دانلود ریاضی مهندسی اشپیگل (سری شومز)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behtam

عضو جدید
از اونجایی که بیشتر بچه های مواد و متالورژی به درس ریاضی مهندسی توجه نمی کنن و فک می کنن به دردشون نمی خوره معمولاً تو کنکور ارشد و بعد از اون تو دوره ارشد به مشکلات اساسی مو خورن.
کتابی که لینکشو این پایین می ذارم یکی از بهترین کتب حل مساله تو این زمینه است که بعد از کلی تلاش تو اینترنت اینو رایگان پیدا کردم لازم به ذکر که این کتاب با چاپ روی کاغذ کاهی هم اکنون در بازار به قیمت 6000 هزار تومن فروخته می شه
قاعدتاً من نباید اینارو براتون بذارم اینجا چون بعداً رقیب خودم می شین نمی دونم چرا دارم این کار می کنم:redface:
برید خالشو ببرید
:warn:این کتاب نیازی به دونستن زبان ندارد!!!(ریاضی زبان بین المللی مهندسان است)
:warn:حجم فایل 8.5MB که شاید لازم بشه (اگه تو خونه اینترنت خوب ندارین)از دانشگاه دانلود کنین:gol:
حداقل تشکر کن!
http://www.4shared.com/file/32195395/1a9624c6/Schaums_Outline_Advanced_Calculus.html

آخرین ویرایش:

FARSHAD7092

عضو جدید
از اونجایی که بیشتر بچه های مواد و متالورژی به درس ریاضی مهندسی توجه نمی کنن و فک می کنن به دردشون نمی خوره معمولاً تو کنکور ارشد و بعد از اون تو دوره ارشد به مشکلات اساسی مو خورن.
کتابی که لینکشو این پایین می ذارم یکی از بهترین کتب حل مساله تو این زمینه است که بعد از کلی تلاش تو اینترنت اینو رایگان پیدا کردم لازم به ذکر که این کتاب با چاپ روی کاغذ کاهی هم اکنون در بازار به قیمت 6000 هزار تومن فروخته می شه
قاعدتاً من نباید اینارو براتون بذارم اینجا چون بعداً رقیب خودم می شین نمی دونم چرا دارم این کار می کنم:redface:
برید خالشو ببرید
:warn:حجم فایل 8.5MB که شاید لازم بشه (اگه تو خونه اینترنت خوب ندارین)از دانشگاه دانلود کنین:gol:
حداقل تشکر کن!
http://www.4shared.com/file/32195395/1a9624c6/Schaums_Outline_Advanced_Calculus.html
خیلی زحمت کشیدی دوستدارم که همه مهندسین هر کاری که انجام میدهند حداقل یک بار آن را امتحان کنند
دوست عزیز لینکی که برای دوستانت قرارداری باز نمیشود:que::(
راستی دست شما درد نکند

فرهنگ

مدیر بازنشسته
هم دانشگاهی کارت درسته.ممنون
منم یه پیشنهاد بدم:
بچه هایی که می خوان مهندسی رو خوب بفهمن کتاب ریاضی مهندسی مدرسان شریف محشره.خیلی خوب گفته چه کنکوری چه غیر کنکوری..............

hamidsb

عضو جدید
:gol::gol::gol:حداقل تشکر کنیم ،حداکثر چی کارکنیم،؟؟
این تکبربه اون عکس سربه زیر نمی خوره هاااااا.:smile:
تشکککککککککککککککککککککککککککککککککککر:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

hedayat2009

عضو جدید
برید خالشو ببرید
حداقل تشکر کن!
تشكر جيگر ان شا الله هر چي از خدا مي خواي بهت بده!!!!!!!!!!!!:heart::heart::gol:

mohammadfarahroo

عضو جدید
سلام دوست عزیز لینک شما رو 4share بسته اگه میشه یه بار دیگه آپلودش کنی
ممنون میشم !

علم وایمان

عضو جدید
sos

sos

اقا این لینک بسته شده شما رو به خدا اگه این کتابو دارید به این ادرس ایمیل کنیدnita_364@yahoo.com:cry::cry:

navidkhob

عضو جدید
download math engineering

download math engineering

salam doste aziz fili ke upload kardid ro server 4shared mojod nist mishe linko tashih konid ta ma ham az in kare khodapasandanaton estefade konim.mamnon mohandes

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا