دانشگاه علمي كاربردي ايران خودرو

asghars2

عضو جدید
با سلام به تمامي دوستان
اگر اطلاعاتي در مورد اين دانشگاه و رشته هاي تحصيلي اون دارن در خدمت هستم .

asghars2

عضو جدید
شركت ايران خودرو رو كه همه ميشناسن ، اين شركت يك مركز آموزش براي كاركنان خود در جاده قديم كرج كيلومتر 14 (چهارراه ايران خودرو) داره كه چند سالي است از دانشگاه علمي كاربردي دانشجو ميپذيرد.

رشته هاي تحصيلي اين دانشگاه بيشتر حول و حوش خودرو ميچرخه يعني براي كارداني ( چه پودمان

چه ترمي) رشته كنترل كيفيت قطعات خودرو - رنگ خودرو - خدمات پس از فروش خودرو- لجستيك يا زنجيره تامين قطعات خودرو

و براي كارشناسي قالبسازي - نقشه كشي صنعتي - ساخت و توليد .

بيشتر اساتيد از مديران و سرپرستان بخش هاي مختلف ايران خودرو هستند و از اين جهت داراي سطح

كاربردي بهتري نسبت به جاهاي ديگه هستش (در مورد سطح علمي چون اينها چندين ساله كه توي

صنعت هستن و كمتر دنبال تئوري رفتن به خاطر همين زيا نميشه انتظار داشت مثل اساتيد شريف و .. باشن )

خلاصه همونطور كه براي استخدام توي ايران خودرو نياز به داشتن بند پ هستش توي اين دانشگاه هم به طبع شركت و رعايت اصول سازماني اين بند خيلي حلال مشكلات است و داراي اصولي نيز ميباشد :
اين اصول به دودسته مشهود و سري طبقه بندي ميشود . از اصول مشهود ميتوان به اين 3 بند اشاره كرد:

1 - اگه داري ميري سر كلاس حتما كمي دير برويد و يك لباس كار ايران خودرويي به تن داشته باشيد و اگر استاد پرسيد چه خبر بگوييد ايران خودرو هستش ديگه.

2- در سركلاس هر بحثي كه پيش ميآيد شما بگيد در فلان خط اين اتفاق برايمان افتاد و فلان كار را كرديم ( سطح علمي خود را به رخ استاد بكشيد مطمئن باشيد استاد كم آورده و نمره قبولي برايتان ثبت ميشود )

3- در موقع امتحانات حتما به ناظر بگيد كه فلاني سلام رسوند ( اسم رمز سر جلسه امتحان ) (البته هم شما و هم ناظر داراي لباس كار ايران خودرو باشند)

اين اصول به صورت روتين و مشهود در دانشگاه وجود دارد يعني دانشجويي با كمي دقت مي تواند اين يه بند را درك كند

و اما اصول سري كه همچون رازي در اين دانشگاه ساليان سال است كه هيچ كس نتوانسته آن را كشف كند مثلا دانشجويي كه وجود خارجي ندارد برايش مدرك آمده با معدل بالا (سوتي يكي از مسئولين آموزش )

saeedeh_k

عضو جدید
کمک

کمک

سلام حالتون چطوره
من يه کنفرانس در مورد قيد و بند و انواع مختلفش وکلا همه چيز در مورد قيد و بند ميخوام خواهش ميکنم کمکم کنيد:cry:خيلي نگرانم :cry:
اين هم ميل من:lover186469@yahoo.com

Design.Ra

عضو جدید
راهنمائی؛ سطح آموزشی , اعتبار وهزینه ترم و کنکور

راهنمائی؛ سطح آموزشی , اعتبار وهزینه ترم و کنکور

سلام اگه ممکنه میشه توضیح بیشتری در مورد کارشناسی ناپیوسته رشته های ساخت وتولید ،نقشه کشی صنعتی و قالبسازی در این دانشگاه بدهید.
من کاردانی نقشه کشی صنعتی ازآموزشکده دارم و الآن دارم برای کنکور علمی کاربردی آماده میشم ولی بین این رشته ها که گفتم تردید دارم .
لطفا در مورد سطح آموزشی دراین دانشگاه و اعتبار و همچنین هزینه در طول هر ترم و کنکور و حد قبولی مرا راهنمائی کنید.

Design.Ra

عضو جدید
بد قولی...!!!

بد قولی...!!!

با سلام به تمامي دوستان
دوستان چرا وقتی تاپیک را می گذارید به آن عمل نمی کنید؟؟؟:que:
شاید برای بیشتر شدن آمار تاپیک شما باشد و یا برای سرکار گذاشتن ماها...
دوستان این باشگاه ؛یک باشگاه علمی فرهنگی می باشد برای اینجور کارها راههای دیگر و سایتها و کلوب های دیگر می باشد.:mad::mad::mad:

سعيد هرسيني

عضو جدید
لطفا تاريخ و رشته هاي موجو د براي شركت در آزمون كارداني به كارشناسي را در رشته مكانيك شاخه ماشين ابزار را شرح دهيد

سعيد هرسيني

عضو جدید
كارداني به كارشناسي

كارداني به كارشناسي

با سلام به تمامي دوستان

لطفا تاريخ و رشته هاي موجو د براي شركت در آزمون كارداني به كارشناسي را در رشته مكانيك شاخه ماشين ابزار را شرح دهيد
:):):):):)

raminbabak

اخراجی موقت
به قسمت مکانیک ساخت و تولید برین اونجا یکی من گذاشتم ولی زبان اصلیه

سلام حالتون چطوره
من يه کنفرانس در مورد قيد و بند و انواع مختلفش وکلا همه چيز در مورد قيد و بند ميخوام خواهش ميکنم کمکم کنيد:cry:خيلي نگرانم :cry:
اين هم ميل من:lover186469@yahoo.com

M.N.4.27

عضو جدید
soal

soal

سلام من یه سوال داشتم لطفا کمکم کنید
من عاشق ماشینم همین ماشینی که روزانه سوارش میشیم میخواهم بدونم چه رشته ی تحصیلی که بیشتر عملی باشه نه تئوری به درد من میخوره رشته ای که تخصصی نباشه چون کاره عملی و دوست دارم و بگید این رشته هایی که این دانشگاه ارائه میده فقط تا کاردانی داره؟اگر یکی بخواد کارشناسی بگیره چطور؟
ببخشید که سوالاتم زیاد بود اخه عجله دارم
مرسی

raminbabak

اخراجی موقت
سلام من یه سوال داشتم لطفا کمکم کنید
من عاشق ماشینم همین ماشینی که روزانه سوارش میشیم میخواهم بدونم چه رشته ی تحصیلی که بیشتر عملی باشه نه تئوری به درد من میخوره رشته ای که تخصصی نباشه چون کاره عملی و دوست دارم و بگید این رشته هایی که این دانشگاه ارائه میده فقط تا کاردانی داره؟اگر یکی بخواد کارشناسی بگیره چطور؟
ببخشید که سوالاتم زیاد بود اخه عجله دارم
مرسی
اين دانشگاه كارشناسي هم داره ولي نمي دونم چي رشته اي بخونيين كه عملي نداشته باشه ولي يه رشته اي هست در اين دانشگاه فكر كنم اسمش لجستيك خودرو هست و تا كاردانيه ..فكر كنم قبول شدنش هم راحته ...بيشتر تئوري خودرو هستش تا عملي

mnasim

عضو جدید
با سلام به تمامي دوستان
با سلام
با مدرک کاردانی مکانین خودرو می توان در این دانشگاه کاردانی به کارشناسی قبول شد؟ آیا آزمون ورودی دارد؟

s_h66

عضو جدید
سلام من تو علمي كاربردي ايران خودرو درس مي خونم
مي خواستم ببينم تا چند تا مشروت بشي اخراج ات نمي كنند

بالا