خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام خانوم خشگله
حرفتو واقعا قبول دارم,قبل از نصیحت وپیشنهاد راه دوس دارم بدونی که کاملا قابله درکه که یه خانوم خوب ونجیب مثل شما از نداشتن یه همراه توی زندگی شاکی باشه
23سالته,هنوز خیلی جا داری به خدا توکل کن من به این اعتقاد شدید دارم که خدا گاهی برای بنده هاش,برای بنده های عزیزترش سورپرایز داره
و میدونم تو هم بنده خوب خدایی,دختری که برای پاک موندن تلاش کرده از نظر من تا ابد باید به خودش بنازه
فک کردی با پسر بودن سخته؟اینکه دل یه پسرو به دست بیاری کار سختیه؟اینکه یه پسر انتخابت کنه راحتترین کاره
اما خودت میدونی که اشتباهه ومیدونی کسی که انتخابت میکنه برای اینکه خانوم خونه ش بشی انتخابت نکرده
اینو گفتم که بگم اشتباه نرو حتی اگه بهت سخت میگذره!!!
من همین جا به تو قول میدم بهترین ها در انتظارته,یه فرشته خدا خودش برات کنار گذاشته
به اینده امیدوارباش,از اینکه انتخاب نمیشی نترس از اینکه اشتباه انتخاب بشی هراس داشته باش
خوشحالم میبینم دخترایی هستن که هنوز خانومن,هنوز پاک موندن,هنوز به خیلی چیزا پایبندن
وآقا پسرایی هستن که از خداشونه تو کنارشون باشی اما فقط صبور باش...
22سالمه تا حالا احساسمو برای کسی خرج نکردم,نه اینکه کسی لیاقت نداشته اما دنبال کسی هستم که منو با همه وجودش بخواد,تو هم اینجور باش
با تمام وجود درک میکنم که احساستو داری خفه میکنی که آدمش بیاد
من خیلی احساساتی ام وجودم مثل یه دنیایی شده که فقط احساسمو توش دارم ذخیره میکنم,خیلی جاها پیش اومده که لحظه لبریز شدنش بوده اما یادم بوده تنهایی نباید باعث بشه از چیزهایی دوس دارم بگذرم,تا میتونی خوشحال باش
خودت انتخاب کن
به دنبال اونی باش که میخوای نه اونی که تو رو بخواد
تا خوشحال نباشی,تا نخوای,تا همه جای زندگیت خوب نباشه نمیتونی درست زندگی کنی,نمیتونی درست انتخاب کنی,حتی اگه کلی خواستگار داشته باشی
پس خوشحال باش خانوم گل
خوشحال باش عزیزم
و ازت خواهش میکنم به خودت افتخار کن که انقد خوبی درست مثل من
:biggrin:

mahdi2643

عضو جدید
خانم موها اتو كن ..والبته فشن..شلوار جين با يه روسري امروز فرداي در كل تيپ بزن پنج دقيقه نشده خاطر خواه پيدا ميكني...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم موها اتو كن ..والبته فشن..شلوار جين با يه روسري امروز فرداي در كل تيپ بزن پنج دقيقه نشده خاطر خواه پيدا ميكني...

خاطر خواه اینجوری ،دو روز دیگه یه تیپ بهتر ببینه چه تضمینی هست که ولت نکنه؟؟؟؟!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم خشگله
حرفتو واقعا قبول دارم,قبل از نصیحت وپیشنهاد راه دوس دارم بدونی که کاملا قابله درکه که یه خانوم خوب ونجیب مثل شما از نداشتن یه همراه توی زندگی شاکی باشه
23سالته,هنوز خیلی جا داری به خدا توکل کن من به این اعتقاد شدید دارم که خدا گاهی برای بنده هاش,برای بنده های عزیزترش سورپرایز داره
و میدونم تو هم بنده خوب خدایی,دختری که برای پاک موندن تلاش کرده از نظر من تا ابد باید به خودش بنازه
فک کردی با پسر بودن سخته؟اینکه دل یه پسرو به دست بیاری کار سختیه؟اینکه یه پسر انتخابت کنه راحتترین کاره
اما خودت میدونی که اشتباهه ومیدونی کسی که انتخابت میکنه برای اینکه خانوم خونه ش بشی انتخابت نکرده
اینو گفتم که بگم اشتباه نرو حتی اگه بهت سخت میگذره!!!
من همین جا به تو قول میدم بهترین ها در انتظارته,یه فرشته خدا خودش برات کنار گذاشته
به اینده امیدوارباش,از اینکه انتخاب نمیشی نترس از اینکه اشتباه انتخاب بشی هراس داشته باش
خوشحالم میبینم دخترایی هستن که هنوز خانومن,هنوز پاک موندن,هنوز به خیلی چیزا پایبندن
وآقا پسرایی هستن که از خداشونه تو کنارشون باشی اما فقط صبور باش...
22سالمه تا حالا احساسمو برای کسی خرج نکردم,نه اینکه کسی لیاقت نداشته اما دنبال کسی هستم که منو با همه وجودش بخواد,تو هم اینجور باش
با تمام وجود درک میکنم که احساستو داری خفه میکنی که آدمش بیاد
من خیلی احساساتی ام وجودم مثل یه دنیایی شده که فقط احساسمو توش دارم ذخیره میکنم,خیلی جاها پیش اومده که لحظه لبریز شدنش بوده اما یادم بوده تنهایی نباید باعث بشه از چیزهایی دوس دارم بگذرم,تا میتونی خوشحال باش
خودت انتخاب کن
به دنبال اونی باش که میخوای نه اونی که تو رو بخواد
تا خوشحال نباشی,تا نخوای,تا همه جای زندگیت خوب نباشه نمیتونی درست زندگی کنی,نمیتونی درست انتخاب کنی,حتی اگه کلی خواستگار داشته باشی
پس خوشحال باش خانوم گل
خوشحال باش عزیزم
و ازت خواهش میکنم به خودت افتخار کن که انقد خوبی درست مثل من
:biggrin:

احسنتتتتتتتتتتتت:gol:

gole ziba

عضو جدید
:surprised:... اگه دید پسرا با چند تا تاپیک اینجوری عوض میشه ، بذار بشه!!!

شما تو جامعه نیستی عزیز؟ من دید پسرا رو کلی عرض کردم نه تو این تایپیک.. الان پسرا فکر میکنن که دخترا باید بیفتن دنبالشون .اونم دلیلش همین امثال این خانم گل هست که اینجوری فکر کردن.

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هول بودنو اینا نیس به نظرم ... تو یه سری شرایط آدم واقعا نیاز پیدا میکنه ... مخصوصا از نظر عاطفی...

دقیقن.
بعدشم اون عزیزی ک گفت ما با این کارا نمیدونم باعث میشیم پسرا اونجورحرفا بزنن میخواستم بگم.پسر اگه عاقل باشه مسخره نمیکنه.چ دختر چ پسر آدمن.آدم نیاز ب محبت و عشق داره.وگرنه میمیره.
هرکی ام از پسرا مسخره کنن نشون دهنده ی عقل خودشونه.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تو جامعه نیستی عزیز؟ من دید پسرا رو کلی عرض کردم نه تو این تایپیک.. الان پسرا فکر میکنن که دخترا باید بیفتن دنبالشون .اونم دلیلش همین امثال این خانم گل هست که اینجوری فکر کردن.

چرا هستم ...........
:surprised: غلط کردن :دییی

پسرای خوب همچین فکری نمیکنن ......... این خانوم گل هم دنباله یه پسر خوب هست نه هر پسری!

gole ziba

عضو جدید
خواهش
بچه ها تورو خدا سربه سرش نذارین من درکش میکنم:(

سربه سرش نزاشتیم داریم راهنماییش میکنیم عزیزم شما 22 سالته پس به حد من که 27 سالمه نمیتونی درک کنی اونو...معلومه که ازدواج مهمه اما من همه حرفم اینه خانمی که 23 سالشه و به این شدت نگرانه برای اینکه تا حالا کسی نیومده بگیرتش زیاد قابل قبول نیست !!
من الان 27 سالمه اما تو خودم نمیبینم که بتونم مسئولیت کسه دیگه ای رو هم قبول کنم... ازدواج شوخی نیست .. خیلی سخت شده اگه مشکلاتشو بدونید خودتون میگید که من سختیای مجرد بودن و تحمل میکنم اما صبر میکنم که به اندازه کافی تجربه کسب کنم بعد ازدواج کنم..

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب چند ساعت كمكم به ازدواج منجر ميشه:cry:
حالا گیریمم بعضی از پسرا دوسداشته باشن خانومشون اینجوری باشه.سحر میتونه اینجوری باشه؟منکه فکر نکنم.
اصولن هم اینجور آشنایی ها با موفقیت روبرو نمیشه.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سربه سرش نزاشتیم داریم راهنماییش میکنیم عزیزم شما 22 سالته پس به حد من که 27 سالمه نمیتونی درک کنی اونو...معلومه که ازدواج مهمه اما من همه حرفم اینه خانمی که 23 سالشه و به این شدت نگرانه برای اینکه تا حالا کسی نیومده بگیرتش زیاد قابل قبول نیست !!
من الان 27 سالمه اما تو خودم نمیبینم که بتونم مسئولیت کسه دیگه ای رو هم قبول کنم... ازدواج شوخی نیست .. خیلی سخت شده اگه مشکلاتشو بدونید خودتون میگید که من سختیای مجرد بودن و تحمل میکنم اما صبر میکنم که به اندازه کافی تجربه کسب کنم بعد ازدواج کنم..

لحنت خوب نیس گل زیبا!! لیاقت نداشتن همراه زندگیش باشن ......
خوب همه تو شرایط شما نیستن..... چرا فکر میکنی چون خودت این فکرو میکنی بقیه هم باید همین فکرو کنن عزیزم ...
شرایط هرکسی فرق میکنه......

نرگس سلیمانی

عضو جدید
ازدواج قسمته خانومی
نگران نباش هر وقت موقعش بشه با بهترین ازدواج میکنی کسی که پاک باشه با یکی مثل خودش ازدواج میکنه مطمئن باش گلم

gole ziba

عضو جدید
لحنت خوب نیس گل زیبا!! لیاقت نداشتن همراه زندگیش باشن ......
خوب همه تو شرایط شما نیستن..... چرا فکر میکنی چون خودت این فکرو میکنی بقیه هم باید همین فکرو کنن عزیزم ...
شرایط هرکسی فرق میکنه......

شما از اینجا چه جوری متوجه شدی لحن منو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خانم عزیز من نظرمو دادم و روی صحبتم با اون خانم هست .نظرمو تحمیل نمیکنم .
شما هم نظرت محترم !

mahdi2643

عضو جدید
اون موقع هم ديگه خواستگار نيست خانم الان جو دخترا طوري شده ميگن بايد ليسانس بگيريم بعد ازدواج ليسانس ميگرن ميگن ارشد ارشد ميگيرن ميگن دكترا دكترا رو ميگيرن حالا وقت ازدواج ولي كو خواستگار... اين دختر هم فكر همين روزا رو كرده

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از اینجا چه جوری متوجه شدی لحن منو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خانم عزیز من نظرمو دادم و روی صحبتم با اون خانم هست .نظرمو تحمیل نمیکنم .
شما هم نظرت محترم !

لحن تایپتو میگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه بد اخلااق:razz:

gole ziba

عضو جدید
اون موقع هم ديگه خواستگار نيست خانم الان جو دخترا طوري شده ميگن بايد ليسانس بگيريم بعد ازدواج ليسانس ميگرن ميگن ارشد ارشد ميگيرن ميگن دكترا دكترا رو ميگيرن حالا وقت ازدواج ولي كو خواستگار... اين دختر هم فكر همين روزا رو كرده

درس خوندن ربطی به ازدواج نداره که .. نمیدونم والا من نمیدونم مثل اینکه بلد نیستم منظورمو برسونم ..!
خواستگار نیست ؟؟ پسرا تموم میشن؟؟؟ خوب نباشن؟ ازدواج نکنیم دور از جون میمیریم؟؟؟

mahdi2643

عضو جدید
درس خوندن ربطی به ازدواج نداره که .. نمیدونم والا من نمیدونم مثل اینکه بلد نیستم منظورمو برسونم ..!
خواستگار نیست ؟؟ پسرا تموم میشن؟؟؟ خوب نباشن؟ ازدواج نکنیم دور از جون میمیریم؟؟؟
نه خانم نميميري ولي انسان طوري ساخته شده كه نياز به يه همدم داره البته ما پسرا هم اينطوريم

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه خانم نميميري ولي انسان طوري ساخته شده كه نياز به يه همدم داره البته ما پسرا هم اينطوريم

اره واقعا درست میگین نیاز داره....ولی کدوم نیازهای ما براورده میشه... حالا اینم نشد نشد..

mahdi2643

عضو جدید
اره واقعا درست میگین نیاز داره....ولی کدوم نیازهای ما براورده میشه... حالا اینم نشد نشد..
اينكه بدوني هميشه يكي منتظرت هست اينكه ميدوني هميشه يكي دوست داره اينكه ميدوني چيزي كه تو رو ناراحت ميكنه اون هم هم ناراحت ميكنه چيزي كه تو رو خوشحال ميكنه اون هم خوشحال ميكنه اينها كافي نيست

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

ازدواج که وقت خاصی نداره... یه اتفاق توی زندگیه....

اینکه تو سن بالا خواستگار نیست من مخالفم....

khanum gol

عضو جدید
بی خیال خودتو ناراحت نکن. سرنوشت هر کسی برای یه کسی رقم خورده.هر کسی دیر یا زود ازدواج میکنه. من کسی هستم که به خودم زیاد می رسم-همیشه آرایش دارم-فشن هستم- خیلی ها به سمتم اومدن.اما با این حال تو شرایط ازدواج قرار گرفتم ولی نه به اون معنا....
چون میخوام با کسی باشم که لیاقت زندگی داشته باشه .
از خدا بخواه کسی که لایقت باشه سر راهت قرار بگیره.....................
از مجردیت هم لذت ببر

mahdi2643

عضو جدید
ازدواج که وقت خاصی نداره... یه اتفاق توی زندگیه....

اینکه تو سن بالا خواستگار نیست من مخالفم....
الان اكثر استادا دانشگاه مجردن چرا به همين دليل.....از طرفي پسرا هم پول تو جيبشون نيست برا ازدواج اين شده كه سن ازدواج در ايران از 27به 30 رسيده

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان اكثر استادا دانشگاه مجردن چرا به همين دليل.....از طرفي پسرا هم پول تو جيبشون نيست برا ازدواج اين شده كه سن ازدواج در ايران از 27به 30 رسيده

اینا می شه آسیب شناسی ازدواج/// و من مخالف نیستم کاملا درسته.

ولی شما گفتید خاستگار نیست... من با نبودن خاستگارمخالفم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.