دانشگاه صنعتی شهدای هویزه...

چرا؟؟
من بدم میاد حرفامو نشنوی!!:D

نه راحت باش کسی تورو نمیشناسه اخراجت کنن...
اصل موضوع همینه که تو میگی:
ایشون میگه واقعا معتقدم....اما وافعا پایبند نیست!:D
یه سوال دارم.آیا شما فک میکنید پایبندید؟با اینکه احادیث رو قبول دارید و میدونید تظاهر کار بدیه
سوال دیگه.میشه فهمید ارمیا با یک بار بیرون انداختن موهاش آدم پایبندی نیست؟

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دارم.آیا شما فک میکنید پایبندید؟با اینکه احادیث رو قبول دارید و میدونید تظاهر کار بدیه
سوال دیگه.میشه فهمید ارمیا با یک بار بیرون انداختن موهاش آدم پایبندی نیست؟

نه من به حجاب پایبند نیستم!ا((ادعایی ))هم ندارم در این زمینه!
بله !
میشه فهمید به حجاب تعریف شده پایبند نیست و فقط توی اجرا هاش محجبه اس که تظاهر کنه!(اونم بی علت!)نمیدونم..انگار با خودشم رودر بایستی داره!

نه من به حجاب پایبند نیستم!ا((ادعایی ))هم ندارم در این زمینه!
بله !
میشه فهمید به حجاب تعریف شده پایبند نیست و فقط توی اجرا هاش محجبه اس که تظاهر کنه!(اونم بی علت!)نمیدونم..انگار با خودشم رودر بایستی داره!
شما همیشه به من میگین زود قضاوت نکنم.ولی الان دارین درمورد چیزی حرف میزنید که ازش مطمئن نیستین.میتونی مدرکی بیاری که ارمیا زمانی که جولوی دوربین نیست حجاب نداره؟
اصن اینو میدونستید که شرط ازدواج ارمیا با شوهر آلمانیش این بود که شوهرش مسلمون بشه؟چرا به اینا نگاه نمیکنی؟

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما همیشه به من میگین زود قضاوت نکنم.ولی الان دارین درمورد چیزی حرف میزنید که ازش مطمئن نیستین.میتونی مدرکی بیاری که ارمیا زمانی که جولوی دوربین نیست حجاب نداره؟
اصن اینو میدونستید که شرط ازدواج ارمیا با شوهر آلمانیش این بود که شوهرش مسلمون بشه؟چرا به اینا نگاه نمیکنی؟

بابا من پشت صحنه اجراهاشو دیدم ...با چشمای خودم!مطمئنم تو هم دیدی!
موهاشو کج کرده بود اورده بود بیرون از شال!
حتی روز تست دادن!!

چرا الکی جو میدی؟؟شوهرش مسلمون بوده قبل از آشنایی با ارمیا...خودش گفت توی یه کنفرانس اسلامی باهاش آشنا شده...

بابا من پشت صحنه اجراهاشو دیدم ...با چشمای خودم!مطمئنم تو هم دیدی!
موهاشو کج کرده بود اورده بود بیرون از شال!
حتی روز تست دادن!!

چرا الکی جو میدی؟؟شوهرش مسلمون بوده قبل از آشنایی با ارمیا...خودش گفت توی یه کنفرانس اسلامی باهاش آشنا شده...
درسته ولی این دلیل بر پایبند نبودنش نیست.اگه قرار باشه اینجوری بهش نگاه کنیم پس هیچکدوم ما مسلمون نیستیم.چرا؟چون دروغ گناه کبیرست ولی ما چی؟هر روز کارمون شده دروغ گفتن.میشه اینجور گفت؟خودت بگو.

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ولی این دلیل بر پایبند نبودنش نیست.اگه قرار باشه اینجوری بهش نگاه کنیم پس هیچکدوم ما مسلمون نیستیم.چرا؟چون دروغ گناه کبیرست ولی ما چی؟هر روز کارمون شده دروغ گفتن.میشه اینجور گفت؟خودت بگو.

لاقل اینه که من ادعام نمیشه که پایبندم و مسلمون دو آتیشه ام!
حداقل به چیزی که نیستم تا مجبور نشم تظاهر بی دلیل نمیکنم!
حداقل خودمو میشناسم و(( بی دلیل و از روی رودر بایستی با دیگران و تقلید))دنبال چیزی نمی رم و با چیزی مخالفت نمیکنم!
عقایدم واسم روشنه و با ((خودم))رو راستم!

شد؟؟

لاقل اینه که من ادعام نمیشه که پایبندم و مسلمون دو آتیشه ام!
حداقل به چیزی که نیستم تا مجبور نشم تظاهر بی دلیل نمیکنم!
حداقل خودمو میشناسم و(( بی دلیل و از روی رودر بایستی با دیگران و تقلید))دنبال چیزی نمی رم و با چیزی مخالفت نمیکنم!
عقایدم واسم روشنه و با ((خودم))رو راستم!

شد؟؟
مگه تو توی زندگی شخصیه ارمیا هستی که اینارو میگی؟شاید اونم این حرفارو درمورد خودش بگه.
به نظر من داری زود قضاوت میکنی.
شاید بهتر باشه به چنتا فیلم اتکا نکنیم.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من تا چیزی رو نفهمم و با وجود خودم لمس و درکش نکنم دنبالش نمیرم...
عقایدم هم بی دلیل از دیگران کپی پست نمیکنم...

مثلا تا 18 سالگی من نمیفهمیدم چرا باید نماز بخونم؟؟
اما اتفاقی واسم افتاد که من خودم به این رسیدم که نماز چیز خوبیه...پس بهش پایبند موندم و همچنان میخونم...

در مورد حجاب هم چیزایی واسم روشن شد که متوجه شدم حجاب این شکلی رو نمیتونم با منطقم تطبیق بدم و بپذیرمش....

خانواده ام هم جز مامانم که هم حجابش کامله هم نماز سرجاشه بقیه اصلا تو این فازا نیستن...اما واسه من محدودیت نذاشتن...
آدم باید واسه خودش زنده باشه...
به کسی چه

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو توی زندگی شخصیه ارمیا هستی که اینارو میگی؟شاید اونم این حرفارو درمورد خودش بگه.
به نظر من داری زود قضاوت میکنی.
شاید بهتر باشه به چنتا فیلم اتکا نکنیم.

بابا من زندگی شخصیشو چکار دارم!
چیزیو که نشونم میده نمیتونم بپذیرم!

اصلا بیخیال بابا...

ببین من تا چیزی رو نفهمم و با وجود خودم لمس و درکش نکنم دنبالش نمیرم...
عقایدم هم بی دلیل از دیگران کپی پست نمیکنم...

مثلا تا 18 سالگی من نمیفهمیدم چرا باید نماز بخونم؟؟
اما اتفاقی واسم افتاد که من خودم به این رسیدم که نماز چیز خوبیه...پس بهش پایبند موندم و همچنان میخونم...

در مورد حجاب هم چیزایی واسم روشن شد که متوجه شدم حجاب این شکلی رو نمیتونم با منطقم تطبیق بدم و بپذیرمش....

خانواده ام هم جز مامانم که هم حجابش کامله هم نماز سرجاشه بقیه اصلا تو این فازا نیستن...اما واسه من محدودیت نذاشتن...
آدم باید واسه خودش زنده باشه...
به کسی چه
ولی این حرفا به ارمیا ربطی نداره.اینا عقاید شخصیه خودته.هرکی بهش احترام نذاشت بزن تو دهنش...باشه؟اینو از من داشته باش

درمورد اون موضوع هم در انتها باید بگم.لطفا این برنامه رو اینقد به حاشیه نکشید.بذارید یبار هم که شده عاقلانه رفتار کنیم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی این حرفا به ارمیا ربطی نداره.اینا عقاید شخصیه خودته.هرکی بهش احترام نذاشت بزن تو دهنش...باشه؟اینو از من داشته باش

من هیچوقت به خاطر مخالفت شنیدن با عقایدم تو دهن کسی نمیزنم چون چنین حقی رو به خودم نمیدم!!
بهش اجازه میدم توجیه ام کنه و اگر نشد...راهمو ازش سوا میکنم...

دلیلی نمیبینم همه با هام موافق باشن!

عضو جدید
کاربر ممتاز
درمورد اون موضوع هم در انتها باید بگم.لطفا این برنامه رو اینقد به حاشیه نکشید.بذارید یبار هم که شده عاقلانه رفتار کنیم...

عاقلانه؟!!
به قول خودت بهتر نیس یکم مودبانه برخورد کنیم؟؟
داشتیم حرف میزدیم..چه عمل جاهلانه ای بود این؟!

من هیچوقت به خاطر مخالفت شنیدن با عقایدم تو دهن کسی نمیزنم چون چنین حقی رو به خودم نمیدم!!
بهش اجازه میدم توجیه ام کنه و اگر نشد...راهمو ازش سوا میکنم...

دلیلی نمیبینم همه با هام موافق باشن!

منظورمو متوجه نشدی.
فقط خواستی ج منو داده باشی.این واضح بود.
ولی مشکلی نیست.

عاقلانه؟!!
به قول خودت بهتر نیس یکم مودبانه برخورد کنیم؟؟
داشتیم حرف میزدیم..چه عمل جاهلانه ای بود این؟!
و باز هم متوجه نشدی.داری احساسی برخورد میکنی.
منظور من از عاقلانه اینه که بجای پرداختن به حاشیه به اصل موضوع بپردازیم...امیدوارم روشن کرده باشم

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورمو متوجه نشدی.
فقط خواستی ج منو داده باشی.این واضح بود.
ولی مشکلی نیست.

بابا من با تو دعوا ندارم!نمیخوام هم دعوا کنم!!
یعنی چی ؟مگه بچه ام بات یکی به دو کنم!!
سوال پرسیدی :باشه؟
منم جوابتو دادم!
شب خوش:confused:

ousta mozhde

عضو جدید
دوستان دویتان عزیزم
اول از همه سال نوتون مبارک براتون بهترین بهترینا رو آرزو میکنم،امیدوارم همه جوره خوشحال و موفق و شاد با لب خندون باشید
دوم اینکه با هم خوب باشید ارمیا با هر عقیده و شخصیتی برد، جایزه هم برد میره کارشو میکنه حالشو میبره شما چرا بحث میکنید؟؟؟!!!!! بعدا که آلبوم دادن بیرون مشخص میشه واقعا حقش بوده یا نه
هر چند منم موافق ارمیا هیچ جوره نبودم
بعدم شاد باشید همین :D