خدانگهدار دوستای خوبم

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

اول سال جدید رو به همه ابجیا و داداشا تبریک میگم امیدوارم سالی توام با شادی و موفقیت براتون باشه
راستش من دیگه نمیتونم باشگاه بیام به دلایل شخصی و...
میدونم حالا بعضی هاتون شاید ناراحت بشین همینجا از همتون معذرت میخوام به دلیل این تصمیم ناگهانی ولی اینو بدونید که گرفتن این تصمیم برام خیلی سخت بود
اینجا بهم خیلی خوش گذشت خیلی چیزا یاد گرفتم بهترین دوستامو اینجا پیدا کردم...دوستتون دارم
منو حلال کنید.
خدانگهدار

امیر کاظمی

sahar hosseiny

عضو جدید
امیدوارم هرجا که میرید وهر کاری که میکنید موفق باشیدو سال خوبی داشته باشید.خدا نگهدار.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه

اول سال جدید رو به همه ابجیا و داداشا تبریک میگم امیدوارم سالی توام با شادی و موفقیت براتون باشه
میدونم حالا بعضی هاتون شاید ناراحت بشین همینجا از همتون معذرت میخوام به دلیل این تصمیم ناگهانی ولی اینو بدونید که گرفتن این تصمیم برام خیلی سخت بود
اینجا بهم خیلی خوش گذشت خیلی چیزا یاد گرفتم بهترین دوستامو اینجا پیدا کردم...دوستتون دارم
منو حلال کنید.
خدانگهدار

امیر کاظمی

داداشم به امید برگشتنت هستم... زیاد دوستات رو منتظر نذار...
فدات

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز

مواظب خودت باش دوسته خوبم
ایشالا هرجا هستی سلامتو موفق باشی
پیشاپیش سال نو مبارک

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم هرجا هستین سلامت باشین به آرزوهای خوبتون برسین.....ولی به ماهم سربزنید...:)

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی را شاد شاد !!!گام هایت را محکم و استوار براتون آرزو داریم
انشا... هر جا هستید موفق و سلامت باشید

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
براتون بهترین هارو آرزو میکنم...............به امید برگشتتون

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا نااراحت شدم.یهو دلم گرفت..
برات ارزوی سلامتی میکنم هر جا که هستی..
خیلی بامعرفت بودی همیشه..یادم میمونه

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی بگم واقعا.....
یکی از بهترین بچه های باشگاه بودی....

..

..
برات بهترین ها رو آرزو میکنم داداشم.....
.
.
..
.
زیر سایه حق....

• Like
واکنش ها: etnn

Lady Neo

عضو جدید
یه بغل گل

یه بغل گل

درود امیر جان

دوستیمون کوتاه از آب در اومد.
ولی گاهی همین دوستیای کوتاه خیلی بیشتر به یاد آدم می مونه.
امیدوارم همیشه شاد باشی و اون مشکلات شخصی زودتر برطرف بشن. اگه یه روز برگشتی و هنوز فعال بودم، قدمت توی پروفایلم روی جف چشام، داداش.

یه بغل گل از من تقدیم به شما.

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

منو حلال کنید.
خدانگهدار

امیر کاظمی

کجاااااااااااااااااااا؟ حالا اولین بارم توساله جدیداومدم باشگاه اینم از عیدیم :( موفق باشی داداش گلم اشالاهرجاباشی دلت شاد باشه همیشه ایام به کامت باشه به امیدروزی که برگردی

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

منو حلال کنید.
خدانگهدار

امیر کاظمی

خیلی ناراحت شدم دوست عزیز دلمون برات تنگ میشه.
هرجا هستی موفق باشی...
خدافظ:cry:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این تاپیکو الان دیدم...:cry:

جند روز پیش اومدم تو پروفت عیدو بهت تبریک بگم ، احوالتو بپرسم.....دیدم نوشتی میخوای بری..........:cry:

هرجا هستی موفق باشی داداش امیرم.......

dozd daryai

عضو جدید
شیشه ای می شکند یک نفر می پرسد که چرا شیشه شکست ،یک نفر می گوید شاید این رفع بلاست ،دل من سخت شکست ،هیچکس هیچ نگفت ،غصه ام را نشنید ،از خودم می پرسم ارزش قلب من از شیشه ی پنجره ام کمتر بود رفیق گلم امیدوار هیچ وقت دلت نشکنه همیشه ام خوب و خوش و سر حال و بی غم غصه باشی نری که بری ها بازم سر بزن نیای ذمردی ها بنگ بنگنگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت فرداهم هست فردایت زیبا و سالم...

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی حیف شد ک میرید ولی انشاا...که موفق باشید
خوشحال میشم برگردی

bahar jon jon

عضو جدید
غم آلود شدم...:w04:

برات دعا میکنم همیشه ، در هر مرحله زندگیت شاد و موفق باشی...

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم برش می گردونم نگران نباشید بذارید امتحانا تموم شه میاد!