دانلود تم های ویندوز 8 نسخه مشتریان برای ویندوز 7

ITJOO.COM

عضو جدید
یکی از تفاوتهای اساسی بین ویندوز 8 و ویندوز 7 این است که شما نمی توانید تم ویندوز 8 را در ویندوز 7 استفاده کنید، یعنی شما نمی توانید تنها با کپی کردن تم از یکی به دیگری به راحتی از تم ها در هر دو استفاده کنید! ولی در اینجا آی تی جو می خواهد دو تم که ایجاد شده است و دارای تصاویر ویندوز 8 است را به شما معرفی کند، یعنی شما دیگر می توانید تم ویندوز 8 را در ویندوز 7 استفاده کنید، یکی همان تشکیل شده از پس زمینه های ویندوز 8 است و یکی از تصاویری که در صفحه قفل صفحه نمایش استفاده شده است، تشکیل شده است.

تصاویری که در تم ویندوز 8 نسخه نمایشی کاربران گنجانده شده است
در اینجا تصاویری که در ویندوز 8 وجود دارند رو در یک تم برای شما آماده کرده ایم، اولین تصویر هم با نماد ماهی ویندوز 8 شروع می شود:

در پایین شما تصویری را می بینید که از پس زمینه های تم اول ویندوز 8 گرفته شده است:

همچنین ما یک تم دیگری ایجاد کرده ایم که شامل تمام تصاویر که در قسمت قفل صفحه نمایش ویندوز 8 نسخه مشتریان از آنها استفاده شده است، بسیاری از این تصاویر عالی می باشند و احتمال آن زیاد است که شما عزیزان دوست داشته باشید تا این تصاویر را در ویندوز 7 خود داشته باشید:

دانلود تم های ویندوز 8 برای ویندوز 7
در اینجا ما دو تا لینک از سرورهای متفاوت برای شما عزیزان قرار می دهیم، یکی سرور تورنت است،
دانلود تم ویندوز 8 برای ویندوز 7 از سرور تورنت

در صورتی که شما عزیزان دوست ندارید یا امکان دانلود به صورت نظیر به نظیر (p2p) ندارد، ما برای شما لینک دانلود مستقیم هم قرار داده ایم:
دانلود تم ویندوز 8 برای ویندوز 7 از سرور تورنت - تم اول
دانلود تم ویندوز 8 برای ویندوز 7 از سرور تورنت - تم دوم

حرف آخر:
وقتی مایکروسافت نسخه مخصوص مشتریان (مصرف کنندگان) را عرضه کرد، بنده در سیستم خود نصب و استفاده کردم، متاسفانه به دلیل مشکلاتی که با سیستم بنده داشت مجبورا همین امروز حذف کردم، به دلیل علافه ای که به این سیستم عامل پیدا کرده بودم دنبال تم ویندوز 8 برای ویندوز 7 بودم تا نصب کنم، دلیل پست کردن این مطلب نیز همین مسئله بود،
امیدوارم این تم ها مورد علاقه شما عزیزان آی تی جو واقع شده باشد.

موفق و آی تی جو باشید.

منبع : آموزشکده مجازی فناوری اطلاعات

بالا