دانشگاه شهید باهنر کرمان

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول تبریک میگم:w11:شیرینی میخوایم :w23:اینجور که دوستام گفتن 14 شهریور ثبت نام هست ، من چند تا از دوستام کرمان قبول شدن ، خوش به حالتون . ایشالا خبر قبولی دکترا
منم منتظرم نتیجه آزاد بیاد ، شیراز رشته ما نداشت ، کرمان امتحان دادم .
:cry:

ممنون.... شیرینی شما هم به روی چشم...
قبلا گفتم ، باز هم میگم ! مطمئن باش قبولی....
منتظر خبر قبولیت هستم....

naser_mechanic

عضو جدید
سلام ب دوستان گل باهنری می خواستم ببینم یه اموزشگاه خوب برای یادگیری MATLAB,CATIA در شهر کرمان معرفی کنند. با تشکر

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
فکر کنم منم باید به جمعتون بپیوندم
مکانیک شبانه رو قبول شدم
یکم میتونین برام توضیح بدین(از هر چیزی که فکر میکنین لازمه)
وضعیت خوابگاه چطوره؟ گیر میاد؟
جو دانشگاه چطوره؟
علی علی

sani*

عضو جدید
سلام به همگی.دیدم بچه های باهنری جمعشون جمعه گفتم منم بیام;)ببخشید معرفی نکردم ساناز هستم.رشته مهندسی مکانیک کشاورزی. امسال تازه کنکور ارشد دارم:cry:اقا رضا بهتون تبریک میگم.دعا کنید منم قبول بشم.در مورد کنکور نکته هایی که میدونید لازمه بذارید تا من و بچه های کنکوری استفاده کنیم. مرسی.:gol:

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام به همه بچه های باهنر..منم مهندسی كامپیوتر ( نرم) می خونم...;)

آدم شرم می كنه وقتی كه می گه دانشگاه شهید باهنر!..اسم این دانشگاه بنا به وصیت استاد افضلی پور دانشگاه كرمان است نه یك كلمه كم و یك كلمه بیشتر :cray:

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
دوست عزیز شما شرم بکن
من آدم نیستم ، شرم نمی کنم
خیلی هم با مصماست
دانشگاه شهید باهنر کرمان
علی علی

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام
دوست عزیز شما شرم بکن
من آدم نیستم ، شرم نمی کنم
خیلی هم با مصماست
دانشگاه شهید باهنر کرمان
علی علی
نه عزیز، اختیار داری بحث آدم بودن و نبودن نیست!..حالا شما دوست نداری شرم نكن و مطمئن باش این دلیلی به آدم بودن یا نبودن نداره!..اما .....

تعجب می كنم! این اسم به قول شما كجاش با مصماست؟..جز این هست كه زحمات شخصیت های بزرگی كه این دانشگاه رو به این درجه رسوندند پایمال كنه؟..اقای باهنر چه زحمتی واسه این شهر كشیده كه حالا هر گوشه شهر میری باید یه جا رو به اسم ایشون نام گذاری كنند؟..
اگر فقط به موضوع دانشگاه كرمان هم نگاه كنیم، فكر نمی كنم اون آقای محترم سر سوزنی برای رشد و اعتلای این دانشگاه زحمتی كشیده باشه! این دانشگاه فقط مدیون مرحوم افضلی پور و افرادی است كه سال ها پیش اقدام به تاسیس این دانشگاه نمودن و خدمت كردند..شما شرم نكن، اما زحمات بنیان گذاران دانشگاه رو هم پایمال نكن..

الان تو كلی درس خوندی تا توی این دانشگاه تحصیل كنی. باید بدونی اگر این دانشگاه توسط بزرگوارانی مثل افضلی پور و... ساپورت نمی شد الان در حد بعضی دانشگاه های جنوب كشور هم نبود و باید به جای كرمان به فكر انتخاب دانشگاه در شهر های دیگه بودی

آخرین ویرایش:

m.mahmoudi.z

عضو جدید
سلام برو بچ!
کسی از بچه های برق اینجا نیست؟:(
پیشنهاد میکنم واسه اینکه بچه های دانشگاه اطلاع پیدا کنن که همچین فرومی هست! یه چند تا پرینت از ادرس فروم بگیریم و بذاریم تو برد دانشکده ها...;)

Ariyan

عضو جدید
سلام به همه
من ازبچه های کشاورزی هستم. ورودی 76 و سال 80 فارغ التحصیل شدم.
با دیدن عکس ها دلم خیلی تنگ شد. هر چند تقریبا هر سال میام کرمان.
بهترین سالهای عمرم رو اونجا گذروندمو بهترین دوستم کرمانیه.
برای همه بچه های دانشگاه کرمان ارزوی موفقیت میکنم.

متالورژ85

عضو جدید
دوستان میشه بگید حدودا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه شما ارشد مکانیک آورد واینکه چه گرایشاییو داره و کدومش قویتره اگه ممکنه راجع به هیات علمی مکانیک وامکانت رفاهی دانشگاهم(خوابگاه مخصوصا) توضیح بدید .ممنون میشم
:gol:

با عرض سلام دوست گرامی
من نمیدونم اما ممنون ازین که پیام گذاشتی:w02:

متالورژ85

عضو جدید
ببخشید منم خودم رو معرفی کنم
متالورژی 85 هستم
فک کنم از بچه های ورودی ما هیچکی اندازه من وقت آزاد نداره:w12:

متالورژ85

عضو جدید
شما که بیکاری زحمت بکش اینجا رو یه سروسامونی بده ... یه خورده شلوغتر بشه...

شما خودت کرمانی میدونی:w10:
آب کرمان طبق گفته های استاد آزمایشگاه شیمی یکمون(جناب آقای سلجوقی) دارای مقادیر قابل توجهی گوگرد می باشد گوگرد با عدد اتمی ؟ و با عدد جرمی؟ و با کلی اطلاعات شناسنامه ای دیگه تاثیر شگرفی بر آرامش روح و جسم دارد!علی هاذا توقعی بیش ازین نمی توان داشت(بین خودمون باشه اما شاید این خودش از سیاست های دولتمردان کرمان باشه واسه کنترل مردم)
فک کن مثلا شما اگه کرمان نبودی دیگه از دیوار راست می رفتی بالا :w29:

بازم من سعی خودم رو میکنم که این انرژی های نهفته رو فوران بدم;) اما تا قبل از فوق خودم و ورودی های خودم رو معاف کنید:w46:

متالورژ85

عضو جدید
سلام به همه بچه های هم دانشگاهی مخصوصا بچه های دانشکده ریاضی و کامپیوتر:w40::w30:

به به سلام علیکم
چه عجب ازین ورا
بین دو ترم بیان بترکونید اینجا رو جای ما
به ذوستان خود بگویید(این تیکه رو یواش بخونید)
لطفا اطلاع رسانی کنید;)

Dark - Light

عضو جدید
به به سلام علیکم
چه عجب ازین ورا
بین دو ترم بیان بترکونید اینجا رو جای ما
به ذوستان خود بگویید(این تیکه رو یواش بخونید)
لطفا اطلاع رسانی کنید;)
:gol::gol::gol::gol:

بچه های ما فاروم نویسی رو یه کار بیهوده می دونن و اگر بهشون اینجا رو معرفی کنم، محاله به حرفم گوش کنند:redface::D;)

marina88

عضو جدید
سلام دوستان کرمانی

سلام دوستان کرمانی

من تازه ارشد سازه های ابی کرمان روزانه قبول شدم دوری از شهرم وخانواده برام سخت است اما برای موفقیت ادم باید سختی بکشه از کرمانشاه هستم:)

marina88

عضو جدید
سلام به همه
من ازبچه های کشاورزی هستم. ورودی 76 و سال 80 فارغ التحصیل شدم.
با دیدن عکس ها دلم خیلی تنگ شد. هر چند تقریبا هر سال میام کرمان.
بهترین سالهای عمرم رو اونجا گذروندمو بهترین دوستم کرمانیه.
برای همه بچه های دانشگاه کرمان ارزوی موفقیت میکنم.
سلام گل بانو خانم برام از کرمان بگو سخت نیست اخه من تازه ارشد سازه های ابی قبول شدم چطور شهری هست کرمان؟

Ariyan

عضو جدید
سلام گل بانو خانم برام از کرمان بگو سخت نیست اخه من تازه ارشد سازه های ابی قبول شدم چطور شهری هست کرمان؟
سلام
بهتون تبریک میگم به خاطر قبولی ارشد.
اولش یه ذره سخته ولی خیلی زود عادت میکنی. کرمان یه شهر سنتیه که مردمش ( مخصوصا کرمانی های اصیل) خیلی مهمون نوازن.یادت باشه حتما بری ماهان و باغ شازده رو ببینی. شاه نعمت اله ولی رو هم همینطور. اگه بتونی به اطراف کرمان بری ( سیرچ- کوهپایه- سه کنج) اب و هوای نیمه کوهستانیش شگفت زدت میکنه. طوری که تو گرمای خرداد و تیر اونجا هواش نسبتا خنک و ملایمه ( کوهپایه نیم ساعت تا کرمان فاصله داره). اول ممکنه با دیدن شهر تو ذوقت بخوره چون محیطش با دانشگاه خیلی فرق داره ولی به قول خود کرمانیا خاک این دیار دامن گیره. خودت کم کم متوجه میشی!
امیدوارم موفق و سربلند باشی دوست عزیز.:gol:

mghsana

عضو جدید
سلام.
من محمد ورودی 87روز صنایع هستم.
خوشحال میشم اگه کسی راجع به قبول شدن تو ارشد صنایع که خیلی سخته کمکم کنه.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::heart::heart::heart::heart::heart:
mghsana@gmail.com

madan-uk85

عضو جدید
مهندسی معدن شهید باهنر

مهندسی معدن شهید باهنر

سلام به بچه های گل شهید باهنر، مخصوصا" فنی مهندسی و مخصوص تر به بچه های گل معدن... ;)

متالورژ85

عضو جدید
سلام
میخواستم فقط یه سلامی عرض کرده باشم پیغام اومد که نوشته شما(سلام)بسیار کوتاه است مجبور شدم اضافه گویی کنم.

nazanin1811

کاربر فعال
سلام بچه ها
ميخواستم بدونم كسي مكانيك شب 82 اينجا هست ؟ راستش من ميخوام از يكي از بچه هاي مكانيك شب 82(از آقايون) خبر بگيرم واقعا برام خيلي مهمه. من فقط يك شماره موبايل ازش دارم و اونم مدتيه خاموشه. به خاطر بگير و ببندهاي اخيرم نميدونم چرا همش فكرم منحرف ميشه اگه كسي ميتونه كمكم كنه ممنون ميشم

متالورژ85

عضو جدید
آقای رضا کاربر فعال مهندسی مواد مدیر نمیخوای یه تکونی به اینجا بدی؟چمیدونم یه موضوعی بحثی چیزی؟!:w08:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای رضا کاربر فعال مهندسی مواد مدیر نمیخوای یه تکونی به اینجا بدی؟چمیدونم یه موضوعی بحثی چیزی؟!:w08:

بیش از 3000 نفر از این تاپیک دیدن کردن ... فقط 30 نفر پیام گذاشتن!!! حتی حاضر نشدن خودشونو معرفی کنن... بس که بیحالن همشمون...
راستی شما ترم چندی؟

dark fear

عضو جدید
سلام
اینجا کسی "احمد ریاحی" دانشجوی مواد رو نمیشناسه ؟
فک کنم ورودی 86 باشه..

ali-abi

عضو جدید
سلام من خیلی دوست دارم ارشد باهنر قبول شوم

میخواستم بدونم گرایش سازه های آبی اساتیدی که درس میدن کیا هستن و هرکدوم چه درسی رو ارائه میدن

و همچنین رشته منابع آب اون هم کیا و چه دروسی ارائه میدن

لطفا هم دروس اصلی رو بگین هم اختیاری هاشون ارشد سازه ابی و منابع آب

راسنی رئیس بخش ارشد اونج کی هسنش