دانشگاه محقق اردبيلي

Engineer Sahar

عضو جدید
یادش بخیر 4سال اونجا درس خوندم دانشگاه خوبی بود
دکتر سیروس آذر و حیدری و شایسته و میرزایی اونقد اذیتمون کردن که نگو :biggrin:

Aniz

عضو
استاد شروانی رو هم ما ندیدیم
استاد تقی نژاد میومد واسه دست آزادمون
اینم سردر15.jpg

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:biggrin:
جهان .جدا از اخلاقش استاد پری هست. خیلی چیزها ازش یادگرفتم که بعد از فارغ التحصیلی تازه متوجه شدم

آخرین ویرایش:

Goonay

عضو جدید
این ترم جهان جون (مصالح ساختمانی)و رشید عزیز(مقدمات طراحی) و استاد تقی نژاد (بیان معماری)رو داریم.

Goonay

عضو جدید
راستی از این ترم رفتیم دانشکده هنرهای زیبا...
شعر سهراب بود...
پشت دریا ها شهریست.
ما هم داریم.
پشت تپه ها انباریست
معماری ها تبعیدی آنجا...
به به

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره دانشکده هنرهای زیبا افتتاح شد؟؟؟
خیلی دوست دارم بببینم چه شکلیه ...
احتمالا رستم مهربان که نساخته اونجا رو؟
اخه این دانشکده کنار فنی که الان دادن به ادبیاتها زیر دست رستم مهربان بود خودش کلی عیب گذاشت رو کارش :biggrin:

Goonay

عضو جدید
خدمتتون عرض کنم ک دانشکده هنر های زیبا اصلا هم زیبا نیس.
دانشکده شماره 3 کشاورزی رو ک پشته تپه هاست دادن ب معماری های بدبخت.آدم دلش میگیره.
خیلی داغونه ب خدا.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این ترم جهان جون (مصالح ساختمانی)و رشید عزیز(مقدمات طراحی) و استاد تقی نژاد (بیان معماری)رو داریم.

ترم 1 باهاش مصالح داشتیم. بالاترین نمره 16 بود که البته برده بود رو نمودار! یه کتاب 300-400 صفحه ای باید می خوندیم. همون هفته های اول یه زهد چشمی از همون گرفت که هفته قبل عید که گفت بیاید کلاس همون اومدیم .فقط ما تو دانشکده بودیم!!!

Aniz

عضو
رستم مهربان می خواد ما رو دق مرگ کنه،اصلا براش مهم نیست نظرمون فقط هر کاری خودش بخواد میکنه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدمتتون عرض کنم ک دانشکده هنر های زیبا اصلا هم زیبا نیس.
دانشکده شماره 3 کشاورزی رو ک پشته تپه هاست دادن ب معماری های بدبخت.آدم دلش میگیره.
خیلی داغونه ب خدا.

زمان ما هم یه 1-2 جلسه رفتیم بالای تپه . بعد گفتیم مناسب نیست سخته دیگه نرفتیم تو همون رفنی موندیم

mohammad8967

عضو جدید
یادش بخیر 4سال اونجا درس خوندم دانشگاه خوبی بود
دکتر سیروس آذر و حیدری و شایسته و میرزایی اونقد اذیتمون کردن که نگو :biggrin:

احتمالا شما قدیمی تر ازمایی موقعی که ما اومدیم دیگه قسمت نشد حیدری ام عذاب قبرمون بده فقط شایسته پدرمونو در اورد

armin_0421

عضو جدید
دکتر راسخ معاون دانشکده ی فناوری کشاورزی و منابع طبیعی هست. ماشین آلات هم تدریس میکنه
پدرمون رو در آورده :D