دانشگاه صنعتی ارومیه

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام دمت گرم داداش كه اينقدر خوب همه چي رو توضيح ميدي
راستي من روز ثبت نام گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم ولي يادت رفتم ببرم راهنمايي رانندگي تاييدش كنم يكي ازدوستام قراره بره اروميه واسه يه كاري ميشه بدم اون ببره؟
ميشه لطف كني آدرس راهنمايي رانندگي اونجا روبهم بدي؟;)

سلام

2 راه بيشتر نداري...يا بايد بري همون كاري كه مصطفي گفت رو انجام بدي يا بايد يه جوري بري اروميه كه از راهنمايي رانندگي اونجا تاييديه بگيري....خوشبختانه من رو همون موقع ثبت نام يكي از دانشجوهاي خود دانشگاه راهنمايي كرد و گفت همين الان برگه اشتغال به تحصيل بگير و ببر راهنمايي و رانندگي محل تحصيل (كه همون اروميه باشه) مهر كن و خلاص! .... و الانم كه مثل مصطفي منم گواهي نامه رو گرفتم.
البته فكر كنم يكم دير شده ها... بايد بجنبي...از اين دانشگاه بعيد نيست همين فردا تو سايتش اطلاعيه بده بگه پاشين بياين!
اگر از قبل بلد باشي ماشين رو راه ببري كه كارت خيلي ساده تر ميشه و راحت امتحان شهر رو ميتوني قبول شي...فقط شايد پارك دوبل! يكم سخت باشه كه اونم راه ميوفتي;)

آخرین ویرایش:

NEO-8

عضو جدید
سلام دمت گرم داداش كه اينقدر خوب همه چي رو توضيح ميدي
راستي من روز ثبت نام گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم ولي يادت رفتم ببرم راهنمايي رانندگي تاييدش كنم يكي ازدوستام قراره بره اروميه واسه يه كاري ميشه بدم اون ببره؟
ميشه لطف كني آدرس راهنمايي رانندگي اونجا روبهم بدي؟;)
سلام
میدان جانبازان - خیابان راهنمایی
از سمت میدون که وارد می شی 100 متر جلوتر دست چپ خیابون کاملا تابلوه از هر کی بپرسی نشونت می دن
اگر نیاز هست مسیر کامل رو از ترمینال آدرس بدم؟;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
اخبار آذربايجان غربي : دادستان خوي ترور شد

سلام

دوستان! تبريك ميگم (البته نه به خاطر مرگ اين بنده خدا!) بلكه به خاطر گل و بلبل بودن اوضاع استان محل عزيمت و عزيز خودمون : آذربايجان غربي!

و اما اصل خبر:

رييس كل دادگستري آذربايجان غربي خبر شهادت دادستان خوي را تاييد كرد.

حجت‌الاسلام و المسلمين موسوي در گفت‌وگو با ايسنا، با تاييد ترور ولي‌الله حاج‌قلي‌زاده ـ دادستان خوي ـ اظهار كرد: دادستان خوي بر اساس اين ترور به شهادت رسيده است.

وي گفت: تحقيقات در زمينه‌ي بررسي علت و انگيزه‌ ترور و دستگيري عامل يا عاملان اين ترور ادامه دارد.

منبع خبر : http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=81963

-----------------------------------------------------------------------------------
تكميلي :

خبرگزاري مهر: گروهك تروریستی پژاك مسئولیت شهادت و ترور دادستان عمومی انقلاب شهرستان خوی را برعهده گرفت.

آخرین ویرایش:

omidx

عضو جدید
تو هم مشکل منو داریا. البته من مشکلم رو رفع کردم و گواهیناممو هم گرفتم.:w11:من حتی گواهی اشتغال به تحصیل نگرفتم چه برسه بدم راهنمایی و رانندگی تایید کنه. ولی یه کار دیگه ای کردم.من رفتم یکی از مدارس که شیفت بعدازظهرش برای بزرگسالان بود که رشته ی کار و دانش میخوندن.به مسئول ثبت نام اونجا شرایط خودمو گفتم.اون هم منو ثبت نام کرد و یه گواهی اشتغال به تحصیل ازش گرفتم بدون اینکه برم سر کلاس یا اینکه امتحان بدم.بعد هم رفتم آموزشگاه برا ثبت نام. شاید این کار یه خورده آدمو کوچیک کنه ولی ارزششو داره علی الخصوص برا من که فاصلم تا ارومیه حدود 20 ساعته.:crying:گواهینامه گرفتن من حدود یک ماه طول کشید.البته هم عملی و هم آئین نامه ها رو همون اول قبول شدما ولی چون تاسوعا و عاشورا بود امتحانم یه هفته عقب افتاد.حالا تو هم ببین یه وقت با اومدنت به دانشگاه قاطی نشه چون تو بهمن تعطیلی زیاد داریما.:victory:(10جلسه عملی و 5جلسه کلاس آئین نامه و فنی داره)
سلام ممنون از راهنمايي هات راستش من كل كلاس هاي عملي رو هم رفتم فقط مونده امتحان آئين نامه و شهري كه كار يه روزه مربيم هم ميگفت رانندگيت خوبه يه ضرب قبول ميشي منم راهم تا اروميه زياده فكر كنم بهتره همون كار تو رو بكنم راستي اونجا كه ثبت نام كردي پول مول كه نگرفتن؟:eek:

آخرین ویرایش:

omidx

عضو جدید
سلام
میدان جانبازان - خیابان راهنمایی
از سمت میدون که وارد می شی 100 متر جلوتر دست چپ خیابون کاملا تابلوه از هر کی بپرسی نشونت می دن
اگر نیاز هست مسیر کامل رو از ترمینال آدرس بدم؟;)
سلام
دست گلت درد نكنه:gol: ولي اين دوستم كه قرار بود بياد اروميه برنامش منتفي شده منم يا بايد صبر كنم خودم بيام يا بايد همونكاري كه آقا مصطفي گفت بكنم از همتون ممنونم;)

mostafa_beh

عضو جدید
سلام ممنون از راهنمايي هات راستش من كل كلاس هاي عملي رو هم رفتم فقط مونده امتحان آئين نامه و شهري كه كار يه روزه مربيم هم ميگفت رانندگيت خوبه يه ضرب قبول ميشي منم راهم تا اروميه زياده فكر كنم بهتره همون كار تو رو بكنم راستي اونجا كه ثبت نام كردي پول مول كه نگرفتن؟:eek:
حدود 6000 تومن از من پول گرفتن....اصلا اینا به خاطر پول به من گواهی دادن.:w15::w08:تازه فکر کنم از خداشون هم بود که یکی مثل من بیاد و فقط ازشون گواهی بخواد.....
اگه عملی رو رفتی دیگه کارت راحته...سعی کن همون روز اول قبول شی . چون اگه خدا نکرده زبونم لال گوش شیطون کر رد شدی باید 6600 تومن پول بی زبون رو به حساب راهنمایی و رانندگی واریز کنی.
فقط گواهینامه رو که گرفتی با شیرینی میای دانشگاها:w11:..........

najini

عضو جدید
سلام.من ورودی ترم جدیدم.:smile:
قبلا خیلی اینجا سرزدم ولی اولین باره نظری میدم.ممنون از همه بچه ها. هم اونایی که تازه اومدن و هم قبلیا.تورو خدا هنوز نیومده از دانشگاه دلسردمون نکنید!:cry:
منم زنگ زدم دانشگاه گفتم کی کلاسا شروع میشه ؟ گفت بیست و پنجم اینا!!!!! گفتم ما که نمیدونیم ، شما هم که نمیدونید ؛ باید از خواجه حافظ شیرازی بپرسیم؟؟؟؟؟؟؟!
یکی نیست یه جواب درست حسابی به آدم بده . گفتم کی بیایم ؟گفت : نمیدونم!!!!!!!!
اینجوریشو دیگه تو تمام عمرم ندیده بودم !!!!!!:surprised:
خواهشا یکی یه جواب درست به ما بده تا بدونیم تکلیفمون چیه .:( :redface:

Berang-e-Darya

عضو جدید
قبلا خیلی اینجا سرزدم ولی اولین باره نظری میدم.ممنون از همه بچه ها. هم اونایی که تازه اومدن و هم قبلیا.تورو خدا هنوز نیومده از دانشگاه دلسردمون نکنید!:cry:
منم زنگ زدم دانشگاه گفتم کی کلاسا شروع میشه ؟ گفت بیست و پنجم اینا!!!!! گفتم ما که نمیدونیم ، شما هم که نمیدونید ؛ باید از خواجه حافظ شیرازی بپرسیم؟؟؟؟؟؟؟!

سلام
خوش اومدي به تاپيك! :gol:
راستش به نظرم سوالت رو جاي خوبي نپرسيدي! چون اينجا همه عين خودت خبر ندارن كي بايد بريم اروميه....بي خيال زياد بهش فكر نكن :biggrin:;)

NEO-8

عضو جدید
سلام
ورودتون رو هم به این تاپیک و هم مهم تر از اون به uut خوشامد می گم:smile:
در مورد زمان شروع ترم مشکل اصلی دانشگاه اینه که مشکلات فیزیکی داره و ساختمون هاش هنوز آماده نیست به همین خاطر داره طولش می ده امتحان ها هم تازه امروز شروع شده و تا 20 ادامه داره به همین خاطر با توجه به سابقه دانشگاه شروع کلاس ها از 25 به نظرم بعیده و فکر می کنم خودتون رو برای اول اسفند آماده کنید.
البته در مورد اطلاع رسانی هم اصولا از طرف دانشگاه خبر می دن ولی من از شنبه می رم دانشگاه و اگر خبری شد حتما تو همین تاپیک با خبرتون می کنم.;)

najini

عضو جدید
خیلی ممنون. اتفاقا میخواستم منم شنبه برم ببینم اونجوری رودررو میتونن جواب آدمو ندن؟!:mad:
تا ببینیم چی میشه. اول اسفند دیگه واقعا دیره !!!!! به قول دوستان با ورودی های 89 بریم دانشگاه خیلی سنگین تر میمونه ! :biggrin:

mostafa_beh

عضو جدید
سلام.من هم ورودتون به تاپیک رو خوشامد میگم.
اتفاقا من فردا میخواستم زنگ بزنم دانشگاه تا ببینم ما اینجا چیکاره ایم؟؟؟؟بیایم یا نه؟!!!!!!امروز یکی از دوستام اومد خونمون تا با هم بریم بیرون.این بنده خدا مهندسی برق خواجه نصیر تهران میخونه. هفته ی پیش امتحاناش تموم شد :confused: و از 10 بهمن کلاسای ترم 2 شون شروع میشه. فکرشو بکنین!!!!!!!حالا این بنده خدا که گفته 25 اینا که فکر کنم قبل عید نریم سنگینتریم.:w15:من به دوستم گفتم 25 بهمن تعجب کرد.گفت چه دانشگاه باحالی قبول شدی:biggrin:.اگه اول اسفند باشه که بدجوری ضایع میشیم.من بعد از مدتها امروز دوستامو دیدم گفتن تو هنوز نرفتی؟؟اگه اول اسفند هم منو تو شهر ببینن میگن این بچه قبول نشد .داره ما رو سر کار میذاره.حالا شما که میتونین برین دانشگاه ازشون بپرسین کی باید بیایم تا تکلیفمون روشن شه.از 22 تا 26 بهمن که تعطیله.ما که فقط تلفنی میتونیم بهشون دسترسی داشته باشیم که این طور معلومه به جواب حسابی نمیرسیم.

lordest

عضو جدید
ورودی 88

ورودی 88

سلام بچه های 88 خوبین ؟ من مثل شماها از شهری دیگه ای قرارده برم ولی من وقتی از تلفن زدن به دانشگا جونم به لبم رسید گرفتم 400 کیلومتر رفتم یویویویویویویویویو که وقتیم رسیدم اونجا مسولای اوجا تف هم به صورت بنده حقیر ننداختن وهمون اول راهرو مدرسمون :w00:(خیلی کوچیک بود مثل همیشه) یه آقایی منو دید گفت هی بچه اینحا چیکار می کنی؟ منم گفتم اومدم خوابگا انتخاب کنم و ببینم دانشگا کی شروع میشه و از این حرفا:w23:که دیدم آقا اعصابش خط خطیه و گفت دانشگا از 1 اسفند وا امکان تعیین و انتخاب هم اتاقی وجود نداره برو بیرن بینیم منم بعد 410 کیلومتر کوبیدن اینجوری شدم :w45:ولی نا امید نشدم و از رو اون لیست وقت ثبت نام رفتمو خوابگاه های دانشگا رو که اون همه روز ثبت نام ازشون تعریف کرده بودن نیگا کردم باور کنید دقیقا اینجوری شدم :cry: همه همه همه همه حرفا واقعیت نداشت خودتون می بینید چقدر وعظ خوابگاها . . . هیچی بی خی امکان خود کشیتون میره بالا نگم بهتره بالاخره بعد کلی سرگردونی تو این شهر در حال توسعه رفتم یه کبابی به بدن زدمو یه خورده به خودم دل داری دادمو :w24: افتادم تو اتوبوس ساعت 2 8 شب رسیدم خونه
ولی یه جیزو یادتون نره همه چیو باهم درست می کنیم ;)

mostafa_beh

عضو جدید
سلام بچه های 88 خوبین ؟ من مثل شماها از شهری دیگه ای قرارده برم ولی من وقتی از تلفن زدن به دانشگا جونم به لبم رسید گرفتم 400 کیلومتر رفتم یویویویویویویویویو که وقتیم رسیدم اونجا مسولای اوجا تف هم به صورت بنده حقیر ننداختن وهمون اول راهرو مدرسمون :w00:(خیلی کوچیک بود مثل همیشه) یه آقایی منو دید گفت هی بچه اینحا چیکار می کنی؟ منم گفتم اومدم خوابگا انتخاب کنم و ببینم دانشگا کی شروع میشه و از این حرفا:w23:که دیدم آقا اعصابش خط خطیه و گفت دانشگا از 1 اسفند وا امکان تعیین و انتخاب هم اتاقی وجود نداره برو بیرن بینیم منم بعد 410 کیلومتر کوبیدن اینجوری شدم :w45:ولی نا امید نشدم و از رو اون لیست وقت ثبت نام رفتمو خوابگاه های دانشگا رو که اون همه روز ثبت نام ازشون تعریف کرده بودن نیگا کردم باور کنید دقیقا اینجوری شدم :cry: همه همه همه همه حرفا واقعیت نداشت خودتون می بینید چقدر وعظ خوابگاها . . . هیچی بی خی امکان خود کشیتون میره بالا نگم بهتره بالاخره بعد کلی سرگردونی تو این شهر در حال توسعه رفتم یه کبابی به بدن زدمو یه خورده به خودم دل داری دادمو :w24: افتادم تو اتوبوس ساعت 2 8 شب رسیدم خونه
ولی یه جیزو یادتون نره همه چیو باهم درست می کنیم ;)
پس واقعا حالت گرفته شد.......حالا اون بنده خدایی که اعصابش خط خطی بود چیکاره ی دانشگاه هست؟؟؟میخواستی بگی تعیین و انتخاب پیشکش حداقل به ما بگین کدوم خوابگاه میخواین ما رو بفرستین....یه دفعه میگفت بعد عید بیاین دیگه:w15:
جالبه!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز من تازه به این تاپیک اومدم پس بهم خوشامد بگید.
رشتمم مهندسی مکانیک ورودی 88
در مورد سوالتم باید عرض کنم که من زنگ زدم گفتن تاریخ 22.حالا شنبه میرم دانشگاه ببینم چه خبره ببینم این برج ایفل!!!رو افتتاح کردن.

در مورد سوالتم باید عرض کنم که من زنگ زدم گفتن تاریخ 22.حالا شنبه میرم دانشگاه ببینم چه خبره این برج ایفل!!!رو افتتاح کردن یا نه

najini

عضو جدید
ای بابا ! این جوریه ؟؟! :surprised: من میخواستم فردا برم ولی با این اوضاعی که شما جواب گرفتی، خیال نکنم به منم بهتر از اون جواب بدن. :eek: :cry: .پس باید کلا بی خیال اقدام از طرف مسولان یا حتی راهنماییهاشون بشیم و خودمون یه کاری بکنیم.:razz: لا اقل مث شما فقط بریم یه نگاهی به خوابگاهها بندازیم و این شکلی بشیم :eek: و سرخورده برگردیم!
اینم از دانشگاه ما ! این همه امید توش خرج کنی حیف نیست؟؟؟؟؟!!!!!! بابا دمشون گرم!!!!
راست راستی وقتی منم اولین بار دیدمش حتی وضعش وخیم تر از مدرسه دبیرستانم جلوه کرد. خداییش فقط اینو داشت که کلی فضای باز داره واسه نسل نوه هامون که دانشکده یا مکان های قابل استفاده دیگه بشه که البته اگه بشه !!!!!!!!!!!!! که تا اون موقع هم .....:hypocrite:

Berang-e-Darya

عضو جدید
:w33::w33::w33::w33::w33::w33:
به اطلاع دانشجویان جدید الورود میرساند::w11::w11::w11:

جهت گرفتن تاییدیه انتخاب واحد و کارت دانشجویی از روز یکشنبه مورخ 25/11/88 لغایت 28/11/88 به اداره آموزش دانشگاه مراجعه فرمایند.:w42::w42::w42:
منبع : سایت دانشگاه صنعتی ارومیه

سلام :gol:
چه عجب بالاخره يه خبر جديد تو سايتشون گذاشتن اين صنعتي ها!
من كه همون موقع ثيت نام هم كارت دانشجويي گرفتم هم برگه انتخاب واحد (البته موقت بودن!) باز هم بايد پاشيم بريم؟ :D حال دارن ها! من كه ديگه حس دانشگاه ندارم...شوق و ذوقش رو از سرمون انداختن :biggrin::biggrin:;)

lordest

عضو جدید
یه کلمه هم بشنوید از مادر عروس

یه کلمه هم بشنوید از مادر عروس

یه کلمه هم بشنوید از مادر عروس بله بچه های عزیز بالاخره بعد 5 6 ماه انتظار ها به سر رسید وسایت دانشگاه یویویویویویو (مدرسه گلابی ها ) زبون باز کردو طی صدور یه اطلاعیه بسیار بسیار مهم طوری که درآن می رساند هم میرساند نوشته شده بود :evil: بچه های 88 رو به تعویض کارت هاشون دعوت کرد :w36:دستشون درد نکنه خداییش کارت من کلا نشت شده بود بریم عوض کنیم حتما یه 4 ماه بعد هم بازم میریم کارتمونو عوض می کنیم میایم یه تنوعیم هست 4 ماه یه بار میریم ارومیه :thumbsup2:

NEO-8

عضو جدید
:w33::w33::w33::w33::w33::w33:
به اطلاع دانشجویان جدید الورود میرساند::w11::w11::w11:

جهت گرفتن تاییدیه انتخاب واحد و کارت دانشجویی از روز یکشنبه مورخ 25/11/88 لغایت 28/11/88 به اداره آموزش دانشگاه مراجعه فرمایند.:w42::w42::w42:
منبع : سایت دانشگاه صنعتی ارومیه
زیاد خوشحال نباشید دارن می کشن تون دانشگاه بتیغنتون
اگر شبانه هستید یا خوابگاه گرفتین یا هر کوفت و زهر مار دیگه . خلاصه اگر پولی به دانشگاه بده کار هستین خودتون رو حاضر کنید که داشگاه خورده به pc داره با تمام قدرت همه رو می تیغه جلو انتخاب واحد مارم بستن می گن پول خوابگاه بدین بزاریم انتخاب واحد کنید:eek:

mostafa_beh

عضو جدید
زیاد خوشحال نباشید دارن می کشن تون دانشگاه بتیغنتون
اگر شبانه هستید یا خوابگاه گرفتین یا هر کوفت و زهر مار دیگه . خلاصه اگر پولی به دانشگاه بده کار هستین خودتون رو حاضر کنید که داشگاه خورده به pc داره با تمام قدرت همه رو می تیغه جلو انتخاب واحد مارم بستن می گن پول خوابگاه بدین بزاریم انتخاب واحد کنید:eek:
کار ما که دیگه از این چیزا گذشته:redface:..........جیبای ما رو همون روز اول خالی کردن:surprised:. دلمون خوشه دانشگاه دولتی قبول شدیم............:biggrin:

omidx

عضو جدید
در مورد سوالتم باید عرض کنم که من زنگ زدم گفتن تاریخ 22.حالا شنبه میرم دانشگاه ببینم چه خبره ببینم این برج ایفل!!!رو افتتاح کردن.
سلام من هم اميد هستم منم مكانيك88 بيدم به تاپيك خوش اومدي من زنگ زدم گفتن از 25 تا 28 بياين واسه انتخاب واحد فكر كنم منظورش حذف واضافه واز اين حرفا بود من كه سر در نميارم بود چون روز ثبت نام برامون انتخاب واحد كردن
گند بزنم به اين اطلاع رساني دانشگاه خداييش خيلي دارن حرصمون ميدن خدا ازشون نگذره:cry:

آخرین ویرایش:

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام به همگي :gol:

بروبچ كجاييد؟ كم پيدا شديد :surprised: :razz:
خبري ازتون نيست! شرط ميبندم اينجا سر ميزنين ولي حس مطلب نوشتن نداريد :confused:
ديگه يواش يواش بايد بار و بنديلو ببنديم و راهي ديار غربت! بشيم! :( :biggrin:;)

راستي بچه ها به نظرتون 25 ام تا 28 كه بايد بريم اروميه بايد همونجا بمونيم يا برميگرديم دوباره ميريم :que: ;)

mostafa_beh

عضو جدید

راستي بچه ها به نظرتون 25 ام تا 28 كه بايد بريم اروميه بايد همونجا بمونيم يا برميگرديم دوباره ميريم :que: ;)
سلام داداش. اینکه میایم و چیزی نمینویسیمو راست گفتی چون دیگه حس نوشتن نیست و مهمتر اینکه نمیدونیم دیگه چی بنویسیم.من 27 بهمن حرکت میکنم و احتمالا آخر شب میرسم ارومیه.فردا صبح هم میرم کارت رو میگیرم.من که دیگه حس برگشتن ندارم .وسایلم رو همراه خودم میارم.دیگه مطمئنا 1 اسفند که کلاسا شروع میشه .حتما اون موقع خوابگاها رو به ما تحویل میدن .:eek::surprised:;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام داداش. اینکه میایم و چیزی نمینویسیمو راست گفتی چون دیگه حس نوشتن نیست و مهمتر اینکه نمیدونیم دیگه چی بنویسیم.من 27 بهمن حرکت میکنم و احتمالا آخر شب میرسم ارومیه.فردا صبح هم میرم کارت رو میگیرم.من که دیگه حس برگشتن ندارم .وسایلم رو همراه خودم میارم.دیگه مطمئنا 1 اسفند که کلاسا شروع میشه .حتما اون موقع خوابگاها رو به ما تحویل میدن .:eek::surprised:;)

سلام د ادا :gol:
منم الان تو شكم نميدونم كل وسايل و لوازمم رو بردارم بيارم يانه؟ احتمالا بايد ببنديم همشو بياريم ديگه

ولي خودمونيم ها! كشتن مارو تا اين ترم جديد رو شروع كنن! رفيقاي من كم مونده ديگه فارغ التحصيل بشن!!! :biggrin:;)

lordest

عضو جدید
zehdi khialee batell

zehdi khialee batell

یکی از ورودی های 88 صنعتی ارومیم باید بتون بگم که تا میتونید تو این روزا تص.ر های منفی در مورد خوابگاهها و دانشگا هو اساتیدو کادرو امکاناتو و..داشته باشید تا اونجا داغون نشید من که دو هفته پیش رفتم همه چی رو دیدم داغون شدم نمیخوام شما هم بلایی که سر من اومد سرتون بیاد :cry:

Berang-e-Darya

عضو جدید
یکی از ورودی های 88 صنعتی ارومیم باید بتون بگم که تا میتونید تو این روزا تص.ر های منفی در مورد خوابگاهها و دانشگا هو اساتیدو کادرو امکاناتو و..داشته باشید تا اونجا داغون نشید من که دو هفته پیش رفتم همه چی رو دیدم داغون شدم نمیخوام شما هم بلایی که سر من اومد سرتون بیاد :cry:

سلام
بيخيال داداش ;) زياد بهش فكر نكن! اتفاقا به نظر من خيلي هم خوش خواهد گذشت....ما ديگه بچه نيستيم كه لاي پر قو بخوايم شبو روز كنيم!
بايد تمرين كرد كه مرد روزهاي سخت بود...:surprised:!
باز من قلمبه سلمبه حرف زدم :D;)

omidx

عضو جدید

سلام راستش من اصلا حس سر زدن به اينجارو نداشتم چون مشغول بستن بار وبنديلم بودم
از شهر ما تا اروميه 7ساعت راهه پس مجبورم 27بيام و تا اول اسفند اونجا بمونم ;)