خودسوزی در ضلع شمال غربی میدان انقلاب

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
یك شهروند در ضلع شمال غربی میدان انقلاب تهران دست به خودسوزی زد كه پس از سوختن بخش اعظمی از بدنش، خاموش شد.

به گزارش سرویس اجتماعی «آینده»؛ دقایقی پیش، یك مرد با ریختن یك پارچ بنزین بر روی خود، اقدام به خودسوی در ضلع شمال غربی میدان انقلاب كرد.

این جوان كه به نظر 30 و چند ساله به نظر می‌رسید، توسط آتش‌نشانی خاموش و توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شد و در خصوص وضعیتش خبری در دسترس نیست.
بنابر شنیده‌ها از شاهدان عینی، نامبرده به طور ناگهانی و با استفاده از یك پارچ بنزین خود را به آتش كشیده و حاضران در ابتدا با تصور اینكه آب بر سر خود می‌ریزد از اقدامش ممانعت به عمل نیاورده‌اند.
یك شاهد عینی كه در این صحنه حضور داشت به خبرنگار آینده گفت: این مرد بدون آنكه چیزی بگوید و یا اعتراضی كند خود را سوزاند و مردم و كسبه تنها توانستند با پتو او را خاموش كردند اما بوی گوشت سوخته در میدان بالا گرفت.

بنابر مشاهدات سرتاپای این مرد سوخته بود و شاهدان هنگام ترك صحنه، آه و ناله‌ای از این شخص نمی شنیدند و از وضعیت حیاتی این شخص خبری در دسترس نیست.

31 مرداد
منبع
http://ayandenews.com/news/35283

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.iran-interlink.org/userfiles/Image/cultandterrorism/burning match.bmp

haydiii

عضو جدید
به نظر من حالا كه تا اين حد سوخته تموم كنه به نفعشه
دلم سوخت

لوتوسو

عضو جدید
یه پارچ بس بوده؟؟؟
فک کنم اخرین قطرات کارت سوختشو جمع کرده بوده!
دیوانه ی ضعیف النفس!!

پادزهر4

عضو جدید
خب خودش خودشو سوزنده پس مسئوليش رو بايد خودش به عهده بگيره..!
واقعا خيلي خوبه هميشه واسه اين جور اين نظر رو بديم...

ehsan71

عضو جدید
وای...
من حداقل هفته ای یه بار از اونجا رد میشم...
خوب شد من اونجا نبودما...
راجع به این قضیه نمیشه نظر داد چون طبق وعده مدیران سایت بدون اطلاع قبلی پاک میشه!!!!!!!!

زيگورات

عضو جدید
به نظر من حالا كه تا اين حد سوخته تموم كنه به نفعشه
دلم سوخت
با سلام :
شما نگران تموم كردنش نباشيد . با توجه به اينكه ديگه ناله نميكرده نشانه اينه كه سوختگي بنده خدا عمقي بوده به حدي كه سيستم هاي عصبي او نيز سوخته و ديگر احساس درد نميكنه . با اين وضع چند صباحي زنده خواهد بود و سپس فوت مي‌كند.

زيگورات

عضو جدید
خب چرا خودشو سوزوند؟
با سلام
در تكميل فرمايشات شهرام عزيز به عرض ميرسونم خودكشي توسط خودسوزي وحشتناكترين نوع خودكشي است و نشانه اين است كه بنده خدا از همه چيز و همه كس بريده است . نبود كار ، هزينه‌هاي سرسام آور زندگي ، شرمندگي از خانواده، سركوفت هاي خانواده ،شكست غرور يك جوان و ... و در كل شكست هاي پي در پي در زندگي موجب مي‌گردد انسان دوچار بيمارري روحي شده دست به اين اعمال بزند.
بيماري روحي در بين جوانان تحصيل كرده كه پس از سربازي شغل پيدا نميكنند بسيار زياد است .
سال گذشته هم يك پدر خانواده به همين دلايلي كه عرض شد روبروي مجلس شوراي اسلامي دست به خودسوزي زد.

paeeizan

اخراجی موقت
حتما دل پرخونی از کسی یا کسانی داشته .... خدا رحم کنه...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارآگاهان مشغول کشف علت هستند!
هر کس از هر چیزی انتقاد داره میتونه به این قضیه توسل پیدا کنه!