دانشگاه صنعتی شاهرود

نخبه برق

کاربر بیش فعال
اراك 1871، عزيزم ما نميتونيم حرفي بزنيم بايد بياي ببيني!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همه شاديم اونجا ببين

ايول كلي خنديدم! :biggrin:

حالا بزار من حالت هايي از دانشگاه رو بگم

حال بچه ها بعد امتحانات هماهنگ دانشكده رياضي مخصوصا معادلات و رياضي2:wallbash:

پسرايي كه فكر مي كنن افتخاره! مخصوصا بعد از صرف ناهار مشاهده ميشود :w18:
فرخ فروهنده! :w39:
بچه ها سر كلاس! :w25::w20::w16::whistle::love:
كارهاي بعد از اومدن نتايج آخر ترم: 1-:w19: 2-:evil: 3-:cry::w09:4-:w05: 5-:w32::w33::w31::w21::w17::w16: (اين چرخه به زودي در ترم بعد تكرار مي شود! )

abrak_1871

عضو جدید
سلام دوستان! من ثبت نامم رو انجام دادم ولی اصلا اطلاعاتی راجع به تاریخ شروع کلاسا و تعداد واحد ها و اینجور چیزا بهم ندادن. میشه یکی کمکم کنه و بگه اصلا اطلاع رسانیش چه جوریه؟

نخبه برق

کاربر بیش فعال
سلام دوستان! من ثبت نامم رو انجام دادم ولی اصلا اطلاعاتی راجع به تاریخ شروع کلاسا و تعداد واحد ها و اینجور چیزا بهم ندادن. میشه یکی کمکم کنه و بگه اصلا اطلاع رسانیش چه جوریه؟

سلام
دانشگاه گفته(البته براي خودش گفته:biggrin:) تاريخ شروع كلاسها 31 شهريور يعني فردا!!
براي واحد ها و اينا به روش زير انجام بده
برو به سايت گلسلن
مشخصاتت را وارد كن و در منو كاربري بر روي قسمت ثبت نام كليك كن
فكر كنم اخريش باشه گزارش ها. در اونجا گزارش برنامه هفتگي دانشجو در طول ترم را پيدا كن و كليك كن
حالا همه اطلاعاتي كه مي خواستي در دستته!

از گلستان سوال داشتي بپرس يه ذره اولش گيج كننده است ولي راه بيوفتي مي بيني راحته!

bargozideh

عضو جدید
میگم خودمونیما علاوه بر دانشگاهمون که خیلی ... است دانشجوها هم خیلی شل و ول هستن کل تاپیک فقط به اندازه انگشت های دست نویسنده داره بابا یکم تبلیغ کنید
نخبه برق به داد تاپیک برسید
غزل خانم به داد تاپیک برسید
دانشگاه از دست رفت!!!

rt5q

عضو جدید
سلام
دانشگاه گفته(البته براي خودش گفته:biggrin:) تاريخ شروع كلاسها 31 شهريور يعني فردا!!
براي واحد ها و اينا به روش زير انجام بده
برو به سايت گلسلن
مشخصاتت را وارد كن و در منو كاربري بر روي قسمت ثبت نام كليك كن
فكر كنم اخريش باشه گزارش ها. در اونجا گزارش برنامه هفتگي دانشجو در طول ترم را پيدا كن و كليك كن
حالا همه اطلاعاتي كه مي خواستي در دستته!

از گلستان سوال داشتي بپرس يه ذره اولش گيج كننده است ولي راه بيوفتي مي بيني راحته!

سلام . این گلستان اگه پسورد و نام کاربریتو فراموش کنی چطوری باید پیداش کنی ؟
راه های برگرداندنش چیه ؟

ghazal.abed

عضو جدید
سلام . این گلستان اگه پسورد و نام کاربریتو فراموش کنی چطوری باید پیداش کنی ؟
راه های برگرداندنش چیه ؟

دوست عزیز باید بری آموزش بگی واست درست کنن:gol::gol:

میگم خودمونیما علاوه بر دانشگاهمون که خیلی ... است دانشجوها هم خیلی شل و ول هستن کل تاپیک فقط به اندازه انگشت های دست نویسنده داره بابا یکم تبلیغ کنید
نخبه برق به داد تاپیک برسید
غزل خانم به داد تاپیک برسید
دانشگاه از دست رفت!!!

من غزالم!!
دانشگاه ما خیلی وقته از دست رفته!
شما بگید ما چه کنیم قول میدم کوتاهی نکم!;)

راستی از شنبه جدی جدی باسد بریم کلاس؟ :w47:

rt5q

عضو جدید
دوست عزیز باید بری آموزش بگی واست درست کنن:gol::gol:

من غزالم!!
دانشگاه ما خیلی وقته از دست رفته!
شما بگید ما چه کنیم قول میدم کوتاهی نکم!;)

راستی از شنبه جدی جدی باسد بریم کلاس؟ :w47:

یعنی هیچ راهی نداره که نام کاربری و رمز عبور گلستان رو از اینترنت بگیری ؟ با داشتن شماره دانشجویی و کد ملی و شناسنامه ؟ ( از طریق سامانه معاونت دانشجویی نمیشه؟ )

ghazal.abed

عضو جدید
نه نميشه! يه زنگ بزن آموزش دانشكدت شايد واست درست كردن;)
چه زود فراموش كردي رمزتو!!

نخبه برق

کاربر بیش فعال
از شما برقيا بيشتر ازين نميشه انتظار داشت:D
راستي نخبه ورودي چندي؟

مگه من گفتم رفیق برقیم!
ما چون در شهر غریبیم همه دامغانی ها از هم خبر داریم تقریبا از همه رشته ها رفیق دارم

بنده با اجازتون ورودی 88 هستم!;)

ولی وضع استان سمنان چه شود وقتی دانشگاه دامغان هم رشته هاشو بیاره همین برق و مکانیک شبانه تا 20 هزار الان قبولی داره وقتی این رشته ها را دانشگاه دامغان هم بیاره که هیچی!

الان اقتصاد اول شهر دامغان پسته است بعدش دانشجوها!!! الان 16 هزار دانشجو داره دامغان

bargozideh

عضو جدید
تازه جدیدا مجوز دانشگاه صنعتی سمنان رو هم صادر کردن ببین چه شود استان سمنان

نخبه برق

کاربر بیش فعال
تازه جدیدا مجوز دانشگاه صنعتی سمنان رو هم صادر کردن ببین چه شود استان سمنان

یعنی چی؟
به غیر جامع می خوان صنعتی هم بزنن؟

همین طوری پارسال یکی از بچه های ما با 34 هزار مکانیک سمنان قبول شد آبروی رشته ها میره!

ولی استان سمنان میشه منتخب کشور؛ از کل ایران میان اینجا درس بخونن

یعنی کل ظرفیت جدید دانشگاه دامغان و صنعتی سمنان باید از خارج استان پر بشه چون الان همه داخل استانیها دانشگاه میرن!

نخبه برق

کاربر بیش فعال
سلام دوستان امروز کدومتون اومده بودین دانشگاه؟

اون گروه رو دیدین جلو در دانشگاه اتراق کرده بودن؟ کلی خنده دار بود سبزی پلو هم پخته بودن:biggrin:

bargozideh

عضو جدید
آره تازه من تو سایت که رفته بودم دیدم طرف با بابا مامانش نشستن دارن واحدهاش رو نگاه می کنن طرف اجازه نمیداد بچش ماوس رو بگیره!!!

نخبه برق

کاربر بیش فعال
آره تازه من تو سایت که رفته بودم دیدم طرف با بابا مامانش نشستن دارن واحدهاش رو نگاه می کنن طرف اجازه نمیداد بچش ماوس رو بگیره!!!

وای شانس اوردن من نبودم وگرنه تیکه ای بهشون مینداختم که تا آخر فارغ التحصیلی یادش نره!:biggrin::biggrin::biggrin:

چه حرفا! من سال اول ابتدایی به مامانم میگفتم نیا ولی به زور خودش اومد حالا اینا!! :biggrin::biggrin::biggrin:

bargozideh

عضو جدید
راستی بچه ها بگین معادلات یا ریاضی 2 و یا فیزیک 2 با کی دارین؟ ببینیم تو یه کلاسیم یا نه؟
من فیزیک 2 عنابستانی دارم و معادلات کامران شریفی!

نخبه برق

کاربر بیش فعال
راستی بچه ها بگین معادلات یا ریاضی 2 و یا فیزیک 2 با کی دارین؟ ببینیم تو یه کلاسیم یا نه؟
من فیزیک 2 عنابستانی دارم و معادلات کامران شریفی!

سلام
من فیزیک 2 رو که ترم قبل با رحمانی پاس کردم ولی ریاضی 2 با زیره و معادلات با فتل(فتحعلی:biggrin:) دارم
انگار ما که با هم نیستیم!

bargozideh

عضو جدید
آقا راستی امروز باز همونایی که شنبه پیش دم در دانشگاه چادر زده بودن اومدن و باز همون آش و همون کاسه!

نخبه برق

کاربر بیش فعال
آقا راستی امروز باز همونایی که شنبه پیش دم در دانشگاه چادر زده بودن اومدن و باز همون آش و همون کاسه!
سلام دوست عزیز
من که ندیدمشون
فکر کنم اینبار اومده بودن از بچه شون سر بزنن

می بینم که استادتون رفته سوییس و تا هیجدهم هم نماد!

چند تا از رفیقای من با دوست سوییسی مون کلاس دارن توی یک کلاس هستید

نخبه برق

کاربر بیش فعال
غزال از وقتی اومده شاهرود دیگه اینجا نیومده یعنی تو شاهرود اینترنت پیدا نمیشه؟؟