خیانت دو پسر به یک دختر {دلشو نداری نبینی...}

leilyyy

عضو جدید
آس خندست مهندس.
این تازه ماله بچگی های آقایونه . نمی دونی تو گندگی هاشون چه کارا می کنن .. :child:
حیف که گفتن نگو ، وگرنه می گفتم برات ..

کلا نامردید دیگه .
امیدوارم در مورده اون کسی که دوسش داری هم همینطوری رفتار کنی:smile:

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کلا نامردید دیگه .
امیدوارم در مورده اون کسی که دوسش داری هم همینطوری رفتار کنی:smile:
منم دلم واسه اون ناناز کوچولو سوخت وقتی دستای تپلی شو میذاره رو سرشو اونطور مظلومانه به اون پسرای زیر چتر نگاه میکنه . خوبیش اینه که آبدیده شده ..
دوست داشتن هم بحثش سواست و فلسفه ی خودشو داره .

leilyyy

عضو جدید
منم دلم واسه اون ناناز کوچولو سوخت وقتی دستای تپلی شو میذاره رو سرشو اونطور مظلومانه به اون پسرای زیر چتر نگاه میکنه . خوبیش اینه که آبدیده شده ..
دوست داشتن هم بحثش سواست و فلسفه ی خودشو داره .

دیدی توهم دلت سوخت.
اتفاقا پسرا خیلی مهربونن,ناگفته نماند اذیت کردن کارشونه:D

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیدی توهم دلت سوخت. اتفاقا پسرا خیلی مهربونن,ناگفته نماند اذیت کردن کارشونه:D
خب پسر شیطنت و اذیت کردن تو ذاتشه .
نکنه باید شک کرد .
بزرگ هم که میشن بازم همون پسر بچن . با این تفاوت که هیکلشون بزرگ شده و سیبیل در آوردن وگرنه روحیه شاد و شیطون بچگی همیشه در اونها هست . برخلاف اکثر خانوم ها .
هنر مردای موفق هم اینه که تعادل خوبی برقرار میکنن بین اون کودک درونشون و قالبی که تحت عنوان یه مرد باشد داشته باشند .

leilyyy

عضو جدید
خب پسر شیطنت و اذیت کردن تو ذاتشه .
نکنه باید شک کرد .
بزرگ هم که میشن بازم همون پسر بچن . با این تفاوت که هیکلشون بزرگ شده و سیبیل در آوردن وگرنه روحیه شاد و شیطون بچگی همیشه در اونها هست . برخلاف اکثر خانوم ها .
هنر مردای موفق هم اینه که تعادل خوبی برقرار میکنن بین اون کودک درونشون و قالبی که تحت عنوان یه مرد باشد داشته باشند .
قبول دارین پس بچه این:D
کلا من شوخ طبعی پسرا رو دوس دارم همینم بامزشون کرده و تو دل دخترا میرن.

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قبول دارین پس بچه این:D
کلا من شوخ طبعی پسرا رو دوس دارم همینم بامزشون کرده و تو دل دخترا میرن.
فکر کنم به اندازه کافی توضیحاتم واضح بود و نیزی به اضافات نباشه .
ولی خب . پر بیراه نمی گی .

bahar01

عضو جدید
الهیییی نی نیِ بیچاره ه ه ه....
آخه نامردی تا چه اندازه؟!

mohammad sabri

کاربر بیش فعال
پسرا همینن دیگه.همه جا به ما دخترا بد می کنن تازه این یه نمونه ی سادشه

نامردااااااااااااااااااااااااااااااااا

پسرا اکثرنشون نامردن!!:D

بیچااااااااااااااره خو یخ زد دختره :cry:

شماها هم خیلی نامردین هر چی از دهنتون دراومد به پسرا گفتین . اینجا احتمالا دختره خودش چترشو داده به پسرا که از بارون لذت ببره . یکم دوگولرو به کار بندازین :mad:

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اسلام به خطر می افتاد
وقتی دو نامحرم زیر یک سقف باشن نفر سوم شیطانه
کمی نگاه معنوی داشته باشین

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
شماها هم خیلی نامردین هر چی از دهنتون دراومد به پسرا گفتین . اینجا احتمالا دختره خودش چترشو داده به پسرا که از بارون لذت ببره . یکم دوگولرو به کار بندازین :mad:

ولی اگه دقت کنید از نگاه حسرت بار دختره معلومه که از بارون لذت نمیبره:)

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا میبینن تا یک پسر بهتر هست قبلی رو میزارن کنار
این در هر دو طرف دیده میشه حالا دختره راستشو میگه پسره وقتی ی بهتر پیدا می کنه ماجرا رو می پیچونه و به کیس قبلی میگه من لیاقت تو رو ندارم تو ارزشت بالاتر از این حرفاست و..................

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا هستن در حد کمال نامردی:D

حالا من نمیدونم در حد کمالن درحد اصغرن درحد تقین
در هر حدی که می خوان باشن هر دو طرف عین هم هستن ولی خدایش 95%دخترا وقتی با پسری دوست میشن قصدشون ازدواج دیدم که میگم ها

hami99

عضو جدید
این در هر دو طرف دیده میشه حالا دختره راستشو میگه پسره وقتی ی بهتر پیدا می کنه ماجرا رو می پیچونه و به کیس قبلی میگه من لیاقت تو رو ندارم تو ارزشت بالاتر از این حرفاست و..................
اگه کسی عاشق طرفش باشه با همه چیزش میسازه نه اینکه منتظره تا یک نفر جدید بیاد و زود بپیچونه بره

hami99

عضو جدید
حالا من نمیدونم در حد کمالن درحد اصغرن درحد تقین
در هر حدی که می خوان باشن هر دو طرف عین هم هستن ولی خدایش 95%دخترا وقتی با پسری دوست میشن قصدشون ازدواج دیدم که میگم ها
منم دیدم که میگم دختر نامردی کرد و رفت حتی اینقد پسره بهش التماس کرد بازم فایده نداشت

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دیدم که میگم دختر نامردی کرد و رفت حتی اینقد پسره بهش التماس کرد بازم فایده نداشت

اگر شما یکی دیدی من چندتا دیدم که پسره این کارو کرده من که گفتم ادم نامرد در هر دو طرف هست