دخترا جواب بدن: آیا حاضرید با پسری که سربازی نرفته ازدواج کنید؟

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعواست؟؟؟ما هم هستیم!
راست میگن دیگه شما پسره برید آشتونو بخورید....!
ما خانومام کارهای مدیریتی و نظارتیه مهمی داریم!;)

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:neutral:
what?????????
وایسا داداش مرتضام بیاد......
بعد بهت میگم...
اونم رو آبجیاش حسسسسسسسسسسسسسسسسسساااااااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسسسسسسس:w07::w07:
ای بابا حاجی بالاخره باید سربازی بره دیگه...!
اونم تو خاکریز ماست....!:D

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب خشم شب داریم. هر کسی هم بین راه لق بزنه صد تا پا مرغی میره.
1

2

3

بدو

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعواست؟؟؟ما هم هستیم!
راست میگن دیگه شما پسره برید آشتونو بخورید....!
ما خانومام کارهای مدیریتی و نظارتیه مهمی داریم!;)
کاملا درسته !
خشک و تر کردن بچه ، غذا درست کردن، سبزی پاک کردن و ....!:D

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا حاجی بالاخره باید سربازی بره دیگه...!
اونم تو خاکریز ماست....!:D
شما حاج مرتضی رو نشناختی هنوز....پای خواهراش وسط باشه دیگه هیچکس دیگه ای رو نمیشناسه....
وااااااااااااااااای می کشه شماااااااااااااااااروووووووووووووو:w02:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
:neutral:
what?????????
وایسا داداش مرتضام بیاد......
بعد بهت میگم...
اونم رو آبجیاش حسسسسسسسسسسسسسسسسسساااااااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسسسسسسس:w07::w07:
نگران نباش نیرو کمکی رسید
حاجی زخمیه
تیر خورده
:biggrin::biggrin:
ولی بازم میخواد بیاد
رفته مهمات بیاره

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما حاج مرتضی رو نشناختی هنوز....پای خواهراش وسط باشه دیگه هیچکس دیگه ای رو نمیشناسه....
وااااااااااااااااای می کشه شماااااااااااااااااروووووووووووووو:w02:
جای غیرت مردی و مردونگی و... باشه حاجی طرف ماست....!
ناموس اینجا رتبه 2 رو داره!
بالاخره ماها در اینده باید شماها رو تحت تکفل بگیریم و خرجیتون رو بریم...!
شوخی نیست شکم 10 تا گشنه رو سیر کردن!

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یکی میگه یکی هم میخنده...!
عزیزم وقتی میگم نظارتی یعنی وقتی از پادگان برگشتی بشین سبزی پاک کن ما نظارت می کنیم،غذا درست کن ، ما نوش جان می کنیم....بازم بگم؟
بخند عزیزم از این خنده ها تو پادگان گیرت نمیاد:D

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خانوم سارا افشار یا خانوم سارا ( اونیکی سارا ) با توجه به شرایط تاپیک و اینکه من تمام پستهارو خوندم . ایا وکیلم شمارا به عقد دائم آقای محمد رضا سبز در آورم ... وکیلم

محمد رضا جان مبارکه دیدی به فکرتم فقط بعد از جاری شدن عقد بیا تاپیکه مربوطه تا کارای دیگتم ریدیف کنم .

دلیل انتخابم : (اگر با من نبودش هیچ میلی .... چرا دست مرا له کرد لیلی ) : دی

آهان راستی من به پسری که سربازی نرفته زن نمیدم ( این جواب تاپیک بود )

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم سارا افشار یا خانوم سارا ( اونیکی سارا ) با توجه به شرایط تاپیک و اینکه من تمام پستهارو خوندم . ایا وکیلم شمارا به عقد دائم آقای محمد رضا سبز در آورم ... وکیلم

محمد رضا جان مبارکه دیدی به فکرتم فقط بعد از جاری شدن عقد بیا تاپیکه مربوطه تا کارای دیگتم ریدیف کنم .

:surprised:
داداش مرتضییییییییییییییییییییی...بیاااا بیین اینا چی می گن..........:neutral::w43:
:w00::w00::w00:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای غیرت مردی و مردونگی و... باشه حاجی طرف ماست....!
ناموس اینجا رتبه 2 رو داره!
بالاخره ماها در اینده باید شماها رو تحت تکفل بگیریم و خرجیتون رو بریم...!
شوخی نیست شکم 10 تا گشنه رو سیر کردن!
اتفاقاً اینجاس که می گم حاجیی رو نمیشناسی....مثل اینکه داداش منه ها.!!
اگه بحث ناموس وسط باشه،دیگه فقط خواهراش.....نه کس دیگه!!!!
حالا ببین...بزار بیاددددد:w07:

IranianWay

عضو جدید
دوستان عزیز :
این ها همش حرف هست.
باید دید دختره چی کارست از هر انگشتش چقدر هنر میبارد؟؟ اصلا هنر میبارد یا نه.

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیییییییخوام :w00::w00::w00:

sara-afshar777

عضو جدید

تو همون جا بشین کشک تو بساب ........آش تو بپز ......... رخت چرکاتو بشور ........ سماور رو جوش بیار ........ خونه رو جارو کن ........ بچه هارو کول کن ( سواری بده ) ........ خرید خونه یادت نره ها ........ گرد گیری اسباب اثاثیه رو بکن ........ گلدونا رو آب بده ......... آب حوض خالی کن ......... رختارو از رو بند جمع کن ....... قیض آب و برق و تلفن و گاز و موبایل رو بده ........... سبزی پاک کن .......... مبل هارو جابجا کن ........ لباسا رو اتو بزن ......... جوراب بچه هارو کوک بزن ........ حیاط رو جارو کن ......... آشغالا رو دم در بزار ........ شیشه هارو پاک کن ........... لحاف تشکهارو جمع کن ........ ..........................................................................................................................................
............................................................
.............................................................................................
.....................................................
................................................
...................................................................................
................................................................
.............................................................................
....................................
عزیزم موهات سفید شد با اجازه بزگترا نه خیر !:D:biggrin::biggrin::biggrin:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همون جا بشین کشک تو بساب ........آش تو بپز ......... رخت چرکاتو بشور ........ سماور رو جوش بیار ........ خونه رو جارو کن ........ بچه هارو کول کن ( سواری بده ) ........ خرید خونه یادت نره ها ........ گرد گیری اسباب اثاثیه رو بکن ........ گلدونا رو آب بده ......... آب حوض خالی کن ......... رختارو از رو بند جمع کن ....... قیض آب و برق و تلفن و گاز و موبایل رو بده ........... سبزی پاک کن .......... مبل هارو جابجا کن ........ لباسا رو اتو بزن ......... جوراب بچه هارو کوک بزن ........ حیاط رو جارو کن ......... آشغالا رو دم در بزار ........ شیشه هارو پاک کن ........... لحاف تشکهارو جمع کن ........ ..........................................................................................................................................
............................................................
.............................................................................................
.....................................................
................................................
...................................................................................
................................................................
.............................................................................
....................................
عزیزم موهات سفید شد با اجازه بزگترا نه خیر !:D:biggrin::biggrin::biggrin:
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:
عاشقتم ساراااااااااااا جووووووووون:heart:

sara-afshar777

عضو جدید
اگه پست بالایی رو میخوندی خودتو خسته نمیکردی:D
از همین الان نه:w02:

:surprised: ببخشید شما ........... ندیدمتون .............. مثل اینکه اهل این محل نیستی .... ملات آباد 300 کیلومتر اون ور تره ...... راسی دختر مش غلام بهت نامه فدایت شوم داد

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تو همون جا بشین کشک تو بساب ........آش تو بپز ......... رخت چرکاتو بشور ........ سماور رو جوش بیار ........ خونه رو جارو کن ........ بچه هارو کول کن ( سواری بده ) ........ خرید خونه یادت نره ها ........ گرد گیری اسباب اثاثیه رو بکن ........ گلدونا رو آب بده ......... آب حوض خالی کن ......... رختارو از رو بند جمع کن ....... قیض آب و برق و تلفن و گاز و موبایل رو بده ........... سبزی پاک کن .......... مبل هارو جابجا کن ........ لباسا رو اتو بزن ......... جوراب بچه هارو کوک بزن ........ حیاط رو جارو کن ......... آشغالا رو دم در بزار ........ شیشه هارو پاک کن ........... لحاف تشکهارو جمع کن ........
عزیزم موهات سفید شد با اجازه بزگترا نه خیر !

خوب شما فرصت رو از دست دادی : دی
شوور پرید دیگه اگه بخوای هم بهت نمیدم ( هیف که دارم اسپم میدم وگر نه جووووابتو میدادم : دی )

عاشقتم ساراااااااااااا جووووووووون:heart:

سارا جان شوور به تو رسید ( برو فضا :thumbsup2: )

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شما فرصت رو از دست دادی : دی
شوور پرید دیگه اگه بخوای هم بهت نمیدم ( هیف که دارم اسپم میدم وگر نه جووووابتو میدادم : دی )

سارا جان شوور به تو رسید ( برو فضا :thumbsup2: )
گفتم که این جای مامان بزرگمه:whistle:

:surprised: ببخشید شما ........... ندیدمتون .............. مثل اینکه اهل این محل نیستی .... ملات آباد 300 کیلومتر اون ور تره ...... راسی دختر مش غلام بهت نامه فدایت شوم داد
این شکلی سوت بزن :whistle:
بهت میاد:w02:

sara-afshar777

عضو جدید
چرا اینقدر باهم قال میکنین؟!!؟:confused:
خب برای اینکه بیکارن .......... بزار فردا پس فردا مدرسه ها باز بشه میرن سر مشق نوشتن

.
.
.
..
راسی من امروز عصر رفتم زیر بارون ............. کلی رو فرمم ( اه اه چه داش مشدی حرف میزنم )

مامانم : بچه صدبار گفتم با این بچه های کوچه ملات آبادی سربازی رفته کل کل نکن ..... از راه بدرت می کنن ها ........:w39:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلی خندیدم ، عجب کلی راه انداختین

و اما در مورد پاسخ تاپیک :
پدرم میگن هرگز
خودمم نظرم همینه ، چون باید سربازی بره ، به پسرهای دورو برم که نگاه می کنم ، قبل و بعد از سربازی خیلی تغییرات داشتن. یه جورایی مرد شدن.
حالا معافیت هم بستگی داره به چه دلیل بوده باشه

IranianWay

عضو جدید
این مونث ها هم بسیار کلاس می گذارند.:w40:
گویا انگار ما از جامعه خبر نداریم که سربازی که خوب است اگر تحت تعقیب پلیس هم باشد راضی هستند.:w02:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مونث ها هم بسیار کلاس می گذارند.:w40:
گویا انگار ما از جامعه خبر نداریم که سربازی که خوب است اگر تحت تعقیب پلیس هم باشد راضی هستند.:w02:
نه کاکو اشتباه به عرضتون رسوندن :w11:
تحت تعقیب که نشد همسر ، یه لحظه خودتو بزار جای دختری که همسرش تحت تعقیبه :w00::w00::w00: