داستان دختر فراری به همراه نکات آموزنده

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی کیو جان! :cool:

نکته درسی؛ چه کاریه؟! همون اولش در اطاقو میبندیم ! دردسرش کمتره! :)

نکته اخلاقی؛ 1.چرا میخوای القاکنی که به آخوند بودن طرف ربط داشته؟! یعنی اگه از اطاق بیرون میرفت، وسوسش از بین میرفت؟! یا شاید هم اخته میشد!

2.نکته بیولوژیکی ؛ به خودش مربوط بود که چه جای دیگرش را باید میسوزاند! اون همه جا!

نکته هوشی ؛ برای صیغه و ... رضایت سرپرست دختره لازمه! یعنی میرفت شاهو بیدار میکرد و...! :king:

این همه فکر کردی از این داستان به همین نتایج رسیدی!!! نتیجه اخلاقی و... بهتری کشف نکردی؟! بابا حیفی! برو فرار مغزها شو! اونور خیلی تحویلت میگیرناااا! :biggrin:

2.به خودش مربوط بوده ینی به شما هم مربوط میشده!!؟
1.خب خیلی ربط داشت!
:cool:

♠MAHSA♠

عضو جدید
حالا از کجا فهمیدی شوهرگیرم نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اازقضا بیخیال

مگه دختر انسان نیست که نباید بخنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اتفاقا میخندم خوبم میخندم .به موقع میخندم. ازته دلم میخندم . با صدام میخندم

هر جام میرم کلی خاطرخواه دارممممممممممممم
کار خوبی میکنی همیشه بخند
عزیزم شوخی کردم اینو از کسی شنیدم گفتم
منو ندیدی نیشم همیشه بازه ;)

mech_eng2000

عضو جدید
حالا از کجا فهمیدی شوهرگیرم نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اازقضا بیخیال

مگه دختر انسان نیست که نباید بخنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اتفاقا میخندم خوبم میخندم .به موقع میخندم. ازته دلم میخندم . با صدام میخندم

هر جام میرم کلی خاطرخواه دارممممممممممممم
راست میگه
هر ادمی با خنده زیبا تره
کی گفته دختر نباید بخنده؟؟

♠MAHSA♠

عضو جدید

نکته اخلاقی؛ چرا میخوای القاکنی که به آخوند بودن طرف ربط داشته؟! یعنی اگه از اطاق بیرون میرفت، وسوسش از بین میرفت؟! یا شاید هم اخته میشد!

نکته بیولوژیکی ؛ به خودش مربوط بود که چه جای دیگرش را باید میسوزاند! اون همه جا!

نکته هوشی ؛ برای صیغه و ... رضایت سرپرست دختره لازمه! یعنی میرفت شاهو بیدار میکرد و...! :king:

این همه فکر کردی از این داستان به همین نتایج رسیدی!!! نتیجه اخلاقی و... بهتری کشف نکردی؟! بابا حیفی! برو فرار مغزها شو! اونور خیلی تحویلت میگیرناااا! :biggrin:

فرار مغزهاشم که چی بشه ؟؟؟؟؟؟ این ور بیشتر بهم نیاز دارن (من به هیچ وجه اهل مادیات نیسم )

mor1360

عضو جدید

2.به خودش مربوط بوده ینی به شما هم مربوط میشده!!؟
1.خب خیلی ربط داشت!
:cool:

1.:razz:
2.منم خواستم همینو برسونم که به هیشکی ربط نداره! :cool:

فرار مغزهاشم که چی بشه ؟؟؟؟؟؟ این ور بیشتر بهم نیاز دارن (من به هیچ وجه اهل مادیات نیسم )

:D بابا! فروتن! ... بابا! خاکی! ... بابا! افتاده! ... بابا! متواضع! ... بابا! معنوی! ... باورت شد نخبه ای؟! :biggrin:این اعتماد به نفست منو :w22:

:biggrin:
:gol:
:lol:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

نکته اخلاقی؛ چرا میخوای القاکنی که به آخوند بودن طرف ربط داشته؟! یعنی اگه از اطاق بیرون میرفت، وسوسش از بین میرفت؟! یا شاید هم اخته میشد!

نکته بیولوژیکی ؛ به خودش مربوط بود که چه جای دیگرش را باید میسوزاند! اون همه جا!

بازم یکی پیدا شد که اینارو بگه!
تازه اگرم میخاست تا صبح فقط یه انگشت رو روی شمع بزاره ، دیگه صبح فقط نه تا انگشت سالم داشت. اون یکی انگشتش دیگه، اصلا ذوب شده بود.

♠MAHSA♠

عضو جدید
1.:razz:2.منم خواستم همینو برسونم که به هیشکی ربط نداره! :cool: :D بابا! فروتن! ... بابا! خاکی! ... بابا! افتاده! ... بابا! متواضع! ... بابا! معنوی! ... باورت شد نخبه ای؟! :biggrin:این اعتماد به نفست منو :w22::biggrin::gol::lol:
اعتماد به نفس !!!! اگه من بخوان از کمالاتم بگم که شما اختیار از کف میدین

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
اعتماد به نفس !!!! اگه من بخوان از کمالاتم بگم که شما اختیار از کف میدین

خوب میره انگشتاشو می سوزونه کمالاتم داری واقعاً؟ به دردت هم خورده؟؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.:razz:
2.منم خواستم همینو برسونم که به هیشکی ربط نداره! :cool:

:D بابا! فروتن! ... بابا! خاکی! ... بابا! افتاده! ... بابا! متواضع! ... بابا! معنوی! ... باورت شد نخبه ای؟! :biggrin:این اعتماد به نفست منو :w22:

:biggrin:
:gol:
:lol:

آقا عینکتو بردار...
خب داستانش قشنگ بود..خنده دارم بود..:D