حمایت از بانوان

ehsan92

عضو جدید
این عکس ، به افتخار همه زنان و دخترانی که دوشادوش مردان و همپای آقایان ، در راه اعتلای صنعت و عرصه فنی و مهندسی این سرزمین ، صادقانه و دلسوزانه تلاش می کنند .
به افتخار همه آن آقایان مهندس که با خانم های مهندس همکاری می کنند .
7954223-Construction-engineer-in-front-of-modern-building-Stock-Photo.jpg

bobat

عضو جدید
این عکس ، به افتخار همه زنان و دخترانی که دوشادوش مردان و همپای آقایان ، در راه اعتلای صنعت و عرصه فنی و مهندسی این سرزمین ، صادقانه و دلسوزانه تلاش می کنند .
به افتخار همه آن آقایان مهندس که با خانم های مهندس همکاری می کنند .
مشاهده پیوست 258324

th.jpg

به افتخار این مرد هم که حامله ست و بچه داری خواهد کرد

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 258429

به افتخار این مرد هم که حامله ست و بچه داری خواهد کرد

چه ربطی داره؟ اینا هم.جنس.بازن!. خانما نباید فعالیت کنن مگه؟.(اگر منظورتون این بود که جاها عوض شده)
شایدم منظورتون چیز دیگه ای بوده. که فکر میکنم همینطور باشه.

آخرین ویرایش:

bobat

عضو جدید
چه ربطی داره؟ اینا هم.جنس.بازن!. خانما نباید فعالیت کنن مگه؟.(اگر منظورتون این بود که جاها عوض شده)
شایدم منظورتون چیز دیگه ای بوده. که فکر میکنم همینطور باشه.

منظورم این بود زن بره کار کنه پس بچه رو کی بزرگ کنه به تربیتش برسه؟ لابد از این به بعد زنها میرن کار میکنن و مردها حامله میشن و بعد بچه داری میکنن دیگه

stabesh

عضو جدید
سلام
تو این دوره و زمونه کی بچه دار میشه آخه من الان دوستام چهار پنج ساله ازدواج کردن هیچ کدوم بچه دار نشدن بعدم بچه 2 سال اول به مادرش احتیاج داره که همش پیشش باشه بعد میشه فرستادش مهد دوره زمونه عوض شده شما مال چه دوره ای هستی؟ فقط میخوای بگی منم هستم؟ در ضمن آقایون اصلا حوصله بچه داری ندارن به جز تعداد معدودی

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

bobat

عضو جدید
سلام
تو این دوره و زمونه کی بچه دار میشه آخه من الان دوستام چهار پنج ساله ازدواج کردن هیچ کدوم بچه دار نشدن بعدم بچه 2 سال اول به مادرش احتیاج داره که همش پیشش باشه بعد میشه فرستادش مهد دوره زمونه عوض شده شما مال چه دوره ای هستی؟ فقط میخوای بگی منم هستم؟ در ضمن آقایون اصلا حوصله بچه داری ندارن به جز تعداد معدودی

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

اصلا واقعا انقد منطقی بود حرفت اصلا متحول شدم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم این بود زن بره کار کنه پس بچه رو کی بزرگ کنه به تربیتش برسه؟ لابد از این به بعد زنها میرن کار میکنن و مردها حامله میشن و بعد بچه داری میکنن دیگه
لابد دیگه .

بالا