خطرناک‌ترین تاب دنیا

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خطرناک‌ترین تاب دنیا
اگر فکر می‌کنید تاب سواری تنها مختص کودکان است شاید بهتر باشد طرز فکرتان را تغییر داده و از دیدی دیگر به آن بنگرید. در این مطلب قصد داریم شما را با خطرناک و در عین حال مهیج‌ترین تاب جهان آشنا کنیم. گفته می‌شود سواری با این تاب سفری به پایان جهان یا پایان حیات شماست.

این تاب که از کازا دل آربول آویخته شده ، برفراز دره‌ای عمیق قرار گرفته و توجه بسیاری از عاشقان ماجراجویی و خطر را به خود جلب نموده است.
خانه درختی که در تصویر مشاهده می‌کنید در واقع یک ایستگاه لرزه نگاری است، خانه‌ای کوچک که روی درخت و درست در لبه یک دره عمیق ساخته شده است. از این نقطه می‌توان دیدی عالی به منطقه کوردیلرا (Cordillera) و همین طور آتشفشان فعال تانگوراهوا (Tungurahua) داشت. اما برای عاشقان آدرنالین این نقطه بهشتی به یاد ماندنی است. دوست‌داران ورزش پیاده‌روی که به سمت چشم اندازهای زیبا یا همان بلاویستا (Bellavista) حرکت می‌کنند در طول مسیر سری هم به این نقطه می‌زنند تا برای لحظاتی به سوی ابدیت تاب سواری کنند. این تجربه مخصوصا زمانی که ابرها محیط اطراف‌تان را احاطه کرده‌اند جالب‌تر می‌شود.

این تاب شبیه به هر تاب دیگری بوده و از یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده، تنها فرقش در این است که در ارتفاع ۲٫۶۰۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است. هیچ کمربند ایمنی در کار نیست تا شما را از افتادن به اعماق دره زیر پای‌تان نجات دهد. هرچند مسافران شجاع شانس خود را امتحان کرده و از این تجربه مفرح و هیجان انگیز لذت می‌برند. قطعا چنین تجربه‌ای ارزش یکبار آزمودن را دارد.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ترسناکه....از خیلیم بیشتر...
سوسولی بس

مازندرانی و ترس

چیز عجیبی بود

دختر مگه جنگل سر تپه تاب نخوردی تا حالا بابا ما رو ابشار که یه شاخه درخت بود تاب درست کردیم خوردیم

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوسولی بس

مازندرانی و ترس

چیز عجیبی بود

دختر مگه جنگل سر تپه تاب نخوردی تا حالا بابا ما رو ابشار که یه شاخه درخت بود تاب درست کردیم خوردیم

من خطرناکترین تابی که سوار شدم رو درخت نارنگیمون بود که خیلی پیر بود داشت میشکست...:D

این خب ترسناکه ....آدم حالت تهوع میگیره انقد استرس داره ...

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خطرناکترین تابی که سوار شدم رو درخت نارنگیمون بود که خیلی پیر بود داشت میشکست...:D

این خب ترسناکه ....آدم حالت تهوع میگیره انقد استرس داره ...
فکر میکنی بیچاره درخت نارنگی جوون داره توی گنده میری روووووش:)

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدترین تاب بازی که داشتم این بود که یه ایوون بلند(1 متر و نیمی)داشتیم 10 سالم بود داداشم چنان محکم هلم داد که از تاپ جدا شدم تو ارتفاع و با کله خوردم تو حیاط سرم شکست

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین تاب بازی که داشتم این بود که یه ایوون بلند(1 متر و نیمی)داشتیم 10 سالم بود داداشم چنان محکم هلم داد که از تاپ جدا شدم تو ارتفاع و با کله خوردم تو حیاط سرم شکست

الهیییییییییییییییی

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک حالی از تو من بگیرم.....وقتی با احساساتت بازی کردم حالیت میشه..:d
اگه تونسی یه جایزه میدم

اصن سایت رادیو هفت رو به مدت 12 ساعت هک میکنم اسم تورو مینویسم میذارم

من فاطی عاشق برنامه شما