دخترا بیان تو!!!

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
جسارت خدمت چادری هانشه ولی خیلی هافقط چادر رو سرمیکنن یه چادری واقعی نیستن.

یه ادم میتونه مانتویی باشه وحجابش کامل باشه.
به نظرم این دیگه یکم زیادی بود اقاحمید.

دقیقا" همینه،مخصوصا" تو این دوره که از چادر زیاد سوءاستفاده میشه.ما باید به نظر مردم احترام بذاریم حالا چادرو انتخاب کرده یا نکرده.
چادر حجاب برتر هست به معنی حجاب نیس که نبودش باعث بی حجابی بشه.

eng shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره چطوری خانما به دل پسره فکر نمیکنن که جواب ردشون، داغونشون میکنه؟؟؟؟؟!
خب اینم همینطوره دیگه!
نه؟

خوب دختره هم با روراستی و دلیل و منطق به خواستگارش میگه نه
آسمون ریسمون و بی محلی نمی کنن پس کسی رو زجر کش نمی کنن
شما هم همین کارو بکن
باور کنین روراست بودن و اینکه بهش بگید بهتر از هر کاریه
تضمین میکنم ناراحتیش و عواقبش کمتر از بقیه راه هاست

hadise70

عضو جدید
هویجوری که دخترا عاشق پسرا نمیشن سید جون. حتما یه کاری کرده که عاشقش شدن.از اون کارا دیگه نکنه تا دخترای مردمو بدبخت نکنه. دخترا مث پسرا نیستن که زود به زود عاشق بشن و زود به زود فراموشش کنن.خیلی فراموش کردن براشون سخته.به نظرم باید یه بار رُک و پوسکنده بهش بگه و دیگه حتی یکبار هم باهاش تماس نداشته باشه تا اونم بعد از چند رو ناراحتی و نگرانی، زندگیشو ادامه بده. اگه پسره بخواد ادا در بیاره و چند وقتی یه بار با دختره در تماس باشه، اونو زجرکش میکنه
بعضی موقعا هم بعضی پسرا فکر میکنن که دخترا عاشقشون شدن.حالا یه دختری یه جور دیگه بهشون نیگا کنه یا ... حتما که عاشق اون پسره نشده که. پس بهتره برا اینطور جاها پسره خودشو ضایع نکنه.

باهاتون موافقم

چون خودم تو این موقعیت هستم

با زجرکش کردن موافقم شدید چون کمی آروم میشی باز پیداش میشه و امیدوار ولی با رفتارش آدمو از قبل له ترش میکنه

Nice Princess

عضو جدید
راستش اگه عسل رو با فلفل و کمی زردچوبه با یه ذره زبون گوسفند و 2قاشق چایخوری از چشم شیر نر آمریکای و 3قاشق سوپ خوری شیر مرغ رو با هم مخلوط کنی بریزی داخل بستنی بعد دختره رو دعوتش کنی به یه کافی شاپ و از همون بدی به خوردش کار حله!:surprised:

Nice Princess

عضو جدید
میزان ظرفیت آدما خیلی مهمه....
آدما در قبال هم مسئولن...
میشه بخاطر رضای خدا از خیلی چیزا گذشت.......
اما اینجوری نمیشه قضاوت کرد باید کسی که نظر میده از همه چی مطلع باشه...

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من بایید وانمود بکنی که داری بهش خیانت میکنی
معمولا این برای دخترها غیر قابل تحمل

سحرا

عضو جدید
سلام اگه به خاطره این میخوای دختره فراموشت کنه که از قیافش یا کلا از خودش خوشت نمیاد که هیچی ولی اگه از رفتار و نوع حجابش خوشت نمیاد می دونی چه قدر خوبه اگه اون دختر با عشقش به تو به کمال برسه چون دوستت داره مطمین باش میتونی روش تاثیر بذاری شاید اصلا خدا تو رو سر راهش قرار داده البته همه ی اینا وقتی عملیه که از خود دختره بدت نیاد یا از خانوادش.راستی امضاتم خیلی دوست داشتم و به نظرم اصلا توهین نبود.موفق باشی

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام اگه به خاطره این میخوای دختره فراموشت کنه که از قیافش یا کلا از خودش خوشت نمیاد که هیچی ولی اگه از رفتار و نوع حجابش خوشت نمیاد می دونی چه قدر خوبه اگه اون دختر با عشقش به تو به کمال برسه چون دوستت داره مطمین باش میتونی روش تاثیر بذاری شاید اصلا خدا تو رو سر راهش قرار داده البته همه ی اینا وقتی عملیه که از خود دختره بدت نیاد یا از خانوادش.راستی امضاتم خیلی دوست داشتم و به نظرم اصلا توهین نبود.موفق باشی

ممنون.
میاس امضای قبلیمو ببینی.

Sima.N

عضو جدید
اگه دوسش نداشته باشه خیلی راحت بگه دوست ندارم دیگه طبیعتا دخترم یه رابطه ی یک طرفرو نمی تونه بپزیره ی تونه؟

همتا خانوم

عضو جدید
سلام
میخاستم بدونم که اگه یه دختر عاشق یه پسر بشه، اون پسره باید چکار کنه که پسره از دل دختره بره؟
ممنون میشم کمک کنید.

علیک سلام
خاطرخواه داری؟؟؟؟؟
بابا ایول دختر کش
اول بگین چه خصوصیاتی دارین که باعث شده اون دختر جذبتون بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهریاری 2

کاربر ممتاز
علیک سلام
خاطرخواه داری؟؟؟؟؟
بابا ایول دختر کش
اول بگین چه خصوصیاتی دارین که باعث شده اون دختر جذبتون بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچی فقط خیلی دختر کشم!:w15:
هیچی بابا!ولی خب دخترا ممکنه عاشق بعضی پسرا بشن دیگه.
گفتم برای روز موادا داشته باشم یه کم تجربه

همتا خانوم

عضو جدید
هیچی فقط خیلی دختر کشم!:w15:
هیچی بابا!ولی خب دخترا ممکنه عاشق بعضی پسرا بشن دیگه.
گفتم برای روز موادا داشته باشم یه کم تجربه

مشکل که یکی دوتا نیستش اعتماد بنفستم بالاست بدبختی
خب دیگه یه امبولانس با خودت ببر کشته مردهاتو جمع کنه گناه دارن رو زمین بمونن
خب فامیله یا غریبست؟؟
تجربه یعنی اینکه باهاش دوست شدی اونم عاشقت شدش؟؟؟؟؟اره؟؟؟؟؟

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میخاستم بدونم که اگه یه دختر عاشق یه پسر بشه، اون پسره باید چکار کنه که پسره از دل دختره بره؟
ممنون میشم کمک کنید.

بستگی داره دختره از چی بدش میاد یعنی چی باعث میشه که نسبت به اون متنفر بشه.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
مشکل که یکی دوتا نیستش اعتماد بنفستم بالاست بدبختی
خب دیگه یه امبولانس با خودت ببر کشته مردهاتو جمع کنه گناه دارن رو زمین بمونن
خب فامیله یا غریبست؟؟
تجربه یعنی اینکه باهاش دوست شدی اونم عاشقت شدش؟؟؟؟؟اره؟؟؟؟؟

نه غریبه!
نه یعنی از تجربه بقیه استفاده کنیم بعد خودمون بدون هیچ دوستیو اینا....... به کار ببریم!

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اگه به گوشش برسه که پسره یکی دیگه رو دوست داره و بهش ثابت بشه و بی محلش کنه حله

niki kiyani

عضو جدید
سلام
ممنون میشم کمک کنید.
خوب راست میگه از کجا فهمیدی عاشق پسره شده؟؟؟شاید پسره توهم زده باشه!:D
کم محلی کردن خیلی تاثیر داره!!!!!!!!!اگه اون دختر خانوم فامیلتونه جاهائیکه امکان داره ببینیش نری.این بهش خیلی بر میخوره و مهرت از دلش میره!

آخرین ویرایش:

همتا خانوم

عضو جدید
گیر دادینا!
شما فرض کنید عاشق شده. حالا اون پسره باید چکار کنه!؟

خب این سوالا لازمه که میپرسم
مگه دکتر میرین برای دوای دردتون سوالای اولیه نمیپرسه خب اینم سوالای اولیست دیگه

خب غریبه هستش
باهاش دوست نبودین
دخترکشین
اون شدیدا عاشقتونه

خب یه سوال دیگه تا حالا منطقی باهاش صحبت کردین؟؟؟؟
اگه امکانش هستش بشینین منطقی صحبت کنین باهاش
اصلا شاید شما هم ازش خوشتون اومد

sheshpar

عضو جدید
بابا ولمون کن جان خودت دخترا حساسن حساسن...
دختر اگه زرنگ باشه اگه هرچی هم طرف خودکشی کنه عمرا دل بده که بخواد ناراحت بشه بعدش یا ضربه بخوره...
من خودم دخترم اما گاهی اصلا همجنسامو درک نمیکنم...

ینی چی زرتی عاشق میشن؟؟

ببین گاهی باید وانمود کنی خیلی طرفو میخوای با اینکه حست به اون شدت نی اما نباید خودتم باورت شه که!!
چون معمولا اونم باور نمیکنه!!
کلا احساسات مقوله جالبی نیس
عقل بهتره..

عزیزم اینکه شما احساساتی نمیشی دلیل نمیشه که !!!!
همه میدونن دخترا احساسی ترن و زودتر میشکنن و البته دیر دل میبندن ولی اگه دل بسته شن خیلی سخت میشه...
من مطمئنم شما هنوز به عشق گرفتار نشدی که اینجوری میگی ! یا شایدم شما استثنا هستین!!!!!!!!!!!!!!

نقی1981

عضو جدید
دوستانی که میگین کم محلی کن
آخه شما از خرد شدن و تحقیر شدن چی میفهمین
کاش به این تاپیک بر نمیخوردم
آدم های خودخواهی هستین
اگه اهل خدایی هیچ وقت حاضر نمیشی با احساسات آدما بازی کنین!!
ببخشید من قصد توهین ندارم اما حال اون دختر رو خیلی خوب میفهمم !!
اقا منم دخترم .ولی میدونی وقتی پسره نمیخوادش .چرا باید دختره خودش رو علاف این پسر بکنه. لااقل به کسایی توجه کنه که بهش علاقه دارن.شاید پسر دیگه ایی عاشق دختره باشه ولی دختره بخاطر توجه به این پسر اون یکی روهم از دست بده.

sheshpar

عضو جدید
اقا منم دخترم .ولی میدونی وقتی پسره نمیخوادش .چرا باید دختره خودش رو علاف این پسر بکنه. لااقل به کسایی توجه کنه که بهش علاقه دارن.شاید پسر دیگه ایی عاشق دختره باشه ولی دختره بخاطر توجه به این پسر اون یکی روهم از دست بده.

احسنت ...
ما هم همینو میگیم به خدا !!!

مهندکس

عضو جدید
ببین دوستم میدونم چی میگی.اما نمیشه هم باهاش باشی و بهش کم محلی کنی.
یک بار برای همیشه باید تمامش کرد اما نه جوری که کسی خورد بشه احساس کنه پس زده شده بلکه جوری که به این نتیجه برسه که ما برای هم مناسب نیستیم.
باید خووووب فک کنی و اینم درنظر بگیری شاید روزی که نداریش خلا اون ادمو احساس کنی و بفهمی نعمت حضورشو به خاطر اینکه کنارت بود درک نکردی.

باهت موافقم..ولی هرکاری کنی بالاخره دختر بیچاره خربزه خورده باید پای لرزشم بشینه..

mahzad.p

عضو جدید
به سختی میشه این کارو کرد ولی من خودم اگه طرفمو با کسه دیگه ببینم و بدونم کسه دیگرو میخواد له میشم،افسرده میشم،شاید تا اخر عمر یادم نره ولی تنها راهی که باعث بشه دیگه نرم طرفه پسره اینه

avayestan

کاربر بیش فعال

زمانی که عاشق کسی هستی دلت واسه هیچکس دیگه ای پر نمیگیره.. این حرفو فقط کسایی میفهمن که دل دادن... اینقد راحت حرف نزنید... مطمئنن اگه تجربه کنید حرفمو متوجه میشید..

samira7219

عضو جدید
بارفتارتون بهش بفهمونید که دوسش ندارید...
بزارید فکرکنه شما یه نفر دیگه رو دوست دارید اینجوری حتما بیخیالتون میشه.