دانشگاه هنر اصفهان

natalie

عضو جدید
سلام من ازبجاي شما نيستم اما از ارزوام بود بيام دانشكاه شما اما نشد ميشه تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد؟؟؟؟
سلام...
نمی دونم شما ترم چندین اما حتما تا حالا فهمیدین معماری رشته ایه که خیلی به خودت و فعالیتایی که می کنی بستگی داره....البته وجود یه استاد خوب که راه را به ادم نشون بده هم خیلی مهمه ولی توی همه دانشگاهها از این استادا حداقل یه دونه پیدا می شه...
همون جورم که دوستان گفتن دانشگاه ما با این مدیریت فوق العادش:)surprised:) اون جوری که اسمش نشون می ده نیست...اما خوب شاید تعداد این استادای خوب یکم بیشتر باشه..
پس بیشتر روی خودت حساب کن و علاقه ای که به معماری داری....:smile:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
نمی دونم شما ترم چندین اما حتما تا حالا فهمیدین معماری رشته ایه که خیلی به خودت و فعالیتایی که می کنی بستگی داره....البته وجود یه استاد خوب که راه را به ادم نشون بده هم خیلی مهمه ولی توی همه دانشگاهها از این استادا حداقل یه دونه پیدا می شه...
همون جورم که دوستان گفتن دانشگاه ما با این مدیریت فوق العادش:)surprised:) اون جوری که اسمش نشون می ده نیست...اما خوب شاید تعداد این استادای خوب یکم بیشتر باشه..
پس بیشتر روی خودت حساب کن و علاقه ای که به معماری داری....:smile:

مامان من دیگه ببین چه نظرای خوفی میده:cool::D

natalie

عضو جدید
خدا دوستت داشته نیومدی اینجا...
تجربیاتمون!؟؟؟!!!!خوب ما یسری اساتید داریم که فکر میکنن آسمون باز شده ایشونا ازش افتادن پایین(البته نه همشون)......بعضی از دوستان که بعضی وقتا ما رو با دشمناشون اشتباه میگیرن...یه دانشگاه که اسمش بقیه رو خفه کرده اصلش خودمون رو...بی سواد و خوشحال میایم تو بیسوادتر و افسرده میریم بیرون...:cry:بسه یا بازم بگم!!:crying::crying::crying:
راستی شما کجا میتحصیلین؟
پسرم این قدر افسرده نبودی تو!!!یکم خوشبینانه به دنیا نگاه کن!!!یه لحظه به روزایی فکر کن که دوست داشتی بیای این دانشگاه...اونم نه به خاطر این دانشگاه بلکه برای ""معماری""...واسه اون تلاش کن..استادو بچه ها رو بیخیال...(من امروز حالم خوبه...معلومه!؟؟؟!!:biggrin:)

mehdi_7070

عضو جدید
سلام بچه‌ها
نمره‌ها چرا اعلام نمی‌شه؟! دیگه سال تموم شد!
راستی کلا‌س‌های شما شروع شده؟

natalie

عضو جدید
سلام بچه‌ها
سلام
حالا حالاها جا داره تا همه نمره هارو بدن....!!!
نه هنوز خیلی جدی هیچ کلاسی تشکیل نشده...ان شاالله از سه شنبه...(من حالشو ندارم برم سر کلاسا..:()

zakari

عضو جدید
من امروز حالم خوبه در نتیجه زورم رو زدم دیدم دانشگاهمون اونقدرا هم بد نیست یه چندتایی چیز خوبم داره.... اول از همه دوستای گلم که اکثرشون تو همین باشگاه جمعن دو سه تا استاد آدم و با اطلاع...یه کتابخونه خوب...یه ساختمون تاریخی پشت به زیباترین میدون تاریخی ایران حالا بماند که شایع شده میخواد حوزه علمیه ازمون بگیرتش!!!
کسی اگه چیز مثبت دیگه ای یادش اومد بگه

zakari

عضو جدید
سلام بچه‌ها
علیک سلام
حالا بازم خوب شده ترم اول نمره هندسه کاربردی ما بعد از عید اومد فکر کنم آخرای ترم 2 بود!!!!:surprised:
نه بابا کدوم کلاس!!!از 3شنبه تازه اونم اگه حالشو داشتیم:biggrin:

natalie

عضو جدید
من امروز حالم خوبه در نتیجه زورم رو زدم دیدم دانشگاهمون اونقدرا هم بد نیست یه چندتایی چیز خوبم داره.... اول از همه دوستای گلم که اکثرشون تو همین باشگاه جمعن دو سه تا استاد آدم و با اطلاع...یه کتابخونه خوب...یه ساختمون تاریخی پشت به زیباترین میدون تاریخی ایران حالا بماند که شایع شده میخواد حوزه علمیه ازمون بگیرتش!!!
کسی اگه چیز مثبت دیگه ای یادش اومد بگه
افرین پسرم.....:smile:
نه بابا بسشه....!!من فعلا عزا 3شنبه تا 5شنبه رو گرفتم با این موضوع کار جذاب....:surprised:ببین اول ترمی چه جوری می زنن تو ذوق ادما...:(

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
agha manam az aval kheyli dust dashtam tuye daneshgahe shoma tuye shahre khodam dars bekhunam vali heyf mesle shoma dars khun nabudam!1

عزیزم زیاد ناراحت نباش حتما خواست خدا بوده و حکمتی توش بوده:redface:الان کدوم دانشگاهی؟اگه کاری یا کمکی خواستی تو دانشگاه ما میتونی رو من حساب کنی

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه‌ها

سلام خوبی دوست عزیز؟نمره ها که اعلام میشه زیاد نگران نباش من یه نمره دارم الان 3 ترم هنوز اعلام نشده:surprised:
کلاسام دیگه از 3شنبه باید بریم:redface:

natalie

عضو جدید
agha manam az aval kheyli dust dashtam tuye daneshgahe shoma tuye shahre khodam dars bekhunam vali heyf mesle shoma dars khun nabudam!1
سلام
ممنون حرفای شما باعث میشه فک کنیم حالا چه شق القمری کردیم این دانشگاه قبول شدیما!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:
نه دوست خوبم...هممون می دونیم کنکور چه شرایطی داره دیگه....حالا که نشده عوضش شما حالا حسابی تلاشتو بکن که تو رشته ای که خودت انتخابش کردی خوب باشی...:)

mehdi_7070

عضو جدید
حالا حالاها جا داره تا همه نمره هارو بدن....!!!
این نظم دانشگاه من رو کشته:wallbash:

نه بابا کدوم کلاس!!!از 3شنبه تازه اونم اگه حالشو داشتیم:biggrin:
ظاهرا کلاس زبان ما از دهم شروع شده. یعنی فاجعه...:w13:

سلام خوبی دوست عزیز؟نمره ها که اعلام میشه زیاد نگران نباش من یه نمره دارم الان 3 ترم هنوز اعلام نشده:surprised:
ممنون:w16:
جدی؟! چه چیزها آدم می‌بینه اینجا:w20:

new.urbanism

عضو جدید
فعلا دقیق معلوم نیست . ولی فکر کنم 18 باشه.
سلام بچه ها چطورید؟
ناراحت نباشید اگه اسم دانشگاه ما زیاد معروف نیست ،تو اینترنت هم کم دیده می شه ، ماله اینترنت و سایت خراب و کم سرعت این دانشگاهه.
یک چیز جالب:سرعت اینترنت دانشگاه چند روز پش 3 بایت بود که در دانشگاههای ایران بی سابقه است!

new.urbanism

عضو جدید
سلام بچه ها چطورید؟
ناراحت نباشید اگه اسم دانشگاه ما زیاد معروف نیست ،تو اینترنت هم کم دیده می شه ، ماله اینترنت و سایت خراب و کم سرعت این دانشگاهه.
یک چیز جالب:سرعت اینترنت دانشگاه چند روز پش 3 بایت بود که در دانشگاههای ایران بی سابقه است!:w15:
البته این گریه داره نه خنده!:crying2::w06:
البته گاهی هم تعجب!:surprised:
گاهی هم شرمنده!:sweatdrop:
بعضی سر این موضوعات خودشونو به بی خیالی می زنن:whistle::w01:
اما باید با کمک هم دانشگاهمون رو آباد کرد وبی خیال نبود.:w32::w40::w24::w02::w23:

natalie

عضو جدید
سلام بچه ها چطورید؟
یک چیز جالب:سرعت اینترنت دانشگاه چند روز پش 3 بایت بود که در دانشگاههای ایران بی سابقه است!
سلام....:smile:
سعی کن زیاد به این مسائلی که گفتی فک نکنی چون اون وقت از خجالت باید سر به بیابون بذاری!!!!:razz::confused:روزگار.....!!!اینم قسمت ما بوده دیگه.....!!!

mehdi_7070

عضو جدید
سلام بچه ها چطورید؟
سلام. ممنون.
به نظرم اینکه در سطح اینترنت محتوای کمتری در رابطه با دانشگاه داریم، بیشتر به خاطر خود ما هست! دانشگاه که نمی‌تونه به زور این کار را بکنه:surprised:
اما این را هم قبول دارم که در حالت کلی بین پهنای باند و توسعه یافتگی رابطه مستقیمی وجود داره. بعدا فرصت شد بیشتر بحث می‌کنیم:smile:

سلام بر دانشجوهاي اصفهان
سلام علیکم:smile:

سعی کن زیاد به این مسائلی که گفتی فک نکنی چون اون وقت از خجالت باید سر به بیابون بذاری!!!!:razz::confused:روزگار.....!!!اینم قسمت ما بوده دیگه.....!!!
وقتی آدم فکر می‌کنه چند وفته gmail توی مملکتش یه دفعه‌ای بسته می‌شه باید چی کار کنه؟! سر به بیابون گذاشتن هم فایده‌ای نداره:cry:

new.urbanism

عضو جدید
کلاسهای فرانسویها

کلاسهای فرانسویها

با عرض سلام به نظر شما، ساختمان جدیدی که در مدرسه فرانسوی ها ساخته شده ،اسم جدیدی براش قرار بدیم یا نه؟
:que:
راستی تکلیف آتلیه ها ی گروه شهرسازی و گرافیک و طراحی صنعتی چی شد؟

mehdi_7070

عضو جدید
با عرض سلام به نظر شما، ساختمان جدیدی که در مدرسه فرانسوی ها ساخته شده ،اسم جدیدی براش قرار بدیم یا نه؟
راستی تکلیف آتلیه ها ی گروه شهرسازی و گرافیک و طراحی صنعتی چی شد؟

سلام محسن جون. خوبی؟
قرار بدیم؟! یعنی دست من و شماست؟:D
به زودی دانشگاه اسم این ساختمان را عوض می‌کنه؛ ولی نمی‌دونم چه اسمی براش درنظر گرفتند:razz:

new.urbanism

عضو جدید
سلام محسن جون. خوبی؟
قرار بدیم؟! یعنی دست من و شماست؟:D
به زودی دانشگاه اسم این ساختمان را عوض می‌کنه؛ ولی نمی‌دونم چه اسمی براش درنظر گرفتند:razz:
سلام مهدی جون
چراکه نه ؟ خودمانو دست کم نگیریم .هر اسمی که دلمون بخواد می گذاریم،و با همون صداش می کنیم.;)

new.urbanism

عضو جدید
قابل توجه بچه های شهرسازی و معماری

با عرض سلام به دانشجو های دانشگاه هنر اصفهان
قرار است دانشجویان معماری و شهرسازی در کنار هم ودر یک دانشکده قرار گیرند .
یا شهرسازی ها به توحید خانه بروند که به دلیل نبود فضای کافی ممکن نیست
یا معماری ها به فرانسوی ها بیان ویک دانشکده شهرسازی معماری داشته باشیم.

لطفا نظرهای خودتان را در این مورد بدهید.:que:
با تشکر.

آخرین ویرایش: