خلاصه کتاب قلعه حیوانات

khatriya

عضو جدید
سلام دوستان کتاب زیبای قلعه حیوانات رو تو 24 صفحه خلاصه کردم خواستم شما هم داشته باشید اگه دوست داشتید بخونید:)
حجمش300 کیلو بایت
HTML:
http://www.2shared.com/fadmin/11714553/b2c6cd55/__online.rar.html

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه‌ی حیوانات، با اینکه بیشتر در خصوص شوروی سابق هست، اما بسیار بسیار بسیار عالی هستش و میشه به هر کشور و هر زمانی ربطش داد! :)

• Like
واکنش ها: eb@d

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان کتاب زیبای قلعه حیوانات رو تو 24 صفحه خلاصه کردم خواستم شما هم داشته باشید اگه دوست داشتید بخونید:)
حجمش300 کیلو بایت
HTML:

کتاب بسیار بسیار جالبی هست من چند بار خوندمش به قول دوستمون به شرایط فعلی خیلی از کشورها میشه ربطش داد.
از همین نویسنده(جورج اورول) کتاب 1984 رو هم به دوستان پیشنهاد میدم.ممنون از استارتر

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجمش300 کیلو بایت
HTML:

هه...دوست عزيز نميخوام زحمتتو كم ارزش كنم ولي اين همه زحمت كه كشيديو من ميتونم خلاصه و مفيد تو يك كلمه بگم كه همه كل داستانو بگيرن تازه پشت بند پست من ميتوني سگاي تربيت شده و ديگر حيوانات مورد ستم قرار گرفته و احمق فرض شده توسط خوك ها رو ببيني...:))
« ايران » البته كنونيش
دوستان كسي ناراحت نشه چون من شخصيتاي تو داستانو گفتم...در مثل ، خودمم يكي از همون حيوونا به حساب ميام....

mech_eng2000

عضو جدید
این کتاب خلاصه نداره که
خودش موجزه
اقا عباد کتاب 1984 رو چاپ شده تو بازار هست؟؟ من فقط پی دی افشو با کیفیت خیلی بد تونستم پیدا کنم
اگه کتابش هست، اسم انتشارات و مترجمشو بگی ممنون میشم

• Like
واکنش ها: eb@d

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این کتاب خلاصه نداره که
خودش موجزه
اقا عباد کتاب 1984 رو چاپ شده تو بازار هست؟؟ من فقط پی دی افشو با کیفیت خیلی بد تونستم پیدا کنم
اگه کتابش هست، اسم انتشارات و مترجمشو بگی ممنون میشم

بله من خودم تهیه کردم
1984- جورج اورول .ترجمه حمیدرضا بلوچ (انتشارات مجید و انتشارات کهبد) شابک:964-8866-00-2

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خونده بودم........
بسیار عالی بود.........
شبیه کشور ماست..............
نبایدهااااااااابه باید ها تبدیل شده.....
اقازاده هااااااااااااااااااا
دشمن فرضی ..................

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خونده بودم........
بسیار عالی بود.........
شبیه کشور ماست..............
نبایدهااااااااابه باید ها تبدیل شده.....
اقازاده هااااااااااااااااااا
دشمن فرضی ..................

کلا کتابیه که به همه جا میشه بسطش داد
مردم هر کشوری که اینو بخونن بسطش میدن به کشور خودشون

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا کتابیه که به همه جا میشه بسطش داد
مردم هر کشوری که اینو بخونن بسطش میدن به کشور خودشون

ولی به کشور ما خیلی شبیه هست.........
البته بعضی جاهاش نه...........
.
.
.
.
شما دارایی مسولین در موقع انقلاب.................با زمان حال چک کنیم.
کارهایی موقع انقلاب ممنوع بود.....بعد گذشت زمان....تغییر کرد..
نه غربی نه شرقی جمهوری اسلامی..........
ولی الان فقط چسبیدم به شرقی....
...........
ا

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی الان فقط چسبیدم به شرقی....

دوست من، زمان شاه، وقتی انداختنش بیرون، فک کردن الان با کلی زیر ساخت و کارخونه طرفن و طی 3 ماه جای المان رو توی دنیا میگیرن!!!
وقتی نشستن سر کار، دیدن هیچی نیست! :) طرف وارد کننده بوده!! پول میداده، میخریده و یه نفر تو کل مملکت نیست که بلد باشه با یه دونه از این معدود وسیله‌های موجود کار کنه!!

چند ماه بعدش هم که جنگ شد و بقیه‌ی زیر ساخت ها دود شد رفت هوا!:)...

خوب، بعدشم که تحریم بودیم و انتقال دانشی صورت نگرفت به کشور که بخوایم زیر ساخت ها رو بازسازی بکنیم و با چنگ و دندون ساختیم تا اینجا...!!!
برای سال 2006-7 تقریبا مملکت اماده بود که تبدیل بشه به یه تولید کننده ی خوب، و بتونیم کلی کار بکنیم!!
کلی قطعات خودرو هامون و سایر صنایع مورد نیازمون رو خودمون میزدیم..... ولی یه بی‌شرفی(بذارید روک بگم بی‌شرف چون هرچی میکشیم از دست اونه!) اومد و چوی اقتصاد خصوصی رو انداخت وسط... اقتصاد خصوصی بدون قانون های پیش‌نیازش هیولاها رو از شیشه اورد بیرون!!!! یکی مثل ایران‌خودرو، که 60-70 درصد ماشینش رو تو وطن میزد، ماشینش رو 100 چینی کرد و مملکت کلا شد دوباره وارد کننده!!
به لطف اقایون تجار که از هر روشی برای ضربه زدن استفاده کردن!!

یه دوستی میگفت از چین دارن میارن عروسکی که صلوات میفرسته! خو لعنتیا این عروسکه رو خودمون هم میتونیم بزنیم! چرا باید پول بدیم به چین که برامون بزنه ؟؟؟
اینجوری دش که رسیدیم به اینجایی که اگر شرق رو هم ازمون بگیرن، نفسمون میگیره!!!!
این خواست عمدی نبوده که ما وابسته به کشوری مثل چین بشیم!! و قطعا خطر چین بیشتر از امریکا نباشه، کمتر هم نیست! :)...
ولی خوب، دست تقدیر و نابخردی برخی مسئولین و بی‌وژدانی برخی تجار ما رو به اینجا کشوند که یه تولیدی تو مملکت نداریم که جوونامون(منجمله خودم!) بریم توش یه لقمه نون در بیاریم...

شما دارایی مسولین در موقع انقلاب.................با زمان حال چک کنیم.
مسئولین داریم تا مسئولین...

البته باورش سخته!
من همیشه به لند‌کروز امام جمعه ایلام حسودیم میشد... تا همین دو ماه پیش! تا اینکه یه بار دیدم یه بابای دیگه سوار اون لند کروز جلوی دفتر امام جمعه شد و شخص امام‌جمعه‌ی ایلام سوار یه پژوی داغون مدل 82-3 شد و رفت برای جلسه یا حالا هرجایی که میرفت! :)....
اگر اون سطح زندگی واقعی امام‌جمعه‌ی ایلام باشه، دیگه واقعا....
البته مسئولینی مثل نماینده‌ی .....ایلام هم داریم که هنوز دو ماه نشده رفته مجلس، پسرش بین ازرا و افیروسش مونده که با کدوم بره دانشگاه :(