دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
ممنون آقای مهندس...
من اینجا رو ندیده بودم !

موفق باشید
ممنون خانم مهندس....:)
خوشحالم كه اينجاييد، چون ميدونم اينجا هم به شيطونيه شما (و صد البته نارگل خانم:biggrin:) احتياج داره!!!:D
موفق و پاينده باشيد:)

arezoo.b

عضو جدید
لطف روز افزون وزیر علوم و تحقیقات شامل حال ما هم شد و لیست اسامی تو دانشگاه ما هم مثل دانشگاه شهید بهشتی به دو بخش دختر و پسر تفکیک شد . . . . هر روز شاهد جلوه های جدیدی از عقب ماندگی فرهنگی و ادعا های پوچ و توخالی سران تحصیل کرده و بی سواد جامعه هستیم . . . . . . . .کاش بجای اینکه صدها تاج گل ببرن حرمش یکی از افکارشو تو دانشگاهی که به نامش ثبت کردن اجرا میکردن. . . . .لا اقل بخاطر حفظ ظاهر . . . . . . .

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطف روز افزون وزیر علوم و تحقیقات شامل حال ما هم شد و لیست اسامی تو دانشگاه ما هم مثل دانشگاه شهید بهشتی به دو بخش دختر و پسر تفکیک شد . . . . هر روز شاهد جلوه های جدیدی از عقب ماندگی فرهنگی و ادعا های پوچ و توخالی سران تحصیل کرده و بی سواد جامعه هستیم . . . . . . . .کاش بجای اینکه صدها تاج گل ببرن حرمش یکی از افکارشو تو دانشگاهی که به نامش ثبت کردن اجرا میکردن. . . . .لا اقل بخاطر حفظ ظاهر . . . . . . .
متاسفانه برخی افکار و اعمال .... باشد که تحولی شگرف در حداقل طرز تفکر صورت گیرد ...

m4material

مدیر تالار
متاسفانه برخی افکار و اعمال .... باشد که تحولی شگرف در حداقل طرز تفکر صورت گیرد ...

فقط ميتونم بگم واقعا متاسفم!:razz:
من شنبه يه كاري پيش اومده شايد تا دفتر دكتر آل بويه رفتم، حتما اين موضوع رو جويا ميشم!:razz:

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحصیلات به داشتن یه برگ گواهی نیست ...
خیلی هستن اطرافمون میبینیم که در حد عالی تحصیل کردن ولی طرز برخورد و صحبت کردن صحیح رو هم بلد نیستن متاسفانه چه برسه به تفکر ناشی از ...

دیر یا زود افکاری که باعث شده تمدن کهن ما ایرانی ها این قدر بی ارزش بشه از بین میره !
تفکر هایی باعث میشه کشوری با قدمت و فرهنگ و ... هنوز جهان سومی قلمداد بشه !

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیدی چه مسخره بازی ای درآوردن. افکار قرون وسطایی که میگن همینه دیگه.

nargol68

عضو جدید
ممنون خانم مهندس....:)
خوشحالم كه اينجاييد، چون ميدونم اينجا هم به شيطونيه شما (و صد البته نارگل خانم:biggrin:) احتياج داره!!!:D
موفق و پاينده باشيد:)
اخ جون مهناز جونم بازم شیطونیییییییییییییییییییییی:biggrin:

nargol68

عضو جدید
واقعا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
عجب آدمای عقب مونده ای
متاسفم واسه خودمون که یه همچین شخصیت هایی با این حد از سطح فکر واسمون تصمیم میگیرن:razz:

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
عجب آدمای عقب مونده ای
متاسفم واسه خودمون که یه همچین شخصیت هایی با این حد از سطح فکر واسمون تصمیم میگیرن:razz:
خودتو ناراحت نکن !
عادت میکنی ... باید به مرور با همه این تفکرات آشنا شد و سعی کنیم خودمون جز این باشیم تا نسل بعد راحت زنذگی کنن!

fahime7

عضو جدید
من هنوز نتونستم بفهمم اگه اسم یه دختر بعد یه پسر بیاد یا بر عکس چه تاثیری روی ما داره یا ممکنه داشته باشه که بخوان به خاطرش لیست رو تفکیک کنن!؟؟؟!!:confused::eek:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نتونستم بفهمم اگه اسم یه دختر بعد یه پسر بیاد یا بر عکس چه تاثیری روی ما داره یا ممکنه داشته باشه که بخوان به خاطرش لیست رو تفکیک کنن!؟؟؟!!:confused::eek:
نه کسی فهمیده و نه کسی خواهد فهمید چون هیچ دلیل عقلانی در این رابطه وجود نداره.شایدم پیش زمینه ای برای تک جنسیتی کردن دانشگاهاست.البته مخشون خوب کار میکنه. اسم دخترارو اول لیست آوردن که مثلا بگن حقوق خانمارو رعایت میکنن اما نمیدونن که....

fahime7

عضو جدید
ولی جداسازی هزینه و جا و استاد می خواد.
نمی دونن که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا کم پیدایید؟
بیاید تو سال 89 یه همت مضاعف کنیم و این تاپیک رو یه سروسامونی بدیم.

fahime7

عضو جدید
سلام کسی نیست؟؟؟

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین همگی ؟ بابا حراستی ها چقدر این چند روزه گیر میدن دیگه دارن رو اعصاب راه می رن.... بابا دیگه موندم تو دانشکده چرا گیر می دن .... اه

ولی نو پرابلم...

fahime7

عضو جدید
گویا از قرار معلوم حراستی ها هر 4سال یکبار عوض میشن.الانم اینا دارن درس می گیرن!تازه بالاخره باید نون حلال ببرن خونه یا نه!؟...اگه گیر ندن که حلال نمیشه!بهتره تا از دور دیدینشون راهتونو کج کنین که بدجور کارت می گیرن!..از ما گفتن.:)

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم آخرش مجبور شیم برای فعال شدن این تاپیک یه جایزه ای بذاریم.

fahime7

عضو جدید
ایول!..از این به یعد هرکی بیاد یه چی بنویسه من به شخصه واسش متنی عکسی چیزی میزارم تا امتیاز بگیره!...

m4material

مدیر تالار
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام!
امیدوارم همگی خوب و خوش باشید!
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره!
بذارید ببینم، اینجا چند نفریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا برم، دوباره میام!
موفق و موید باشید
یاحق

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
چرا هیچ کس نیست؟
به خدا افسرده شدم،بیاید دیگه...........................
باز دم ما موادی ها گرم که اینجا یه سر میزنیم ، بقیه که هیچی ........