خوشگلها و تصادفات درون شهری!

mehrshad53

اخراجی موقت
یکی از مهمترین عوامل تصادفات خفنگیز درون شهری، نگاه کردن راننده مذکر به سوژه مونث خوشگل و یا به عبارتی تیکه ! میباشد.(حتی در خارج از ایران!!!)
از انجایی که دراین گونه تصادفات هیچگونه ترمزی گرفته نمیشود،شدت برخورد زیاد است و حتی احتمال شکستگی گردن و کمر وجود دارد.....
توصیه ما در هنگام دیدن چنین سوژه هایی اینست که حتما به جای نگاه کردن به سوژه، به چپ و راست و بالا و پایین و پشت سر نگاه کنید چون احتمالا هیچ کس در آن لحظه حواسش به رانندگیش نیست و حتی ممکن است که یک تریلی از روی پل به روی شما سقوط کند.......
از خواهران گرامی هم تقاضا میشود که حتی المقدور خیلی تیکه نباشن:eek:

ستاد مبارزه با بدحجابی و تصادفات مربوطه:surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت
از برادران گرامی هم تقاضا می شود اینقدر چشماشون نجنبه و دنبال دختر این و اون نباشه تا آمار تصادفات بیاد پایین.
ستاد مبارزه با مردان چشم چران و تصادفات مربوط به آن :surprised:

آبجی یه چیزی بگو که شدنی باشه!

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
از برادران گرامی هم تقاضا می شود اینقدر چشماشون نجنبه و دنبال دختر این و اون نباشه تا آمار تصادفات بیاد پایین.
ستاد مبارزه با مردان چشم چران و تصادفات مربوط به آن :surprised:

نَمیتونند خواهر!

مشکل ذاته و این دل بی قرار!

شما دوا درمون سراغ داری خبر کن!
مرضی است همه گیر ! 12 سال تا 112 سال!

:cry:

ستاد مبارزه با انفلوانزای خوکی!

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بیماری لاعلاجه اصلا !!!!!!!
درمان نداره که...خودتون هی تصادف میکنین، ما که واسه خودمون رد می شیم میریم،پشت سرمونو هم نگاه نمی کنیم!!

شما به فکر جون خودتون باشین...

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من همه دخترا در زیبایی خود تلاش کنند بهتره.
راستش خیلی هم دختر خوشگل تو ایران نیس!
از هر 100 نفری یه دونه خوشگله!اونم با ......:cry:
.
.
.
.
.
بابا شوخی کردم حالا اگه هم جدی گرفتید اشکال نداره.

• Like
واکنش ها: k2_h

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من همه دخترا در زیبایی خود تلاش کنند بهتره.
راستش خیلی هم دختر خوشگل تو ایران نیس!
از هر 100 نفری یه دونه خوشگله!اونم با ......:cry:
.
.
.
.
.
بابا شوخی کردم حالا اگه هم جدی گرفتید اشکال نداره.
وای خاک انداز:surprised:
شما هم داداشی آره ؟:eek::eek::eek:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خاک انداز:surprised:
شما هم داداشی آره ؟:eek::eek::eek:
:redface:
بابا نفسمون برید اینقد دنبال یه لوپزی یا اسپرزی یا ... تو ایران گشتیم!!!:cry:
مگه ما دل نداریم:cry:
.
.
.
.
.

البته دخترای ایرانی هم حق دارن، بهشون فرصت ابراز وجود نمیدن!!!
.
.
.
-پستها صرفا شوخیه جدی نگیرین!!!!---

• Like
واکنش ها: k2_h

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:
بابا نفسمون برید اینقد دنبال یه لوپزی یا اسپرزی یا ... تو ایران گشتیم!!!:cry:
مگه ما دل نداریم:cry:
.
.
.
.
.

البته دخترای ایرانی هم حق دارن، بهشون فرصت ابراز وجود نمیدن!!!
.
.
.
-پستها صرفا شوخیه جدی نگیرین!!!!---

تا بعضیا نیومدن جمش کن ........:surprised:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود من یه بار تو آبرسان از دیدن یه دختر خوشگل ( عروسک هم از نظر هیکل وهم از نظر چهره ) نزدیک بود بخورم به آقایی که داشت تو پیاده رو از روبروی من می اومد اما خب بخیر گذشت....
حالا منکه دخترم این بود حال و روزم ببین شما که مردید چی می کنید ...کل آبرسان در عرض چن ثانیه ترافیک شد ( البته همیشه ترافیکه و این بار کلا قفل کرد );)

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضیاشون دیگه شورشو در آوردن تا ازشون رد میشیم تو دلمون هزار تا کلیپ باهاشون میسازیم . :biggrin:

آخرین ویرایش:

mehrshad53

اخراجی موقت
امروز رفته بودم از عابر بانک پول بگیرم که دیدم یه دونه از همونا که سارا افشار گفت،نزدیکم وایساده.....
اول که نفهمیدم رمز را چی دادم و مبلغ را چی زدم و بعد هم که به خودم اومدم داشتم یه 50چوقی بی زبون را به جای رسید پاره میکردم:eek:
شانس اوردم سوار تاکسی شد رفت:surprised:

spow

اخراجی موقت
امروز رفته بودم از عابر بانک پول بگیرم که دیدم یه دونه از همونا که سارا افشار گفت،نزدیکم وایساده.....
اول که نفهمیدم رمز را چی دادم و مبلغ را چی زدم و بعد هم که به خودم اومدم داشتم یه 50چوقی بی زبون را به جای رسید پاره میکردم:eek:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما همچنان با سرکار گذاشتن مردم حال میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شماره خانومتو بده ببینم...سریع :mad::mad:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود من یه بار تو آبرسان از دیدن یه دختر خوشگل ( عروسک هم از نظر هیکل وهم از نظر چهره ) نزدیک بود بخورم به آقایی که داشت تو پیاده رو از روبروی من می اومد اما خب بخیر گذشت....
حالا منکه دخترم این بود حال و روزم ببین شما که مردید چی می کنید ...کل آبرسان در عرض چن ثانیه ترافیک شد ( البته همیشه ترافیکه و این بار کلا قفل کرد );)
نوشته اصلي بوسيله mehrshad53 http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif

..
.
.
.

عجب شکلیکه :biggrin:

بالا