خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar_d23

عضو جدید
ولی من جات بودم با این همه پول که داری ..میرفتی اروپا آمریکا .. خوش میگذروندی ...

روایت داریم که میگه : دختر باید تا سن 22 سالگی ازدواج و صاحب فرزند شده باشه ... حالا شما ... :|

من دیگه کار نمیکنم .. ترجیح میدم تدریس کنم ... حالا بعضیا هنوز مدرک نگرفته دکتر مهندس شدن ! حالا اینا بماند ... اسلام گفته دختر باید زود شوهر کنه و صاحب فرزندان متعدد شود.... اگه ایمان داری پس باید عمل کنی ...

داریم بحث اجتماعی میکنیم .. این موضوع یکی از معظلات جوامع بشری امروزه
خاهشن نظری ندارین الکی جو رو متشنج نکنید
با سپاس

نه ...
منظورم اینه که موقعیت های مناسب شو به امید موقعیت بهتر خراب نکنه ...
هرچی سن بره بالا ..توقع هم میره بالا و درصد افسردگی بالا و درصد ازدواج پایین میاد.
بگو خب ؟ :)

شما لطفا درب خروجی، حوصله بحثاتون رو ندارم

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم چرا اینطوری فکر میکنی تو؟؟؟ طرز فکرتو عوض کن.منم دختری 22 ساله هستم و تا حالا خواستگاری نداشتم.سن ازدواج به طور میانگین بالا رفته.پسرا نه کار درست حسابی دارن از صدقه سر مسوولان نه مسکنی هیچی ندارن.تازه صدتا دوست دختر هم دارن دیگه مرض ندارن که عروسی کنن خودشونو بندازن تو هچل!! به این چیزا فکر نکن اصلا سعی در پیشرفت کردن خودت داشته باش .به وقتش خدا کسیو سر راهت قرار میده.سنی نداری که بخاد خودتو درگیر این چیزا کنی که!

:biggrin::biggrin::biggrin:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه ...
منظورم اینه که موقعیت های مناسب شو به امید موقعیت بهتر خراب نکنه ...
هرچی سن بره بالا ..توقع هم میره بالا و درصد افسردگی بالا و درصد ازدواج پایین میاد.
بگو خب ؟ :)
نه نمیگم خب

خودش داره میگه تمام خواستگاراش مشکلات غیر قابل حل داشتن :|
هرچی سن بالاتر میره توقع بالاتره نمیره جناب! آگاهی بالاتر میره

بجان بهروز این حالش خیلی خرابه
اوضاش وخیمه

یکی بیاد بزرگی کنه بره اینو بگیره
خجالت بکش

*سالومه*

عضو جدید
داریم بحث اجتماعی میکنیم .. این موضوع یکی از معظلات جوامع بشری امروزه خاهشن نظری ندارین الکی جو رو متشنج نکنید با سپاس
اتفاقا من نظری که کاملا به حرف های این تاپیک ربط داشت دادم.این شما هستین که با بحث های مفرح! سعی در مثلا جو عوض کردن بحث دارین! خواهشا رعایت کنین.اینقدر به طنز نگاه نکنین به این تاپیک!

• Like
واکنش ها: etnn

**dew**

عضو جدید
من اصلا هم دنبال دردسر نمیگردم

این خیلی عصبانیه خوووو
خوب هر کسی یه معیار و افکاری تو زندگیش داره که اگه نشه عصبی میشه.اینم یکی از اون موارده..............
بهش حق بده خوووووووووووووووووووووب:smile:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم 23 سال سنی نیست که ناراحتین
بری سر کار سرگرم میشی از حالت روزمرگی درمیاد زندگیت
الآن تا میتونی از زندگیت و مجرد بودنت لذت ببر
چون وقتی ازدواج کنی حسرت این روزها رو میخوری
میگی که خیلی از دخترای هفتادی ازدواج کردن ، درسته ولی خیلی زوده در عوض دخترایی رو ببین که بالای 25-26 سال هستن و هنوز مجردن.
این ناراحتی الآنت و میل به ازدواجت ممکنه رو تصمیم گیریت درباره ی ازدواج اثر بذاره و انتخابت عجولانه باشه.

**dew**

عضو جدید
میگی که خیلی از دخترای هفتادی ازدواج کردن ، درسته ولی خیلی زوده در عوض دخترایی رو ببین که بالای 25-26 سال هستن و هنوز مجردن.
این ناراحتی الآنت و میل به ازدواجت ممکنه رو تصمیم گیریت درباره ی ازدواج اثر بذاره و انتخابت عجولانه باشه.

موافقم شدییییییییییید;)

sahar hosseiny

عضو جدید
عزیزم به این فکر کن که انقد خوبی هنوز کسی پپیدا نشده که خودشو در حدو اندازه شما بدونه ازدواج خوبه ولی خوبترین نیست مجردی خیلی بهتر از متاهلیه اگه میبینی آمار فسادو زنای شوهرداری که دوست پسرم دارن زیاد شده دلیلش اینه که تو سن پایین ازدواج کردن و به قول خودشون جوونی نکردن اینطور خانوما چون دیگه پایبندی خانومای قدیمم ندارن به خیانت رو میکنن.در ضمن تنهایی بهتر از با هرکسی بودن پس منتظر بهترین آدم باش.

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب هر کسی یه معیار و افکاری تو زندگیش داره که اگه نشه عصبی میشه.اینم یکی از اون موارده..............
بهش حق بده خوووووووووووووووووووووب:smile:

اهان الان این چون زود ازدواج نکرده عصبانی شده

نگران نباش پسرا پول و پلخ ندارن که بخوان ازدواج کنن خیلی هاشون مجردن هنوز
تموم نمیشن

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم به این فکر کن که انقد خوبی هنوز کسی پپیدا نشده که خودشو در حدو اندازه شما بدونه ازدواج خوبه ولی خوبترین نیست مجردی خیلی بهتر از متاهلیه اگه میبینی آمار فسادو زنای شوهرداری که دوست پسرم دارن زیاد شده دلیلش اینه که تو سن پایین ازدواج کردن و به قول خودشون جوونی نکردن اینطور خانوما چون دیگه پایبندی خانومای قدیمم ندارن به خیانت رو میکنن.در ضمن تنهایی بهتر از با هرکسی بودن پس منتظر بهترین آدم باش.
:D یه چیزی میخواستم بگم اگه بگم این یارو دیگه ترکیده بیخیال:D

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم معمولا تو سنین 23و24 تمایل به ازدواج پیدا میکنه بعد تو 27 و28 سالگی به این نتیجه میرسه که چه کار خوبی کردم ازدواج نکردم و خودمو از اوان جوانی به دردسر ننداختم!:smile:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه چیزایی رو هم من اضافه کنم ؟؟؟
خوشبحالت که هم فارغ التحصیل میشی میری سر کار ...
اما برای حدود 83 درصد جوون های حال حاضر در این مملکت شغل وجود نداره ...
پس اصلا چنین ریسکی برای ازدواج نخواهند کرد ....
ونایی هم که شغل دارند مشکل اقتصادیشون اینقده زیاد که به دنبال ازدواج نخواهند بود ...
شرایط اقتصادی و این حرف ها رو هم مد نظر بگیرد .... درست سخت اما حقیقت داره ...
الان محمد آقا میاد میگه نه مشکل اقتصادی وجود نداره :|

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوونی نکردن یعنی چی ؟؟؟؟
راه به دختر مردم یاد میدی؟؟؟ والا من سن بابابزرگ شما رو دارم جوونی نکردم ازدواج هم نکردم .....
پ من برم بمیرم :| .....
این حرف ها چیه که جوونی نکردند ...

**dew**

عضو جدید
جوونی نکردن یعنی چی ؟؟؟؟
راه به دختر مردم یاد میدی؟؟؟ والا من سن بابابزرگ شما رو دارم جوونی نکردم ازدواج هم نکردم .....
پ من برم بمیرم :| .....
این حرف ها چیه که جوونی نکردند ...
جوونی مگه چشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جوونی داریم تا جوونی!!!!

مهنیا

عضو جدید
سلام عزیزم من 23سالمه و متاهلم.از مجردیت خوب استفاده کن ادامه تحصیل بده و کارهای پژوهشی انجام بده.خدارو شکر زندگیم عالیه ولی دوسدارم برگردم به مجردیم.عزیزم زندگی ایقد پستی و بلندی داره که میگی خدایا کاش 1بار دیگه برگردم به گذشته.هیچی مثه درس نیست.سعی کن پیشرفت کنی وقتی 1خانم دکتر شدی ایقد موقعیت خوب گیرت میاد.از تجربم پند بگیر خواهش میکنم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
پیشنهادهای من : (هر چند بعضی هاش تکراره)

ادامه تحصیل
صبر کردن چون سنتون بالا نیست
بی توجهی به حرفای دوستاتون که بنظر منم میخوان اطرافیانشون رو به خودشون جذب کنن
توجه به شرایط جوونای امروز که در سن 26 الی 27 سالگی هم بیکارن (پس نباید ازشون انتظار زن گرفتن باشه)
و...

کاملا قبول دارم که حق با شما هست و یه دختر باید هر چه زودتر ازدواج کنه (برای پسر هم همین صادقه).. البته نه اینکه خوشبختی در این باشه ولی بخاطر همون نیازهایی هست که هممون ازش باخبریم و متاسفانه شرایط حاکم اینطور هست که کاری جز صبر نیست ..

فقط یک کلام دیگه میگم و اینکه شما تنها نیستید .. خیلی ها چنین شرایطی رو دارن
پس خودتون رو تنها نبینین
هیچ وقت از خدا غافل نشید .. و شک نکن که بهترین ها رو برات انتخاب میکنه اگر دعات خالص باشه (شک نکن)

پس همینطور پاک بمون .. درستو بخون .. در کنار خانواده ایی که داری با لذت زندگی کن و توکلت هم به خدا باشه .. قطعا یه خواستگار خوب سراغتون میاد .. انشاالله :smile:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 23 سالمه هنو مزدوج نشدم عزیزم...:)

خیلیا شرایطشون مثله توئه ............ چرا فقط فکر میکنی خدا با تو لجه؟!!:surprised:

بی خیااال ، هیییچ جا خونه پدر آدم نمیشه خداییش ........بابام همیشه میگه : پسر خوب این دوره زمونه کمه ...... و میگه ازدواج قسمت آدماس ... یهو دیدی تو شرایطی ازدواج کردی که اصلا حتی فکرشم نمیکردی....

من اینو مطمئنم که خدا جواب این خوب بودن و خوب موندنتو میده .... شک نکن ..........

حالا اونایی که الان ازدواج کردن مثلا همشون خوشبختن؟؟ نه به خدا خیلیا با سیلی صورت خودشونو سرخ نگه میدارن .......... به نظرم خیلی از اینا به خاطر ازدواجای عجولانشون بوده!!

چی این 70 و خورده ایا ازدواج کردن؟!!!! میخوان خاله بازی کنن مگه!! :|||||||

وضعیت
موضوع بسته شده است.