دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران...

1408

عضو جدید
سلام خوبید؟:D

من یه سئوال داشتم در رابطه با رشته های آزاد مثل ( عکاسی / پتینه / معماری داخلی و ..) که توی دانشگاه تهران به صورت 1 یا 2 ساله برگزار میشه .
اطلاعاتی در این مورد کسی داره که راهنماییم کنه ؟:)

af.earthlover

عضو جدید
سلام خوبید؟:D

من یه سئوال داشتم در رابطه با رشته های آزاد مثل ( عکاسی / پتینه / معماری داخلی و ..) که توی دانشگاه تهران به صورت 1 یا 2 ساله برگزار میشه .
اطلاعاتی در این مورد کسی داره که راهنماییم کنه ؟:)

سلام دوست عزیز ، ، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و یه چند تایی دیگر از موسسات آموزشی وابسته به دانشگاه تهران ، ازجمله موسسه ی توسعه ی فرهنگی دانشگاه تهران این رشته هایی که شما می خواید را در دوره های مختلف آموزش میدن .. جهاد تهران چهار تا مرکز داره که من شماره ی مرکز شماره ی یکشو دارم و میدونم که تو اون مرکز ، رشته های مورد علاقه ی شما آموزش داده میشه ...اگه باهاشون تماس بگیرید ، کامل براتون توضیح میدن... بلوار کشاورز ، بین خیابان طوس و فلسطین ، پلاک 118 شماره تلفن : 84650

در ضمن خودمو معرفی کنم ، من af.earthlover هستم ، دانشجوی ارشد ژئومورفولوژی دانشگاه تهران :))) کارشناسی هم همینجا بودم ...از آشنایی با شما هم بسیار خوشحالم:)))

آخرین ویرایش:

1408

عضو جدید

سلام دوست عزیز ، ، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و یه چند تایی دیگر از موسسات آموزشی وابسته به دانشگاه تهران ، ازجمله موسسه ی توسعه ی فرهنگی دانشگاه تهران این رشته هایی که شما می خواید را در دوره های مختلف آموزش میدن .. جهاد تهران چهار تا مرکز داره که من شماره ی مرکز شماره ی یکشو دارم و میدونم که تو اون مرکز ، رشته های مورد علاقه ی شما آموزش داده میشه ...اگه باهاشون تماس بگیرید ، کامل براتون توضیح میدن... بلوار کشاورز ، بین خیابان طوس و فلسطین ، پلاک 118 شماره تلفن : 84650

در ضمن خودمو معرفی کنم ، من af.earthlover هستم ، دانشجوی ارشد ژئومورفولوژی دانشگاه تهران :))) کارشناسی هم همینجا بودم ...از آشنایی با شما هم بسیار خوشحالم:)))

خیلی ممنون از راهنماییتون.
البته من دانشگاه علم و صنعت هستم.

waria

عضو جدید
سلام
من ترم 4 میکروبیولوژی هستم.البته نه دانشگاه تهران.دوست دارم ارشدمو تو این دانشگاه بخونم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟مثلا چه رتبه ای بیارم؟ یا چه جزوات و کتابایی بخونم؟درصدم باید چقدر باشه؟لطفا

WOMIS

عضو جدید
سلام بچها خوبید :gol:
خوش میگذره
شما از در اصلیه دانشگاه میاید تو یااز در دانشکده خودتون؟؟
من فقط 2بار از اونجا وارد شدم

هدف بالا اومدن تاپیک;)

jade meh alod

عضو جدید
اقا امیر مسعود اومدی تاپیک گذاشتی رفتی؟؟؟؟:eek:پس از ماهایی که دیر شرکت کردیم کی باید تشکر کنه؟؟؟؟!!!!!!
اصلا من فقط برا تشکر شرکت کردم !!!!!

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان دانشجوی ترم 2 دانشگاه علوم پزشکی تهرانم(پردیس پورسینا)
دفعه پیش که اومدم تو این تاپیک ترم 1 بودم از اون موقع تا حالا همش چهار نفر و نصفی اومدن پیام گذاشتن!!! یعنی تو این باشگاه هم دانشگاهی های ما انقدر کم اند؟!؟!؟!؟!؟!

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا امیر مسعود اومدی تاپیک گذاشتی رفتی؟؟؟؟:eek:پس از ماهایی که دیر شرکت کردیم کی باید تشکر کنه؟؟؟؟!!!!!!
اصلا من فقط برا تشکر شرکت کردم !!!!!

راس میگه بچه!!!!!!!! کی باید از ما تشکر کنه؟؟؟
من عین این آدمای بیکار هی میام اینجا پیام میذارم که شلوغ شه......اما کسی قدر نمیدونه:w04:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من دلم میگیره بیام اینجا... آخه فقط چند ماه دیگه دانشجوی دانشگاه تهرانم....:(

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دلم میگیره بیام اینجا... آخه فقط چند ماه دیگه دانشجوی دانشگاه تهرانم....:(

آخیییییییییییی:crying2:
ترم هفتی یا هشت؟ ناراحتی نداره که برادر من درس بخون واسه ارشد دوباره برگردی به آغوش دانشگاه:w01:

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی- چند شد رتبت؟م.
منم فقط دو ترم دیگه هست...:(

نه دیگه آبجی رتبمون اومد! دانشگاه تهران بای بای!:cry:

من دارم میام جای شما رو بگیرم

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
برات آرزوی موفقیت می کنم غزل خانوم:w10:

i wish her to be jinxed!!!!

منو دوستام هوایی کردن گفتن بزن دانشگاه تهران! گفتن تجربه کردنش لازمه!
چند روز پیش مصاحبه ی کاری داشتم اهواز اما بخاطر اینکه از اول مهر تهرانم مجبور شدم فعلا بصورت معلق درش بیارم تا ترم یک بگذره بعدش اقدام کنم!!(میتونستم بزنم دانشگاه اهواز)

امیدوارم از انتخابم پشیمون نشم بعدا...!

درضمن من ورودیه 91 خواهم بود....!( هنوز وجود خارجی ندارم!
)

La Petite Fille De La Mer

اهنگ بیکلامه که همه شنیدین قبلا....!
مقسی مقسی مقسی !!

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخواهم برای کنکور ارشد مهندسی شیمی شرکت کنم خیلی خیلی دوست دارم جزوات این رشته برای دانشگاه تهرانو شریف رو گیر بیارم از کجا میتونم بدست بیارم ؟ ایا انتشارات دانشگاتون داره؟ ایا در انقلاب میفروشن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ghazal-hvd

عضو جدید
سلام...
پس بچه های دانشگاه تهران کجا هستن؟؟؟!!!
یکی یکی بیان خودتونو معرفی کنید به همراه رشته تحصیلی...
اول خودم!
من امیر مسعود هستم دانشجوی رشته مهندسی کشاورزی...( پردیس ابوریحان)
حلا نوبت شماست...

سلام من غزاله هستم ،دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد مدیریت و پرورش طیور دانشگاه تربیت مدرس البته کارشناسی رو پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج گرفتم:):biggrin::cool: