خلوتی با خدا

koohgardm

عضو جدید

یابن ادم:
"اکثرمن الزاد فان الطریق بعید بعید وجدد السفینه فان البحر عمیق عمیق وخفف الحمل فان الصراط دقیق دقیق و اخلص العمل فان الناقدبصیر بصیر و کن لی اکن لک "
"ای پسر آدم توشه ات را زیاد کن که راه دور است دور و کشتی ات را تازهو نو گردان که دریا ژرف است ژرف وبارت را سبک ساز که جاده باریک است باریک و کردارت را خالص گردان که سنجشگربیناست بینا وتو برای من باش تا من برای تو باشم"

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
الهی !این من نیستم که شمع هدایت افروخته ام.از من چه آید و از کار من چه گشاید ؟طاعت من ، به توفیق تو .خدمت من ، به هدایت تو.توبه ی من ، به رعایت تو .شکر من به انعام تو.ذکر من ، به الهام تو.همه تویی من کی ام ؟اگر فضل تو نباشد ، من چی ام ؟تو به یاد خودی ، یاد من چیست ؟عاشق تویی ، عشق تویی ، معشوق تو ،
و همه ی این حرف ها بهانه .

mitra_22

عضو جدید
خدایا! وقتی به خدایی تو فکر می‌کنم، شرم می‌کنم که خود را به تو نسپارم؛ و زمانی که به نعمات تو می‌نگرم، نمی‌توانم متحیّرانه شکر نعمت ننمایم.
خدایا! تو را دوست دارم، تو را قبول دارم. تو خدای من هستی، تو همه چیز من هستی، و همة خیراتت را از طریق مجاری نعماتت که اهل‌بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) هستند جاری می‌كنی.
خدایا! نعمات زیادی را بدون اینکه مستحقّ آنها باشم به من عطا کرده‌ای. خدایا! تو را شکر می‌کنم.
خدایا! من یک مسلمان هستم، دوست دارم قرآنی باشم، دوست دارم پیرو عترت رسول تو باشم، دوست دارم چارچوبه فکرم را از تو بگیرم تا در فهم نظام تو ورود صحیحی داشته باشم؛ نمی‌خواهم برای خود خیال‌بافی کنم تا با ذهنیّت ساخته خود به جهان خدایی تو وارد شوم، زیرا در آن صورت ذهنیّت من یک چیز است و نظام تو در عالم چیزی دیگر.

hani0

کاربر بیش فعال
خدایا داده و نداده ات شکر
عمری به دیدارت امدم امادریغ از نگاهی کوتاه
من گنهکار اما تو که خدایی پس نگاهم کن و بدون انکه دفتر گذشته ام را ورق زنی در اغوشم گیرکه من تنها در این دنیا تورا دارم خدایا به خداییت قسم مرا تنها گوشه چشمی نگاهی کن
خدایا عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم

elaheh-98

عضو جدید
.
.
که اگر شنیده میشوم هنوز با همه بی صدایی ام و با همه ی فراموشی ونیستی ام اگر دیده میشوم هنوز
با پاسخت به فراموشی ام یاد بده که هستم و به یاد پرسشم بیاور ، به یاد پرسشم بیاور
که پاسخ داده ای پیشتر از آنکه بپرسم

من و یاد وهستی ام،همه آکنده از توئیم وپاسخ وسعادت همین جاست آساییده در پشت دعوت تو
خداوند
نزدیک تر از
حبل الورید
...

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوند ...

خداوند ...

هميشه آنان که از خدا حاجت و درخواستي دارند و ازو همواره چيزي
ميخواهند بسيارند ولي آنان که خود خدا را ميخواهند نايابند و اندک.
يادمان باشد
فقط از خدا بخواهيم
و از خدا ، فقط خدا را بخواهيم
زيرا از خدا ، غير از خدا را خواستن ، کم خواستن است.

:gol::gol::gol::gol::gol:

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا ازت میخوام بیجوابم نزاری.....وقتی صدات میکنم...

خدا بگو چیکار کنم....یه راهی به من نشون یده...

وحید بلوچی

عضو جدید

هميشه آنان که از خدا حاجت و درخواستي دارند و ازو همواره چيزي
ميخواهند بسيارند ولي آنان که خود خدا را ميخواهند نايابند و اندک.
يادمان باشد
فقط از خدا بخواهيم
و از خدا ، فقط خدا را بخواهيم
زيرا از خدا ، غير از خدا را خواستن ، کم خواستن است.

:gol::gol::gol::gol::gol:

بزرگوار!

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدايا............
چه يافت انكه تو را گم كرد و چه گم كرد انكه تو را يافت؟؟؟

mj3169

عضو جدید
خدایا می دونم نمیتونم حکمتتو درک کنم، می دونم نمی تونم بفهمم که من چرا باید بگذرم، اما میدونم که باید بگذرم، خدایا می خوام بگم که هنوزم امیدم به خودته. که بازم منو برسونی به اون چیزی که ازش گذشتم.

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم و خدای خودم

خودم و خدای خودم

خدایا به خاطر تمام چیزهایی که دادی، ندادی، دادی پس گرفتی، ندادی بعدا دادی، ندادی بعدا می خوای بدی، دادی بعدا می خوای پس بگیری، داده بودی و پس گرفته بودی، اگه بدی پس می گیری، پس گرفتی دادی، پس گرفتی بعدا می خوای بدی، اگه می دادی پس می گرفتی، نداده بودی فکر می کردیم دادی و پس گرفتی، خلاصه خداجون سرتو درد نیارم به خاطر همه شکر!

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و شيعته و المستشهدين بين يديه
.
اللهم ارزقنا توفیق شهادت فی سبیلک به حق السید الشهدا ابا عبدالله الحسین علیه الصلاه و السلام

[/FONT][/FONT]

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ایمان به خدایی دارم که قدرت شیطان رجیم در مقابل قدرت او پشیزی بیش نیست

وای بر من......
وای بر من ..........

آن زمان که قدرت خدای خود را فراموش کنم و دل به وسوسه های شیطان بندم:(

از نوشته های خودم:gol:

موفق باشید:gol:

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اللهم الرزقنی حبک و حب ما تحبه و حب من یحبک و العمل الذی یبلغنی الی حبک و اجعل حبک احب الاشیا الی