دانشگاه صنعتی قم

amin dd

عضو جدید
من اونجا کامپیوتر قبول شدم (پارسال)
ولی رفتم مکانیک تهران جنوب
اونجا چطوریه؟آباد شده؟امکاناتش چطوریه؟

sobhansoheil

عضو جدید

sobhansoheil

عضو جدید
سلام دوست عزیز
فقط میتونم بگم اشتباه کردی که رفتی چون هیچ جا(دانشگاهی)دانشگاه دولتی روزانه نمیشه:biggrin:امیدوارم هر جا هستی موفق باشی
:mad: البته یه صحبت دیگه هم دارم اگه یه دانشگاهی به اسم صنعتی داره کار میکنه باید امکاناتشم در حد اسمش باشه امیدوارم مسیولین امکانات بیشتری به این دانشگاه اختصاص بدن:mad:

amin dd

عضو جدید
رفتار مسولین؟
عواطف سرکوب شده؟
آینده نامعلوم؟
دقیقتر بگو

D @M!R :D:

عضو جدید
سلام دو ستان منم برق ورودی 89 هستم

داره دانشگاه روز به روز بهتر میشه !

به اینجا سر بزنین

فروم بچه های دانشگاه هستش

www.alachiq.ir

hossein khorshid

عضو جدید
دلم برای همه بچه های قم میسوزه 1_آب و هوای بسیار بد2_ پسرا حق تیغ کردن ریش و دخترها حق مانتویی بودن ندارن 3_ هیچ آدم جنتلمنی اونجا پیدا نمیشه 4_ دخترها با ریش سیبیل وارد دانشگاه میشن 5_ اسمن دانشگاه صنعتی و رسما موسسه آموزش عالیه6-...7_... 8_9_ و غیره

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم برای همه بچه های قم میسوزه 1_آب و هوای بسیار بد2_ پسرا حق تیغ کردن ریش و دخترها حق مانتویی بودن ندارن 3_ هیچ آدم جنتلمنی اونجا پیدا نمیشه 4_ دخترها با ریش سیبیل وارد دانشگاه میشن 5_ اسمن دانشگاه صنعتی و رسما موسسه آموزش عالیه6-...7_... 8_9_ و غیره

اینایی که فرمودین با چشم خودتون دیدین ؟

نازی کیانفر

عضو جدید
سلام

سلام

سلام من دانشگاه قم درس می خونم شنیدم صنعتی زیاد امکانات نداره راسته؟شنیدم استاداش خوبن

نازی کیانفر

عضو جدید
البته یه کم بی انصافی کردین قم اونقدرها هم بدنیست تو خود دانشگاه قم هرکسی هر جوری دلش بخواد میگرده.خب یه کم سختگیری میکنن که به نظر من لازمه.

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته یه کم بی انصافی کردین قم اونقدرها هم بدنیست تو خود دانشگاه قم هرکسی هر جوری دلش بخواد میگرده.خب یه کم سختگیری میکنن که به نظر من لازمه.

بله کاملا درسته

متأسفانه افرادی که قم نیستن یکسری شایعات راجب شهر ما میشنون و دچار تخیلات عجیب و غریب میشن

تو دانشگاه شما که ساختمون خانوما جداست اتفاقا خانوما خیلی راحتن و هر جور دلشون خواست تیپ میزنن :smile:

منم آزاد قم بودم که مختلط بود و اونجا هم نه دخترا نه خانومای استاد اکثرا چادر نمیپوشیدن

در حد اعلا هم آرایش میکردن !!! دانشگاه ما کاملا آزاد بود که البته اصلا خوب نبود

متأسفانه تا یه کلاس خالی میموند میشد پاتوق پسر دخترای سیگاری و بی بند و بار

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

1. آب و هوا بسیار خوب :smile:

2. پسرا تیغ که میزنن هیچ ، زیر ابرو هم برمیدارن آرایشم میکنن تیشرت تنگ و تن نما هم میپوشن موهاشونم سیخ سیخی ژل میزنن :biggrin:

3. همه جنتلمن و با جنبه هستن باید چشم بصیرت داشته باشی

4. هر کس دلش بخواد با صورت اصلاح کرده میاد

در مورد 5و 6 و 7 و ... نظری ندارم

pedarkhande2

عضو جدید
سلام من دانشگاه قم درس می خونم شنیدم صنعتی زیاد امکانات نداره راسته؟شنیدم استاداش خوبن
امکاناتش کمه ولی استاداش خوبن، جوون و با انگیزه پیشنهاد میکنم یه سری به دانشگاه ما بیاین و
تو چند تا از کلاسا شرکت کنین.

rose gol

عضو جدید
کسی بالاخره فهمید تکلیف دخترا سال بعد چیه؟ زشته به خدا آویزون دانشگاهای دیگه ایم.کارگاه دانشگاه قم.تربیت بدنی پردیس.دخترا برن حضرت معصمه.خوابگاه مفید!!

pedarkhande2

عضو جدید
کسی بالاخره فهمید تکلیف دخترا سال بعد چیه؟ زشته به خدا آویزون دانشگاهای دیگه ایم.کارگاه دانشگاه قم.تربیت بدنی پردیس.دخترا برن حضرت معصمه.خوابگاه مفید!!
تکلیف همه دانشجوهایک روزقبل از آغاز ترم جدید معلوم میشه(خوابگاه،کارگاه و...)

ایران86

کاربر فعال
دانشگاه قم مگه صنعتیه؟؟؟؟؟......
بعد یه سوال دارم....میگن مختلط نیست..درسته؟

rose gol

عضو جدید
کارگاه؟ والا هنوز تکلیف کارگاه جوش ما معلوم نیست!ده اردیبهشت میریم ببینیم چه روزی شروع به تشکیل شدن کنه بهتره!