دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر اصفهان

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های 3D ;)
من ترم 4 کارشناسی ناپیوسته برق قدرتم
این دانشگاه فقط جای درس خوندن نه کارای دیگه,هرکی برا چیز دیگه ای میخواد بیاد همینجا سروته کنه و برگرده همونجایی که بوده :confused::confused:
برق و مکانیک این دانشگاه واقعا قویه
ولی پوست بچه های برق مخصوصا ارشد کنده شده و همه داغونن!!!:(
(همش زیر سر دکتر سلطانیه):mad:

sutak

عضو جدید
روستای محروم اصفهانی می شناسین؟
به تاپیک جمعیت امام علی سر بزنین

sutak

عضو جدید
برای اینکه خونواده ای رو تحت پوشش بگیریم یه فرم دو صفحه ای رو باید با مراجعه به خونه و پرسیدن سوالایی پر کنیم و بعد با نیازسنجی مشخص بشه این خونواده چه نیازهایی داره و الویت با کدوم نیازهاست
برای اینکه کاغذ بازی نشه و با توجه به اینکه ما دانشجوییم و باید با جاهای دیگه فرق داشته باشیم
یه سیستم کامپیوتری(برنامه) برای ساماندهی به پرونده خانواده ها نیاز داریم که به جای سرچ 200 تا کاغذ با تایپ چهارتا کلمه کارمون حل بشه..
دوستانی که آشنا به برنامه نویسی و یا اکسل هستند می تونن بهمون کمک کنند
خواهش می کنم در صورتی که می تونین کمک کنین با ما تماس بگیرید.. 09132112875
به تاپیک جمعیت امام علی(ع) سر بزنین
www.imamali-esf.blogfa.com

javad2011

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

من دانشجوی دانشگاه آزاد به غیر از آزاد خمینی شهر هستم.دوترم پیش پروژه گرفتم ولی بعد بنا به دلایلی آن را حذف کردم.حالا دوباره آن را گرفتم دانشگاه گیرداده که باید با همان استاد و همان موضوع پروژه ات را ارائه دهی (استادم از دانشگاه رفته). استاد راهنمای من آقای الماسی بود.حالا نه ایمیلی از این استاد دارم و نه شماره تماسی.دانشگاه هم میگه ما شماره اش را نمیدهیم.اگر کسی ایمیلش را دارد آن را روی سایت بگذارد.با تشکر

lutos_niloo

اخراجی موقت
salam

salam

salam man daneshjooye terme 4e reshteye mohandesi pezeshki hastam ishala dige daram misham term 5 i,2 rooze dige emtehane madar mantegh ba ostad rezaeian daram, az payan term sare kelasash naraftam, va alan ke jozveye gorjio mikhoonam hichi nemifahmam. 5shanbe be ehtemale 100% mioftam, kasi mitoone komakam kone. kasi bahash dashte ke bege chikar konam?

goli69

عضو جدید
سلام به همه بچه های 3D ;)
من ترم 4 کارشناسی ناپیوسته برق قدرتم
این دانشگاه فقط جای درس خوندن نه کارای دیگه,هرکی برا چیز دیگه ای میخواد بیاد همینجا سروته کنه و برگرده همونجایی که بوده :confused::confused:
برق و مکانیک این دانشگاه واقعا قویه
ولی پوست بچه های برق مخصوصا ارشد کنده شده و همه داغونن!!!:(
(همش زیر سر دکتر سلطانیه):mad:
kamelan movafegham

BATOOO

عضو جدید
دکتر صابونیو کی میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخر استاده حتما باهاش بگیرید ضرر نمیکنید.

befar

عضو جدید
سلام چه تاپیک بی بخاری دارین بازم به بچه های دانشگاه نجف اباد من بهفر دانشجوی ترم 6 متالورژی دانشگاه نجف اباد هستم

lutos_niloo

اخراجی موقت
salam,
avalan aslan ma bi bokhar nistim...
dovoman ma kheyli ba bokhrim...
sevoman ba bokhar tar az ma kasi nis...
4oman vay ke cheghadr ma ba bokharim...
va nahayatan 5oman az ashnayi ba ma ba bakhoran khoshhal bash!!!
man mohandesi pezeshki mikhoonam va daram miram terme 5.
be ghole najaf abadia arrrrrrrrrrrrrre;)

BATOOO

عضو جدید
salam,
avalan aslan ma bi bokhar nistim...
dovoman ma kheyli ba bokhrim...
sevoman ba bokhar tar az ma kasi nis...
4oman vay ke cheghadr ma ba bokharim...
va nahayatan 5oman az ashnayi ba ma ba bakhoran khoshhal bash!!!
man mohandesi pezeshki mikhoonam va daram miram terme 5.
be ghole najaf abadia arrrrrrrrrrrrrre;)
موفق باشيد شما بازم تو دانشكده مكانيك پلاسيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

feri7

عضو جدید
سلام می شه یه لطفی کنین بهم بگین توی این درسا چه استادی خوبه یعنی چه استادی نمره می ده و خوب درس می ده و چه استادی بد نمره می ده خواهشا برای هر درس چند تا استاد معرفی کنین:1.مکانیک 2.مبانی برق 3 . مقاومت مصالح 4.علم مواد 5.مبانی کامپیوتر 5.ریاضی مهندسی 6.ترمو دینامیک

feri7

عضو جدید
سلام می شه یه لطفی کنین بهم بگین توی این درسا چه استادی خوبه یعنی چه استادی نمره می ده و خوب درس می ده و چه استادی بد نمره می ده خواهشا برای هر درس چند تا استاد معرفی کنین:1.مکانیک 2.مبانی برق 3 . مقاومت مصالح 4.علم مواد 5.مبانی کامپیوتر 5.ریاضی مهندسی 6.ترمو دینامیک

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
فری جان سلام...
فقط در مورد ریاضی مهندسی میتونم بهت بگم اگه میخوای یاد بگیری با اخوان و مهیاری نیا بردار ولی زیاد تو فکر نمره نباش...البت مهیاری بهتر نمره میده...
اگه میتونی اسم استادایی که ارائه کردنو برام بزار تا بیشتر راهنمائیت کنم...

BATOOO

عضو جدید
مبانی برق با سمیرا مقاومت اگه پایت قویه با دکتر صابونی ولی اگه دنبال نمره ای باهاش نگیر چون مطمئنا ضرر میکنی ولی تا حالا این طور استاد ندیدم استادی توحدو و اندازهشه (مقاومت دو درس میده)با س÷هری بگیر اگه نمره میخای من خودم با هاش نداشتم ولی شنیدم میگن نمره میده درسشو نمیدونم ترمو با دکتر هراتیان بگیر واقعا باره شه ولی سخت میگیره با دکتر مهمانوست خوبه بگیری هم خوب درس میده هم خوب امتحان میگیره ریاضی مهندسیم با اخوان یا قبادی یا هرکه بگیری فرقی نمیکنه همه تو یه سطح اند فقط با حاج علی خانی نگیر

jahanmard

عضو جدید
عمران دانشگاه خمینی شهر 1

با سلام این وبلاگ عمران دانشگاه خمینی شهر است عمرانی ها و کیله دانشجویان مراجعه کنند و نظرات خود را برای ما ار سال کنید
http://civile1.blogfa.com/ http://civile1.blogfa.com/
http://civile1.blogfa.com/
http://civile1.blogfa.com/ http://civile1.blogfa.com/ http://civile1.blogfa.com/

با تشکر :gol:

reza13678

عضو جدید
سلام منم دانشجوی رشته مکانیک سیالات هستم
میخوام بگم واقعا عجب دانشگاهی درس میخونم واقعا سطح علمیش واقعا بالاست الان خو دم تو دانشگاه کاشان مهمان گرفتم ولی پشیمون هستم
چون نه تنوع استاد داره نه استاداش خوب درس مید ن
قدر دانشگاه خمینی شهرا واقعا باید دونست استاداش واقعا عالیست

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

reza2495

عضو جدید
به به! کی این تایپیکو راه انداختین که من حواسم نبود؟ منم مکانیک میخونم جامدات ورودی 88 .آقا مکانیک دانشگاه ما استاد داره توپ. از تاپترین استادای صنعتی میاتد اومدن که هیچ اینجا عضو نیمه وقت هیيت علمی شدند. نمونش دکتر عضیمیان،دکتر غیور،دکتر اصفهانیان،دکتر نحوی،دکتر موسوی و ... .کلا واسه درس خوندن خیلی خوبه اما جهات دیگه ایراد زیاد داره

feri7

عضو جدید
با با یکی این pdf حل المسائل دینامیک مک گیل 4th رو لینکشو بذاره بیچاره شدم به خدا. هنوز نتونستم پیداش کنم. دمتون گرم یه کاری واسم بکنین دو شنبه امتحان دارم

mohammad.so

عضو جدید
.salam. kari nadiram vali har ki biad to in daneshga ye jori halash gerafte mish . man term 6 mohandesi bargh odaram mikhonam

آخرین ویرایش:

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

davoodamir

عضو جدید
سلام
اینا که میگویید که چیزی نیس
تو دانشگاه آزاد شهرضا راه پله ها و درهای ورودی سمت چپ برای برادران است و سمت راست برای خواهران
تازه کلاسها به صورت تفکیک شده
وبچه ها در انتخاب واحد به مشکل بر میخورند
مثلا استاتیک رنجبر واسه پسرا نبود و استاتیک هادیان که همه می افتند واسه دخترا نبود
یا کلاس موازنه جرم انرژی واسه پسرا هر 3تا کلاس پرشده بود و حدود 50 نفر بدون کلاس بودند
ولی دخترا دوتا کلاسهاشون به زور پر شده بود و یک کلاس حاوی8تا دختر بودو تشکیل نشد
بدبختمون کردند
واسه ترم تابستون گفتند باید فرم پرکنید که ما بدونیم چه کلاسی نیاز هست و برنامه بریزیم واسه تفکیک جنسیتی در تابستان
مدیر گروه رشته مهندسی شیمی مهدی رییس زاده به هر نحوی به قیمت 10ترمه شدن بچه ها داره طرحشو بدون کارشناسی انجام میده

بالا