دانلود سی دی علم مواد دانشکده ی مواد دانشگاه کمبریج

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بنقل از نویسنده :

امروز که در حال مرتب کردن CD هام بودم به علم مواد برخورد کردم که مطالب جالبی در این دیسک وجود داره.
تصمیم گرفتم نسخه ای از اون رو برای شما هم در اینجا قرار بدم حجم اولیه فایل در حدود 70 مگابایت بود که من از اون یک Image تهیه کردم و بعد به فایل Rar تبدیل کردم که در حدود 32 مگابایت شد.
این سی دی مربوط به سایت آموزش مواد دانشگاه کمبریج است و نسخه که من داشتم مربوط به سال 1997 است.
امیدوارم که براتون مفید باشه.
فرمت فایل همانطور که گفتم Rar است که بعد از باز کردن اون می تونید فایل Iso را که Iamge است رو روی یک سی دی رایت کرده و استفاده کنید.
لینک دانلود

منبع

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنقل از نویسنده :

امروز که در حال مرتب کردن CD هام بودم به علم مواد برخورد کردم که مطالب جالبی در این دیسک وجود داره.
تصمیم گرفتم نسخه ای از اون رو برای شما هم در اینجا قرار بدم حجم اولیه فایل در حدود 70 مگابایت بود که من از اون یک Image تهیه کردم و بعد به فایل Rar تبدیل کردم که در حدود 32 مگابایت شد.
این سی دی مربوط به سایت آموزش مواد دانشگاه کمبریج است و نسخه که من داشتم مربوط به سال 1997 است.
فرمت فایل همانطور که گفتم Rar است که بعد از باز کردن اون می تونید فایل Iso را که Iamge است رو روی یک سی دی رایت کرده و استفاده کنید.
لینک دانلود

منبع
نیما جان فکر کنم همون علم موادیه که کتابشو من دارم ...حالا میرم میبینم!

راستی به تالار مهندسی مواد و متالورژی (مواد سابق) خوش آمدی!

MEOM66

عضو جدید
بنقل از نویسنده :​

لینک دانلود

منبع
جناب نیما استفاده نمودیم ممنون

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک پاک شده لطفا آپ کنید مجدد

به تاریخ پست ها توجه کنید دوست عزیز. پست هایی که تاریخشون قدیمی هست، بهتره به کاربرش پیغام خصوصی بدید. چون مطمئنأ این تاپیکو چک نمیکنند....
موفق باشید....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا