خداحافظی از باشگاه مهندسان ایران به روایت تصویر

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرجوووووو این که نصفش حرف بد بود....نکن این کارا رو ...بد آموزی داره:razz:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا همونا.... تا چن ماه پیش که تهدید میکردن اقا ما از فردا دیگه نمیایم ، یواشکی همشون 1 دقیقه انلاین میشدن غیبشون میزد (عینه بچه ها) الانم که هی میگن چرا تاپیکامون حذف میشه، ما دیگه پست نمیزنیم، از فرداش دو برابر امرو پست میزنن... در اینکه بعضی از مدیرا سلیقه ای عمل میکنن تا حدی موافقم ولی یا باید این شرایطو قبول کرد فیلتــر شدنه سایتو

***** شدنه سایت و کی میخواد؟والا سایتای دیگه ام دارن فعالیت میکنن...اسم ببرم میشه تبلیغ!:razz:همون تاپیکی که اینجا سره دو دقیقه حذف شد اونجا چن روزه بالاست!اونایی که باید حذف بشه نمیشه اونایی که باید پیگیری بشه نمیشه ...به قول شما سلیقه هم که خیلی دخیله!!!!
به هر حال من نمیخوام فقط شکایت و انتقاد کنم...ولی روابط کاربرا با مدیر میتونه بهتر از اینی که هست باشه!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بلد نیستم خوب

صب کن تلاشمو بکنم

پیرجو جــــــــــــــــــــون
اون تایپیک بایکوت تجزیه طلبان . . .. .چرا حذف شد ؟

من حذفش نکردم.

دلیلت برا حذفش چی بود
چون ترکن؟
یا حرف اجرای قانون اساسی رو که شهید بهشتی برا تصویبش جون داد رو میزنن؟

من خودم ترک هستم. هنوز نمی دونم کدوم تاپیک منظورتون هستش. اگر می خواهید بدونید به چه علت بوده، بیاد توی پروفایلم اسم کاملش رو بنویسید تا بررسیش کنم.

منظورت از همین شماها احیانا من که نیستم؟!!هرکی بوده اخراجش کردی دیگه...4 تا کاربر درست حسابی مثل وافن تو سایت بود که اونم اخراج شد...اینم از اسی و بقیه ام که فرار کردن یا به سرنوشته همینا دچار شدن...بله میدونم که یه عدی ایم غرض ورزی میکنن ولی اگه قرار تاپیک حذف کنین پارتی بازی نکنید ماله همه رو حذف کنید...نمیدونم چرا ترکشه حذف کردن فقط به ساسیا خوب میخوره به هدف!!دو سه ماهه پیش یه خانم با یه اواتار افتضاح بیشتر از یک ساعت تو سایت فعالیت کرد یه مدیر نبود پرتش کنه بیرون!

فقطم که تهدید کن!:razz:

شما به من بگید چرا سایت مسدود شد من هم اجازه زدن هر تاپیک سیاسی رو براتون امکان پذیر می کنم فقط نگید به خاطر تاپیک های سیاسیتون بودش. اگر به غیر از سیاسی ها بوده باشه چشم. نکنه انتظار دارید دوباره امکان مسدود شدن سایت رو براتون فراهم کنید. نخیر ماشالا سایت کاربر زیاد داره و کاربر خوب هم داره که در بخش های علمی در حال فعالیت هستن.

Sarp

مدیر بازنشسته
من خودم ترک هستم. هنوز نمی دونم کدوم تاپیک منظورتون هستش. اگر می خواهید بدونید به چه علت بوده، بیاد توی پروفایلم اسم کاملش رو بنویسید تا بررسیش کنم.

بترکی پیرجو

همین مونده که خدا هم ترک از آب دربیاد

:gol:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به من بگید چرا سایت مسدود شد من هم اجازه زدن هر تاپیک سیاسی رو براتون امکان پذیر می کنم فقط نگید به خاطر تاپیک های سیاسیتون بودش. اگر به غیر از سیاسی ها بوده باشه چشم. نکنه انتظار دارید دوباره امکان مسدود شدن سایت رو براتون فراهم کنید. نخیر ماشالا سایت کاربر زیاد داره و کاربر خوب هم داره که در بخش های علمی در حال فعالیت هستن.

پیرجوی عزیزم من فقط یه چیز گفتم اونم اینه که سلیقه ای حذف نکنید مال یکی و حذف کنید مال یکی دیگه رو نه!
وگرنه منم خوب میدونم که سایت واسه کدوم تاپیکا مسدود شد!

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلت خوشه ها نه اگه ببینه به ضرره جواب نمیده ...
این منبع http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/59412
اسی رفت بقیه ام میرن باشگاه مهندسی نیست باشگاه زنگ تفریح شده خیلی سرگرم کنندس فقط دو تا آب خوری و دستشویی بزار توش ..باید مدیریت کنی دیگه اینجوری به کاربرات حال دادی..
جالبه حالا میبینی دارن همه خدا حافظی میکنن بهتون برخورده تاپیک زدید که بقیه رو مسخره کنید نه داداش اینا اسمش مدیریت نیست اسمش فراره از اینکه جواب بدید چرا همه دارن خداحافظی میکن؟؟؟
به خاطر طرز برخوردتون نیست؟؟؟؟احساس باحالی بهتون دست داد این تاپیک و زدی؟؟؟

atros

عضو جدید
کاربر ممتاز
درهم بر هم بود

درهم بر هم بود

:razz::surprised:
نمونه ای از مدیریت عالی پیرجو وقتی دلیلی برای حذف کردن تاپیک پیدا نمیکنه
نوشته اصلي بوسيله atros http://www.iran-eng.com/showthread.php/59412-دفتر-مدیریت-تالار-گفتگوی-ازاد/showthread.php?p=2770187#post2770187
کجای تاپیک من خبری بود آقا اصلا از قید تاپیک قبل گذشتم یه تاپیک دیشب زدم به عنوان( روشهای پیچوندن هرچی میشه پیچش داد) هنوز دو تا پست نزده بودم که بچها لطف کردن و خیلی استقبال کردن در مورد ترفندای روز مره مثل اینکه چه جوری بیشتر از حجم یه cd رایت بزنیم یا در مورد کارتهای هوشمند بود که دربارشون فقط توضیح داده بودم .... که الان اومدم میبینم نامعلومه نه به جایی منتقل شده نه اصلا معلوم نیست کی حذفش کرده اگه دفتر مدیریت اینجاست پس یکی جواب بده که وقتی تمام قوانین رعایت شده وتاپیک نه سیاسی بوده نه مغایر با شوئونات اسلامی ایرانی بوده نه توهینی توش شده نه تو تالار اشتباه زده شده چرا باید حذف بشه اگه اینجا جوابمو نگیرم مثل بقیه برم تو تالار دادو بیداد راه بندازم؟؟؟؟؟؟

جواب مدیر سایت پیرجو

تاپیک شما یک تاپیک درهم برهم بود که هیچ گونه ارتباطی با تالار گفتگوی آزاد نداشت، قابلیت جدا کردن هم نداشت و در هیچ تالاری هم جایی نداشت پس به ناچار حذف شد

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
پس اینکه همه میگن حکومت دست ترکهاست من فکر میکردم مسئولین رو میگن
نگو منظورشون پیر جو بوده
حالا ترک کجایی؟

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بالاخره پیش میاد دیگه؟ چیه ؟ چشاتون داره برق شادی میزنه!! بخندید بخندید...
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....
یک طوری صحبت می کنن که همه اه و ناله و اشک از گوشه چشم خوانندگان جاری می شود.

حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

هنوز تمام نشده ها..تازه اولشه....

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

و غیره که خودتون متخصصش هستید....
.......اما....
ملت رو کلا خر فرض کردن....
.......................
اکانت دوم رو از یک ماه قبل ساختن...علی یارت...بیا تو...
=====================================
چی شد؟ فکر کردید من می خوام برم؟ حالا بخند...
اگر خدافظی ای هست به خاطر دیکتاتوری و نالایق بودن بعضی مدیر های این باشگاه هستش

mehdisepehri

عضو جدید
سلام خدمت همه کاربران و مدیران!!
همتون...
روایت جالبی بود که جناب پیرجو عنوان کردن ، اما نکته ای رو از قلم انداختن!!
جناب پیرجو اگر فقط 1 درصد احتمال میدادی که افرادی که گاها این تاپیک ها رو میزنن ، یک درصدشون ، شاید واقعا مشکلی پیدا کردن..
شاید حتی اصلا منی که تاپیک خداحافظی زدم ، سرطان دارم و روزهای آخر زندگیمه..
نمیدونم ، اما احساس کردم یه جوری بهم توهین شد...
اینکه ممکنه من یه روزی مجبور بشم به هر دلیلی دیگه نیام توی سایت ، شاید اصلا جام معلوم نشه ، اما میخوام برای خودمم که شده از بچه ها خدا حافظی کنم..
حلالیت بخوام و...
از این زاویه هم نگاه کنیم بد نیست...
به خدا همه گرگ نیستند...
و....

haleh_sharif

عضو جدید
می دونید به نظرم حرفای درستی زدن دوستان بد نیس یه کم فکر کنیم که چرا این دوستان دارن می رن
به جای اینکه هر روز این گروه گسترده تر شه
همه میان اول فعالیت می کنن و بعد ول می کنن میرن
فک کنم ناراضی زیاد شده
پس به فکر چاره باشین

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر تاپیکی که حذف می شود دلیل دارد، الان سرمد تاپیک ارسال کردن حذف شد دلیلش رو جویا شد گفتم لینک منبع نداره، دوباره ارسال کرد حذف شد دلیل رو جویا شد گفتم لینک منبع مسدوده، دوباره ارسال کرد و حذف شد و دوباره جویا شد گفتم عنوان خبر با عنوان منبع خبری یکسان نبود، حالا دوباره ارسال می کنه و حذف میشه و جویا میشه...جواب...ارسال تاپیک سیاسی ممنوع. به چه زبونی بگم.
:surprised::biggrin::biggrin::biggrin:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا به نظر من خیلی در این سایت بها داده میشه به نژآد پرست ها و جدایی طلب ها
به نظرم باید بیشتر با این ها برخورد بشه.

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب پیرجو یه وصفیم از کسایی میذاشتین که تاپیکاشونو فرت و فرت به هیچ دلیلی پاک کردین!:razz:شما که ماشالا دست به قلمتون انقدر عالیه حداقل یه پاراگرافم درمورده کسایی مینوشتین که از اینجا فرار کردن!!!!
تاپیک سیاسی نزنیم...مورد دار نباشه ...اونایی که نه مورد دار بوده نه سیاسی چرا حذف شدن؟!!!!دیشب یکی از دوستای خوب ما ازین باشگاه خدافظی کرد...اسی رو میگم(شاید تو دلتون بگید به درک!)میشه بپرسم مشکل تاپیک خدافظیش چی بود که حذف کردینش؟!!!اجالب اینجاست که دوستان عزیزمون هم فقط بلدن به به و چه چه کنن و قربون صدقه برن!من نمیگم کار شما آسونه اصلانم موافق نقض قوانین سایت نیستم این همه مدته تواین باشگاه عضو هستم هیچ وقتم قوانین و نقض نکردم.میدونم شما هم مشکلاتی رو دارین اما همشم با این ادبیاته تمسخر آلود و بعضی وقتا هم تهدیدی همه مشکلات و گردن کاربرا نندازین...اینجا ما یه سری تاپیک سیاسی داریم که بوده و حذفم نشده ولی بعضیا به ساعتم نمیکشه که میترکه....چرا ؟؟؟؟

دمت گرم خیلی حال دادی بقیه فقط بلدن بیان تو تاپیکای پیرجو پاچه خواری کنن:confused::confused:
هی به به مدیر جون گل گفتی مدیر جون:razz:یکی نیست بپرسه خب اینایی که رفتن دلیلشون چی بوده؟؟چون سایت خیلی خز شده همش تاپیکا حذف میشن اخطار میدن منم فقط به خاطر دوسام موندم یه تاپیک تالار هنر زدم دو دقیقه نکشید رفت هوا!!!!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نکته آخرش رو مطالعه نکردید، یه کاربر وقتی می خواد بره..بره...دیگه تاپیک خداحافظیش چیه؟ فرداش میره با اکانت دوم میاد باشگاه و فعالیتش رو با قوایی دو چندان از سر میگیره...

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته آخرش رو مطالعه نکردید، یه کاربر وقتی می خواد بره..بره...دیگه تاپیک خداحافظیش چیه؟ فرداش میره با اکانت دوم میاد باشگاه و فعالیتش رو با قوایی دو چندان از سر میگیره...

شما با تاپیک خداحافظی مشکلی دارین؟؟ همه که یه جور نیستن اینقد تند باهاشون برخورد میکنین!!
بخواد اینکارو کنه مطمئن باشین تاپیک خداحافظی هم نمیزنه....میره با همون اکانت میاد جلب توجه هم نمیکنه

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه کاربران و مدیران!!
همتون...
روایت جالبی بود که جناب پیرجو عنوان کردن ، اما نکته ای رو از قلم انداختن!!
جناب پیرجو اگر فقط 1 درصد احتمال میدادی که افرادی که گاها این تاپیک ها رو میزنن ، یک درصدشون ، شاید واقعا مشکلی پیدا کردن..
شاید حتی اصلا منی که تاپیک خداحافظی زدم ، سرطان دارم و روزهای آخر زندگیمه..
نمیدونم ، اما احساس کردم یه جوری بهم توهین شد...
اینکه ممکنه من یه روزی مجبور بشم به هر دلیلی دیگه نیام توی سایت ، شاید اصلا جام معلوم نشه ، اما میخوام برای خودمم که شده از بچه ها خدا حافظی کنم..
حلالیت بخوام و...
از این زاویه هم نگاه کنیم بد نیست...
به خدا همه گرگ نیستند...
و....
موافقم!

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
شما با تاپیک خداحافظی مشکلی دارین؟؟ همه که یه جور نیستن اینقد تند باهاشون برخورد میکنین!!
بخواد اینکارو کنه مطمئن باشین تاپیک خداحافظی هم نمیزنه....میره با همون اکانت میاد جلب توجه هم نمیکنه

مدیر من هم دارم میرم
این رو هم آرزو خانوم رو هم اخراج کن
این آخرین پستم تو این بخش بود
آرزو خانوم بیکاری با این کل کل میکنی؟
ولش کن بزار اخراج کنه اینم این مدلیه

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خودتون قضاوت کنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...استیل-اذین-در-استانه-ی-انحلال-کامل-قرار-گرفت-...
و

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219366-تصاویر-چاقوکشی-در-ديدار-استقلال-و-نفت
هر دو مربوط به تالار ورزشی هستن.
یک کاربر با این سابقه فعالیت..تاپیکی رو در تالاری غیر مرتبط ارسال کردن...حالا در اینجا من قبلا گفته بودم که ارسال نکنید.
اگر اخطار بدم به کاربر بر می خوره... فردا خداحافظی می کنه و میره...بعدش میگید مدیریت دیکتاتوره....بعدش میگید اینا نه به خاطر سیاسی بودن نرفتن به خاطر مدیریت اشتباه شما رفتن...

نمونه های دیگرش...
تالار حقوق
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219313-حکمت-نصف-بودن-دیه-زنان
تالار زنگ تفریح
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219296-حدس-میزنید-نفر-قبلی-چند-سالشه؟
اخبار پزشکی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219227-حجامت-هيچ-محدوديت-سني-ندارد
تالار عکس (تکراری)
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...سمار-خور-به-این-میگن(حالتون-بهم-میخوره-نبینید)
تالار اینترنت و وبگردی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219224-جايزه-گوگل-براي-كشف-ايراد-برنامه‌هاي-اينترنتي
اسلام و قرآن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/218374-آيا-اسلام-اجازه-کتک-زدن-زن-را-به-شوهر-ميدهد؟
تالار عکس
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/216021-تبلیغ-جالب-ریش-تراش-براون
.
.
.
.
.
.
.

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر من هم دارم میرم
این رو هم آرزو خانوم رو هم اخراج کن
این آخرین پستم تو این بخش بود
آرزو خانوم بیکاری با این کل کل میکنی؟
ولش کن بزار اخراج کنه اینم این مدلیه
اخراج شم جا واسه رفتن زیاد دارم که مثه اینجا هم نیست آزادتره اینجا فقط بچه هاش باحالن وگرنه چیز دیگه ای نداره

Sarp

مدیر بازنشسته
اخراج شم جا واسه رفتن زیاد دارم که مثه اینجا هم نیست آزادتره اینجا فقط بچه هاش باحالن وگرنه چیز دیگه ای نداره
آرزو حالا بگو اینایی که واست جا دارن تو هم واسشون سود داری؟ :D

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال دارم ازت جناب پیرجو
ایا واقعا به نظرت همه کاربر هایی که خدا حافظی کردند برمیگردند به این سایت؟؟؟
در ضمن مطمئن باش مثلا اگر اسی تاپیک نمیزد برای خداحافظی
2 روز نشده 10 تا تاپیک باز میشد که اسی کجاست و همه دنبالش میگشتند.
اینجا یک وبسایت نیست که اعضا به خاطر مطالبی که صاجب و مدیران سایت قرار میدند واردش بشوند.
اینجا یک انجمن هست و اعضا به خاطر اعضای دیگر و مطالب دیگر کاربر ها میاند.
اگر جنابعالی 6 ماه هم به سایت نیایید .شاید برای خیلی از کاربر ها مهم نباشه .
ولی افرادی مثل اسی و خیلی های دیگه کسانی هستند که خیلی ها برای این ها به این سایت ها میایند برایشون مهم هست.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یک سوال دارم ازت جناب پیرجو
ایا واقعا به نظرت همه کاربر هایی که خدا حافظی کردند برمیگردند به این سایت؟؟؟
در ضمن مطمئن باش مثلا اگر اسی تاپیک نمیزد برای خداحافظی
2 روز نشده 10 تا تاپیک باز میشد که اسی کجاست و همه دنبالش میگشتند.
اینجا یک وبسایت نیست که اعضا به خاطر مطالبی که صاجب و مدیران سایت قرار میدند واردش بشوند.
اینجا یک انجمن هست و اعضا به خاطر اعضای دیگر و مطالب دیگر کاربر ها میاند.
اگر جنابعالی 6 ماه هم به سایت نیایید .شاید برای خیلی از کاربر ها مهم نباشه .
ولی افرادی مثل اسی و خیلی های دیگه کسانی هستند که خیلی ها برای این ها به این سایت ها میایند برایشون مهم هست.
این خیلی خوبه که از احوال هم با خبر باشیم اما شماها هنوز منظور من رو متوجه نشدید...منظور من برای اون کاربرهایی هستش که دوباره اکانت میسازن و میان، به شخص خاصی کاری ندارم میگم با همون اکانت قبلیت بیا نمی خواد تاپیک خداحافظی بزنی و بری منظور من همه کاربره نبود. بعضی از مدیرهای ما تاپیک خداحافظی میزنن و میرن خیلی هایی دیگه هم بوده، یه کاربر داشتیم بنام پست مدرن این کاربر نمونه بود. یک مرتبه غیبش زد. همه ناراحت شدیم. بله اینجور چیزها هم هست، من هم آدم هستم مثل شما.
شش ماه توی سایت نبودم دیدم سایت چی شد. اون هم دو بار...سه سال توی سایت بودم هیچ اتفاقی نیفتاد.

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی خوبه که از احوال هم با خبر باشیم اما شماها هنوز منظور من رو متوجه نشدید...منظور من برای اون کاربرهایی هستش که دوباره اکانت میسازن و میان، به شخص خاصی کاری ندارم میگم با همون اکانت قبلیت بیا نمی خواد تاپیک خداحافظی بزنی و بری منظور من همه کاربره نبود. بعضی از مدیرهای ما تاپیک خداحافظی میزنن و میرن خیلی هایی دیگه هم بوده، یه کاربر داشتیم بنام پست مدرن این کاربر نمونه بود. یک مرتبه غیبش زد. همه ناراحت شدیم. بله اینجور چیزها هم هست، من هم آدم هستم مثل شما.
شش ماه توی سایت نبودم دیدم سایت چی شد. اون هم دو بار...سه سال توی سایت بودم هیچ اتفاقی نیفتاد.

ولی تاپیک زدن شما درست بعد از تاپیک خداحافظی دوتا از اعضای سایت فک نکنم همچین بی منظور باشه!!!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضیا اگه تاپیک خدافظی میزنن قصدشون یه جورایی اعتراضه...میخوان ناراحتیشونو از وضعیته سایت اعلام کنن...شمام اگه انقدر با بچه ها غریبه نباشی فک کنم یه چیزایی خود به خود حل بشه...

raha

مدیر بازنشسته
هر تاپیکی که حذف می شود دلیل دارد، الان سرمد تاپیک ارسال کردن حذف شد دلیلش رو جویا شد گفتم لینک منبع نداره، دوباره ارسال کرد حذف شد دلیل رو جویا شد گفتم لینک منبع مسدوده، دوباره ارسال کرد و حذف شد و دوباره جویا شد گفتم عنوان خبر با عنوان منبع خبری یکسان نبود، حالا دوباره ارسال می کنه و حذف میشه و جویا میشه...جواب...ارسال تاپیک سیاسی ممنوع. به چه زبونی بگم.

عمو سرمد ادامه بده تو میتونی:w15::w15:

• Like
واکنش ها: sh85

civil.7

عضو جدید
جناب پیرجو
ببینین شما خودت هم خوب میدونی این سایت به وجود کاربرانش زنده است
پس خیلی خیلی باید احترام گذاشت بهشون ( سایت بدون کاربرش هیچه )
البته احترام دو طرفه است کاربران هم به این موضوع مشرف ان
مساله ای که اینجا هست اینکه شما میگی قوانین رعایت نمیشه و تاپیک سیاسی نباید وجود داشته باشه
میخوام اینو بگم شما با قشر تحصیلکرده طرف هستین با افرادی که به طور فعال تو جامعه هستن و جدا از جریانات پیرامونشون نیستن
سیاست هم و جریانات سیاسی هم در کشور ما مرحله بحرانی رو داره میگذرونه
شما چطور توقع دارین این قشر به این مساله بی تفاوت باشه
به نظر من بحث و به چالش کشوندن افکار چیز بدی نیست ا
اما مشکل توهین هایی هست که وجود داره
بحث سیاسی مشکل نیست مشکل توهین ها و طرز بیان غلط بعضی از دوستان هست
اینا باید اصلاح بشه نه اینکه کل صورت مساله پاک بشه
البته تو کشوری که خیلی راحت آدما رو واسه بیان عقاید زیر پا له میکنن از یه سایت نمیشه انتظار بیشتر از این داشت
کاش بیشتر از اینا قدر اندیشه ها و تفکرات درک میشد

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
جناب پیرجو
ببینین شما خودت هم خوب میدونی این سایت به وجود کاربرانش زنده است
پس خیلی خیلی باید احترام گذاشت بهشون ( سایت بدون کاربرش هیچه )
البته احترام دو طرفه است کاربران هم به این موضوع مشرف ان
مساله ای که اینجا هست اینکه شما میگی قوانین رعایت نمیشه و تاپیک سیاسی نباید وجود داشته باشه
میخوام اینو بگم شما با قشر تحصیلکرده طرف هستین با افرادی که به طور فعال تو جامعه هستن و جدا از جریانات پیرامونشون نیستن
سیاست هم و جریانات سیاسی هم در کشور ما مرحله بحرانی رو داره میگذرونه
شما چطور توقع دارین این قشر به این مساله بی تفاوت باشه
به نظر من بحث و به چالش کشوندن افکار چیز بدی نیست ا
اما مشکل توهین هایی هست که وجود داره
بحث سیاسی مشکل نیست مشکل توهین ها و طرز بیان غلط بعضی از دوستان هست
اینا باید اصلاح بشه نه اینکه کل صورت مساله پاک بشه
البته تو کشوری که خیلی راحت آدما رو واسه بیان عقاید زیر پا له میکنن از یه سایت نمیشه انتظار بیشتر از این داشت
کاش بیشتر از اینا قدر اندیشه ها و تفکرات درک میشد

حرف شما متین اما من یه پیشنهاد می کنم، شما بیا یه سایت بزن فقط و فقط هم بحث سیاسی راه بنداز داخلش، کلی هم هزینه کن، ببینم ظرف چند روز ضرر می کنی از بسته شدن سایت. اون وقت بیا اینجا و این مطالب رو بیان کن، من و سایر مدیران هم قشری از جامعه هستیم. از اوضاع و احوال باخبریم.