خدا تعداد مردایی مثل بهزاد ( سریال دلنوازان) رو تو جامعه ما زیاد کنه

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا میشینید این فیلمهای لوس و بی مزه رو نگاه میکنید؟ :redface:

من که فکر کنم آخرین فیلمی که از تلویزیون دنبال کردم "راه بی پایان" بود که ارزششو هم داشت.
تو این دو ساله که هر چی ساخته شد از این عشق و عاشقیهای مسخره بوده :confused:

فقط منتظرم زودتر قهوه تلخ مهران مدیری بره رو آنتن و تو شبهای سر زمستون بشینیم نگاه کنیم ;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
وا خدا نکنه!!!
پسره ی خنگ!
طرف یه هفته از عروسیش میگذره بعد یه هفته تازه از زنش میپرسه: "عزیزم حالا بابات چیکارست؟؟؟!!اصلا کجاست؟!!!"
به خدا یکی از مسخره ترین فیلمهایی بود که به عمرم دیدم!!!!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که فکر کنم آخرین فیلمی که از تلویزیون دنبال کردم "راه بی پایان" بود که ارزششو هم داشت.

فقط منتظرم زودتر قهوه تلخ مهران مدیری بره رو آنتن و تو شبهای سر زمستون بشینیم نگاه کنیم ;)
راستي خبرشو نداري كي پخش ميشه؟
تو روزنامه خوندم اول آبان ولي خبري نشد
منم راه بي پايان آخرين سريالي بود كه تا آخرش دنبال كردم
در مورد دلنوازانم يه قسمتشو ديدم كه متوجه شدم ارزش ديدن نداره

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه خوشتون میاد مردا تو خونه زندونیتون کنن روزی 3 بار کتک بزنن:w02:
کتک رو تا حالا ندیدم اما جبس تو خونه هم یه جورایی پسره حق داره ...( توی این فیلم اگه دقت کرده باشن داره در مورد نقص قوانین و اینکه مرد زن رو به راحتی آب خوردن می تونه طلاق بده صحبت میشه ...........من دارم در مورد شخصیت خود بهزاد حرف می زنم مردی که حس مسولیت خوبی داره ........ با تموم قوانینی که به کمکش اومدن

من این سریال رو معمولا نگاه نمی کنم اما بعضی وقتا سر شام چرا .......در ضمن خودمن جزو کسایی هستم که فیلمهای آبکی صدا سیما رو تحریم کردم اما خب تو این دوسه قسمتی که تماشا می کنم یه جورایی به شخصیت بهزاد علاقه مند شدم از طرف دیگه از شخصیت دختره یلدا بدم میاد نمونه کامل زن ضعیف و بی عقل تو ایران .........

reyhoon

عضو جدید
فيلمش خيلي مضخرفه!نگاه نكن توي روحيت اثر بد ميذاره! :confused:

اتفاقا" هرچي اعماله مصخره توي زندگيه مشتركه توي اين فيلم اعمال شده!!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا خدا نکنه!!!
پسره ی خنگ!
طرف یه هفته از عروسیش میگذره بعد یه هفته تازه از زنش میپرسه: "عزیزم حالا بابات چیکارست؟؟؟!!اصلا کجاست؟!!!"
تاييد مي شه;)

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
3 روزه عاشق شد
30 روزه بابا!
تازه همش هم دعوایی بودن!

*mobina*

عضو جدید
من نمی دونم چرا نمونه های ایده آل همیشه باید تو فیلما باشن .......این همه حس مسولیت ........;)

آخه عزیزم این کجاش ایده آله؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که 1 ذره تعادل نداره...
نه به اون شوری شوری,نه به این بی نمکی...

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون خانوما دقت کنین گفتم شخصیت خود بهزاد نه متن فیلم ( خود جریادن فیلم چیز تازه ای نداره دعواهای همیشگی زن و شوهر و عشقهای آتشین بدون آگاهی )
من مسولیت پذیری بهزاد برام جالبه .........چیزی که تو جامعه ما بین مردای امروزی کمه ....خیلی هاشون بعد شب عروسی وقتی خرشون از پل گذشت براشون مهم نیس خانومش چی کار می کنه و .........

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون خانوما دقت کنین گفتم شخصیت خود بهزاد نه متن فیلم ( خود جریادن فیلم چیز تازه ای نداره دعواهای همیشگی زن و شوهر و عشقهای آتشین بدون آگاهی )
من مسولیت پذیری بهزاد برام جالبه .........چیزی که تو جامعه ما بین مردای امروزی کمه ....خیلی هاشون بعد شب عروسی وقتی خرشون از پل گذشت براشون مهم نیس خانومش چی کار می کنه و .........
ای بابا ، الان داری علنی به مردا تهمت میزنی.......:eek::eek::eek:
بابا همشون که اونجوری نیستن.......یه کیش خوده من.......والا.......:D

تسنیم_ط

عضو جدید
آخه سارا جون کجاش جالبه اصلا شخصیشتش تعریفی نداره!:)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه عزیزم این کجاش ایده آله؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که 1 ذره تعادل نداره...
نه به اون شوری شوری,نه به این بی نمکی...
اگه مرحله آشنایی قبل ازدواج و مراسم خواستگاری رو فاکتور بگیریم منم اگه جای بهزاد بودم با یه همچین زنی که ....... همین جور رفتار می کردم .........
یه لحظه فکر کن یه کسی رو خیلی دوس داری ( حالا نمی دونم دوس داشتن حس اعتماد میاره یا حس اعتماد حس دوس داشتنو .......تجربه عشقولانه نداشتم )
بهش اعتمادم داری ازش یه شخصیت بی نقص ساختی .........می خوای باهاش تا آخر خط بری اما یهویی می فهمی تو رو قاقول فرض کردن و همه اون عشقا هیچ بوده .....چه حالی بهت دس میده ........

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي خبرشو نداري كي پخش ميشه؟
تو روزنامه خوندم اول آبان ولي خبري نشد
منم راه بي پايان آخرين سريالي بود كه تا آخرش دنبال كردم
در مورد دلنوازانم يه قسمتشو ديدم كه متوجه شدم ارزش ديدن نداره

کلی از پول بیت المال خرج میکنن که چهارتا جوون سوسول و دختر و پسر خوشکل رو بیارن جلو دوربین که مثلا بکننشون بازیگر :confused:

مثلا اون پسره که اسمشو نمیدونم چیه.تو فیلم ترانه مادری یه چند قسمتی دیدم واقعا خیلی قشنگتر بازی میکرد و بیشتر به دل مینشست و خیلی باوقارتر از الان بود بود.:redface:

راجب قهوه تلخ هم راستش منم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم همون چیزی که تو روزنامه نوشته درست بوده.

دلنوازان هم دو قسمتشو و همش یه ذرشو دیدم و ول کردم.

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی من فکر می کنم بهزاد به خاطر مسئولیت پذیریش نیست که این برخورد رو با یلدا می کنه ! این آقا فقط می خواد ازش انتقام اعتمادی رو که به این خانوم کرده رو بگیره و اصلا براش مهم نیست که یلدا اصلاح بشه و دیگه این کار رو نکنه! وگرنه وقتی یلدا گفت مهریه اش رو می بخشه و فقط می خواد زندگی کنه قبول می کرد .
( البته منم این فیلم رو نگاه نمی کنم ولی گاهی اجبارا سر شام یا نهار می بینم !!) :D

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا خدا نکنه!!!
پسره ی خنگ!

ایضا".. بنده هم موافقم;)

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا نمونه های ایده آل همیشه باید تو فیلما باشن .......این همه حس مسولیت ........;)

ايده آل؟

بهزاد ايده آله؟

اون كه يه آدم مغروره و لجباز و تو فيلم هم داره چوب همينو ميخوره اين كجاش خوبه؟!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با سارا موافقم..مردای این دوره زمونه سوسول شدن! اه اه...:w05:

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا