خدا گفت: صادق باش..

matin_bc

عضو جدید
دیروز صبح خدا آرام در گوشم زمزمه کرد: صادق باش...!
و من برخود لرزیدم... و در چشمان آسمان نگریستم و گفتم: خدایم من هنوز صداقت را نیک به یاد دارم اما میترسم... میترسم که صادق باشم. زیرا که بسیار از صداقتم درگذشته ضربه خورده ام و کمرم زیر بی مهری ها و نامهربانی ها و تمسخرها خم شده است.
تو خودت میدانی من صداقت را نیک به یاد دارم. مگر میشود آموخته های خدایم را فراموش کنم، اما از به کار بستن آن بسیار هراس دارم.
و خدایم با چشمان آسمانی اش به من نگریست و گفت: به من اطمینان داشته باش...
من سخت به خدایم اطمینان دارم. اما هربار که میخواهم با صداقت کلامم را جاری کنم ، زبانم قفل میشود و آن قلمی که برای دیگری مینویسد واژه هایش را فراموش میکند.
چه درد است که بخواهی صادق باشی و نتوانی...
دوای دردم را خوب میشناسم و آن هم صداقت است اما نه از طرف من...
صداقتم سیلی خورده است و هنوز جای سیلی اش گاهی میسوزد و اشک را درچشمانم جاری میکند.
اما حرف خدایم را گوش میدهم....:gol::w16:
شاد باشین..

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود متین جان آواتارت هم زیباست همین اعتقادو دنبال کن مدتی بعد خاطره ای شیرین خواهی داشت که درد سیلی را از تنت خواهد برد خداوندگار ایران زمین نگهدارت;)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اقا متین خیلی زیبا بود:gol:
ولی به این نکته توحه داشته باشید کسی که به ما نمره میده خداست نه بنده خدا
پس نباید مهم باشه کی چه فکری می کنه و یاممکنه در زندگی چه ضربه هایی بخوری
دروغ سرآغاز هر زشتی و بی وجدانیه
صداقت چه در رفتا رو گفتار ،نیت عمل و ارتباط با دیگران در وعده دادن به دیگران ،در دوستی و رفاقت،ابراز محبت ،در حکومت و حتی در رابطه با خود انسان یک ارزش بسیار مهم اخلاقی و انسانی به شمار میره !اگر باور کنیم دروغ روح و جسم و ایمان و انسانیت خودو دیگران رو از بین میبره و فضای اعتماد و یکرنگی رو در بین مرم جامعه و خانواده و دوستان به تردید و دورویی و کینه تبدیل می کنه هیچوفت دروغی گفته نمی شه

آیه ای از قرآن می فرماید در روز قیامت راستی و صدق به فریاد راست گویان و راست کرداران می رسد
خدایا ما را از دروغ و نفاق و ریا و خلف وعده و ظاهر فریبی و از هرچه ناراستی است نجات بخش و به بهشت صداقت رهنمون ساز

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون اقا متین خیلی زیبا بود:gol:
ولی به این نکته توحه داشته باشید کسی که به ما نمره میده خداست نه بنده خدا
پس نباید مهم باشه کی چه فکری می کنه و یاممکنه در زندگی چه ضربه هایی بخوری
دروغ سرآغاز هر زشتی و بی وجدانیه
صداقت چه در رفتا رو گفتار ،نیت عمل و ارتباط با دیگران در وعده دادن به دیگران ،در دوستی و رفاقت،ابراز محبت ،در حکومت و حتی در رابطه با خود انسان یک ارزش بسیار مهم اخلاقی و انسانی به شمار میره !اگر باور کنیم دروغ روح و جسم و ایمان و انسانیت خودو دیگران رو از بین میبره و فضای اعتماد و یکرنگی رو در بین مرم جامعه و خانواده و دوستان به تردید و دورویی و کینه تبدیل می کنه هیچوفت دروغی گفته نمی شه

آیه ای از قرآن می فرماید در روز قیامت راستی و صدق به فریاد راست گویان و راست کرداران می رسد
خدایا ما را از دروغ و نفاق و ریا و خلف وعده و ظاهر فریبی و از هرچه ناراستی است نجات بخش و به بهشت صداقت رهنمون ساز

ممنون اقا متین :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;););)

matin_bc

عضو جدید
کجای این جمله خنده دار بود؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستم.. می دونی چرا دوستمون می خندن چون خودشون همش فکر می کنن من پسر هستم.. من اسمم متین هست ولی دخترم..:w16:حالا عب نداره..دختر پسر نداره که همه مون دوستیم..شاد باشین دوستان..:gol:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیروز صبح خدا آرام در گوشم زمزمه کرد: صادق باش...!
و من برخود لرزیدم... و در چشمان آسمان نگریستم و گفتم: خدایم من هنوز صداقت را نیک به یاد دارم اما میترسم... میترسم که صادق باشم. زیرا که بسیار از صداقتم درگذشته ضربه خورده ام و کمرم زیر بی مهری ها و نامهربانی ها و تمسخرها خم شده است.
تو خودت میدانی من صداقت را نیک به یاد دارم. مگر میشود آموخته های خدایم را فراموش کنم، اما از به کار بستن آن بسیار هراس دارم.
و خدایم با چشمان آسمانی اش به من نگریست و گفت: به من اطمینان داشته باش...
من سخت به خدایم اطمینان دارم. اما هربار که میخواهم با صداقت کلامم را جاری کنم ، زبانم قفل میشود و آن قلمی که برای دیگری مینویسد واژه هایش را فراموش میکند.
چه درد است که بخواهی صادق باشی و نتوانی...
دوای دردم را خوب میشناسم و آن هم صداقت است اما نه از طرف من...
صداقتم سیلی خورده است و هنوز جای سیلی اش گاهی میسوزد و اشک را درچشمانم جاری میکند.
اما حرف خدایم را گوش میدهم....:gol::w16:
شاد باشین..

یه خدایه خوب داریم قدرشو نمیدونیم.......................
قربونش برم.
وقتی به مشکلی میخوریم تازه یادش میوفتیم:crying2::crying2::crying2:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم.. می دونی چرا دوستمون می خندن چون خودشون همش فکر می کنن من پسر هستم.. من اسمم متین هست ولی دخترم..:w16:حالا عب نداره..دختر پسر نداره که همه مون دوستیم..شاد باشین دوستان..:gol:
جالب بود دوست عزیز:smile::gol:
حالا چرا متین؟متین اسم پسره

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایکاش خصلت پاک وآسمونی صداقت درهمه وجودداشت
اونوقت دنیا وآدمهاش چه غمی داشتند