.".خانومانه.". ( ورود آقایون ممنوع)

fereshte akabere

کاربر بیش فعال
سلام به ابجي چطوري خوبي اگه از من بپرسي ميگم تمام مردا را نبايد به چشم انتقاد ديد چون حتم دارم كمي از انها قابل احترامن مگه نه اينكه پشت هر مرد موفق زني هست پس ما از تمام مردها موفق تريم ;)

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به ابجي چطوري خوبي اگه از من بپرسي ميگم تمام مردا را نبايد به چشم انتقاد ديد چون حتم دارم كمي از انها قابل احترامن مگه نه اينكه پشت هر مرد موفق زني هست پس ما از تمام مردها موفق تريم ;)

وا مصیبتا!!!!!!
این دیگه از اون حرفا بودا!!!!!
این زنی که میگی پشته مردست از ترس اونجا قایم شده جانم!
یه دقیقتر نگاه کنی متوجه میشی!:razz:

AMIR-ALI

عضو جدید

بچه ها بخاطر اعتماد بنفسش یه کف مرتب:D

Farhad_Gulf

عضو جدید
پیام تبلیغاتی ؟:surprised::eek:

تبلیغات ممنوع:smoke::w18::child:

sariii

کاربر بیش فعال
خب...راستش من خودم اونقدر عیب دارم که نمیتونم درباره ی مردا چیزی بگم:warn:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خدا مردها را آفرید

چرا خدا مردها را آفرید

چرا خدا مردها را آفرید

1. هدف خاصی نبود
2. گِل اضافه مونده بود
3.. نسخه آزمایشی بود
4. اصلا کار خدا نبود

چرا خدا مردها را از روی زمین برنمی دارد؟
1. از نظر خدا مردها وجود خارجی ندارند 2. مگه ما روی زمین مرد هم داریم 3. وجود اینگونه از درندگان برای موازنه جمعیت روی زمین ضروری به نظر میرسد 4. حالا چه عجله ایه؟

اگه خدا مردها را نمی آفرید چی می آفرید؟ 1.. چیز خاصی نمی آفرید 2. پیراشکی 3. خروس دریایی 4. فضای خالی

اگر جمعیت مردها منقرض شود چه می شود؟
1. مگه قراره اتفاقی بیافته 2. خارشتر کویر لوت که آفت نداره 3. اکوسیستم به شرایط بدون انگل برمی گردد 4. یه هیولا کمتر دنیا قشنگتر

چه وقت مردها عاشق می شوند؟
1. چه وقت مردها عاشق نمی شوند! 2. هر وقت مامانشون بگه 3. چون یکدفعه می شوند خودشان هم نمی دانند که کی می شوند 4. یک روز از همین روزا !

مردها چه وقت عشق قبلی خود را فراموش می کنند؟
1. در همون وقتی که عشق جدید خود را کشف می کنند 2. جدید و قدیم نداره فقط بازیگر نقش زن عوض میشه .(قانون 4 نیوتن) 3. بستگی تام و تمام به میزان تستسترون دارد. 4. رابطه مستقیم با نظر مادر بزرگ کودک فهیم دارد..

مردها در مقوله ایجاد یک رابطه عشقی جدید در حکم چه چیزی هستند؟
1. فنر با ثابت بالا 2. پارچه استرچ 3. یک نوع ماده الاستیک با ساختار ناشناخته 4. کش تیرو کمان

مردها معمولا هر چند مدت یکبار عاشق می شوند؟
1. هر شب 2. هر وقت که خدا بخواد 3. هر وقت تستسترون بگه 4. سایکل تایم خاصی ندارند

مردها وقتی تصمیم به ازدواج می گیرند چه کار می کنن؟
1. اون موقع نمی تونن کار خاصی بکنن! 2. تمام تلاششون رو می کنن که بتونن 1 کاری بکنن! 3. به مامانشون می گن که 1 کاری بکنه چون دیگه وقتشه که اونا رسما خیلی کارا بکنن! 4. می رن کلاس آمادگی جسمانی!!

وقتی مردها تصمیم می گیرن ازدواج کنن چی می گن؟
1. چیزی نمی گن چون وقت عمله 2. وقت نمی کنن چیزی بگن 3. اولش چیزی برا گفتن ندارن ولی بعد که خرشون از پل گذشت نطقشون باز میشه 4.

در این برهه از تاریخ طبیعی هیچ کس نمی فهمه که اونا چی می گن مردها چطور زن زندگی شون رو می گیرن؟
1. با دست 2. با تور 3. با چنگول 4. با زبون معیار

مردها برای انتخاب همسر چیه؟
1. هر که پیش آمد خوش آمد 2. به روش جستجوی ترتیبی در لیست سیاه 3. ده بیست سی چهل 4. به قول مادر بزرگ پسر بچه نفهم دختر مثل پارچه می مونه هر روز 1 مدل بهترش میاد، وامیستن بهترش بیاد

rambod-g

عضو جدید
سلام به همه ی خانومای گل انجمن

این تاپیک مخصوص شماست!!!

جایی برای اسپم

و غیبت شما پشت سر آقایون

و هر حرفی که دلتون می خواد...

پس عجله کنید

بشتاااااااااااابید به سوی اسپم

ورود آقایان ممنوع یعنی آقایان تشریف بیارین تو ..... شرط میبندم
3/4 کسایی که به این پست سر زدن آقایون بودن :w02:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا خدا زنها را آفرید

1. هدف خاصی نبود
2. گِل اضافه مونده بود
3.. نسخه آزمایشی بود
4. اصلا کار خدا نبود

چرا خدا زنها را از روی زمین برنمی دارد؟
1. از نظر خدا زنها وجود خارجی ندارند 2. مگه ما روی زمین زن هم داریم 3. وجود اینگونه از درندگان برای موازنه جمعیت روی زمین ضروری به نظر میرسد 4. حالا چه عجله ایه؟

اگه خدا زنها را نمی آفرید چی می آفرید؟ 1.. چیز خاصی نمی آفرید 2. پیراشکی 3. خروس دریایی 4. فضای خالی

اگر جمعیت زنها منقرض شود چه می شود؟
1. مگه قراره اتفاقی بیافته 2. خارشتر کویر لوت که آفت نداره 3. اکوسیستم به شرایط بدون انگل برمی گردد 4. یه هیولا کمتر دنیا قشنگتر

چه وقت زنها عاشق می شوند؟
1. چه وقت زنها عاشق نمی شوند! 2. هر وقت مامانشون بگه 3. چون یکدفعه می شوند خودشان هم نمی دانند که کی می شوند 4. یک روز از همین روزا !

زنها چه وقت عشق قبلی خود را فراموش می کنند؟
1. در همون وقتی که عشق جدید خود را کشف می کنند 2. جدید و قدیم نداره فقط بازیگر نقش مرد عوض میشه .(قانون 4 نیوتن) 3. بستگی تام و تمام به میزان تستسترون دارد. 4. رابطه مستقیم با نظر مادر بزرگ کودک فهیم دارد..

زنها در مقوله ایجاد یک رابطه عشقی جدید در حکم چه چیزی هستند؟
1. فنر با ثابت بالا 2. پارچه استرچ 3. یک نوع ماده الاستیک با ساختار ناشناخته 4. کش تیرو کمان

زنها معمولا هر چند مدت یکبار عاشق می شوند؟
1. هر شب 2. هر وقت که خدا بخواد 3. هر وقت تستسترون بگه 4. سایکل تایم خاصی ندارند

1. اون موقع نمی تونن کار خاصی بکنن! 2. تمام تلاششون رو می کنن که بتونن 1 کاری بکنن! 3. به مامانشون می گن که 1 کاری بکنه چون دیگه وقتشه که اونا رسما خیلی کارا بکنن! 4. می رن کلاس آمادگی جسمانی!!

وقتی زنها تصمیم می گیرن ازدواج کنن چی می گن؟
1. چیزی نمی گن چون وقت عمله از بس ترشیدن 2. وقت نمی کنن چیزی بگن 3. اولش چیزی برا گفتن ندارن ولی بعد که خرشون از پل گذشت نطقشون باز میشه 4.

در این برهه از تاریخ طبیعی هیچ کس نمی فهمه که اونا چی می گن زنها چطور مرد زندگی شون رو می گیرن؟
1. با دست 2. با چرخ بابا 3. با چنگول 4. با زبون معیار

معیار زنها برای انتخاب همسر چیه؟
1. هر که پیش آمد خوش آمد 2. به روش جستجوی ترتیبی در لیست سیاه 3. ده بیست سی چهل 4.واسه اینکه نگن رو دست مامانشون موندن

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خدا زنها را آفرید

1. هدف خاصی نبود
2. گِل اضافه مونده بود
3.. نسخه آزمایشی بود
4. اصلا کار خدا نبود

چرا خدا زنها را از روی زمین برنمی دارد؟
1. از نظر خدا زنها وجود خارجی ندارند 2. مگه ما روی زمین زن هم داریم 3. وجود اینگونه از درندگان برای موازنه جمعیت روی زمین ضروری به نظر میرسد 4. حالا چه عجله ایه؟

اگه خدا زنها را نمی آفرید چی می آفرید؟ 1.. چیز خاصی نمی آفرید 2. پیراشکی 3. خروس دریایی 4. فضای خالی

اگر جمعیت زنها منقرض شود چه می شود؟

چه وقت زنها عاشق می شوند؟
1. چه وقت زنها عاشق نمی شوند! 2. هر وقت مامانشون بگه 3. چون یکدفعه می شوند خودشان هم نمی دانند که کی می شوند 4. یک روز از همین روزا !

زنها چه وقت عشق قبلی خود را فراموش می کنند؟
1. در همون وقتی که عشق جدید خود را کشف می کنند 2. جدید و قدیم نداره فقط بازیگر نقش مرد عوض میشه .(قانون 4 نیوتن) 3. بستگی تام و تمام به میزان تستسترون دارد. 4. رابطه مستقیم با نظر مادر بزرگ کودک فهیم دارد..

زنها در مقوله ایجاد یک رابطه عشقی جدید در حکم چه چیزی هستند؟

زنها معمولا هر چند مدت یکبار عاشق می شوند؟

وقتی زنها تصمیم می گیرن ازدواج کنن چی می گن؟
1. چیزی نمی گن چون وقت عمله از بس ترشیدن 2. وقت نمی کنن چیزی بگن 3. اولش چیزی برا گفتن ندارن ولی بعد که خرشون از پل گذشت نطقشون باز میشه 4.

در این برهه از تاریخ طبیعی هیچ کس نمی فهمه که اونا چی می گن زنها چطور مرد زندگی شون رو می گیرن؟
1. با دست 2. با چرخ بابا 3. با چنگول 4. با زبون معیار

معیار زنها برای انتخاب همسر چیه؟
1. هر که پیش آمد خوش آمد 2. به روش جستجوی ترتیبی در لیست سیاه 3. ده بیست سی چهل 4.واسه اینکه نگن رو دست مامانشون موندن

:surprised::biggrin::biggrin: