خانم های راننده بیشتر تصادف میکنن یا آقایون راننده؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون تعداد رانندگان مرد بیشتر است همه تصور می کنند میزان تصادفات در مردان بیشتر است.شما چگونه فکر می کنید؟
یه ضرب المثل میگه مردا در رانندگی خودشون را به کشتن میدن اما خانم ها نسل کشی می کنن:biggrin::D:)

elyana

عضو جدید
چون تعداد رانندگان مرد بیشتر است همه تصور می کنند میزان تصادفات در مردان بیشتر است.شما چگونه فکر می کنید؟
یه ضرب المثل میگه مردا در رانندگی خودشون را به کشتن میدن اما خانم ها نسل کشی می کنن:biggrin::D:)

صددرصد در مردان بیشتر است. من خودم تا حالا فقط دوبار زدم تو در خونمون.اونم اولاش که تازه گواهینامه گرفتم.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چقدر از تاپیک های مقایسه زن و مرد بدم میاد:razz:

حتما میخوای بگی اگه بدم میاد پس واسه چی اومدش توش؟؟
اومدم چون میخواستم نظرمو بگم
همین:razz:

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز

مردا بیشتر تصادف می کنن چون فکر می کنن همه چیزو بلدن ولی خانوما با دقت تر و با حوصله ی بیشتری می رونن من تا حالا تصادف نکردم

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر از تاپیک های مقایسه زن و مرد بدم میاد:razz:

حتما میخوای بگی اگه بدم میاد پس واسه چی اومدش توش؟؟
اومدم چون میخواستم نظرمو بگم
همین:razz:
اصلا نمی خوام مقایسه کنم.......
نظرتو نگفتی چند بار تصادف کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردا بیشتر تصادف می کنن چون فکر می کنن همه چیزو بلدن ولی خانوما با دقت تر و با حوصله ی بیشتری می رونن من تا حالا تصادف نکردم
اما بعضی وقت ها احتیاط بیش از حد هم باعث تصادف میشه........
مهم تصمیم گرفتن در لحظه حساس در کمتر از یک دهم ثانیه است

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مقایسه نیست پس چیه؟
مقایسه هست.اما مقایسه خانم ها با آقایون نیست.مقایسه بین اینکه که چقدر احتیاط در رانندگی مناسب است؟و آیا لزوما احتیاط بیشتر باعث تصادف کمتر میشه یا نه؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مقایسه هست.اما مقایسه خانم ها با آقایون نیست.مقایسه بین اینکه که چقدر احتیاط در رانندگی مناسب است؟و آیا لزوما احتیاط بیشتر باعث تصادف کمتر میشه یا نه؟؟؟

خب پس من تو این بحث شرکت نمیکنم
بای

علي 19

عضو جدید
به نظر من1_ ترس بيش از حد و2_خيلي مغرور بودن به رانندگي باعث تصادف ميشه به همين خاطر نميشه گفت که آقايون بيشتر تصادف ميکنن يا خانماچون دليل اول توخانما بيشتر ودليل دوم تو آقايون

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر كنم خانها نسل كشي ميكنند درسته...البته اگه تازه كار باشن..و در واقع خودشون سالم ميمونن.....چند تا شون رو سراغ دارم خودشون رو يتيم كردن....دي
ولي خوب اقايونم زياد نيستن كه كنار دستشون نشستم و هزار بار اشهدم رو خوندم..نمونه اش بابام....دي ...خودم تا الان تصادف نكردم شكر خدا...

aaj6551

عضو جدید
اره بابا

اره بابا

من خودم یه بار باچشمام دیدم یه حج خانم آنچنان دور پلیسی زد که همه ملت که هیچی خلایق همین جوری انگشت به دهن موندن:eek::eek::biggrin::surprised::que:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم یه بار باچشمام دیدم یه حج خانم آنچنان دور پلیسی زد که همه ملت که هیچی خلایق همین جوری انگشت به دهن موندن:eek::eek::biggrin::surprised::que:
اینکه چیزی نیست.من با اینکه خودم رانندگی یاد خواهرم دادم خودم جرات نمیکنم با اون در رانندگی کل بندازم.خیلی خفن رانندگی میکنه

zahra-FARZIN

عضو جدید
بدترين رانندگي رو خانوما دارن
من يكي دوبار نزديك بود برم زير ماشين!رانندشم زن بود!!!يه بارم يه خانوم كه راننده پرايد بود از رو پاي دوستم رد شد
نميدونم كي به اينا تصديق ميده