دانشگاه علوم و تحقیقات

رضا فضلی

عضو جدید
سلام به همه
منم علوم تحقیقاتی ام
ارشد مهندسی نفت-حفاری
خواستم بگم استادا تو رشته ما حداقل فوق العاده ان:):)
فقط 1 چیز زمستونا دانشگاه پیست اسکی میشه همیشه:cool::cool::cool:

anishtain1991

عضو جدید
سلام به همه دوستان خوبم.من دانشجوی ترم 4 مهندسی پزشکی علوم و تحقیقاتم.
از آشناییتون خوشحالم
:)
با آرزوی موفقیت برای همگی

yasihood

عضو جدید
سلام بچه ها
من علوم تحقیقات نیستم اما دانشکده ما رو میخوان بیارن جای دانشکده صنایع تغذیه علوم تحقیقات که تو سرداره
بچه های ما که خیلی مخالفن چون دارن ما رو از ساختمون مرکزی بیرون میکنن
میخواستم بپرسم کسی میدونه این دانشکده صنایع غذایی کوچیک و خفست یا این که دانشکده خوبیه؟ ما ناراحت باشیم یا خوشحال؟:D

rahada

عضو
سلام. ببخشید میشه لطفآ چند تا عکس از این دانشگاه(علوم تحقیقات تهران) بذارین؟ مخصوصآ بخش مهندسی پزشکی.

خیلی لطف می کنین. حتی اگه لینک سایتی که اون جا عکس هست رو هم بدید کافیه.

ممنون میشم

آخرین ویرایش:

masoudmlx

عضو جدید
سلام دوستان من ورودی 91 هستم.میخواستم در مورد خوابگاه های واحد تهران یه خورده اطلاعات کسب کنم.من مهندسی هوا فضا قبول شدم.مرسی

negi7

عضو جدید
سلام مکانیک علوم تحقیقات تهران و مهندسی شیمی دانشگاه سهند تبریز قبول شدم.کدومو برم بهتره؟:surprised:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لطفا یکی کمک کنه.بین ازادا علوم تحقیقات بهتره؟ من دانشجوی واحد دیگه ایم ولی میخوام کنکور بدم بیام اونجا......واسه اینده کاریش چون بیشتره استخداما مربوط به یونی های خوبه...ممنون میشم راهنماییم کنید.

lil0

عضو جدید
سلام بچه ها
من علوم تحقیقات نیستم اما دانشکده ما رو میخوان بیارن جای دانشکده صنایع تغذیه علوم تحقیقات که تو سرداره
بچه های ما که خیلی مخالفن چون دارن ما رو از ساختمون مرکزی بیرون میکنن
میخواستم بپرسم کسی میدونه این دانشکده صنایع غذایی کوچیک و خفست یا این که دانشکده خوبیه؟ ما ناراحت باشیم یا خوشحال؟:D
تويه سايته علوم تحقيقات ثسمته پروژه هاي عمرانيش برو ساختمون رو ببين فقط......خيلي بزرگه

Javadzad

عضو جدید
salam baro bach man olom tahgigati hastam sanaye gazai mikhonam ta tabestone92 tamom mishe doa konid zood tamomshe daneshgahe khobie ama hame daneshgaha mesle haman mohem ine ke badan ba madrakikae be hemon midan betonim jai kar koni

Fereshteh91

عضو جدید
قبلا اونجا بوده دانشگاهمون الان اومده علوم پایه خیلی کوچیکه
ولی اونجا مشکل برگزاری امتحان هست دیگه ..

maheabi

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام واسه ترم بهمن بیام علوم و تحقیقات تهران ثبت نام کنم.کسی نمیدونه قیمت خوابگاه های تر و تمیز و نزدیک به دانشگاه چنده؟

رضا فضلی

عضو جدید
سلام
بهتون تبریک و خوش آمد میگم
خوابگاه طرف های انقلاب اتاق 4 نفره اش با امکانات مثل اینترنت پرسرعت، و تخت خواب و حتی ماشین لباس شوئی و ساخت و ساز خوابگاه واقعا تر و تمیز باشه ، تر و تمیز واقعی ها
حدودا 250000 تا 300000 هر ماه و بیعانه 50000 حدودا

shokraneh.28

عضو جدید
سلام علیکم! چی فرمودید؟ تو دولتی ها فقط 3-4 تا ازش بهترن؟ یه کم کمتر اغراق کنید! دانشگاش عالیه ولی...

ندا یکتا

عضو جدید
دانشکده زبان خارجی کجاس؟

دانشکده زبان خارجی کجاس؟

سلام بچه ها
من ورودی بهمن کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستم ،توی سایت دوتا ادرس داده ،دانشکده زبان های خارجی تو مرکز پونک نیست؟
کسی میدونه ؟

loplopgol

عضو جدید
سلام

من ارشد میخوام مدیریت محیط زیست
hse
دانشگاه علوم تحقیقات تهران امتحان بدم
میشه یکم دربارش توضیح بدین
اینده داره؟ اساتیدش چطورن؟

R00z

عضو جدید
سلام به همه.. من برای انتخاب رشته ارشد آزاد ( معماری ) بین خوراسگان و علوم تحقیقات اصفهان موندم ! کسی هست اطلاعاتی برای راهنمایی داشته باشه؟

hosein8667

عضو جدید
سلام کسی از دوستان هست که در مورد شهریه ارشد مکانیک علوم تحقیقات تهران بهم اطلاعات بده

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
سلام کسی از دوستان هست که در مورد شهریه ارشد مکانیک علوم تحقیقات تهران بهم اطلاعات بده

شما هم اگه درمورد شهریه ی بچه های کارشناسی مکانیک میدونستید بمن میگید....برای خودم نمیخوام....

ahmad16

عضو جدید
سلام دوستان ، یه سوال در مورد مشروطی در مقطع ارشد داشتم .
اگر کسی توی ارشد علوم و تحقیقات مشروط بشه ، ترم بعدی حداکثر چند واحد می تونه بگیره ؟ با تشکر

Eternal12

عضو جدید
لطفا اگه کسی ارشد برق علوم تحقیقات میخونه یا دوستی اونجا داره واسه من پیام خصوصی بفرسته، ممنونم

TITY7

عضو جدید
سلام به همه دوستان علوم تحقیقاتی.
از بچه های ارشد رشته RS & GIS کسی هست؟؟؟

بالا