دانلود جزوه های تحقیق در عملیات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ilCapitano

عضو جدید
امکان نداره ببخشم!!!! ;)
اجباري درکار نيس!هرموقع وقت داشتين حل کنين!شما ببخشيد که زحمت داديم!:D
وای خدای من ،حالا چیکار کنم؟؟؟؟ چرا آخه نمی بخشید ؟؟؟؟
( به قول دوستای دانشگاهم : یه شیلنگه دیگه نمی دید نه گدا!!!!، فقط یه شوخی قصد جسارت نبود)
امشب سعی می کنم کلشو حل کنم. شما هم اگه مشکلی داشتید بگید تا بچه ها رفع کنن چون من که بلد نیستم!!!
از دوست هر چه رسد نکوست!

ed323

عضو جدید
راستش رو بخواین دوستم تولید بهینه رو انتخاب کرده.min کردن تاخیر حمل ونقل خوبه؟!
بهينه كردن توليد يه چيزايي ميدونستم اما اين يكيو نميدونم ! كارش مطمئنا سختتره ! بايد فك كنم ببينم چطوره ؟! وايسا از يكي از دوستام ميپرسم بهت خبر ميدم

ilCapitano

عضو جدید
راستش رو بخواین دوستم تولید بهینه رو انتخاب کرده.min کردن تاخیر حمل ونقل خوبه؟!
ببخشید پا برهنه می پرم وسط حرفاتون ولی از نظر من یه چیزی باشه که توی خود کارخونه بشه محاسبه کرد راحتتره.
حمل و نقل به مشکل ممکنه بر بخورید.
منم فکر می کنم تولید بهینه بهتر باشه.

Negar S

عضو جدید
( به قول دوستای دانشگاهم : یه شیلنگه دیگه نمی دید نه گدا!!!!، فقط یه شوخی قصد جسارت نبود)
امشب سعی می کنم کلشو حل کنم. شما هم اگه مشکلی داشتید بگید تا بچه ها رفع کنن چون من که بلد نیستم!!!
از دوست هر چه رسد نکوست!

سلام!
تموم شد!!!!
امیدوارم با تموم شدن سوالات تحقیقتون دوستیمون تموم نشه!

سلام.
دستتون درد نکنه.خيلي زحمت داديم!:D
ايشالا بتونم جبران کنم.:smile:
دوستيمون که تموم نميشه چون قراره هروقت سوالي داشتم مزاحم بشم! ;)
راستي من معني شوخيتونو نفهميدم!!:D
در آخرم دوباره ممنون!:D

ilCapitano

عضو جدید
سلام.
دستتون درد نکنه.خيلي زحمت داديم!:D
ايشالا بتونم جبران کنم.:smile:
دوستيمون که تموم نميشه چون قراره هروقت سوالي داشتم مزاحم بشم! ;)
راستي من معني شوخيتونو نفهميدم!!:D
در آخرم دوباره ممنون!:D
سلام.
خب، خوبه که یه بهونه واسه دوستی هست؟!
خب شوخی رو نمی تونم توضیح بدم ، شرمنده.
امیدوارم روزی برسه که خودتون سوالاتونو حل کنید و مشکلات درسی دیگران رو هم حل کنی.
موفق باشی.

Negar S

عضو جدید
سلام.
خب، خوبه که یه بهونه واسه دوستی هست؟!
خب شوخی رو نمی تونم توضیح بدم ، شرمنده.
امیدوارم روزی برسه که خودتون سوالاتونو حل کنید و مشکلات درسی دیگران رو هم حل کنی.
موفق باشی.

ايشالا!:smile:

zeost

عضو جدید
ببخشید پا برهنه می پرم وسط حرفاتون ولی از نظر من یه چیزی باشه که توی خود کارخونه بشه محاسبه کرد راحتتره.
حمل و نقل به مشکل ممکنه بر بخورید.
منم فکر می کنم تولید بهینه بهتر باشه.
دوباره سلام رفقا!
ببینید چی کار کردم با این تاپیک.
تولید بهینه رو دوستم انتخاب کرده بود.نظرتون درباره ی منابع انسانی چیه؟من که کلا گیج شدم.نمی دونم چی بگم:( باید موضوع رو پس فردا به استاد بگم.
اگه یه موضوع که لازم نباشه به یه محیط خارج برم هم استاد گفت قبوله.مثلا یه موضوع ساده که تو خونه هم بشه روش کار کرد و متغیر ها رو از همین ...
ااااه...اعصاب ندارم.هر چی شما بگین من همون رو انتخاب می کنم.چون نمی دونم چی به چیه؟!!!:eek::cry:
راستی ede323 نمی تونم به شما پبام بدم.نمی دونم چرا.اگه زحمتی نیست راهنماییم کنید.

آخرین ویرایش:

ilCapitano

عضو جدید
دوباره سلام رفقا!
تولید بهینه رو دوستم انتخاب کرده بود.نظرتون درباره ی منابع انسانی چیه؟من که کلا گیج شدم.نمی دونم چی بگم:( باید موضوع رو پس فردا به استاد بگم.
اگه یه موضوع که لازم نباشه به یه محیط خارج برم هم استاد گفت قبوله.مثلا یه موضوع ساده که تو خونه هم بشه روش کار کرد و متغیر ها رو از همین ...
ااااه...اعصاب ندارم.هر چی شما بگین من همون رو انتخاب می کنم.چون نمی دونم چی به چیه؟!!!:eek::cry:
راستی ede323 نمی تونم به شما پبام بدم.نمی دونم چرا.اگه زحمتی نیست راهنماییم کنید.
سلام
واقعا این تاپیک رو یه نفره می چرخونی!!
هر چی دوس داری انتخاب کن، ED323 کمکت می کنه!

ed323

عضو جدید
دوباره سلام رفقا!
سلام
بهترين كيست همون توليد بهنه يود كه گويا شانس نيوردي در مورد حمل و نقل كار خيلي سخته من از استادمون پرسيدم واقعا كارش سنگينه و خيلي پر دردسره !
و در مورد اينكه چي بگي به استادتون اخه خب يه زمينه اي چيزي رو بگو تا ببينم چي به چيه؟! ميشه بگي تا چند شنبه وقت داري؟ من با بچه هاي دانشكده مشورت كنم يه چيزي برات پيدا كنم ؟ اگرم خودم يه چيزي به ذهنم رسيد حتما ميام ميگ بهت .;)

سلام
واقعا این تاپیک رو یه نفره می چرخونی!!
هر چی دوس داری انتخاب کن، ED323 کمکت می کنه!
يه كم هم از خودت مايه بذاري بد نيستا.................:redface: :biggrin:

zeost

عضو جدید
سلام
بهترين كيست همون توليد بهنه يود كه گويا شانس نيوردي در مورد حمل و نقل كار خيلي سخته من از استادمون پرسيدم واقعا كارش سنگينه و خيلي پر دردسره !
و در مورد اينكه چي بگي به استادتون اخه خب يه زمينه اي چيزي رو بگو تا ببينم چي به چيه؟! ميشه بگي تا چند شنبه وقت داري؟ من با بچه هاي دانشكده مشورت كنم يه چيزي برات پيدا كنم ؟ اگرم خودم يه چيزي به ذهنم رسيد حتما ميام ميگ بهت .;)

نیرو انسانی رو ناچارا انتخاب کردم.این که ساعات کاری کارمندا رو می گیرم و برنامه ریزی می کنیم واسه شیفت کاری کارمندا تا بهینه باشه.:que:
منتظر راهنمایی هاتون می مونم.

ilCapitano

عضو جدید
سلام

بابا این چه حرفیه؟؟؟
من و شما نداریم.
شما کمک کنی انگار که من کردم!

ed323

عضو جدید
نیرو انسانی رو ناچارا انتخاب کردم.این که ساعات کاری کارمندا رو می گیرم و برنامه ریزی می کنیم واسه شیفت کاری کارمندا تا بهینه باشه.:que:
منتظر راهنمایی هاتون می مونم.
خب پس يه كم اطلاعات بيشتر بديد ! تا جايي كه بتونم كمك ميكنم شما ميتونيد بهم ايميل هم بزني(د اگه يه وقت باشگاه نبودم و كار مهم داشتي.)

بابا این چه حرفیه؟؟؟
من و شما نداریم.
شما کمک کنی انگار که من کردم!
!!!!!!!...............:warn::que:

zeost

عضو جدید
سلام به دوستان صنایعی.باید ببخشید که کم مزاحمتون میشم.راستش رو بخواین الان وسط میان ترم هاست و من به جز این کلی پروژه واسه تحویل دارم که امکان دو در کردنشون نیست.
اومدم بگم همین روزا منتظر مزاحمت های پی در پی من باشید.
چاکریم:whistle:

zeost

عضو جدید
سلام به دوستان صنایعی.باید ببخشید که کم مزاحمتون میشم.راستش رو بخواین الان وسط میان ترم هاست و من به جز این کلی پروژه واسه تحویل دارم که امکان دو در کردنشون نیست.
اومدم بگم همین روزا منتظر مزاحمت های پی در پی من باشید.
چاکریم:whistle:
به به.چه استقبالی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w05:
نمی خواین منو راهنمایی کنید؟تا تحویل پروژه چیزی نمونده!....:twisted::cry:

jighari

عضو جدید
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی مهندس های گل صنایع :gol:

تو این تاپیک براتون جزوه های درس تحقیق در عملیات رو میذارم .

اولین جزوه یه جزوه ی خوب از تحقیق در عملیات 1 هست که براتون آپلود میکنم

ممنون علی جون:gol::gol:

amrhsn

عضو جدید
جزوه خیلی خوب و کامل تحقیق در عملیات 1 (پژوهش عملیاتی)واقعا فوق الفعاده و کامل هست

دانلود فایل : لینک مستقیم قسمت اول
دانلود فایل : لینک مستقیم قسمت دوم

پسورد فایل :cyber-university.net
حجم فایل : 5.39 MB
منبع

amir-my

عضو جدید
dostan salam

bebakhshid k man finglish type mikonam, motasefane dastresi be keyboard farsi nadaram. man iran nistam va mikhastam azatoon khahesh konam agar kasi ketabe OPERATION RESEARCH HAMDY A. TAHA ro dare albate farsish ro mikham lotfan bezare vase DL.
kheili mamnonam azatoon, kheili forie lotfan agar momkene komak konid.

amir-my

عضو جدید
ketabe TAHGHIGH DAR AMALIAT

ketabe TAHGHIGH DAR AMALIAT

آشنایی با تحقیق در عملیات: برنامه ریزی خطی، پویا، و با اعداد صحیح
حمدی طه، محمدباقر بازرگان (مترجم)، محمدهادی شفیعیها (ويراستار)، رحمت الله حسین بر (ويراستار)
dostan agar kasi file pdf az in ketab dare lotfan share konid, man iran nistam va nemitonam in ketab ro bekharam, agar kasi in lotf ro bekone kheili mamnon misham.

xavi68

عضو جدید
از دوست هر چه رسد نکوست!

سلام چند سری نمونه سوال هست از سری بی به بعد هر چندتا که تونستی حل کنی ممنون میشم
http://gssaba.blogfa.com/post-471.aspx

nokian7352@yahoo.com

انعکاس

عضو جدید
من سوالی در رابطه با تحقیق 2 داشتم که متاسفانه قادر به حل اون نیستم
سوال از کتاب اریانژاد هست ،قسمت برنامه ریزی اعداد صحیح،صفحه 47
::::
زن و مرد جوانی میخواهند کارهای خانه را بین خود تقسیم کنند که به هر کدام دو کار تخصیص یافته و مجموع زمانی که صرف انجام کارها میشود نیز حداقل شود کارایی انها در انجام وظایف متفاوت است زمانی که نر کدام از انها برای هر وضیفه صرف میکنند به شرح زیر است:

...خرید///اشپزی///ظرف شویی///لباس شویی

زن: 4.5///7.8///3.6///2.9////
مرد:4.9///7.2///4.3///3.1///

این مساله را به روش حد و انشعاب و صفر و یک حل کنید

Hossein.e

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم میخواستم بدونم کسی حل المسایل کتاب تحقیق 2 آریا نژاد رو داره؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جزوه ی زاهدی سرشت رو کسی اگه داره ممنون می شیم بزاره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا