دانشگاه قزوين

m.mirjafari

عضو جدید
سلام ،
بچه ها من شناسائي شبانه دانشگاه قزوين قبول شدم.
كسي ميتونه در مورد اونجا بهم بگه و همين طور هزينه هاش.
چند روز تو هفته كلاس داريم و...
چون و دفترچه چيزي پيدا نكردم در موردش.

ممنون ميشم كمكم كنيد

مرسي

hooman_the1

عضو جدید
سلام ،
بچه ها من شناسائي شبانه دانشگاه قزوين قبول شدم.
كسي ميتونه در مورد اونجا بهم بگه و همين طور هزينه هاش.
چند روز تو هفته كلاس داريم و...
چون و دفترچه چيزي پيدا نكردم در موردش.

ممنون ميشم كمكم كنيد

مرسي
سلام
من ورودی سال 79 کارشناسی بین المللی بودم
دانشگاه خوب با اساتید خوب اسم مدیر گروهتون دکتر آرمان صدقی
استاد خوب و منضبط و کمی هم سخت گیر ولی تهش با دانشجوها راه میاد
یه استاد فوق العاده و بی نظیر به نام دکتر احمد رزاقیان هم دارید که عاشقش میشید
البته از اون لحاظ نه ها :biggrin: فقط اشکالش اینه که چیزایی که پای تخته می نویسه رو خودشم نمیتونه بخونه
دوره ما به همه دانشجو ها خوابگاه میدادند البته ما همه روزانه بودیم در مورد هزینه ها هم که چیزی نمی دونم که بتونم بگم
اگر مورد خاصی مد نظرتون هست بپرسید اگر بدونم در خدمتتون هستم
راستی یکی از اساتید اونجا هم از دوستان منه اگه مشکلی داشتین میتونین روش حساب کنین
موفق باشین ;)

m.mirjafari

عضو جدید
سلام
البته از اون لحاظ نه ها :biggrin: فقط اشکالش اینه که چیزایی که پای تخته می نویسه رو خودشم نمیتونه بخونه
دوره ما به همه دانشجو ها خوابگاه میدادند البته ما همه روزانه بودیم در مورد هزینه ها هم که چیزی نمی دونم که بتونم بگم
راستی یکی از اساتید اونجا هم از دوستان منه اگه مشکلی داشتین میتونین روش حساب کنین
موفق باشین ;)
سلام آقا هومن و خيلي ممنون بابت راهنماييت.
وام هم ميدن اونجا؟
آموزش محور تو مدرك هم مياد؟
چه مضراتي داره آموزش محور

ممنون ميشم اينم راهنمايي كني

hooman_the1

عضو جدید
عرض کردم
من روزانه بودم پس جواب این سوالای شما رو نمی دونم شرمنده اما در مورد خود دانشگاه و استاداش اگه سوالی دارین بپرسین

maryam_m_r_y

عضو جدید
دانشگاه بدي نيست.اما امكاناتش افتضاحه!از ازمايشگاه بگير تا سايتو سلفو و...ببخشيد به اين صراحت ميگم.ممكنه حالا تو اين 2 سالي كه شما اونجايي رشد كنه.كه البته روند رو به رشدو كمي بفهمي نفهمي داشته!من اونجا سراميك خوندم.امسال فارغ تحصيل شدم.ميشه با استاداش گرم گرفت و اگه باهاشون خوب باشي حسابي با ادم راه مياين.البته نه همشون!من بيشتراخلاق استاداي سراميكو ميدونم.اما اونجا دكتر رزاقيانو همه دوست دارن.ما با ايشون ترموديناميك داشتيم.استاد محجوب و اروم و خوب.دكتر صدقي هم هست كه ادم فعال و خوبيه.با ايشون هم اگه خوب راه بياي و البته خيلي درس خون باشي و البته فعال باهاش حسابي گرم مي گيري!جزوه هاش كمر ادمو مي شكونه!با ايشون خيلي درس داشتم چون سراميك هم درس ميدن.البته اطلاعاتش هميشه به روزه.دكتر تقي ابادي هم كه من زياد نميشناسم اما مي دونم استاد جوون و با انگيزه ايه و با بچه ها خيلي خوبه ..خوبم درس ميده!
يك دكتر حسيني هم هست كه به سخت گيري در درس و انضباط معروفه و كاملا نفوذ ناپذير!البته بچه هاي متالوژي بهتر مي تونن نظر بدن من فقط شنيدم!
دكتر نوغاني هم واقعا اطلاعاتم خيلي كمه و نظر نميدم.
با استاداي سراميك كه احتمالا سر و كار نخواهين داشت.اما دو تا نمونه دارن:دكتر محبي كه اخلاقش عاليه و ادم فوق العاده ايه.و دكتر باغشاهي كه از نظر درس دادن تكه!
كلاساتون زياد نخواهد بود اكثرا 2-3روزه پشت سر هم جمع ميشه چون استادا اكثرا تهرانين و كلاساشونو تو 3روز اول يا اخر هفته ميچينن.
اگه بازم سوالي بود بچه هاي بين الملل اينجا پرن!!

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دانشگاه قزوین دانشگاه خوبیه . اما امکاناتش خیلی زیاد نیست ولی هر روز داره امکاناتش زیادتر میشه. مثلا امسال آزمایشگاه مواد پیشرقته اش رو دارن راه می اندازن و تقریبا همه کاراش تموم شده.
استادای شناساییش همون اسادای متالوژین . مثل دکت رزاقیان و دکتر صدقی و دکتر تقی آبادی. البته دکتر نوغانی و دکتر صدقی هم درس می دن.
استاداش به نظرم خوبن . من خودم دکتر حسینی رو از همه بیشتر دوست دارم. دکتر رزاقیان و دکتر تقی آبادی رو هم خیلی دوست دارم. اگه خوب درس بخونین حتما انشاالله بهترین نتیجه رو اونجا میگیرین .
من کارشناسی اونجا بودم و شبانه می خوندم. به نظرم به بچه های کارشناسی شبانه وام میدادن. انشاالله به شما هم وام می دن.
امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم. موفق باشین.

amir.l

عضو جدید
سلام
موفق باشین ;)

سلام
من سرامیک امام خمینی خوندم
راجع به دکتر رزاقیان باهاتون موافقم که استاد عالیه و راجع به دکتر صدقی اصلا موافق نیستم
به نظرم بیشتر دنبال استفاده از دانشجو به نفع خودشه، اطلاعاتش خوبه و بیشتر به فکر منت گذاشتن سر دانشجو هستش تا درس دادن، البته نظر شما هم محترمه!!;)
دکتر تقی آبادی رو هم همه ی بچه های متال دوست داشتن
راجع به شهریه هم از یکی از بچه های شبانه ارشد شنیدم که حدود 1 میلیون در میاد که همشو وام میدن
ایشالا که موفق باشی دوست عزیز

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
قزوين = منطقه خطر

اون هم شبانه

چه شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جورایی یونیه ما از هیچی بهتره . ولی من جایه شما بودم میرفتم آزاد علوم تحقیقات .هم هزینش کمتره . هم امکاناتش فوق العاده بهتر از اینجاست.

بالا