دانشگاه آزاد واحدرباط کریم

mah68

عضو جدید
مسعود خوب خالی می بندیا گلم :Dماهم که تو رو نمی شناسیم هرچی دلت خاص بگو:biggrin:
بابا باریکلا این ترم ترکوندی دیگه

آخرین ویرایش:

masoud_art

عضو جدید
بله مهسا خانوم کتاب داشتیم. وقتی تو کلاس خوابیده بودی عقیقی کتاب معرفی کرد!
مگه نمرات ترم قبلمو میدونی که میگی این ترم ترکوندی؟

arc_neda

عضو جدید
خب الان بازم میخوام دلتونو اب بندازم.....:D

میخوام نمره هامو بگم:cool:

مقدمات طراحی (یادتون باشه که درس 5 واحدیه) 20 شدم:cool::cool::cool:
بعدشم تازه فارسی عمومی و انقلابم 20 شدم:redface: نقشه شدم 15.5 (همه رو دارم میگم که...)
بیان هم17 شدم:(
دلتون اب افتاد؟:D:D
کارنامم شبیه کارنامه ی دوم دبستانم شده :redface::redface:
.
.
.
امتحان ایستایی اخره یه کلاس بودیم همه رو به بچه ها رسوندم ،مسعود فکر کنم تو هم توشون بودیا (الکی 16 نشدی):D..همه رو خودم نوشتم جز سواله 4 که اونم از اون کتاب اون یارو پیدا کردیم:redface:

mah68

عضو جدید
بله مهسا خانوم کتاب داشتیم. وقتی تو کلاس خوابیده بودی عقیقی کتاب معرفی کرد!
مگه نمرات ترم قبلمو میدونی که میگی این ترم ترکوندی؟
آفرین زدی تو هدف;) اگه خواب نبودم که نمرم پایین نمی شد می رفتم کتاب می خریدم :Dتوامتحانم از روش می نوشتم نمرم مثل شما بالا میشد:biggrin::biggrin:

masoud_art

عضو جدید
وای دلم آب افتاد...پس شاگرد اول شدی.میدونی نمره چند نفر رو از 12 اوردم تا 18 .19 تو مقدمات.

arc_neda

عضو جدید
مهسا 2 جونم ایشا ا... تو هم یه روز 20 میشی گلم(حرف مطلق)ولی من که تجربشو داشتم خیلی شیرین نبود این عقیقی تو سوپرایز کردن تخصص داره....

mah68

عضو جدید
:crying2:
خب الان بازم میخوام دلتونو اب بندازم.....:D

میخوام نمره هامو بگم:cool:

مقدمات طراحی (یادتون باشه که درس 5 واحدیه) 20 شدم:cool::cool::cool:
بعدشم تازه فارسی عمومی و انقلابم 20 شدم:redface: نقشه شدم 15.5 (همه رو دارم میگم که...)
بیان هم17 شدم:(
دلتون اب افتاد؟:D:D
کارنامم شبیه کارنامه ی دوم دبستانم شده :redface::redface:
.
.
.
امتحان ایستایی اخره یه کلاس بودیم همه رو به بچه ها رسوندم ،مسعود فکر کنم تو هم توشون بودیا (الکی 16 نشدی):D..همه رو خودم نوشتم جز سواله 4 که اونم از اون کتاب اون یارو پیدا کردیم:redface:

پس اون موقع از اون شاگرد تنبلا بودی گلم:D
معلومه دارم از حسودی می ترکم:razz: منم ایستایی 15 شدم :cry:من 20 می خوام:crying2:

♠MAHSA♠

عضو جدید
مرسی ندا ولی خیلی دیر خوشامد گفتیا:mad:
چیه دانشجو به من میگن نه به شما اینام نمرس شما گرفتید :D جونم 13 فقط13

mh.memar

عضو جدید
سلام به همه مسعود مبینم با بچه ها خوب گرمگزفتی جای من هم خوب پر کردی؟

♠MAHSA♠

عضو جدید
سلام ، من هروقت میام اینجا هیچ کس اینجا نیست:cry:
ندا این قد گیر دادی بیا اینجا عضو شو:(اومدم ولی خودت هیچ وقت این جا نیستی:mad:

arc_neda

عضو جدید
مهسا جونم سلام عزیز دلم :gol::gol:
گفتم یبای اینجا که چیز یاد بگیری عسیسم :smile: لکن(لیکن):D:D مهسا دلت برام تنگ شده خب بزنگ بحرفیم دیگه گلم:heart::heart::heart::heart:

♠MAHSA♠

عضو جدید
نه... مگه شما تلفن دارید؟ شوخی میکنی؟
اونقد زنگ زدم دیگه خجالت می کشم :redface:

m.f.s

کاربر فعال
سلام به بچه های گل رباط کریم منم از بچه های صنایع رباط کریمم بابا خیلی تایپیکمون خلوته یکم همت کنین خوبه ها

abtin3

عضو جدید
یکی از دوستان من معماری رباط کریم رو زده می خواستم بدونم رفت امدش از تهران چطوریه

masoud_art

عضو جدید
من که خودم از سمت کرج میام ولی از میدون آزادی تا رباط کریم هم اتوبوس داره هم تاکسی که البته باید بی خیال اتوبوس ها شد چون هم داغونن هم اینکه راحت 2 ساعت راه میشه تا رباط تاکسیش خوبه و تقریبا 45 دقیقه ای میرسی رباط. اما از دانشگاه رباط بگم که دوستتون بعد از اومدن به دانشگاه میفهمه که اشتباه بزرگی کرده چون الان دو ساله هیچ خدماتی داده نمیشه مثل سلف سرویس و کافی نت و ... حتی فضای سبز درست و حسابی نداره .کارمنداشم ماشاا... اصلا مسولیت کاری وبی ندارن. البته بیشتر واسه ما که ورودی 88 هستیم خیلی بد بود تو بیابونای رباط احتمالا تا یکی دو سال آینده خوب بشه. از بچه های دانشگاه هم عذر میخوام باید حقیقتو بگی..

m.f.s

کاربر فعال
عزیزم آبرو داری کن ضایس جلو بچه های دانشگاه های دیگه حالا خیلیم بد نیست دیگه

amirarshya

عضو جدید
سلام من ترم 7 کارشناسی معماری از اصفهان هستم میخواستم بدونم واحد رباط کریم کارشناسی پیوسته معماری داره آخه میخوام میهمان بشم از پاسختون متشکرم

بالا