خيار اين سبزي عجيب!

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
لينگ فوق كه از قول نيويورك تايمز نقل كرده است خيار داراي خواص زير ميباشد.
1. داراي ويتامينهايي است كه روزانه ما بدن نيازداريم. مانند ميتامينهاي ب يك ، دو، سه، پنج، شش، اسيد فوليك، ويتامين سي، كلسيم، آهن، منيزيم، فسفر و پتاسيم و روي.

2. اگر بعد از ظهر خسته هستي بجاي اينكه نوشيدنيهاي كافيئن دار بنوشي يك خيار بخور..آنها داراي ويتامينهاي بي و هيدروكربور هستند كه شما را سرحال آورده و چند ساعت نگهميدارد.

3. اگر آينه حمام بخار ميكند آنرا به آينه بماليد تا از بخار كردن جلو گيري كند.

4. اگر حشرات و حيوانات باغچه شما را نابود ميكنند يك بشقاب آلومينيومي خيار لايه لايه برش خورده را بگذاريد تا همه آنها را فرار دهد.
مواد خيار با آلومينيوم تركيب شده و بويي را ايجاد ميكند كه همه حشرات و... را فراري ميدهد. ولي انسان آنرا حس نميكند.

5. اگر روي پوست خود ناهمواري داريد و ميخواهيدكه از شر آن قبل از رفتن به استخر خلاص شويد خيار برش خورده را به آن محل ها روي پوست خود بماليد. مواد فتوشيميايي خيار باعث ميشود كه كلوژنهاي پوست جمع شود و چاله چوله ها از بين بروند. روي چروكها نيز بسيار موثر است.

6. اگر مشروب خورده ايد و سردرد و سرگيجه داريد قبل از خواب چند خيار بخوريد. عطف به ويتامين ب و شكري كه دارد و الكتروليتهاي موجود سردرد و سرگيجه را حل ميكند.

7. اگر ميخواهيد بر گرسنگي عصر فائق آئيد خيار بخوريد.

8. يك ملاقات مهم داريد ولي فرصت واكس زدن نداريد خيار را بماليد روي كفش آنرا براق نموده در مقابل نفوذ آب نيز مقاوم ميشود.

9. اگر روغن نداريد، و لولاها سرو صدا ميكنند آنرا به آن بماليد روان شوند.

10. اگر دچار استرس هستيد، يك خيار را خرد كرده و در آب جوش بگذاريد، مواد شيميايي آن باعث آرامش شما ميشود.

11. بعد از غذا آدامس نداريد و ميخواهيد به يك ملاقات تجاري برويد، يك برش از خيار را براي سي ثانيه به سقف دهان بفشريد، بوي بد دهان با كشته شدن باكتريهاي بد بو از بين ميرود.

12. اگر يك روش سبز براي تميز كردن وسايل استيل ميخواهيد، با خيار آنها را تميز كنيد.

13. اگر در حال نوشتن اشتباه كرديد از آن ميتوانيد بعنوان پا ك كن (از قسمت بيروني آن) استفاده كنيد.

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز خیار جز صیفی جات نه سبزیجات / اطلاعات خیلی خوب بود / فقط امیدوارم مطالب صحت داشته باشن من سعی میکنم موارد بالا در مورد خیار یکبار هم که شده امتحان کنم / به هر حال واقعا خیار عجیب و دوست داشتنی / خدا را شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

فتنه گر

عضو جدید
به خاطر همين ..........امروزه خيلي ها عاشق وجان باخته ولباس پاره خيار سبز هستند