دانلود جزوه های تحقیق در عملیات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی مهندس های گل صنایع :gol:

تو این تاپیک براتون جزوه های درس تحقیق در عملیات رو میذارم .

اولین جزوه یه جزوه ی خوب از تحقیق در عملیات 1 هست که براتون آپلود میکنم​

پیوست ها

• jozve tahghigh dar amaliyat1 (www.www.www.iran-eng.ir) by ALI0069.rar
    808 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yuhana

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولین جزوه یه جزوه ی خوب از تحقیق در عملیات 1 هست که براتون آپلود میکنم
وااااااااااای مرسی علی آقا
این ترم تحقیق دارم :cry::cry:
یک دنیا سپاس:gol::gol:

negarrad

عضو جدید
سلام ممنونم من یه عالمه دنبالش گشتم فقط این جزوه کدوم استاده؟

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنونم من یه عالمه دنبالش گشتم فقط این جزوه کدوم استاده؟

استاد شریفی

جروه دکتر عشقی رو اگه بذرین خیلی ممنون میشم؟

دوستان عزیز درحال حاضر جزوات استاد عشقی ، حجی ، زاهدی سرشت برای دانلود وجود نداره لطفاً درخواست ندید

دزيره

عضو جدید
پژوهش 2

پژوهش 2

سلام لطفا يه فكري به حال من بكنيد اين ترم تحقيق در عمليات 2 دارم و ميترسم نمره قبولي نگيرم :evil: اگر كتاب اموزشي يا چيزي ديگه در اين مورد سراغ داريد بهم بگيد:cry:
مرسي :gol:

businessman

عضو جدید
سلام لطفا يه فكري به حال من بكنيد اين ترم تحقيق در عمليات 2 دارم و ميترسم نمره قبولي نگيرم :evil: اگر كتاب اموزشي يا چيزي ديگه در اين مورد سراغ داريد بهم بگيد:cry:
مرسي :gol:

چه تحقیق 1 چه 2 کتاب دکترآریانژاد خیلی ساده , روان و کامله.

saeeddivooneh

عضو جدید

اولین جزوه یه جزوه ی خوب از تحقیق در عملیات 1 هست که براتون آپلود میکنم
نمیدونم چرادانلود نمیشه!!!!!!!!!!!!!!

m.rezaeee

عضو جدید
ببخشيد لطفا كتاب تحقيق در عمليات اقاي فرهاد محمدي رو بذاريد خيلي احتياج دارم

s.mirbagher

عضو جدید
چه تحقیق 1 چه 2 جزوه دکتراشجری خیلی ساده , روان و کامله.
اگه با خودش داری که 1 ترم باید بیفتی

merijoon

عضو جدید
علی جون دمت بخاری :gol:

عزیزم جزوه فرایند تولیدم داری بذار

zeost

عضو جدید
سلام.من دنبال حلت کتاب مهرگان هستم.من دانشجویه IT ام.هیچی از این تحقیق در عملیات نمی فهمم.تازه به ماپروژه هم داده.گفته برین تو یه کارخونه درباره ی خط تولید و ...(؟!) و تحقیق کنید .من بخاری سازی رو اتخاب کردم.میشه موضوع بدین و بگین که باید چی کار کنم؟

ed323

عضو جدید
سلام.من دنبال حلت کتاب مهرگان هستم.من دانشجویه IT ام.هیچی از این تحقیق در عملیات نمی فهمم.تازه به ماپروژه هم داده.گفته برین تو یه کارخونه درباره ی خط تولید و ...(؟!) و تحقیق کنید .من بخاری سازی رو اتخاب کردم.میشه موضوع بدین و بگین که باید چی کار کنم؟
خب تو كارخونه بايد چيكار كنين ؟! يه كم بيشتر توضيح بدين ، تا حد توان كمكتون ميكنيم ! ;)

zeost

عضو جدید
خب تو كارخونه بايد چيكار كنين ؟! يه كم بيشتر توضيح بدين ، تا حد توان كمكتون ميكنيم ! ;)
منم دقیقا نمی دونم.مثلا نحوه ی برش آلومینیوم که بهینه باشه.یا متغیر ها رو بگیریم و مدل سازی کنیم و ...(؟).منم نمی دونم.همین که متغیر رو می گیریم.شاید یه چیزی مثل همین جدول های مدل سازی که متغیر هاش خیلی بیشتره.یه چیزایی هم درباره ی نیرو انسانی می گفتن!:confused:
مشکل من همینه که دقیقا منظور استاد رو نگرفتم.یعنی هیچ کدوممون(IT ها)متوجه نشدیم.:(
راستی واسه حلت چی کار کنم؟مهرگان کتاب معروفی فکر می کنم باشه.من واسه تمرینای مدل سازیش موندم.:cry:

ed323

عضو جدید
منم دقیقا نمی دونم.مثلا نحوه ی برش آلومینیوم که بهینه باشه.یا متغیر ها رو بگیریم و مدل سازی کنیم و ...(؟).منم نمی دونم.همین که متغیر رو می گیریم.شاید یه چیزی مثل همین جدول های مدل سازی که متغیر هاش خیلی بیشتره.یه چیزایی هم درباره ی نیرو انسانی می گفتن!:confused:
مشکل من همینه که دقیقا منظور استاد رو نگرفتم.یعنی هیچ کدوممون(IT ها)متوجه نشدیم.:(
راستی واسه حلت چی کار کنم؟مهرگان کتاب معروفی فکر می کنم باشه.من واسه تمرینای مدل سازیش موندم.:cry:
اتفاقا من داشتم به اين فكر ميكردم كه كيس هاي زيادي رو ميتونيد بررسي كنيد كه جاي كار هم داره من نظراتمو ميگم ( اما اگه خيلي عجله نداريد صبر كنيد تا بقيه ي بچه هامون از مسافرت و اينا برگردن فكرامونو بذاريم رو. هم اون موقع بهتر ميشه ! )
شما ميتونيد رو مسائل زيادي مانور بديد مثلا 1. توليد رو بهينه كنيد 2. ميزان حمل ونقل و تاخير مواد رو min كنيد 3. راندمان نيروي انساني رو max كنيد يا درصد ضايعات رو min كنيد و.........وقتي يكي از اينا رو پيدا كرديد بايد روش كار كنيد ديگه ، تو هر كدومشون بايد متغير ها رو تعريف كنيد محدودويت هاشو بر اساس شرايط موجود تو اون شركت پيدا كنيد و.......
راستش اسم اون كتابي رو كه ميگيد من نشنيدم خودتون بايد يك كتاب. معرفي كنيد يا .........ميشه بگيد ؟!

ilCapitano

عضو جدید
سلام.
مهرگان که سوالاش خیلی آسونه؟؟!!!
شما حل کن، اگه نتونستید، صفحه و سوالشو بگید واستون حل می کنم.

zeost

عضو جدید
سلام.
مهرگان که سوالاش خیلی آسونه؟؟!!!
شما حل کن، اگه نتونستید، صفحه و سوالشو بگید واستون حل می کنم.
من تو سوالایه مدل سازی موندم.23 تا سوال که تو فصل دو هست همه مثل همه و من هیچ کدوم رو یاد ندارم.الان دارم کتاب رو می خونم اما توش مدل سازی حل نکرده.تا قبل از سیزدهم باید تحویل بدم.از سوال 8 تا سوال 14.اگه جواب هارو دارین یه لطفی بکنید و بذارین.:redface:

zeost

عضو جدید
اتفاقا من داشتم به اين فكر ميكردم كه كيس هاي زيادي رو ميتونيد بررسي كنيد كه جاي كار هم داره من نظراتمو ميگم ( اما اگه خيلي عجله نداريد صبر كنيد تا بقيه ي بچه هامون از مسافرت و اينا برگردن فكرامونو بذاريم رو. هم اون موقع بهتر ميشه ! )
شما ميتونيد رو مسائل زيادي مانور بديد مثلا 1. توليد رو بهينه كنيد 2. ميزان حمل ونقل و تاخير مواد رو min كنيد 3. راندمان نيروي انساني رو max كنيد يا درصد ضايعات رو min كنيد و.........وقتي يكي از اينا رو پيدا كرديد بايد روش كار كنيد ديگه ، تو هر كدومشون بايد متغير ها رو تعريف كنيد محدودويت هاشو بر اساس شرايط موجود تو اون شركت پيدا كنيد و.......
راستش اسم اون كتابي رو كه ميگيد من نشنيدم خودتون بايد يك كتاب. معرفي كنيد يا .........ميشه بگيد ؟!
آره دقیقا همینا رو می گفتن.کدوم رو انتخاب کنم(با توجه به کارخونه ی بخاری سازی)؟ می تونم رو کمک شماها حساب کنم؟

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون علی آقا . جزوه مفیدیه :gol:

گرچه فقط به مبحث برنامه ریزی پارامتری از OR پرداخته ولی معمولا به این فصل از OR کمتر توجه می شه .;)

ilCapitano

عضو جدید
من تو سوالایه مدل سازی موندم.23 تا سوال که تو فصل دو هست همه مثل همه و من هیچ کدوم رو یاد ندارم.الان دارم کتاب رو می خونم اما توش مدل سازی حل نکرده.تا قبل از سیزدهم باید تحویل بدم.از سوال 8 تا سوال 14.اگه جواب هارو دارین یه لطفی بکنید و بذارین.:redface:
اوه اوه!
من الان کتابم همراهم نیست
به Chavosh68@yahoo.com میل بزن سوالارو ، واست تا قبل از 13 می فرستم.

zeost

عضو جدید
اوه اوه!
من الان کتابم همراهم نیست
به Chavosh68@yahoo.com میل بزن سوالارو ، واست تا قبل از 13 می فرستم.
مرسی.سوال ها رو که حتما میل می زنم:D.ولی واسه اینکه خودمم یاد بگیرم مشکلی نیست تو حل یه سوال منو همراهی کنید؟یه سوال بنویسم تا شما بهم یاد بدین خودم حل کنم؟:surprised:
میبینین ما بچه های IT چقد اجتماعی هستیم و با بقیه زود دوست می شیم.:smoke::w02:

ilCapitano

عضو جدید
مرسی.سوال ها رو که حتما میل می زنم:D.ولی واسه اینکه خودمم یاد بگیرم مشکلی نیست تو حل یه سوال منو همراهی کنید؟یه سوال بنویسم تا شما بهم یاد بدین خودم حل کنم؟:surprised:
میبینین ما بچه های IT چقد اجتماعی هستیم و با بقیه زود دوست می شیم ======>:smoke::w02:
اگه می خوای سیگار بکشی، من کمکت نمی کنم . چون واقعا از سیگار و بوش متنفرم.
خوب سوالتو بگو. اگه یاهو داشته باشی بهتره.
ساعت بگو که بیام. من باید برم ختم یه بنده خدایی.

ed323

عضو جدید
آره دقیقا همینا رو می گفتن.کدوم رو انتخاب کنم(با توجه به کارخونه ی بخاری سازی)؟ می تونم رو کمک شماها حساب کنم؟
شما اگه يه كم اطلاعات راجع به خط توليد و تعداد نيروي انساني و درصد ضايعات و اينكه چه قطعاتي ميزنن و ........بدي خوبه اون موقع ميشه فهميد كدومش بهتره اما به نظر من توليد بهينه يا min كردن تاخير و حمل ونقل از همش بهتره خصوصا مورد اول كه با بهينه كردن توليد سود رو ماكزيمم ميكنيم !
حتما من كه تا جايي كه بتونم كمكتون ميكنم اميدوارم كه اطلاعاتم كافي باشه :redface:
موفق باشيد ;)

ed323

عضو جدید
اگه می خوای سیگار بکشی، من کمکت نمی کنم . چون واقعا از سیگار و بوش متنفرم.
خوب سوالتو بگو. اگه یاهو داشته باشی بهتره.
ساعت بگو که بیام. من باید برم ختم یه بنده خدایی.
افرين چه پسر خوبي :gol::gol::gol::gol::gol:ببخشيد اين پيام بازرگاني بحث بود !

zeost

عضو جدید
شما اگه يه كم اطلاعات راجع به خط توليد و تعداد نيروي انساني و درصد ضايعات و اينكه چه قطعاتي ميزنن و ........بدي خوبه اون موقع ميشه فهميد كدومش بهتره اما به نظر من توليد بهينه يا min كردن تاخير و حمل ونقل از همش بهتره خصوصا مورد اول كه با بهينه كردن توليد سود رو ماكزيمم ميكنيم !
حتما من كه تا جايي كه بتونم كمكتون ميكنم اميدوارم كه اطلاعاتم كافي باشه :redface:
موفق باشيد ;)
مرسی مهندس. موضوع تولید بهینه بگم خوبه دیگه نه؟ایمیل بزنم به استاد و موضوع رو بگم.در کل همتون گلین .خیالمو راحت کردین.:gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا