف هامون به هم کمک کنیم. یه آدم با شعور و اخلاق. خوشبختانه بعد از 17 سال هم بازی بچه گیمو پیدا کردم و دیدم چقدر دوسم داره. تونست علی رغم تجربه های بد دوران تحصیلم اعتماد منو جلب کنه و ازدواج کردیم. اصلا پولدار نبود. حتی برای عقدمون مجبور به قرض شدیم. حتی الان تحصیلاتش از من کمتره. اما واقعا بهم کمک می کنه. باهاش به آرامش رسیدم. الانم داره دوباره درسشو شروع می کنه. پول و چیزای مادی بدست می یاد اما عمرا بتونید یه اخلاق بد رو ازبین ببرید و یا عشق ومحبت و آرامش رو بخرید

farizin

عضو جدید
خوشبخت باشین
درک متقابل یکی از بزرگترین رموز زندگی مشترک هست;)

roya .m

عضو جدید
سلام علیکم

من یک نکته را باید اینجا متذکر بشم:

اول اینکه در این تاپیک از دختر خانم های گل پرسیده شده معیارها ی انتخاب

همسرشون
چیه؟ من نمیدونم چرا پسرا دارن نظر میدن؟

دوم اینکه نداشت دیگه.:w20:

roya .m

عضو جدید
معیا های من به عنوان یه دختر کاملا" منطقی یه:
و کاملا" هم جدییه

1.باید خانواده خوبی داشته باشه چون خانواده خودم خیلی خوبن...
2.باید تحصیلکرده باشه چون خودم تحصیلکرده ام
3.باید پولدار باشه چون حوصله بدبختی کشیدن و اضافه کاری و پول کرایه خونه دادن و .................. را ندارم.
4. باید قد بلند و حداقل 185 باشه!چون خودم قد بلندم و شاید بعضی وقتها هم دلم بخواد کفش پاشنه بلند بپوشم .
5. اگر بگم باید خوش اخلاق و با ایمان باشه الکی دلم را خوش کردم چون تا وقتی با کسی زندگی نکنی شحصیت واقعی شو نمیشناسی!!!!!!!!!

به نظر شما اینا چیز زیادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینا لازمه زندگی یه.

roya .m

عضو جدید
بنده معیارم برای ازدواج اینه که خانمم دندانپزشک باشه.......:D

فقط همین شغل غیر این قبول نیست:D;)

حالا اگه شما همه دندوناتون خرابه و یه سرویس کامل میخواد و پولشو ندارید میخوای زن دندونپزشک بگیری با این توهم که مجانی دندوناتو درست کنه!!!!!!!!!!!:tooth:
تو این زمونه آدم دیگه واسه باباشم مجانی کار نمیکنه چه برسه به شوهر!!!!!!!!!:w43::w08:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا اگه شما همه دندوناتون خرابه و یه سرویس کامل میخواد و پولشو ندارید میخوای زن دندونپزشک بگیری با این توهم که مجانی دندوناتو درست کنه!!!!!!!!!!!:tooth:
تو این زمونه آدم دیگه واسه باباشم مجانی کار نمیکنه چه برسه به شوهر!!!!!!!!!:w43::w08:

چه ربطی داره؟؟؟؟

من واسه در آمدش گفتم خواهر:D

roya .m

عضو جدید
موضوع جالبیه
اگه اجازه بدین من یه چیزی میخوام بگم
من الان هم از نظر مالی هم از نظر اخلاقی همه چیزایی که برای خانوما مهمه ( ولی کلی تعارف میکنن که اصلا براشون مهم نیست یه لقمه نون و صداقت و .... ) ولی هنوز به این نتیجه نرسیدم که اگه معیار زندگی پوله که واقعیت همینه تو ایران ازدواج کنم یا خارج ازکشور ؟؟؟؟
یه سوال از خانمها داشتم لطفا منو راهنمایی کنید :
چه فرقی بین خودتون و دخترهای خارجی ( اروپا و آمریکا ) میبینید که تصمیم یه پسرو برای ازدواج با یه ایرانی یا یه خارجی قطعی میکنه ؟......

----------------------------------------------------------------
آمده ام بیاموزم چرا که هر آنچه به یاد دارم لحظه ای برای آموختن بوده .......

خوب به نظر من فرقش اینه که حداقل ما دخترای ایران در عوض این خواسته هامون تا ابد به زندگیمون وفادار میمونیم. ولی دخترای خارج از کشور حالا چه ایرانی مقیم خارج و چه اصالتا" خارجی به هیچ وجه به زندگیشون پایبند نیستند.

البته دخترا نگفتن که پول تنها معیارشونه بلکه یکی از معیارهاشونه.
خیلی از آدم ها هستند که با وجود پولداری تو زندگیشون موفق نبودن پس خیلی مسائل هست که دلیل بر عدم موفقیت یه زندگی خوب و خوشبخت میشه.
امیدوارم شما هم تو زندگیتون موفق بشید با این شرط که فکر نکنید وقتی پول دارید یعنی همه خواسته های یه دختر را دارید.

آخرین ویرایش:

negin1313

عضو جدید
ذهن آدما شبیه یه پازل میمونه وقتی کسی بتونه این پازل رو درست کامل کنه حتما واسه شما میتونه ایده آل باشه
پول و تحصیلات همیشه ضامن خوشبختی نیست
با یه اخلاق خوب و یه شخصیت میشه به همه چیز رسید

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوهر که
یکیش کمه
دوتاش غمه
سه تا که شد خاطر جمه :w36:
برای هر کدومشم معیارای خاصی هست که حالا فرصت گفتنش نیست:w40::w27:

sam-smith

عضو جدید
خوب به نظر من فرقش اینه که حداقل ما دخترای ایران در عوض این خواسته هامون تا ابد به زندگیمون وفادار میمونیم. ولی دخترای خارج از کشور حالا چه ایرانی مقیم خارج و چه اصالتا" خارجی به هیچ وجه به زندگیشون پایبند نیستند.

البته دخترا نگفتن که پول تنها معیارشونه بلکه یکی از معیارهاشونه.
خیلی از آدم ها هستند که با وجود پولداری تو زندگیشون موفق نبودن پس خیلی مسائل هست که دلیل بر عدم موفقیت یه زندگی خوب و خوشبخت میشه.
امیدوارم شما هم تو زندگیتون موفق بشید با این شرط که فکر نکنید وقتی پول دارید یعنی همه خواسته های یه دختر را دارید.

کی گفته اون ها به زندگی پایبند نیستند و ایرانیاش پایبندن؟

sam-smith

عضو جدید
جوک بی مزه ای بود:mad:
به نظرت این همه پسر چی هستن یعنی اینا مردنیستن
الحمدلله چیزی که زیاده مرده متنها چنددرصدشون واقعا مردن اون بماند
بهتربود میگفتی پسرخوب وبدردبخورکجا گیرمیاد

تو این زمونه اسم مرد رو خط زدن
آدما دو دسته اند
یا نامردن یا که زن

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کمترین خصوصیاتیه که یک همسربایدداشته باشه والا ازدواج نکنیم خیلی بهتره
یعنی شما میگی مرد دروغگو و خیانت کارباشه مهم نیست
اگراهل کارومسئولیت زندگی وغیرت نباشه مهم نیست
اگرهمسرشو دوست نداشته باشه مهم نیست
تازه من ازپول وثروت وتیپ که معیاراکثردخترهاست نام نبرم فقط سیرت برام مهم بود

پس همسراینده شما هم وفادارو صادق نباشه اشکالی نداره دیگه........

تمام خصو صیات خوب تو یه نفر جمع نمیشه تو باید ببیننی پارتنرت اخالقش با تو جور در میاد یا نه غیرتش با اعتقادت جور یا نه امکا نات مالیش توقعات تتو رو جواب میده یا نه راستگو بودن هم همینجور یعنی تا حالا خودت دروغ نگفتی این جهان جهانه نسبیت هیچ چیزو هیچ کس کامل نیست

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته هیچ انسانی کامل نیست ولی برای انتخاب نیمه تنت باید هم کفو ی انتخاب کنی که ازنظرخوصیات اخلاقی شبیه به خودت باشه
اینجا دنیای مجازیه شما منو نمیشناسی و من نیازی هم به خوب جلوه دادن خودم ندارم ولی من درخانواده ای تربیت شدم که صداقت ویکرنگی سرلوحه زندگیشون بوده
نمیگم اصلا دورغ نگفتم وشجاعانه هم اعتراف میکنم که گفتم ولی خیلی کم اونم بخاطردوستی که خیلی دوستش داشتم وبخاطرهمین دروغ ضربه سختی هم خوردم و درس عبرتی شد که ازهم خودم وهم از خدای خودم شرم کنم ودیگه بخاطرهیچکس دورع نگم
من بخاطریکرنگی وصداقتم خیلی ضربه خوردم ولی این صربه ها هیچوقت باعث نشده نظرم راجع به رفتارهای انسانی تعییرکنه
پس باتوجه به شخصیت وسیرت واعتقاداتم باید بامردی ازداوح کنم که مثل خودم باشه

پ:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته هیچ انسانی کامل نیست ولی برای انتخاب نیمه تنت باید هم کفو ی انتخاب کنی که ازنظرخوصیات اخلاقی شبیه به خودت باشه
اینجا دنیای مجازیه شما منو نمیشناسی و من نیازی هم به خوب جلوه دادن خودم ندارم ولی من درخانواده ای تربیت شدم که صداقت ویکرنگی سرلوحه زندگیشون بوده
نمیگم اصلا دورغ نگفتم وشجاعانه هم اعتراف میکنم که گفتم ولی خیلی کم اونم بخاطردوستی که خیلی دوستش داشتم وبخاطرهمین دروغ ضربه سختی هم خوردم و درس عبرتی شد که ازهم خودم وهم از خدای خودم شرم کنم ودیگه بخاطرهیچکس دورع نگم
من بخاطریکرنگی وصداقتم خیلی ضربه خوردم ولی این صربه ها هیچوقت باعث نشده نظرم راجع به رفتارهای انسانی تعییرکنه
پس باتوجه به شخصیت وسیرت واعتقاداتم باید بامردی ازداوح کنم که مثل خودم باشه

پس با این نظر موافقی که اول باید خصوصیات خودتو بسنجی بعد از همسرت انتظار در همون حد ذاشته باشی نه بیشتر مثل خیلیهآ

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه بازهم متوجه نشدید! معیارهای من چیزهاییه که باخصوصیات خودم همخونی داره نه کمترنه بیشتر
صداقت ووقاداری ویکرنگی واعتقادت دینی دارم ازهمسرایندم هم همینو میخوام
چیزبیشتری نخواستم حتی مسائل مالی برام مطرح نیست !به نظرم خواستن اینها برای زندگی با شخصی که یک عمرقراره درکنارش زندگی کنی چیززیادی نیست !کما اینکه اسلام تاکید زیادی براتنخاب همسری بااین خصوصیات کرده

به پای هم پیر شین براتون ارزوی موفقیت میکنم

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه بازهم متوجه نشدید! معیارهای من چیزهاییه که باخصوصیات خودم همخونی داره نه کمترنه بیشتر
صداقت ووقاداری ویکرنگی واعتقادت دینی دارم ازهمسرایندم هم همینو میخوام
چیزبیشتری نخواستم حتی مسائل مالی برام مطرح نیست !به نظرم خواستن اینها برای زندگی با شخصی که یک عمرقراره درکنارش زندگی کنی چیززیادی نیست !کما اینکه اسلام تاکید زیادی براتنخاب همسری بااین خصوصیات کرده

به پای هم پیر شین براتون ارزوی موفقیت میکنم

romak_m

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

از شوخی بگذریم یه چیزی هست که هیچ دختر و پسری در برابرش نمیتونه مقاومت کنه
و اگه تمام دنیا با پولاش و قد و هیکل و دیسیپلین و تحصیلات جلوی اونها رژه برن بازم اونا در هر لحظه و هر ثانیه دلشون برای هم تنگ میشه اگه جواب این کلمه جادویی رو بدونین میفهمید که تمام مطالبی که گفتین از احتیاجات آدماست برای راحتی و رفاه بهتر و کلیشه ای بیش نیست
اگه گفتید اون کلمه یا جمله جادویی چیه بدونید که یه قدم بزرگ تو زندگیتون برداشتین منتظر جواباتون هستم :w27:

sinatra6

عضو جدید
از شوخی بگذریم یه چیزی هست که هیچ دختر و پسری در برابرش نمیتونه مقاومت کنه
و اگه تمام دنیا با پولاش و قد و هیکل و دیسیپلین و تحصیلات جلوی اونها رژه برن بازم اونا در هر لحظه و هر ثانیه دلشون برای هم تنگ میشه اگه جواب این کلمه جادویی رو بدونین میفهمید که تمام مطالبی که گفتین از احتیاجات آدماست برای راحتی و رفاه بهتر و کلیشه ای بیش نیست
اگه گفتید اون کلمه یا جمله جادویی چیه بدونید که یه قدم بزرگ تو زندگیتون برداشتین منتظر جواباتون هستم :w27:

دوست داشتن اونم از ته دل