***::::دانلود جزوات تخصصی رشته مواد::::***

Amin.M.1986

عضو جدید
گمونم بتونی با ریدهیل به یه جایی برسی
فعلا که کتاب مرجع کنکوره
اصول متالورژی فیزیکی ;)
رابرت ریدهیل
اگه واسه کنکور میخوای اول اینو بخون بعد برو سراغ کتاب یا جزوه دیگه
ترجمشم هست
یه کم فقط حجمش زیاده:redface:

وقت ندارم.. جزوه میخوام:cry:

memo_2

عضو جدید
من اولین باره که وارداین سایت شدم و بخاطر مطالب جالبش عضو شدم،یکی به من بگه چطوری باید این مطالبو سیو کنم؟!!!!
ممنون از همکاریتون

reza_1364

مدیر بازنشسته
من اولین باره که وارداین سایت شدم و بخاطر مطالب جالبش عضو شدم،یکی به من بگه چطوری باید این مطالبو سیو کنم؟!!!!
ممنون از همکاریتون
خوش اومدین

چه مطلبی را ذخیره کنی؟؟؟؟

برای ذخیره کردن صفحات از بالای صفحه مرورگرتان به ترتیب File بعد save az را انتخاب کنید توجه داشته باشید که فرمت ذخیره web complete باشه

Amin.M.1986

عضو جدید
تنبلی نکن
ارزششو داره
تازه
قرار که نیست همشو بخونی
تو که یه دور جزوه هنربخشو خوندی
فقط ایراداتو رفع کن باهاش
سوالو بذار جلوت ببین از کجاش داده خوب
همونو بخون:D
یه نکته اینکه جزوه ی هنربخش که 20 صفحه هم نیست ( ماشالا ) ولی اگه کتابشو میگی که من کی گفتم خوندم .. من گفتم دارمش .. از روش میخونم اگه منبع گیرم نیاد اما به جان تو دیاگرام ها رو نمیشه از روش خوند .. خیللییییییییییییییی زیاد گفته ... یه جزوه ی خوب پیدا بشه خیلی خوبه .. البته یکی از بچه های سایت یه وعده هایی داده ولی فعلا فقط حرف زدیم و جزوه ای نرسیده دستم:confused:

Amin.M.1986

عضو جدید
شما دانشگاه سمنان درس خوندین یا همین جوری کتاب دکتر هنربخش رو میخونین؟عملیات حرارتی دکتر گلعذار رو حتما بخونین.حذفش اشتباه محضه!

تو خود خود خراب شدش دارم درس میخونم... ما سری اولی بودیم که کتاب رو به ما دادن که ارغان 500 تومن رو هر کتاب بالا کشید ( شایدم اشتباهی بالا کشید) بعد هنربخش پول مارو ازش گرفت:biggrin: ...

pyman4407

عضو جدید
من در دانلود كتاب بلورشناسي دكتر آشوري از سایت ifile.it مشکل دارم . چجوری باید دانلود کرد

nargol68

عضو جدید
سلام دوستان.
می تونم بپرسم چه جوری میشه این جزوه هارو دانلود کرد .
آخه من هیچ لینکی واسه دانلود پیدا نکردم.
nargol_kh@yahoo.com

momiholo

عضو جدید
باسلام به همه دوستان .راستش به خاطر يه پسورد ظاهرا بايد فعاليت كني.خوب من momiholo هستم .ليسانسم رو از دانشگاه ازاد نجف اباد گرفته ام الانم برا كنكور ارشد اماده ميشم.

اما يه سري جزوه دارم با فرمت pdf مي خاستم ببينم چجوري قرار بدم؟
جزوه هاي استخراج فلزات 2 و توليد آهن

2تا مقاله خوب هم خودم ترتيب دادم با عناوين زير كه حتما بدردتون ميخوره .فقط اقا رضا چجوري بذارم؟؟؟؟؟

بررسي پارامترهاي موثر بر احيا ءكربوترمي اكسيد آهن

شبيه سازي و مدل سازي بيو رآكتور
بيوليچينگ طلا

momiholo

عضو جدید
اقا رضا اميدوارم منو بعنوان 1 همكار كوچيك قبول كني و2 تا لطف بهم كني(البته برا اينكه خاطرت جمع بشه برات 2 تا جزوه و2 تا مقالمو ميفرستم)ولي 2لطف كن 1 - برام پسورد اشوري رو بزار و 2 - من سيدي جزوات و پاور پوينتا رو ميخام چجوري تهيه كنم؟پوليه؟ اگه هست چجوري پول بدم؟؟؟؟

ممنون momiholo

reza_1364

مدیر بازنشسته
باسلام به همه دوستان .راستش به خاطر يه پسورد ظاهرا بايد فعاليت كني.خوب من momiholo هستم .ليسانسم رو از دانشگاه ازاد نجف اباد گرفته ام الانم برا كنكور ارشد اماده ميشم.

اما يه سري جزوه دارم با فرمت pdf مي خاستم ببينم چجوري قرار بدم؟
جزوه هاي استخراج فلزات 2 و توليد آهن

2تا مقاله خوب هم خودم ترتيب دادم با عناوين زير كه حتما بدردتون ميخوره .فقط اقا رضا چجوري بذارم؟؟؟؟؟

بررسي پارامترهاي موثر بر احيا ءكربوترمي اكسيد آهن

شبيه سازي و مدل سازي بيو رآكتور
بيوليچينگ طلا

مقالات را در سایتهای rapidshar یا filefactory یا ifile.it اپلود کنید لینک مقاله را در قسمت مربوطه قرار بدین

موفق باشین

momiholo

عضو جدید
- من سيدي جزوات و پاور پوينتا رو ميخام چجوري تهيه كنم؟پوليه؟ اگه هست چجوري پول بدم؟؟؟؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
اقا رضا اميدوارم منو بعنوان 1 همكار كوچيك قبول كني و2 تا لطف بهم كني(البته برا اينكه خاطرت جمع بشه برات 2 تا جزوه و2 تا مقالمو ميفرستم)ولي 2لطف كن 1 - برام پسورد اشوري رو بزار و 2 - من سيدي جزوات و پاور پوينتا رو ميخام چجوري تهيه كنم؟پوليه؟ اگه هست چجوري پول بدم؟؟؟؟

ممنون momiholo

- من سيدي جزوات و پاور پوينتا رو ميخام چجوري تهيه كنم؟پوليه؟ اگه هست چجوري پول بدم؟؟؟؟

به صورت پیغام خصوصی جواب داده شد

momiholo

عضو جدید
momiholo
با سلام.
همونجوري كه قول داده بودم چندتا فايلي كه برا استفاده داشتم و امروز يكي شون رو گذاشتم

بررسي پارامترهاي موثر بر احيا ءكربوترمي اكسيد آهن.

http://ifile.it/3uylt2f

اگه دير شد ببخشيد.

موفق باشيد و منتظر بقيه فايلها باشيد........

لطف كنيد اگه نظري داشتيد ارسال كنيد....
homayoni1364@gmail.com

hoseinmokhtari21

عضو جدید
سلام اگه من تازه عضو شده باشم و هیچ فعالیتی نکرده باشم , چطور می تونم سی دی ها و کتاب جامع مواد محمدی و واعظیان رو تهیه کنم ؟
من خیلی کم وقت دارم و می خوام حتماً رتبم بالا بشه .
متشکرم

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام اگه من تازه عضو شده باشم و هیچ فعالیتی نکرده باشم , چطور می تونم سی دی ها و کتاب جامع مواد محمدی و واعظیان رو تهیه کنم ؟
من خیلی کم وقت دارم و می خوام حتماً رتبم بالا بشه .
متشکرم
احتیاجی به فعالیت نیست کلیه جزوه ها به فروش میرسه

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام دوستان 2ت پروژه كامل برا فروش دارم اگه كسي خواست پيام خصوصي بزنه
كليات ريخته گري
بررسي پيزوسراميكها و تهيه آنها به روش سل-ژل

دوست گرامی اینجا کسی اطلاعاتش رو نمیروشه .. ما اینجا زکات علممون رو میدیم و سعی میکنیم خیلی صمیمی و بی چشم داشت به هم کمک کنیم و هزینه هایی که گاهی گرفته میشه فقط بابت کپی و تهیه مطالبه و هدف سود دهی مطرح نیست.. درسته که جایی گفته نشده اما باور ما در اینجا اینه که کمک کنیم به پیشرفت هم .. اینی که کی پیشرفت کنه مهم نیست .. یکی از بچه های همین فروم که حتی منو نمیشناخت و خودش هم امسال کنکور داره واسه خاطر کنکور من جزوه فیزیکیشو کپی کرد با پیک فرستاد در خونمون(مخلصیم م.ف;)) ...
موفق باشید
یا علی;)