دانشگاه هنر اصفهان

natalie

عضو جدید
حالا نمی توونم به طور کلی نظر بدم اما توی یه نمونه مثل این استادای داغونی که داریم!!!منشا ش مائیم؟؟!!!به نظر من جرقه تموم نو اوری ها و کارایی که یه دانشجو توی دوران تحصیلش یا حتی بعدش می کنه توسط یه استاد خوب زده می شه اونم تازه توی معماری!!!
اون وقت ما نشستیم دلمونا به کیا خوش کردیم............
اعتراض می کنیم ....کیه که به حرف ما بدبختا گوش بده...........
همش کارای الکی به خوردمون می دن
اینم سهم ماست دیگه...

hesalreza

عضو جدید
خوبه روزای اول که این قسمتو (دانشگاه هنر اصفهان )راه اندازی کردم فکر نمیکردم بچه ها این قدر فعالیت کنن. خوبه همینطور ادامه بدید

natalie

عضو جدید
خوبه روزای اول که این قسمتو (دانشگاه هنر اصفهان )راه اندازی کردم فکر نمیکردم بچه ها این قدر فعالیت کنن. خوبه همینطور ادامه بدید

مهندس فقط ما معماری ها داریم فعالیت می کنیما !!!پس شهرسازی ها کجان؟؟؟به بچه هاتون بگو بیان یه سری بزنن......

mehdi_7070

عضو جدید
مهندس فقط ما معماری ها داریم فعالیت می کنیما !!!پس شهرسازی ها کجان؟؟؟به بچه هاتون بگو بیان یه سری بزنن......

ما که هستیم:w12:

دوستان منبع عکس‌ها را هم بذارند لطفا:w16:

توضیحات و عکس‌های کلیسا کاتولیک‌ها، فرانسوی‌ها، سوکیاس، داوید، مارتا:
http://kousha.fotopages.com

توحیدخانه:
http://pardis.150m.com/pardisesf.jpg
http://pardis.150m.com/pardisesf2.jpg

داوید:

سوکیاس:

+ درب پشتی خانه مارتاپیترز:

http://www.flickr.com/photos/saeid1354/3196267537

آخرین ویرایش:

ikilo666

عضو جدید
حالا نمی توونم به طور کلی نظر بدم اما توی یه نمونه مثل این استادای داغونی که داریم!!!منشا ش مائیم؟؟!!!به نظر من جرقه تموم نو اوری ها و کارایی که یه دانشجو توی دوران تحصیلش یا حتی بعدش می کنه توسط یه استاد خوب زده می شه اونم تازه توی معماری!!!
اون وقت ما نشستیم دلمونا به کیا خوش کردیم............
اعتراض می کنیم ....کیه که به حرف ما بدبختا گوش بده...........
همش کارای الکی به خوردمون می دن
اینم سهم ماست دیگه...

ببین من نمی دونم اول کدوم باعث شدن... اما می دونم یه رابطه محکمی بین دانشجو و استاد وجود داره...
اگه دانشجو ها فعال باشند اساتید رغبت می کنند تو اون دانشگاه درس بدن
اگه استادا خوب باشن دانشجوهای خوب اون دانشگا را انتخاب می کنند
و این چرخه ادامه پیدا می کنه و این میشه که یه دانشگا خوب میشه...
ما که در مورد استاد خوب هیچ جای انتخاب و اظهار نظر نداریم پس بهتره خودمون بشیم این حلقه گمشده...

narej

عضو جدید
سلامون علیکوووووم
میگم چجوری میشه بیام دانشگاهتون ؟؟؟
با اتوبوس از میدون توقچی میخوام بیام میشه بگی چحوری بیام ؟؟؟
ممنون
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::warn::surprised:

natalie

عضو جدید
ببین من نمی دونم اول کدوم باعث شدن... اما می دونم یه رابطه محکمی بین دانشجو و استاد وجود داره...
اگه دانشجو ها فعال باشند اساتید رغبت می کنند تو اون دانشگاه درس بدن
اگه استادا خوب باشن دانشجوهای خوب اون دانشگا را انتخاب می کنند
و این چرخه ادامه پیدا می کنه و این میشه که یه دانشگا خوب میشه...
ما که در مورد استاد خوب هیچ جای انتخاب و اظهار نظر نداریم پس بهتره خودمون بشیم این حلقه گمشده...

دانشجو به نظر تو چه جوری فعال می شه ؟؟؟یکی باید این وسط بش انگیزه بده اگه دقت کرده باشی ما هممون یا حداقل خود من اولش با کلی انگیزه اومدم معماری اما حس می کنم هر چی دارم می رم ترم بالاتر به جای اینکه فعال تر بشم تنبل تر و بی انگیزه تر می شم حس نمی کنی یه کسایی این وسط دارن ذوق ما رو کور می کنن؟؟!!
من نمی گم اصلا تقصیر ما نیست چرا اتفاقا خیلیم تقصیر خودمونه که به همین راحتی کوتاه می یام ولی قبول کن که یه استاد خوب کاری برای تو می توونه بکنه و انگیزه ای توی تو می توونه به وجود بیاره که هیچ کسی نمی تونه...........

natalie

عضو جدید
سلامون علیکوووووم
ممنون
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::warn::surprised:
والا من دقیقا نمی دونم توقچی کجاس!!!!!دانشگاتون اونجاس؟؟!!
از همون اتوبوس ها که می گی سوار شو بیا یه جا می رسی دیگه!!:surprised:

zakari

عضو جدید
سلامون علیکوووووم
ممنون
اصفهانی باشی عالی قاپو رو بلدی.دقیقا پشت عالی قاپو در ورودی توحید خونه(دانشکده معماری و...)توی خیابون استانداری باز میشه.نتونستی بیای تو می تونی از رو عالی قاپو دانشگاه رو دید بزنی!

zakari

عضو جدید
دانشجو به نظر تو چه جوری فعال می شه ؟؟؟یکی باید این وسط بش انگیزه بده اگه دقت کرده باشی ما هممون یا حداقل خود من اولش با کلی انگیزه اومدم معماری اما حس می کنم هر چی دارم می رم ترم بالاتر به جای اینکه فعال تر بشم تنبل تر و بی انگیزه تر می شم حس نمی کنی یه کسایی این وسط دارن ذوق ما رو کور می کنن؟؟!!
من نمی گم اصلا تقصیر ما نیست چرا اتفاقا خیلیم تقصیر خودمونه که به همین راحتی کوتاه می یام ولی قبول کن که یه استاد خوب کاری برای تو می توونه بکنه و انگیزه ای توی تو می توونه به وجود بیاره که هیچ کسی نمی تونه...........
موافقم اما حالا که چنین استادی نداریم یا بهتر بگم کم داریم.خوب دیگه باید برای همین تا آخر فقط ناامیدانه ادامه بدیم؟:crying::w04:
جواب حتما نه ست.پس چیکار کنیم...:confused::confused:

natalie

عضو جدید
موافقم اما حالا که چنین استادی نداریم یا بهتر بگم کم داریم.خوب دیگه باید برای همین تا آخر فقط ناامیدانه ادامه بدیم؟:crying::w04:
جواب حتما نه ست.پس چیکار کنیم...:confused::confused:
خوب معلومه که نه!!! :smile:
بچه ها بیاین پیشنهاد بدین چی کار می توونیم بکنیم؟؟!!
من واقعا عقلم دیگه به جایی قد نمی ده!!به نظر من مشکلاتمون یا حداقل مشکلات خودم تو این دانشگاهع و تو این برهه ایناس:
-همش داریم کارای بیخودی و الکی می کنیم (به قول معروف خودمون خر کاری)
-بچه ها اصلا باهم متحد نیستن تا با هم یه کاری رو راه بندازن (فوقش چی بشه ما ها که خیلی باهم رفیقیم یه جایی بریم و اوجش یه کروکی بزنیم!!!:surprised:)-البته بگم دیگه این کارم نمی کنیم ،می کردیم که خوب بود....... :D:D
-این قسمتش دیگه مربوط به خودمه!!!!!""""تنبلم""""(البته فک کنم همه شما ها هم همچین مشکلی داشته باشین!!)
این از نظرات من هیچ راهی هم تا حالا واسش پیدا نکردم.............................:surprised:

natalie

عضو جدید
سلام
ورودی امسال:)

به به!!! پس ما اینجا خیلی بزرگیم انگار!!!پیر شدیم رفت بچه ها....:cry:تا چشم بهم گذاشتیم...
این قافله ی عمر عجب می گذرد........
قدر این ترم یکی بودنو بدونین و خوب ازش استفاده کنین خیلی خوب..........

mehdi_7070

عضو جدید
:biggrin:
فعلا باید تا یه مدت این "ترم یک" و "صفری" را یدک بکشیم:w07: چاره‌ای نیست:confused:

به به!!! پس ما اینجا خیلی بزرگیم انگار!!!پیر شدیم رفت بچه ها....:cry:تا چشم بهم گذاشتیم...
این قافله ی عمر عجب می گذرد........
قدر این ترم یکی بودنو بدونین و خوب ازش استفاده کنین خیلی خوب..........
ممنون که دلداری می‌دید:w40:

ikilo666

عضو جدید
خوب معلومه که نه!!! :smile:
بچه ها بیاین پیشنهاد بدین چی کار می توونیم بکنیم؟؟!!
من واقعا عقلم دیگه به جایی قد نمی ده!!به نظر من مشکلاتمون یا حداقل مشکلات خودم تو این دانشگاهع و تو این برهه ایناس:
-همش داریم کارای بیخودی و الکی می کنیم (به قول معروف خودمون خر کاری)
-بچه ها اصلا باهم متحد نیستن تا با هم یه کاری رو راه بندازن (فوقش چی بشه ما ها که خیلی باهم رفیقیم یه جایی بریم و اوجش یه کروکی بزنیم!!!:surprised:)-البته بگم دیگه این کارم نمی کنیم ،می کردیم که خوب بود....... :D:D
-این قسمتش دیگه مربوط به خودمه!!!!!""""تنبلم""""(البته فک کنم همه شما ها هم همچین مشکلی داشته باشین!!)
این از نظرات من هیچ راهی هم تا حالا واسش پیدا نکردم.............................:surprised:
ببین یه چیزایی هست که ما خیلی راحت ازش می گذریم...
مثلا قضیه همین وایر لس...:mad::mad::mad:
اصلا ما چند بار تا حالا واسه کاری جز انتخاب واحد رفتیم آموزش...
یا اینا هیچی یعنی ما نمی تونیم یه نشریه 2 صفحه ای چاپ کنیم...
اینم هیچی اسکیسی که شروع کردیم چی شد؟؟؟؟؟؟؟ ببین خودمون هم کاری نمی کنیم... خلاصه که تو جو دبیرستان موندیم، همه دانش آموزیم:w12:...نه دانشجو

natalie

عضو جدید
ببین یه چیزایی هست که ما خیلی راحت ازش می گذریم...
مثلا قضیه همین وایر لس...:mad::mad::mad:
اصلا ما چند بار تا حالا واسه کاری جز انتخاب واحد رفتیم آموزش...
یا اینا هیچی یعنی ما نمی تونیم یه نشریه 2 صفحه ای چاپ کنیم...
اینم هیچی اسکیسی که شروع کردیم چی شد؟؟؟؟؟؟؟ ببین خودمون هم کاری نمی کنیم... خلاصه که تو جو دبیرستان موندیم، همه دانش آموزیم:w12:...نه دانشجو
اره.........
اما اول بگم ما واسه وایر لس با مریم و اینا رفتیم....هیچی شستنمون گذاشتنمون گوشه دیوار!!!!!!
مجله......!!اینم واسه خودش فیلمیه!!راستی قرار بود 87 ها یه کاری کنن چی شد؟
اسکیس.....( خوشمم می یاد تو بچه ها یه سری افراد وجود دارن که یه وظایفی رو به عهده می گیرن و به کسی حتی اجازه دخالت و پرسیدنم نمی دن اما خودشونم هیچ کاری بلد نیستن بکنن....)-می دونین که کیا رو می گم...؟؟!!
اما نمی خوام حالا بحثو به این بکشونم که چی تقصیره کیه
باشه 5شنبه این هفته عصر اسکیس چند تای شما راضی می شین بیاین؟؟؟
اون حرف اخرتم ای ول عین حقیقته

آخرین ویرایش:

ikilo666

عضو جدید
راستی می بینم که مسابقات گل کوچیک برقراره و ...:yellowcard::redcard:
چه هیجانی...:w33:
خوبه بیمارستان خورشید نزدیکه وگرنه این همه سکته های قلبی رو دستمون می موند...
اما ببینید چه اتفاق خوبیه؟!!!!....
از این کارام خوبه...
هییییییییی یادش به خیر ترم 1 مام گل کوچیک می کردیم منتها حاج آقا باصفا ارشادمون:w07: کرد

natalie

عضو جدید
:biggrin:
فعلا باید تا یه مدت این "ترم یک" و "صفری" را یدک بکشیم:w07: چاره‌ای نیست:confused:

ممنون که دلداری می‌دید:w40:

دلداری چیه؟یدک یعنی چی؟ الان بهترین فرصت براتونه تا یه تصمیم خفن بگیرین و ایندتونو از حالا بسازین....
به خدا من ارزومه دوباره برگردم به ترم یک اون وقت شاید خیلی کارارو بکنم که نکردم شما هم از ما بشنوید وقتو از دست ندین...........

natalie

عضو جدید
از این کارام خوبه...
هییییییییی یادش به خیر ترم 1 مام گل کوچیک می کردیم منتها حاج آقا باصفا ارشادمون:w07: کرد
اونم چه ارشادی ی ی.....!!!!!:biggrin::biggrin:
حالا ببینم این مسابقه ها بین کیا هست فقط بچه های خودمون!!؟؟

ikilo666

عضو جدید
اونم چه ارشادی ی ی.....!!!!!:biggrin::biggrin:
حالا ببینم این مسابقه ها بین کیا هست فقط بچه های خودمون!!؟؟
پارسال که فینالش بچه های دانشگا صنعتی هم بودن...:w26:عادل فردوسی پور اومده بود
کلی پول دادن واسه این تیم...
امروزم من که بچه ها رو نشناختم...شاید ترم یکیا بودن...
کلا چون گل پسرا خیلی (جوگیر):w02: هستند تصمیم گرفتیم نریم تشویق...:tooth:
حالا به فینال رسید می ریم...:w32:

mehdi_7070

عضو جدید
دلداری چیه؟یدک یعنی چی؟ الان بهترین فرصت براتونه تا یه تصمیم خفن بگیرین و ایندتونو از حالا بسازین....
به خدا من ارزومه دوباره برگردم به ترم یک اون وقت شاید خیلی کارارو بکنم که نکردم شما هم از ما بشنوید وقتو از دست ندین...........

اون‌ها را همین‌جوری گفتم :)دی) شوخی کردم:w07:
ممنون از لطف شما:heart:

zakari

عضو جدید
از این کارام خوبه...
شما وسط حیات فسقلی دانشگاه گل کوچیک می کردین!!!!؟...
اونم با این قوانین....! :eek:
آی کیلو جون شما دیگه چرا....:evil: