دانشگاه ملایر

M F S

عضو جدید
راستش منم بلد نیستم اگرچه سالی 3-4 بار میایم ملایر میچرخیم ولی خعلی جاهاش هست بلد نیستم :دی

اتفاقا آخرین بار فصل انگورچیدن بود اومدیم تو شهریور تو میدون امام یه بیشعور کوبید بهم رفتیم اون راهنمایی رانندگی خراب شدش اصن نمیدونستم اسمش چیه به بقیه خبر بدم :دی

دور میدون همیشه شلوغه خودت باید مراقب باشی که کسی بهت نزنه...:D

عمرت پس بر فناست که 3-4 سال یه بار میای(شوخی بود):D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دور میدون همیشه شلوغه خودت باید مراقب باشی که کسی بهت نزنه...:D

عمرت پس بر فناست که 3-4 سال یه بار میای(شوخی بود)

مسئله شلوغی نبود من از سمت میدون استقلال اومدم چون شخصی که باهاش قرار داشتم از همدان میومد واسه همین میدون عمام رو دور زد مستقیم رفتم بغل که بغل اون شیرینی فروشی ها پارک کنم !دقیقا بره خ همدان در همین حین اون یارو احمق ماشین خاموش رو داشت حل میدادن کاپوت هم بالا بود من از روبروش رد شدم اینم کوبید به من !!! ایشون کلا مقصر بود که اولا داشته حل میاده و سوار نبوده و... بعد رفتیم راهنمایی با اینکه هرکی اونجا بود فهمید طرف مقصر بوده ولی این افسر منو مقصر دونست و جریمم کرد !!!!!!! منم دیدم اینجا مسافریم کی حال داره بره شکایت و.... واسه همین قبول کردم و بیخیال شدم ولی تجربه تلخی بود کاش یه روز برسه من ببینم تو این مملکت ضابطه جای رابطه رو گرفته تازه خیر سرم فامیلیم داد میزد اصلیتم اونجاییه بازم طرف اونکارو کرد

نه باوووو نگفتم 3-4 سال یه بار که !!!!!! گفتم سالی 3-4 بار:D

YaZahra313

عضو جدید
سلام بهبه بالاخره همشهریامونو پیدا کردم چطورید؟منم اصلیتم ملایریه ولی الان ملایر نیستم صنعتی اصفهان درس میخونم به نظرم دانشگاه ملایر جای پیشرفت داره 2 بار رفتم
ی بار واسه کنکور ی بارم با دختر داییم رفتم اونجا ;)

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بهبه بالاخره همشهریامونو پیدا کردم چطورید؟منم اصلیتم ملایریه ولی الان ملایر نیستم صنعتی اصفهان درس میخونم به نظرم دانشگاه ملایر جای پیشرفت داره 2 بار رفتم

اینجا کم کم میشه پاتوق ملایری ها :دی

راستی این پارک چمران همونیه که پشت که راهنمایی رانندگیه دیگه؟

M F S

عضو جدید
مسئله شلوغی نبود من از سمت میدون استقلال اومدم چون شخصی که باهاش قرار داشتم از همدان میومد واسه همین میدون عمام رو دور زد مستقیم رفتم بغل که بغل اون شیرینی فروشی ها پارک کنم !دقیقا بره خ همدان در همین حین اون یارو احمق ماشین خاموش رو داشت حل میدادن کاپوت هم بالا بود من از روبروش رد شدم اینم کوبید به من !!! ایشون کلا مقصر بود که اولا داشته حل میاده و سوار نبوده و... بعد رفتیم راهنمایی با اینکه هرکی اونجا بود فهمید طرف مقصر بوده ولی این افسر منو مقصر دونست و جریمم کرد !!!!!!! منم دیدم اینجا مسافریم کی حال داره بره شکایت و.... واسه همین قبول کردم و بیخیال شدم ولی تجربه تلخی بود کاش یه روز برسه من ببینم تو این مملکت ضابطه جای رابطه رو گرفته تازه خیر سرم فامیلیم داد میزد اصلیتم اونجاییه بازم طرف اونکارو کرد

نه باوووو نگفتم 3-4 سال یه بار که !!!!!! گفتم سالی 3-4 بار:D
اول سلام

دوما عمام نه وو امام...

سوما ...دمه ماموره گرم با اصالتت کار نداشته...میدونسته پول بده هستی گفته اینو مقصر کنم بهتره...:D

چهاروما شما حداقل ماه ی یه بار باید بیای که عمرت بر فنا نباشه...:D

]

علیک سلام

بسلامتی ان شالله که موفق باشی...

اینجا کم کم میشه پاتوق ملایری ها :دی

راستی این پارک چمران همونیه که پشت که راهنمایی رانندگیه دیگه؟

من مناطقو پارکارو خوب بلد نیستم متاسفانه...:(

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول سلام

دوما عمام نه وو امام...

سوما ...دمه ماموره گرم با اصالتت کار نداشته...میدونسته پول بده هستی گفته اینو مقصر کنم بهتره...

چهاروما شما حداقل ماه ی یه بار باید بیای که عمرت بر فنا نباشه...

]

علیک سلام

بسلامتی ان شالله که موفق باشی...

من مناطقو پارکارو خوب بلد نیستم متاسفانه...:(

خخخخخخخ

عمام امامه دیگه عزیز چه فرقی میکنه :دی مهم نیته که پاکه :D

بلههههههههههه شوما خودت همون ماموره نیسی وای میسه سر 4 راه:biggrin: خعلی انسان عادلی هسی :دی

نه بابا جاده خطرناکه کار دستمون میده :دی

برو بگرد خوو داداش :دی بلد نیسی وایسا بیام خودم بگردونمت :D

M F S

عضو جدید
خخخخخخخ

عمام امامه دیگه عزیز چه فرقی میکنه :دی مهم نیته که پاکه :D

بلههههههههههه شوما خودت همون ماموره نیسی وای میسه سر 4 راه:biggrin: خعلی انسان عادلی هسی :دی

نه بابا جاده خطرناکه کار دستمون میده :دی

برو بگرد خوو داداش :دی بلد نیسی وایسا بیام خودم بگردونمت :D

من نیتتو تو نوشتار میبینم به نظر زیاد پاک نمیاد:|

خود ماموره ک نیستم ولی ازش دفاع کردم اینا سرمایه این کشورن:D

ای خدااا چی بگم از این زندگی...من اصلا وقت ندارم یا خونه ام یا دانشگاه...پایانامه ام خیلی گرفتارم کرده تازه بعد دوماه این هفته دو روز میخام برم شهرمون بازم برگردم.....

M F S

عضو جدید
1811562_213.jpg

پاییز خواهد آمد و خاطرات دانشجویی را برگ برگ ورق خواهد زد و شما در اوج لبخندها به گذشته حسادت می کنید. روز دانشجو رو به همه ی هم دانشگاهیای گرامی تبریک عرض میکنم....

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماهم به همه دانشجویان گل اون شهر عشق و امید :D تبریک میگیم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها عیدتون مبارک . دیروز ملایر بودم خیلی آب و هوای نازی بود . خیلی حال کردم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا که میبینی اومدم
اصلا منم نمیومدم تو نباید یه خبر میدادی؟؟؟؟

باووو اذیت نکن خوووو حق با شوماست ایندفه خبر میدیم شهر رو چراغون بکنی درو دیوار خونه رو آیینه بندون بکنی :D

FFR

عضو جدید
من تازه این تاپیکو دیدم مام یه زمانی دانشجوی این دانشگاه بودیم در کل دانشگاه خوبیه.....

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:
منظور این دوستمون خوارزمی که نیست ؟؟؟؟ من کاردانی اونجا بودم نه درختی داشت نه چمن مصنوعی تا چشم کار میکرد بیابون بود فکر کنم چند قسمت فیلم مختارو تو بیابونای دانشگاه خوارزمی بازی کرده بودن:biggrin:

ولی یادش بخیر خیلی خوش بودیمhttp://www.inst-malayer.edu.tvu.ac.ir/