داداشی قوی ترین مرد ایران کشته شد

shahram1159

عضو جدید
اما دوستش داشتم انگار كه داداشم باشه اگه با قاتلش روبرو بشم .......................

مطمئنی جرات داری با قاتلاش روبرو شی اون خدا بیامرزو با اون هیکل کله پا کردن ای به حاله تو:biggrin:

خوب نگید اومده پشت سره مرده حرف بزنه گفتم خدا بیامرزش منم ازش خوش میومد

ولی لازم بود جواب این اظهار نظرات داده بشه;)

Soul-Keeper

عضو جدید
بعد یه هفته اومدی این تاپیکو زدی بابا یه یه چیزی بود تموم شد رفت دیگه اینقدر کش دادان نداره

دانشمند هستهای رو که افتخار مملکته می کشن میرن همه چی فراموش میشه حالا واسه یه نفر که از لحاظ جسمانی قوی بوده این همه جار و جنجال نداره

اگه واقعا ادم خوبی بوده خدا بیامرزش
اولا سلام
دوما نيومدم كه بيام خبر تازه بدم اين تاپيكو واسه ي اون مرحوم زدم كه هركي تونست يه فاتحه براش بفرسته و يادشم زنده نگه داريم همين.
اين چه منطقيه كه شما داريد ؟! جار و جنجال چي ؟ چي ميگي ؟ مگه من واسه ي ........
عجب - آره بخشش فقط براي خداست شما هم طوري حرف ميزني كه باهاش پدر كشتگي داري
برادر روح الله داداشی در پایان گفت: روح الله جهان پهلوان ماند و نام او جاودانه شد و امیدوارم جوانان از رفتارهای او الگوبرداری کنند.

چه قدر از خود راضی مگه کی بوده که جوونا از اون الگو برداری کنن اینقدر الگوی خوب هست واسه جونا

امیدوارم جوونا از حضرت علی الگو برداری کنن
چي چي از خود راضي ؟
ببين دوست من اگه مرحوم داداشي براي شما الگو نيست براي ديگران هست
آره ما الگوهاي زيادي تو زندگي داريم كسي هم تو رو مجبور نكرده بخواي ازش الگو بگيري
مراقب حرف زدنتم باش پشت سر مرده هم اينقدر موضع نميخواد بگيري
اگه ازش خوشت نمياد ديگه نميخواد بياي اينجا ...... بزني و هر چي دلت ميخواد بگي

اما دوستش داشتمانگار كه داداشم باشهاگه با قاتلش روبرو بشم .......................

مطمئنی جرات داری با قاتلاش روبرو شیاون خدا بیامرزو با اون هیکل کله پا کردن ای به حاله توfile:///D:/DOCUME%7E1/DEAR-U%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/02/clip_image001.gif

ولی لازم بود جواب این اظهار نظرات داده بشهfile:///D:/DOCUME%7E1/DEAR-U%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/02/clip_image002.gif
اومدي حرف زدي حالا مياي رفع نظر كني ؟
رو رو برم والا .......

امیدوار بود آدمى به خیر كسان
مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان

shahram1159

عضو جدید
جمش کن داداش من مگه جلوتو گرفتن برو الگو برداری کن
اخه ... من چه پدر کشتگی با اون مرحوم داشتم

وقتی تاپیک می زنی باید جنبه انتقادم داشته باشی

Soul-Keeper

عضو جدید

حرف خودمو داري به خودم پس ميدي ؟ عجب
جمش كن يعني چي ؟ شعور صحبت كردن داشته باش .....
پدر كشتگي داشتن يا نداشتنو كه تو حرفات موج ميزنه و اونم خودت بايد تعيين كني
مگه تاپيكو واسه ي امثال تو زدم كه بخوام جنبشو داشته باشم
اگه خوشت نمياد از تاپيك كسي مجبورت نكرده بياي
تا دلت بخواد تاپيك هست نيازي با نظرات امثال تو نيست
اومدي ميكوبي و ميري ؟ برو عمو
تويي كه از اين حرفها ميزني بايد انتقاد جواب داشته باشي
كسي هم مجبورت نكرده چيزي رو بپزيري كه حالا بياي نظر بدي ......

shahram1159

عضو جدید
برو بچه ای حالا از سنت معلومه برو لالا کن بحث کردن با امثال تو اب در هاون کوفتنه

وقتی جنبه نداری تازه وارد مجبور نیستی که بیای تاپیک بزنی اول ادابشو یاد بگیر بعد بیا تاپیک بزن

دیدی که چندتا هم اومدن واست فاتحه فرستادن

حالا دیگه اینقدر حرف بزن تا....

Soul-Keeper

عضو جدید
برو بچه ای حالا از سنت معلومه برو لالا کن بحث کردن با امثال تو اب در هاون کوفتنه

وقتی جنبه نداری تازه وارد مجبور نیستی که بیای تاپیک بزنی اول ادابشو یاد بگیر بعد بیا تاپیک بزن

داشتن شعور سن نميشناسه تويي كه لالايي بلدي چرا خوابت نميبره ؟ نيست كه با امثال شما حرف زدن به جايي رسيدنه !!
تو يكي لازم نيست به من تاپيك زدنو ياد بدي وقتي نميدونستي نت چيه من تاپيك ميزدم .. خودت جنبه نداري كه مياي هر چيز دلت ميخواد بگي و بري بعدشم جنبه ي جواب نداشته باشي ... اونايي كه فاتحه فرستادن اجرشون با خدا اونايي هم كه اومدن فقط تاپيك و ديدن و رفتن بازم تو زندگيشون موفق باشن
حرف زدن با حرف حساب زدن فرق داره كه من دوست داشتم اينو ميدونستي ..... مهندس شيمي

shahram1159

عضو جدید
داشتن شعور سن نميشناسه تويي كه لالايي بلدي چرا خوابت نميبره ؟ نيست كه با امثال شما حرف زدن به جايي رسيدنه !!
تو يكي لازم نيست به من تاپيك زدنو ياد بدي وقتي نميدونستي نت چيه من تاپيك ميزدم .. خودت جنبه نداري كه مياي هر چيز دلت ميخواد بگي و بري بعدشم جنبه ي جواب نداشته باشي ... اونايي كه فاتحه فرستادن اجرشون با خدا اونايي هم كه اومدن فقط تاپيك و ديدن و رفتن بازم تو زندگيشون موفق باشن
حرف زدن با حرف حساب زدن فرق داره كه من دوست داشتم اينو ميدونستي ..... مهندس شيمي

بیبین جوجه برو کشکت بسا خلاص:biggrin::biggrin::biggrin:

Soul-Keeper

عضو جدید
اما دوستش داشتم انگار كه داداشم باشه اگه با قاتلش روبرو بشم .......................

مطمئنی جرات داری با قاتلاش روبرو شی اون خدا بیامرزو با اون هیکل کله پا کردن ای به حاله تو:biggrin:

ولی لازم بود جواب این اظهار نظرات داده بشه;)
اولا قاتل مرحوم دادشيو با نامردي با چاقو زده دوما تو چيكاره اي بياي جواب بدي ؟
برو عمو

جنبشو دارم اما هيچكس طاقت اراجيف رو نداره و به اراجيف گوش دادن نميگن جنبه ي انتقاد
بیبین جوجه برو کشکت بسا خلاص:biggrin::biggrin::biggrin:
درست صحبت كن شعورت در همين حده ؟

علی حسنوند

عضو جدید

یه کم با جنبه باش دلیل نمیشه هر کی تازه وارد باشه بچه است

دمش گرم تاپیکه جالبی بود

sanam_el

عضو جدید
عموما اونهایی که تو وادی بدن سازی و عشق هیکل و ...هستند از اخلاق درستی برخوردار نیستند.

از اون چاقو کشی ملکی و برادران فاطمی در چند سال پیش تا قمه کشی قرایی تا این درگیری.
از شما اینجور قضاوت کردن بعیده!!!!مگه چه قدر راجع به این بنده خدا شناخت دارید؟
حالا یک فاتحه براش نمیخونید،دیگه پشت سرش.....