حوصلم سر رفته

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو یکم حوصله داشته باش این چه وضشه اخه:D

چی جوری؟ الان همه دوستام دوست دخترای خوشگل دارن, امروز بیرون بودن لاو میترکوندن من اینجا جلو این لپ تاپ یه نگاه به مونیتوره یه نگاه به بازی کسل کننده فوتبال امروز :(

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی جوری؟ الان همه دوستام دوست دخترای خوشگل دارن, امروز بیرون بودن لاو میترکوندن من اینجا جلو این لپ تاپ یه نگاه به مونیتوره یه نگاه به بازی کسل کننده فوتبال امروز :(

وااای چه حرفاااا چه ارزوهایی نچ نچ:D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی همینه
بابا همه اونایی که تو این باشگاه موزخ....بوق دارن پست میدن یجورایی همین وضعو دارن
باید بیخیال شی
بخند بابا
خوش باش
دنیا 2 روزه
مزخرفم هس تازه:دی

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااا من که ملتفت نیستم .....مشکل چیه این وسط:surprised:زن مقولش چیه اون وخ

دوس دختر داشتن یعنی تفریح کردن, یعنی لاو ترکوندن, یعنی جوونی کردن, و ...

زن داشتن یعنی مسئولیت, یعنی خرج کردن, یعنی پیر شدن, کلا زندگی آدم بعد از ازدواج یا وارد یه فاز دیگه میشه یا اگه نشه زندگی بهم میخوره ...

نفس شیمی

عضو جدید
عجب تفکری
همینجوری فکر کردیم ک دنیامون شده این.
بایدم ب خودت بگی متفکررررررررر:redface::razz:
موفق باشین

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
به ما چ

mis.engineer

عضو جدید

زن داشتن یعنی مسئولیت, یعنی خرج کردن, یعنی پیر شدن, کلا زندگی آدم بعد از ازدواج یا وارد یه فاز دیگه میشه یا اگه نشه زندگی بهم میخوره ...
ماشالا به این طرز فکر:)نکته ی جالبش اینجاست که شک ندارم از این آدمای مقتصد و فوق العاده خسیسی
کی به تو زن میده آخه!!!!!!!!!!!
شانس بیاری همون یه دوست دختری پیدا کنی اونم بفهمه خسیسی ولت میکنه

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تایید میشود

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

بیا خودم فداکاری کنم دوس دخترت شم لاو بترکونی

P . N

عضو جدید
دو حالت داره یا فک میکنی دوست دختر داشتن چیز خوبیه! عقلا ، عرفا ، شرعا و ... !!!! خو جوابت اینه برو پیدا کن واسه خودت بترکون لاو تا ... زیادم هست هووووووو زیاد!!! ... یا قبول نداری که دیگه حسرت خوردن نداره خودت قبول نداری ...
کلا طرز فکرت بنظرم جالب نیس ... این دیدی که داری بنظر من اصلا قشنگ نیس ...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا اینو که دیگه از دست دادی بیا یکی دیگه پیدا کن
ایتالیا هم حدف شد... دنیا به آخر نرسیده که ...

خو چراغ قوت کجاس.بیارش با هم بریم آلمان.
تو شب میگن خیلی قشنگه.:king: