خانما نظر بدین لطفا"...

خانما نظر بدین لطفا"...

• نه هیچوقت,علاقه ای هم ندارم

رای: 11 42.3%
  • نه ولی خیلی دوست دارم

رای: 1 3.8%
  • بله ولی پشیمونم

رای: 6 23.1%
  • داشتم,دارم, و خواهم داشت!

رای: 8 30.8%

• مجموع رای دهندگان
    26
  • نظرسنجی بسته .

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این تاپیک نه چرنده نه بی محتوا,بررسی یه مساله اجتماعیه که گاهی ذهن منو به خودش مشغول میکنه,و میخوام با بحث و نظر سنجی به یه نتیجه ای برسیم:gol:
هرکسی هم فکر میکنه بی محتواس نظر نده
نکته:ول کردن اسپم نشانه بی شخصیتی شماست :surprised::D

ببینید این موضوع وعنوان تاپیک نیست که اون را بی محتوا میکنه .این نگاه شما به صورت مسئله اس. میتونه خوب جلوه کنه میتونه خوب که نه بد هم بشه.

اما نظر من:
bf gf یه مسئله کاملا شخصیه . هر کس تو انتخابش ازاده. نه داشتنش بده نه نداشتنش. این چارچوب ها و دیوارهاست که مشخص میکنه اخر و عاقبتش چی میشه.
پس نمیشه نسخه پیچید واسه همه.

این فقط نظر من بود .

*mobina*

عضو جدید
سلام سوفی جان
خب دیدم این نظر سنجی شامل حال مام میشه گفتیم بشرکتیم!!!;)
ولی گزینه هاش یه جوریه من مناسب حال من نبود....:(
آخه من بی اف داشتم،ندارم ولی خواهم داشت....:D
میدونی چیه بی اف داشتنو هرکس یه جوری معنی می کنه و بالطبع جواب میده!!!
هرکس برداشتش یه چیزه مثلا بعضیا بی افو فقط جاست فرند به حساب میارن (مثه دوستای دخترشون:surprised:) بعضیا یکمی راحت تر از دوست دختر باهاش برخورد می کنن.:cool:...و بعضیام واسه روابط احساسیو جنسیو این جور چیزای اجتناب ناپذیر:confused: با پسرا دوست میشن ....و البته تمام چیزایی که گفتم متقابله و شامل پسرام میشه!!!
من بی اف نسبت به سنم زیاد داشتم .....از دوستی با بعضیاشون پشیمونم که چرا وقتو حوصلمو اعصابمو احساساتمو صرف اونا که ارزششو نداشتن کردم!!!:redface:
خود این قضیه باعث شده دیگه تو انتخاب بی افام دقت بیشتری کنم.....

ولی تو کشور ما فقط 1 معنی داره.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی پست اول هم گفتم,اگه فکر میکنی تاپیک پرباری نیست مجبور نیستی پست بدی,در ضمن کسی ازت درخواست نکرد گزینه ها رو تحلیل کنی
چرا منکه گفتم خیلی پرباره:D .........اتفاقا چند نفری خصوصی زدن گفتند لطف کن نظر کارشناسیتو بده ........ها ؟نتیجه رو گرفتی ؟همونی بود که من گفتم .....اون تحلیل ها رو هم فقط واسه این زدم که تو بخونی ......امیدوارم نتیجه لازم رو گرفته باشی .....بای بای
جواب دادن به این پست نشان از خریت شماست:)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تا اونجایی که ما شنیدیم دوست با BF فرق داره :surprised:
ولی چون تاپیک در مورد BF هست ما هم در اون مورد نظر می دیم
به نظرم داشتن یا نداشتنش هیچ ربطی به شناخت نداره
چون تو این روابط ( البت تا اونجایی که چشم و عقل ناچیز ما درکیده ) ملت همش خال می بندن و می خوان لاو بترکونن بعد از یه مدتی هم که .......
ولی در کل به نظرم این فرهنگ جامعه خیلی بده که نمی شه هر کس آزادانه نظرش و عقایدش را بگه به خصوص واسه خانوما ( آقایون که بعد ازدواج با کمال ... آلبوم عکس GF هاشون و میزارن تو طاقچه :razz:)
در کل همه موفق باشن چه با چه بی ;)

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هيچ وقت بي اف نداشتم ولي هيچ کدوم از گزينه هات بهم نمي خوره...............

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سوفی جان
خب دیدم این نظر سنجی شامل حال مام میشه گفتیم بشرکتیم!!!;)
ولی گزینه هاش یه جوریه من مناسب حال من نبود....:(
آخه من بی اف داشتم،ندارم ولی خواهم داشت....:D
میدونی چیه بی اف داشتنو هرکس یه جوری معنی می کنه و بالطبع جواب میده!!!
هرکس برداشتش یه چیزه مثلا بعضیا بی افو فقط جاست فرند به حساب میارن (مثه دوستای دخترشون:surprised:) بعضیا یکمی راحت تر از دوست دختر باهاش برخورد می کنن.:cool:...و بعضیام واسه روابط احساسیو جنسیو این جور چیزای اجتناب ناپذیر:confused: با پسرا دوست میشن ....و البته تمام چیزایی که گفتم متقابله و شامل پسرام میشه!!!
من بی اف نسبت به سنم زیاد داشتم .....از دوستی با بعضیاشون پشیمونم که چرا وقتو حوصلمو اعصابمو احساساتمو صرف اونا که ارزششو نداشتن کردم!!!:redface:
خود این قضیه باعث شده دیگه تو انتخاب بی افام دقت بیشتری کنم.....
آخی چه خجالتی

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت قبل طبق اماري اعلام گرديد كه 80 درصد دختراي دبيرستاني داراي دوست پسر هستند . ( bf چيه ديگه ! فارسي را پاس بداريد :surprised: )

لابد در مقطع دانشگاه اين رقم به 99 درصد ميرسه . :razz:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بستگی داره.:D.نبودن یه سریا از بودنشون خیلی بهتره!!!واسه همین باید برای انتخاب 7 خان رستم طی کرد!!:razz::razz:
به هر حال الاعمال بالنیات..این یه اصله!!!:D:D

دیاموند

عضو جدید
من نمیدونم شما ها چی میگین. اما م نزدیک به 6 ساله که عاشق شدم و به خاطر وصال دوتامون خیلی اذییت شدیم و اسمشو بی اف نمی ذارم اون همهی زندگیمه

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من نمیدونم شما ها چی میگین. اما م نزدیک به 6 ساله که عاشق شدم و به خاطر وصال دوتامون خیلی اذییت شدیم و اسمشو بی اف نمی ذارم اون همهی زندگیمه

6 سال عمر ادم اونم توی این رنج سنی با ارزش تر از اونی که به پای کسی گذاشت! حتی اگر همه ی زندگی تون باشه!!!

Anahita.pb

عضو جدید
جوابه من تو این گزینه ها نبود.:razz:من از 17 سالگی یه دوست پسر داشتم و الان هم نامزدیم و قبله اونم با کسی نبودم.و به نظرم اگه ادم انقدر "شانس" داشته باشه که یه آدمه درس درمون به تورش بخوره دوس پسر داشتن خیلی هم خوبه:D البته نه مخفیانه و دزدکی :razz:

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی من تاحالا نداشتم اما دوست دارم که یکبار تجربه کنم !!!

متاسفانه یا خوشبختانه تاحالام موقعیتش پیش نیومده !!!

والا نمیدونم چرا !!!

:eek::cry::eek::cry:
:(:(:(:(