دانشگاه كاشان

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستانی که کاشان قبول شدند بهشون تبریک میگم ، ترم های اول رو پیشنهاد میکنم حتماً برند خوابگاه ، زیاد توی شهر ول نگردند :) بخصوص محدوده 4 راه تا خرداد رو :) توی خوابگاه بگردند کسایی که هم شان و مقام خودشونن پیدا کنند تا بتونن همخونه بشند ، سعی کنید اگر هم میخواید خونه بگیرید توی محدوده مدخل ، معلم ، 4راه ، خرداد بگیرید که مرکزیت داشته باشه ، ببخشید شاید دوستی کاشانی هم اینجا باشه ولی رک بگم ، اون محدوده شهر خیلی آدم های بهتری زندگی میکنند :) با فرهنگتر و ... هستند ، بخصوص خیابون شاهد :) بهترین خیابون کاشون همون خیابونه اگر توش بتونید خونه پیدا کنید ، تاکسی خورش خوب نیست ولی جای راحت ، امن ، با فرهنگ و .. هستش :) کلاً سعی کنید با کاشانیها زیاد خودمونی نشید ، البته الان خیلی بهتر شده ولی زمان ما سال 80-81 همیشه دعوا بود بین دانشجوها و حالا .. :)

nhzgroup

عضو جدید
ممنون

ممنون

ممنون از همه شما کاش بیشتر این انجمن فعال کنید:biggrin::biggrin:

nhzgroup

عضو جدید
سلام ثبت نام آغاز شد

سلام ثبت نام آغاز شد

سلام

امروز ثبت نام کردیم در دانشگاه کاشان از فضاش بدون هیچ دروغی می گم لطفا دوستان تایید یا تصحیح کنند...

کار ها بسیار منظم بود و همه چیز روی برنامه بود که نشون می داد دست اندر کاران عاقلی دانشگاه را اداره می کنند

روحیه بچه ها شاد بود منظورم بچه های سال های بالاتر بود من با چند تا از مکانیکی ها صحبت کردم و چند دختر در اون حوالی...

دانشگاه بزرگ بود و همه امکاناتی انگار داشت انگار داشتند دانشکده مهندسی بسیار شیک و بزرگی پشت دانشکده علوم و مهندسی می ساختند ولی از اتمامش خبر ندارم

مسئولانش خوب بودند و مردم کاشانم تا اینجا که مهمون نوازی کردن البته مذهبی هستند

دختراش همه سبیل داشتند (بجز معدودی) و همه چادری عینا مثل کلاغ(دور از جون کلاغ)

از استاداش هم که همه دانشجو های سال بعد تعریف می کردند

اما خوابگاه انگار داشتند تعمیر می کردند ولی واقعا بد بود یه اتاق 10 متری و 6 نفر واقعا بی انصافیه یعنی دانشگاه به این خوبی حیف که خوابگاهش افتضاح...

ولی در کل دانشگاه زیبایی بود امیدوارم دیدم درست باشه...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

امروز ثبت نام کردیم در دانشگاه کاشان از فضاش بدون هیچ دروغی می گم لطفا دوستان تایید یا تصحیح کنند...

کار ها بسیار منظم بود و همه چیز روی برنامه بود که نشون می داد دست اندر کاران عاقلی دانشگاه را اداره می کنند

روحیه بچه ها شاد بود منظورم بچه های سال های بالاتر بود من با چند تا از مکانیکی ها صحبت کردم و چند دختر در اون حوالی...

دانشگاه بزرگ بود و همه امکاناتی انگار داشت انگار داشتند دانشکده مهندسی بسیار شیک و بزرگی پشت دانشکده علوم و مهندسی می ساختند ولی از اتمامش خبر ندارم

مسئولانش خوب بودند و مردم کاشانم تا اینجا که مهمون نوازی کردن البته مذهبی هستند

دختراش همه سبیل داشتند (بجز معدودی) و همه چادری عینا مثل کلاغ(دور از جون کلاغ)

از استاداش هم که همه دانشجو های سال بعد تعریف می کردند

اما خوابگاه انگار داشتند تعمیر می کردند ولی واقعا بد بود یه اتاق 10 متری و 6 نفر واقعا بی انصافیه یعنی دانشگاه به این خوبی حیف که خوابگاهش افتضاح...

ولی در کل دانشگاه زیبایی بود امیدوارم دیدم درست باشه...

سلام ، به دارالمومنین کاشان خوش آمدید :) ( لطفاً تحت تاثیر این شعار هیچ وقت قرار نگیر چون اصلاً مومن نیستند :)) ) ! به دانشگاه کاشان هم خوش رفتی ، دانشگاه بسیار خوب و کاملیه ، تعریف هاتم خیلی خوب بود ، مردم متعصبی داره برای همینم هنوز دخترهاش سیبیل دارند ، من خودم آدم پشمالویی نیستم در اون حد و اندازه ولی به جرات در مقایسه با دخترهای کاشانی ( بی احترامی نباشه ) من کم مو تر بودم ، اون هم به این قضیه بر میگرده که میگند تا زمان ازدواج چه معنی داره دختر دست به خودش بزنه :) حالا افکاره دیگه ، درست یا غلط همینه که هست ، ولی از اونطورف قضیه یک سری خانواده داره ، از روشن فکرای تهرانی هم روشن فکر تر ، از اون مدل هایی که میاند تهران خرید میکنند برمیگردند ، ایشالله رفتی سمت باغ فین دور و برت و نگاه کنی خونه هایی که توش زندگی میکنند و ببینی پی میبری :) یک خونه ای هستش که شاید به جرات بگم درش 20-25 میلیون میارزه :) خواستی خصوصی آردس بدم با مشخصات و اینا :) در مورد رشته های دیگه سعی کن اول با همدوره ای ها و هم رشته ای های خودت دوست بشی بعد با سایر رشته ها ، اینطوری کارت لنگ نمیمونه :) البته ببخشید این توضیه رو هم بهتون بکنم ، تا وقتی که دوستای خوبی پیدا نکردی از بیرون رفتن وچرخیدن توی شهر و الافی و الواطی شدیداً بپرهیز ، چون اگر توی شهر بگیرندت کاری ندارند دو روزه اومدید یا 10 ساله ، میگیرند توی پرونده آموزشیتم ثبت میکنند :) خلاصه حواست باشه :) آها ، یادمه تا همین 2-3 سال پیش یک برنامه ای بود مال شاعران جوان کاشان ، حتماً پیگیرش باش ، اصولاً پوسترشون روی در و دیوار هست که هفته دوم مهر دانشجوها رو میبرند مشهد قالی ( مشهد اردهال ) برای سالگرد تولد سهراب سپهری ، یکی از چیزهایی که خودم اول دانشجوییم رفتم و هنوزم یادمه :) خلاصه اینکه خوش باشی توی کاشان :) آدرس جاهای خوب هم خواستی بگو من بهت بدم نری لنگ بمونی :)

nhzgroup

عضو جدید
لطف عالی مس....

لطف عالی مس....

ای ول خیلی با حال جواب دادی ....

آره برم حتما آدرس می گیریم.من که تو یه برگه که گفته بود به چی علاقه داری همه را نوشتم حتی نقاشی البته روخوانی قرآن را خط نزدم:D ولی ورزش هنر علم و.... را زدم:biggrin:

در کل می خواهیم قوی درس بخونیم و تفریح بکنم و از زندگی لذت ببرم البته اول درس بعد کارا دیگه;)

بازم بچه ها آشنا بشن با این سایت میاند فعلا

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خواهش میکنم :) به هر حال هیچی نبود ، 6 سال از بهترین سالهای زندگیمو و جوونیمو اونجا گذروندم :)

ramtinteymouri

عضو جدید
سلام ، به دارالمومنین کاشان خوش آمدید :) ( لطفاً تحت تاثیر این شعار هیچ وقت قرار نگیر چون اصلاً مومن نیستند :)) ) ! به دانشگاه کاشان هم خوش رفتی ، دانشگاه بسیار خوب و کاملیه ، تعریف هاتم خیلی خوب بود ، مردم متعصبی داره برای همینم هنوز دخترهاش سیبیل دارند ، من خودم آدم پشمالویی نیستم در اون حد و اندازه ولی به جرات در مقایسه با دخترهای کاشانی ( بی احترامی نباشه ) من کم مو تر بودم ، اون هم به این قضیه بر میگرده که میگند تا زمان ازدواج چه معنی داره دختر دست به خودش بزنه :) حالا افکاره دیگه ، درست یا غلط همینه که هست ، ولی از اونطورف قضیه یک سری خانواده داره ، از روشن فکرای تهرانی هم روشن فکر تر ، از اون مدل هایی که میاند تهران خرید میکنند برمیگردند ، ایشالله رفتی سمت باغ فین دور و برت و نگاه کنی خونه هایی که توش زندگی میکنند و ببینی پی میبری :) یک خونه ای هستش که شاید به جرات بگم درش 20-25 میلیون میارزه :) خواستی خصوصی آردس بدم با مشخصات و اینا :) در مورد رشته های دیگه سعی کن اول با همدوره ای ها و هم رشته ای های خودت دوست بشی بعد با سایر رشته ها ، اینطوری کارت لنگ نمیمونه :) البته ببخشید این توضیه رو هم بهتون بکنم ، تا وقتی که دوستای خوبی پیدا نکردی از بیرون رفتن وچرخیدن توی شهر و الافی و الواطی شدیداً بپرهیز ، چون اگر توی شهر بگیرندت کاری ندارند دو روزه اومدید یا 10 ساله ، میگیرند توی پرونده آموزشیتم ثبت میکنند :) خلاصه حواست باشه :) آها ، یادمه تا همین 2-3 سال پیش یک برنامه ای بود مال شاعران جوان کاشان ، حتماً پیگیرش باش ، اصولاً پوسترشون روی در و دیوار هست که هفته دوم مهر دانشجوها رو میبرند مشهد قالی ( مشهد اردهال ) برای سالگرد تولد سهراب سپهری ، یکی از چیزهایی که خودم اول دانشجوییم رفتم و هنوزم یادمه :) خلاصه اینکه خوش باشی توی کاشان :) آدرس جاهای خوب هم خواستی بگو من بهت بدم نری لنگ بمونی :)
دستت درد نکنه آقا مصطفی، کار مارو راحت کردی;)

MOHSEN_2008

عضو جدید
بچه ها راستش وقتی برای اولین بار وارد شهر کاشان شدم یه کم خوشحال شدم آخه کاشان اونجور که فکر میکردم بد نبود وقتی دانشگاش رو دیدم هم همینطور . ولی وقتی وارد دانشگاه شدم دقیق تر نگاه کردم و اون سیبیلهای پر پیچ و تاب :hate: رو دیدم واقعا یه حس بدی بهم دست داد یه لحظه از این که رفتم کاشان پشیمون شدم ! ولی بعد از یه مدتی یه چیزایی هم به چشمم خورد که یه کم دلم آروم شد:D (البته به قول دوستمون معدود بودن) بعد از یه مدت که رفتم دنبال کارای ثبت نام یه نفر بهم گیر داد که چرا لباس آستین کوتاه پوشیدی و.... :w15:می گفت بار دیگه که اومدی دانشگاه باید حتما پیراهن آستین بلند بپوشی بعدا نگی نگفتیم، گفتم به روی چشم اتفاقا می خوام یه یک متری هم ریش بزارم شاید چادر هم بپوشم
یه بار دیگه از این که اومدم کاشان پشیمون شدم ولی وقتی برگشتم شیراز از آقا رامتین در این مورد پرسیدم ایشون یه کم حس امیدواری رو درونم زنده کرد خلاصه یه کم آروم شدم که همینجا یه بار دیگه از رامتین جان تشکر می کنم واقعا حس بدی که به دانشگاه کاشان پیدا کرده بودم توی دلم از بین رفت
خلاصه امیدوارم اونجا بهمون خوش بگذره :thumbsup2:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا امیدوارم یهو زده نشی :) فقط یه چیزی یادتون باشه ، کاشان چیزی به اسم پاییز نداره ، 2 هفته بعد از خاموش کردن کولرها ، باید بخاریها رو روشن کنید :)

ramtinteymouri

عضو جدید
اگه تونستین حتماً یه سری به کویر و قلعه مرنجاب بزنید.:thumbsup:
هرکی بخواد خدارو ببینه میره اونجا. بهترین وقتشم مهره.:w33:
فقط تنها نرینا!!!!!!!!!!!!!!

nhzgroup

عضو جدید
دانشکده مهندسی

دانشکده مهندسی

بچه ها شنیدم دانشکده مهندسی دارن می سازن اگه کامل بشه دانشگاه کاشان خیلی بزرگ و معتبر می شه درست می گم؟:biggrin:

nhzgroup

عضو جدید
عجب>>

عجب>>

ولی باز شنیدم که تا 1 سال دیگه تمومه البته تو ایران کارها حداقل 10 ساله تموم می شه

:biggrin: راستی در مورد رفت آمد با اتوبوس به شهر های دیگه اگه اطلاعاتی دارید ممنون می شم

بگید؟؟؟:smile:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ولی باز شنیدم که تا 1 سال دیگه تمومه البته تو ایران کارها حداقل 10 ساله تموم می شه

:biggrin: راستی در مورد رفت آمد با اتوبوس به شهر های دیگه اگه اطلاعاتی دارید ممنون می شم

بگید؟؟؟:smile:

من که آزادی بودم ، پول چون بالا پروژه ها بود مثل پلنگ میساختند ، دانشکده مهندسی رو توی دانشگاه ما 1 ساله ساختند ، تحصیلات تکمیلی رو هم که مثل پلنگ دارند میسازند ، الان فکر کنم تموم شده باشه یا توش کار میکنند ، به هر حال هرجا بودجه باشه کار سریع پیش میره . در مورد رفت و آمد ها اما برات بگم ، قبلش 2-3 تا چیز بگم یاد بگیری :
1- مدخل : میدون ورودی شهر از سمت راوند ، اسم الانش ولیعصر ،
2- اکسپورت : میدون دوم شهر ، اسم الانش فکر کنم شهید مطهری باشه :) فکر کن من 6 سال اونجا زندگی کردم اسم های بعد انقلابیش و بلد نیستم :)) شاید خود کاشونیام بلد نباشند ،
3- چهار راه : چون شهر 4-5 تا چهار راه بیشتر نداره ، بزرگترین و جامع ترینش 1 چهار راه ، تقاطع خیابون بهشتی و رجایی ، اولین چهارراه شهر کاشان :) هرجا بخوای سوار تاکسی شی بگی 4راه میبرندت اونجا :)
4-فلکه فی : فلکه فین ، میدان امام حسین فعلی ، تقاطع خیابان شهید مدرس با امیر کبیر که میره سمت باغ فین

حالا قسمت دوم که اتوبوس خواسته بودی :
برای اصفهان ، تعاونی 6 از کاشان حرکت میکنه ، 4 صبح تا 7 شب زمان من هر 1 ساعت یک ماشین داشت ، البته اون موقع ها 2-3 ساعت در میون ولوو بود ، مسیرشم از جاده قدیم نطنز و طار و اونوره . از اصفهان هم ترمینال کاوه ، تعاونی 6و روبروییش با هم ماشین میفرستند برای کاشون . البته اوضاع بلیط و صندلی و .. خیلی جدیه و اگه یه لحظه دیر برسی اتوبوس میره و باید سر جای خودت حتماً بشینی و .. .
برای تهران ، تعاونی 1 ( ایران پیما ) 6 ( جهان مسافر ) و 17 ( پیک صبا ) هر نیم ساعت از 3-4 صبح ماشین دارند تا 7-8 شب . هم رفت هم برگشت ،
برای نراق و مشهد قالی و اونورا هم از مدخل صبح و ظهر اتوبوس حرکت میکنه
برای آران بیدگل خطی از اکسپورت داره
برای نطنز هم خطی هاش اکسپورته
تعاونی 17 برای ساری و شیراز و مشهد و کرج هم سرویس داره البته ، دفترش توی اکسپورته .

nhzgroup

عضو جدید
ممنون!!

ممنون!!

چطور باید از شما تشکر کنم واقعا ممنون

تو اینترنت جز این گل ها چیزی باسه تشکر وجود نداره

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

MOHSEN_2008

عضو جدید
بچه ها من شنیدم که پنج شنبه و جمعه ها غذا بهمون نمی دن و خودمون باید فکر غذا باشیم
اگه واقعا اینجوریه بگید تا از همین الان فکر یه gf باشیم تا برامون پخت و پز کنه:smoke::w08:

nhzgroup

عضو جدید
ساده...

ساده...

خبر ندارم ولی اگه اینجور باشه که خیلی خیته....

بچه های خوابگاه می میرند این طوری...

-----------------
ساده ای عزیز ...

تو این دوره زمونه تو باید باسه gf ات غذا درست کنی....

مواظب باش تو کاشان اگه gf داشته باشی پلیس می گیردت:surprised: :mad: :cry:

هشدار هشدار....:razz::biggrin:

آخرین ویرایش:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از جمله لوازمی که همراهتون داشته باشید :
1- نخ و سوزن ، نخ مشکی ، سرمه ای ، کرم یا سفید
2- قاشق و چنگال 2-3 تا
3- بشقاب 1-2 تا
4- ماهیتابه + قابلمه هرکدوم یکی
5- حوله
6- یک دست لباس راحتی که بذارید همونجا بمونه
7- انبوهی کاغذ باطله برای چکنویس کردن

راستی ، غذا درست کردن برای من لذت خاصی داشت :) فکر کنم بهترین آشپز دوران دانشجویی دانشگاه من بودم ، چون حتی کسایی که نمیشناختم هم میگفتند آقا تعریف آبگوشت های شما رو زیاد شنیدیم :)

nhzgroup

عضو جدید
خبر...

خبر...

در سایت جستجو کردم چیز جالبی دیدم..

دانشکده مهندسی با اعتبار 2 میلیارد تومان:eek:

دانشکده انسانی با اعتبار 2.5 میلیارد تومان:eek:

و پردیس مرکزی با همین حدود پول در ابتدای سال 85 آغاز به ساخت شده...:eek:

بابا به من 2 میلیارد بدن یه دانشگاه می سازم اینا با این پول چی کار می کنن مگه؟؟؟

:(

ramtinteymouri

عضو جدید
دیگه باید سعی کنی به مسائل پشت پرده کاری نداشته باشی، وگرنه .....
تو اوج بی پولی دانشگاه، یه کارایی کردن که اگه نمیکردن فرقی نمیکرد.

nhzgroup

عضو جدید
من رفتم!!

من رفتم!!

من رفتم امروز که خوابگاه تحویل بگیرم ...خیت و پیت بر گشتم

هیچکس نمی دونست ساختمان امور دانشجویی کجاست هرکی یه چیزی می گفت . یکی کی گفت تو سلفه و... سرتونا درد نیارم 1 ساعت دور خودمون می چرخیدیم

اما اونجا دانشجو زیاد نبود انگار هنوز راه نیفتاده دانشگاه...:surprised:

فقط کارکنان بودند تازه وقتی از اتوبوس پیاده شدیم یه تاکسی بردمون تا دانشگاه نفری 300 گرفت که بعد که فهمیدیم 200 هست باش دعوا کردیم....

عجب مردمی بودند تا فهمیدن ما مسافریم داشتن لختمون می کردن:surprised:

دیگه تو راه برگشت گرگ شده بودیم به همه یه 100 کمتر می دادیم با همه هم دعوامون شد. خوابگاهم مسئول بسیجیش گفت 7 نفرید داشتیم شاخ در می

آوردیم آخه نامرد 7 نفر )))) ما هم رفتیم تو فکر خونه (که اونم گیر نمی آید)

تو راه برگشتم یه کی بود 2 برابر من مو داشت(مونث بودا) سبیل هم که عادی تو کاشان (تا اینجا که من دیدم )

یه دانشجو برق کارشناسی ارشد هم بد جور تو دلما خالی کرد (فوشم داد باسه اومدن تو کاشان) ولی ما می سازیم این دانشگاه را !!! تکبیر!!! الافا اکپر

آخرین ویرایش:

MOHSEN_2008

عضو جدید
ببینم چرا امروز رفتی ؟! :eek:
فکر کنم خیلی به دانشگاه کاشان علاقه پیدا کردیا ،مشتاقی که هر چه زودتر بری :love:
بابا تازه خودشون گفتن ششم یا هفتم که اونم من به هر کی میگم میگه 2، 3 هفته اول رو هواست نری بهتره
راستی برای خوابگاه منظورت اینه که شما هفت نفر بودید بهتون اتاق 7 نفری ندادن یا نه اونا گفتن اتاقا حداقلش هفت نفری هست ؟؟
ببین برای مسئله ی مو و سیبیل و این حرفا هم اصلا ناراحت نباش من یه فکر خیلی خوب به ذهنم رسیده :smoke: تصمیم دارم یه پنجاه تایی جیلت بگیرم با چند نفر پایه شم شبانه بریزیم تو خوابگاه دخترا سیبیلای همشون رو بزنیم:cool: پس اصلا دیگه غصه اینو نخور;)
:w18::w18:

nhzgroup

عضو جدید
پاسخ:

پاسخ:

نه عزیز ... گفتن حداقل 7 نفر:(

این فکر به ذهن منم رسید ولی مشکل اینجاست که بین خوابگاه پسران و دختران سیم خاردار کشیدن (احتمالا مین هم کار گذاشتن)

در مورد اینکه چرا زود رفتیم هم به خاطر اینکه بیکار بودیم تازه دیدیم همه دانشگاه ها شروع شده الا دانشگاه ما:surprised:

یه خبر جالب رو سایت اومده دیدید؟؟

مدير امور آموزشي دانشگاه كاشان گفت: براي سال تحصيلي جديد (88-87) 998 دانشجو در مقطع كارشناسي در اين دانشگاه پذيرفته شدند.
به گفته وي، 75درصد از دانشجويان پذيرفته شده بومي استاني و بقيه غيربومي هستند

دكتر بخشنده، بيشترين آمار پذيرفته‌شدگان در اين دانشگاه را در رشته مهندسي برق ذكر كرد و يادآور شد: 72 نفر امسال در اين رشته تحصيلي پذيرفته شدند.

دكتر حسن بخشنده، با اشاره به اينكه 647 نفر از اين دانشجويان دختر و بقيه پسر هستند
:biggrin::biggrin::biggrin:
گاومون زایید!!!

nhzgroup

عضو جدید
وب سایت گروه مهندسی برق دانشگاه کاشان

وب سایت گروه مهندسی برق دانشگاه کاشان

سلام بچه ها با یه وب سایت اومدم

گروه مهندسی برق دانشگاه کاشان

http://kashanuniversity.blogfa.com

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
زیاد نگران جمعیت نباش ، میرید اونجا میزنید تو سر و کله همدیگه ، تازه شبم میرید اطاق بغلی و بالایی مهمونی :) همه اولش ناراحتند یعد یهو میبینی 4 تا رفیقم دارید اونم شب میاد بهتون سر میزنه میشید 10-12 نفر :) حالا اینم که اولش برید نرید خیلی فرقی نداره ، فقط یادتون باشه ، دیر بجنبید سال بالاییا مخ همورودیاتون و زدن رفته ها :))

MOHSEN_2008

عضو جدید
نه عزیز ... گفتن حداقل 7 نفر:(
فکر نکنم اینجوری باشه ها :cry:
آخه من شنیدم که می گفتن خوابگاها از 2 نفری هست تا 8 نفره که می گفتن ششم که اومدید هر کس انتخاب می کنه که خوابگاه چند نفری میخواد ، تازه اگه توی سایت کاشان یو !! هم نگاه کنی متوجه می شی :
http://www.kashanu.ac.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=639
دكتر حسن بخشنده، با اشاره به اينكه 647 نفر از اين دانشجويان دختر و بقيه پسر هستند
:biggrin::biggrin::biggrin:
گاومون زایید!!!
من که خوشحال شدم اینو دیدم اگه حساب کنی می بینی می شه تقریبا نفری 2 تا گیرمون میاد :w36::D

فقط یادتون باشه ، دیر بجنبید سال بالاییا مخ همورودیاتون و زدن رفته ها :))
بچه ها کاری ندارید من الان می خوام سیستمم رو خاموش کنم برم دانشگاه فقط خدا کنه این 8 ساعتی که تو راه هستم اتفاق خاصی نیفته، خداحافظ :whistle: در ضمن حالا فهمیدم چرا رضا جان اینقدر برای رفتن عجله داشته :w05:

nhzgroup

عضو جدید
you are right mohsen

you are right mohsen

محسن جان درست می فرمایند در سایت نوشته 1و2 نفری که تا به مسئول خوابگاه گفتیم شاخ در آورد و گفت چرت و پرته!!! و 7 نفرش تضمین شدست در مورد اینکه به هر نفر 2 تا می رسه درسته اما فقط رو کاغذ اگر در سایت کلوپ قسمت دانشگاه کاشان برید بچه های سال بالاتر چند نکته را گفتند که خالی از لطف نیست اگر بخونید آفرین به آقا محسن با هوش دلیل رفتن ما هم همین بود دیگه

MOHSEN_2008

عضو جدید
سلام کاشان

سلام کاشان

بچه ها فردا دیگه باید به کاشان برم و از شنبه دیگه رسما دانشگاه کاشانی میشم :)
نمی دونم چه روزهایی در انتظارمه ولی امیدوارم که اونجا بهم خوش بگذره و هر روزش برام یه خاطره خوب بشه و شاید از اون مهمتر امیدوارم که پس ار این مدت از عمرم که قراره اونجا بگذره به هدفم برسمو یه مهندس مکانیک خوب بشم:) تا بتونم هم برای کشورم مفید باشم:redface: هم برای خودم
امیدوارم دانشگاه کاشان هم که خوب هست بازم روز به روز بهتر بشه و ما هم تو این راه هر کاری از دستمون بر میاد بکنیم تا بهتر تر شه :)
امیدوارم حتی اگه خوابگاهها خیلی خوب نیستن ولی جوشون صمیمی باشه و همه با هم دوست باشنو روزهای خوب و خاطره انگیزی رو برای هم رقم بزنند
امیدوارم این تاپیک هم همچنان به عمر خودش ادامه بده و روز به روز فعال تر بشه و با همت دوستان یعنی با ترغیب کردن بقیه تعداد اعضاش روز به روز زیاد تر شه تا تریبون آزادی باشه برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل دانشگاه ، مشکلات ، انتقادات ، پیشنهادات ، اخبار و....
حتی می تونه یه جایی باشه برای دوستی بیشتر دانشجوهای دانشگاه کاشان و نزدیک تر شدن رابطه ها، می تونه یه جایی باشه برای حل کردن بعضی مشکلات و مسائل همدیگه یا ...

امیدوارم همه ، مخصوصا دانشجوهای دانشگاه کاشان در تمام مراحل زندگی موفق باشنو به اهداف و آرزوهاشون برسن . خلاصه برای همتون از صمیم دل آرزوی موفقیت می کنم ;)