دختران افتخار کنند پسران یاد بگیرند

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

هی چند تکراری باشه (که فک نکنم بهشه)امادیدنش واسه دخترا مایه ی افتخاره

آخرین ویرایش:

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه ندیده اش میزنند ادمو اشو لاش میکنند خدا نکنه که ببینند جو گیر میشند سر میبرند اینبار :biggrin:

شایان یکتا

عضو جدید
افتخارش مال زنهای خارجیه شما که از سوسک و گربه می ترسین چه برسه به اینکه اسلحه دس بگیرین اگه زیاد ادعاتون میشه بیاین برین خدمت وقتی برگشتین نظر تونو بگین

در ضمن زن باید روحیش لطیف باشه اینها همش تبلیغات غرب برای تقویت نیروی نظامی و استفاده از نصف نیروی انسانی دیگه یعنی زنهاست

نرگسیا

عضو جدید
افتخارش مال زنهای خارجیه شما که از سوسک و گربه می ترسین چه برسه به اینکه اسلحه دس بگیرین اگه زیاد ادعاتون میشه بیاین برین خدمت وقتی برگشتین نظر تونو بگین

در ضمن زن باید روحیش لطیف باشه اینها همش تبلیغات غرب برای تقویت نیروی نظامی و استفاده از نصف نیروی انسانی دیگه یعنی زنهاست

نه که مردا از سوسک نمیترسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اسمشونو گذاشتن چندش

تازشم اگه بزارن حتما میریم;)

student.sh86

عضو جدید

با عرض پوزش از شما و سایر آقایوون این روزا بیشتر از اینکه پسرای با سر کچل سربازی رفته دیده بشن آ قا پسرای با ابروهای برداشته دیده میشن....... نکنه روحیه مردم باید لطیف باشه؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض پوزش از شما و سایر آقایوون این روزا بیشتر از اینکه پسرای با سر کچل سربازی رفته دیده بشن آ قا پسرای با ابروهای برداشته دیده میشن....... نکنه روحیه مردم باید لطیف باشه؟
دمت جیییییییزززز

شایان یکتا

عضو جدید

نمیدونم کی این مزخرفاتو تو مخ شما کرده پسر ابرو برداشته کدومه! در ضمن اونجایی که شما میرین پسراش ابرو برداشتن جای سرکچل ها تو پادگانه نه تو کوچه خیابون

student.sh86

عضو جدید
تا لنگ ظهر می خوابین صبحانم (ناهار) مامان میاره دم تختتون تازه کلیم ادعاتونه حالا می خواین خدمت برین!

منم نمیدونم اینارو کی در مخ شما کرده؟ . جای آدمایی مثل ما توی دانشگاها و ادارات و کارخونه هاست.

اما کافیه. نذاریم این بحث حالت دعوا پیدا کنه. آفرین به همه ی دخترا و پسرای کوشا و عاقل و خوب ایرانی.

student.sh86

عضو جدید
آخه..بهت توهین کررررد...من رو دخملا غیرت دارم...باهشه بخاطر تو عسیسم

عزیزم اینطوری به من یا شما توهین نمیشه...مهم اینه که من و شما و تمام اونایی که میشناسنمون میدونن ما کی هستیم چه کاره ایم. مهم نیست.....سالهاست تو این بحثا افتادیم و فقط تا الان دلیل عقب موندنمون از قافله شده. شاید اون وصفی که از دخترا کردن ایشون روی شناختشون از عده ای معدود بود که به همه تعمیم دادن. مهم نیست.

kabviz

عضو جدید
ولی از بعضی از عکساش خوشم اومد ... یکی از اونا رو که دیدم یاد روزهایی افتادم که میرفتم باشگاه کاراته ... یادش بخیر

mortal01

عضو جدید
خانوم هاي ايراني فقط ميتونند پول خرج كنند و به مدلشون برسن كاري ندارن دنيا آتيش بگيره يادم رفته بود يه چيز هم بلدن حرفهاي بزرگ تر از سرشون هم ميزنن :biggrin::D

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خانوم هاي ايراني فقط ميتونند پول خرج كنند و به مدلشون برسن كاري ندارن دنيا آتيش بگيره يادم رفته بود يه چيز هم بلدن حرفهاي بزرگ تر از سرشون هم ميزنن :biggrin::D
[h=2]تمرین نینجاهای زن ایرانی !!!![/h]

منبع: تابناک

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم برا خودم یاد داشته باشم و تا حدودی هم کونگ فو کار کردم ولی اصلا دوست ندارم هیچ وقت ازش استفاده کنم.

ihih_jimbo

عضو جدید
اونوقته که به جای پسرا به دخترا میگن ای آشخورای بدبخت.فقط بپا آشتون نریزه:biggrin: