دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پردیس

Aros.kabir

عضو جدید
سلام به همه دوستان

از دوستان عضو در این سایت که دانشجوی پردیس هستند میخوام تا خودشونو معرفی کنن تا با هم تعامل خوبی داشته باشیم

موفق و پیروز باشید

yasi

عضو جدید
man ham ozvi az in daneshgah va daneshjuye terme 3 memari hastam .
man zojve avalin goruhe vared shode be in daneshgah hastam .
lazem be zekre ke ruze avali ke varede daneshgah shodim na ab dasht na bufe dasht va na self tamame inha terme 2 rah andazi shod
hata toye hayat ye nimkat vojud nadasht .
delam baraye khodam kheili misuze

Aros.kabir

عضو جدید
خب می رسیم به معرفی دانشگاه ...

این دانشگاه برای ورودی بهمن 85 توسط جناب آقای رفسنجانی افتتاح شد و با هدف ایجاد یکی از معتبرترین پژوهشکده های موجود در کشور آغاز به فعالیت کرد ...

این دانشگاه در حال حاضر واقع در تهران - 25 کیلومتری جاده تهران رودهن - روبروی پارک فناوری - فاز 4 شهر جدید پردیس می باشد .
برای شروع یک ساختمانی که اصلاً مربوط به دانشگاه نبود را به این مجموعه دادند تا زمانی که ساختمان مورد نظر در فاز یک پردیس کامل شود .
ریاست دانشگاه توسط دکتر جاسبی به جناب آقای فهمی واگذار شد که ایشان متاسفانه فقط یک ترم این سمت را بر عهده داشت و در سفری به شمال کشور در مسیر برگشت در سانحه رانندگی که حادث شد جان به جان تسلیم آفرین گفت .

سپس این سمت به معاونت این دانشگاه در ترم دوم یعنی جناب آقای پارسا محول شد تا رئیس دیگری از سازمان منتسب شود ...

این دانشگاه در شروع از کمترین امکانات رفاهی دانشگاهی برخوردار بود ... بطوری که یکی از دوستان اشاره ای به این مسئله کردند ... ولی به مرور زمان و هر ترم بهتر شد ...

با اتمام ساخت این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاهها و مراکز پژوهشی ایران خواهد شد .

به امید روزی که این دانشگاه و دانشگاههای ایران را در بالاترین درجات علمی ببینیم ...

موفق و پیروز باشید

hamid07

عضو جدید
خب می رسیم به معرفی دانشگاه ...

این دانشگاه برای ورودی بهمن 85 توسط جناب آقای رفسنجانی افتتاح شد و با هدف ایجاد یکی از معتبرترین پژوهشکده های موجود در کشور آغاز به فعالیت کرد ...

این دانشگاه در حال حاضر واقع در تهران - 25 کیلومتری جاده تهران رودهن - روبروی پارک فناوری - فاز 4 شهر جدید پردیس می باشد .
برای شروع یک ساختمانی که اصلاً مربوط به دانشگاه نبود را به این مجموعه دادند تا زمانی که ساختمان مورد نظر در فاز یک پردیس کامل شود .
ریاست دانشگاه توسط دکتر جاسبی به جناب آقای فهمی واگذار شد که ایشان متاسفانه فقط یک ترم این سمت را بر عهده داشت و در سفری به شمال کشور در مسیر برگشت در سانحه رانندگی که حادث شد جان به جان تسلیم آفرین گفت .

سپس این سمت به معاونت این دانشگاه در ترم دوم یعنی جناب آقای پارسا محول شد تا رئیس دیگری از سازمان منتسب شود ...

این دانشگاه در شروع از کمترین امکانات رفاهی دانشگاهی برخوردار بود ... بطوری که یکی از دوستان اشاره ای به این مسئله کردند ... ولی به مرور زمان و هر ترم بهتر شد ...

با اتمام ساخت این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاهها و مراکز پژوهشی ایران خواهد شد .

به امید روزی که این دانشگاه و دانشگاههای ایران را در بالاترین درجات علمی ببینیم ...

موفق و پیروز باشید
آره فکر کنم زمانی که نوه من وارد دانشگاه بشه:) اینجا یکی از معتبرترین دانشگاهها و مراکز پژوهشی ایران خواهد شد .:cry:

berivan_6610

عضو جدید
سلام به همه دوستای خوبم و بخصوص هم دانشگاهی های عزیز
همه ما می دونیم که دانشگاه پردیس کلا با ترم مهر ماه 4 ترم که راه اندازی شدهو هر ماری در ابتدای خودش دارای کاستی ها و کمبود هایی هست و لی این از شانس ما بود که ما با همه کمبودها و کاستی ها تو این دانشگاه درس بخونیم، و بد از ما کسانی که میان از یک آرامش نسبی و راحتی برخوردار باشند، همانطور که می دونید ساختمان جدید دانشگاه در محوطه دانشگاه داره ساخته می شه، سر در ورودی دانشگاه رو هم دارن می سازن، کلن همه کارا رو به پیشرفت و بهتر شدن هست. از نظر اساتید که واقعا استادای خوبی داره و حرف ندارن، من خودم دانشجوی حسابداری پردیسم و روی هم رفته از دانشگاه ، اساتید و کادر دانشگاه راضی هستم

kodumshab

عضو جدید
salam doostane aziz.
manam daneshjooie daneshgahe azade pardis hastam.
goftaniaro doostane dige goftam faghat manam oomadam ieraie mosbat be goftehashoon bedam.
man saeed daneshjooie reshteie bargh vavooroodie sale85 (avalin terme eftetah)
hamatoon shad bashid

nargessaghazadeh

عضو جدید
سلام دوستان منم دانشجوی دانشگاه پردیسم ورودیه بهمن 85 رشته حسابداری روزای اول که اومدیم به دانشگاه اکه یادتون باشه اونجا حتی اسفالت هم نداشت فکر کنم به قول دوستمون موقع نوه هامون این دانشگاه سرسامون بگیره
:confused:

niloofar_hat

عضو جدید
man ham ozvi az in daneshgah va daneshjuye terme 3 memari hastam .
man zojve avalin goruhe vared shode be in daneshgah hastam .
lazem be zekre ke ruze avali ke varede daneshgah shodim na ab dasht na bufe dasht va na self tamame inha terme 2 rah andazi shod
hata toye hayat ye nimkat vojud nadasht .
delam baraye khodam kheili misuze
سلام به دوستان من هم از دانشگاه پرديسم . ترم 3 رشته معماري . از اولين وروديهاي دانشگاه . الان خيلي بهتر از قبل شده . فقط استاداش خوب نيستن .

hamid07

عضو جدید
انتخاب واحد ترم جديد

انتخاب واحد ترم جديد

خيلي خوبه اينجا همه بچه پرديس هستن ولي همديگرو نميشناسيم حداقل يه عكس بذاريد با هم آشنا بشيم راستي از انتخاب واحد ترم جديد كسي خبر دار ميگن اينترنتي شده؟؟؟؟؟؟؟؟

Aros.kabir

عضو جدید
خيلي خوبه اينجا همه بچه پرديس هستن ولي همديگرو نميشناسيم حداقل يه عكس بذاريد با هم آشنا بشيم راستي از انتخاب واحد ترم جديد كسي خبر دار ميگن اينترنتي شده؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام حمید جون

راجع به عکس باهات موافق نیستم ... دوستان سال و ماه ورودی و رشته رو بگن کافیه ... البته هر کی دوست داشت خودشو معرفی کنه

راجع به سایت هم بگم که هنوز راه اندازی نشده و هنوز در دست اقدامه ...

در ضمن برای ما که رشته برق هستیم از ترم بعد اینترنتی می شه ... اینو دکتر گودرزی :biggrin: گفتند .

در ضمن اینطور که معلومه یک سایت با پهنای باند پائین دارن می گیرن که هنگام انتخاب واحد بچه ها بد بخت می شن ...

موفق باشید ...

del_shekaste_532

عضو جدید
سلام
مهنازهستم
منم دانشجوی پردیسم
از ورودیه های اول
خاک جاده خوردم یخ حیاط شیکستم و می خوام پله های ترقی و بالا برم
رشته معماری ترم چهارم ورودی 85

آخرین ویرایش:

bisharaf

عضو جدید
بوی غربت میدهم اما غریبه نیستم گرچه میدانم كه عمری در غریبی زیستم . مثل رودی بستر این خاك را طی كرده ام . تا بفهمم عاقبت در جستجوی چیستم . در عبور از لحظه ها بر روی پای اشتیاق . لب شكست از خشكی اما همچنان می ایستم . دستهایت برگهای عمر سبزم را ربود .گرچه اینجا هستم اما در حقیقت نیستم . ای فریماه شب تار یاریم كن تا بدانم سایه گمگشته ای از كیستم

bisharaf

عضو جدید
از این جدیدالورودام :redface:
ولی دوست دارم تو پا گرفتن این سایت شریک باشم;)
اسمم مرصاد
رشته (مهندسی) کامپیوتر
ورودی 2008
این (مهندسی) چه با کلاسه مهندسی کامپیوتر:cool:

del_shekaste_532

عضو جدید
اینجا چرا انقدر سوت و کوره بوی مرگ همه جارو گرفته
هیچ کسی حرفی برای گفتن نداره

bisharaf

عضو جدید
سلام
از آشناییتون خوشحالم
اسمم (مرصاد )
مامانم اسممو به افتخار شکست ایران تو عملیات مرصاد تو هشت سال دفاع مقدس انتخاب کرده :D
جالبه مگه نه :que:
ولی تو همون بیشرف صدام کن یا این اسم بیشتر حال میکنم

گفتم ورودی جدیدم
jul 2008
به سایتی که گفتی ام سر زدم انقد بارش سنگین بود که نکشید بالا بیاد
ولی تو طرز ثبت نامشو بگو
ممنون
توام آخرین باری که سر زدی یه هفته بعد من بودا :redcard:

hamid07

عضو جدید
به به هر روز داره بچه هاي پرديس بيشتر ميشه!!!:D كسي ميدونه كلاسهاي ترم جديد كامپيوتر كي تشكيل ميشه:):);)؟؟؟؟

Aros.kabir

عضو جدید
جریان چیه ؟ اینجا باند بازی شده ... هر کی میاد سراغ دوستشو می گیره ...

اگه بچه ها خودشونو معرفی کنن خیلی خوب می شه ...

بالا