خرید گوشی تا 500

mahta.h

عضو جدید
سلام
ممنون میشم یه گوشی لمسی ،کیفیت عکس خوب،مدت شارژ زیاد تا قیمت 500(صفحش ترجیحا بزرگ) بهم معرفی کنین

mahta.h

عضو جدید
نه باهاشون کار نکردم ،جدید باشه و پیشرفته اگه میشه بازم معرفی کنین ممنون میشم
قیمت گوشی پایین نمیاد؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش که تو محوطه دانشگاه بودم یه چرخی زدم و به بچه ها نگاه کردم دیدم دست هر کدوممون یه گوشی با قیمت بالای 500 600 دلار هست یاد فیلمی افتادم که اسمش رو متاسفانه یادم نیس.

موضوع اون فیلم از این قرار بود که در آمریکا سفید پوستها میخواستند سرخ پوستها رو بیرون کنند اما سرخ پوستها از سرزمین خودشون خارج نمی شدند و میگفتن اینجا وطن ماست. بعدش سفید پوستها که دیدند حریف سرخ پوستها نمیشن تصمیم گرفتند از در دوستی با سرخ پوست ها در بیان و با اونا به داد و ستد کالا بپردازند. تو یکی از همین داد و ستد ها سفید پوست ها به سرخ پوستها آینه و الکل فروختند. سرخ پوستها از دیدن آینه به وجد اومده بودند و هر کدومشون دوست داشتند یه تیکه آینه بخرند که سفید پوستها شرط گذاشتند هر کس آینه میخواد باید از اینجا بره و چند کیلومتر اون طرف تر زندگی کنه... اینطوری شد که سرخ پوست ها رو واسه یه تیکه آینه بی ارزش از سرزمین خودشون بیرون کردند...

از من میشنوی پولت رو بیخود واسه گوشی هدر نده, اگه هدفت تماس هست که یه 1100 کارت رو راه میندازه, اگه هدفت کلاس هست یه گوشی لوکس مثه 8800 پیدا کن بخر که حداقل توش جواهری چیزی بکار رفته باشه, اگه هدفت داشتن یه گوشی ملتی مدیا هست یه گوشی xperia mini pro سونی بگیر .

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چند روز پیش که تو محوطه دانشگاه بودم یه چرخی زدم و به بچه ها نگاه کردم دیدم دست هر کدوممون یه گوشی با قیمت بالای 500 600 دلار هست یاد فیلمی افتادم که اسمش رو متاسفانه یادم نیس.

موضوع اون فیلم از این قرار بود که در آمریکا سفید پوستها میخواستند سرخ پوستها رو بیرون کنند اما سرخ پوستها از سرزمین خودشون خارج نمی شدند و میگفتن اینجا وطن ماست. بعدش سفید پوستها که دیدند حریف سرخ پوستها نمیشن تصمیم گرفتند از در دوستی با سرخ پوست ها در بیان و با اونا به داد و ستد کالا بپردازند. تو یکی از همین داد و ستد ها سفید پوست ها به سرخ پوستها آینه و الکل فروختند. سرخ پوستها از دیدن آینه به وجد اومده بودند و هر کدومشون دوست داشتند یه تیکه آینه بخرند که سفید پوستها شرط گذاشتند هر کس آینه میخواد باید از اینجا بره و چند کیلومتر اون طرف تر زندگی کنه... اینطوری شد که سرخ پوست ها رو واسه یه تیکه آینه بی ارزش از سرزمین خودشون بیرون کردند...

از من میشنوی پولت رو بیخود واسه گوشی هدر نده, اگه هدفت تماس هست که یه 1100 کارت رو راه میندازه, اگه هدفت کلاس هست یه گوشی لوکس مثه 8800 پیدا کن بخر که حداقل توش جواهری چیزی بکار رفته باشه, اگه هدفت داشتن یه گوشی ملتی مدیا هست یه گوشی xperia mini pro سونی بگیر .
داداش بی خیال ! مشاوره بده ... :eek:
نه باهاشون کار نکردم ،جدید باشه و پیشرفته اگه میشه بازم معرفی کنین ممنون میشم
قیمت گوشی پایین نمیاد؟
والا اینجوری که دلار داره قیمتش پایین میاد باید انتظار داشته باشیم قیمت گوشی بازم پایین بیاد !
آخه دوست گلم شما با این بودجه 1000 تا انتخاب پیش روتون دارین . انتظارات بیشتری رو ذکر کنین .
مثلا با این بودجه شما میتونین ویو3 ، گلگسی اس ال ، نوکیا C7 و ... بگیرین !

mahta.h

عضو جدید
ممنون از کمکتون
بیشتر همونایی که گفتم سرعتش حافظه شارژ دوربین جدید ..از نظر ظاهریم خوب باشه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از کمکتون
بیشتر همونایی که گفتم سرعتش حافظه شارژ دوربین جدید ..از نظر ظاهریم خوب باشه

به نظر من xperia neo بگیر دوربینش 8 و کلا گوشیه توپیه من خودم میخوام بگیرمش قیمتش هم 540 تومانه بهترین گوشی تو این رنج قیمته
اینجا رو برو بخون کامل توضیح داده هر سوالی هم داشتی از بچه ها بپرس تو بخش نظرات کمل راهنماییت میکنند http://www.mobile.ir/phones/specifications-36343-sony-ericsson-xperia-neo.aspx

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش بی خیال ! مشاوره بده ... :eek:

والا اینجوری که دلار داره قیمتش پایین میاد باید انتظار داشته باشیم قیمت گوشی بازم پایین بیاد !
آخه دوست گلم شما با این بودجه 1000 تا انتخاب پیش روتون دارین . انتظارات بیشتری رو ذکر کنین .
مثلا با این بودجه شما میتونین ویو3 ، گلگسی اس ال ، نوکیا C7 و ... بگیرین !

مشاوره دادم خب !

اینم دوتا گوشی خوب دخترونه و شیک
http://gsm.ir/phone.php?id=2456&modSearch=phone&srchTxt=

http://gsm.ir/phone.php?id=2407&modSearch=phone&srchTxt=

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
Galaxy Ace هم گوشی خوب و مقرون به صرفه ای هست ؛ ۴۳۰ هم حدود قیمتشه ;)

real Crysis

اخراجی موقت
سلام اینجا 66 مدل گوشی متفاوت هست که تقریبا شرایط مورد نظر شما رو داره اگر سیستم عامل خاصی در نظر داری یا برند خاصی یا یه چیزی که بتونه محدوده رو کوچکتر کنه بگو.

mahta.h

عضو جدید
سیستم عاملش اندروید باشه
نوع خاصی از گوشیه که باهاش موقعیت طرفو تشخیص میدن یا برنامس؟؟

real Crysis

اخراجی موقت
سیستم عاملش اندروید باشه
نوع خاصی از گوشیه که باهاش موقعیت طرفو تشخیص میدن یا برنامس؟؟

تا حالا نشنیدم بشه از گوشی موقعیت شخص تماس گیرنده رو بدست اورد.:eek::surprised:
اینجا بازم 67 مدل گوشی با شرایط خواسته شده شما و سیستم عامل اندروید.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
البته جدیدا" ایرانسل سرویس نمای دوستان رو فعال کرده که این امکان رو میده (البته با اجازه ی طرف)