حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نگفتم مفید نیست ، اتفاقا شناخت بچه ها از هم خیلی هم خوبه.
فقط برام نوع سوالات جالبه ، که چجور می خواد باشه.

همه جور!

داغه دیگه صندلیش ... سوالاشم داغه:) در حد نقطه ذوب منیزیا مثلا:redface:

reza_1364

مدیر بازنشسته
نوع سوالات از مدیرا که مشخصه

سخت نباید باشه...........

وارد جزئیات هم نشه..................

برای کاربران هم مدیران حق پرسیدن هرگونه سوالی را دارن

مشکلیه؟؟؟؟

اگه هست تا درستش کنم

نبود؟؟؟

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نترس مهندس! چيزي نمي گم كه شر بشه!!! حالا اينجوري نگو،‌فكر مي كنند چيزي بوده!
اين يه دونه رو درست گفتيد فرهنگ خانم! خييييييييييييلي آروم، مثل خودم!!!!;):D

خب پس اگر ميخوايد بگيد مشكلي نيست :w16::w16::w16:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد مخالفت فقط يه چيزي ميگم، چون خيلي اينجا سرعت پست دادن بالاست و من هم كه ديال آپيم، از بحث كردن اجتناب ميكنم!
ببينيد، اگه سوالي داريد ازم بپرسيد، تا حالا هم به كسي خدا رو شكر دروغ نگفتم( اميدوارم) تو يه پيغام خصوصي براتون جواب ميدم، ولي حالا اينو اصلا تمايل ندارم تو بوق و كرنا بكنم كه آره من اينجوريم!!!!
در مورد دختر خانم ها هم بيشتر مخالفم! چه دليلي داره يه آقا پسر در مورد دختر خانم ها بيشتر بدونه! خواهش ميكنم بحث رفاقت و دوستي و اينجور حرفها نكنيد؛ اين اعتقاد منه كه قسمت اعظم حياي يه دختر خانم در زندگيشه( شايد الان با خودتون ميگيد به تو چهmaterial؟ يا اصلا تو رو سننه!! ولي اينو بدونيد كه يه دليل ماندگاري من پاكيه اينجاست! بذاريد پاك بمونه! ميدونم كه با مراقبت كردن در نحوه سوالها ميشه بر اينكار نظارت كرد ، ولي تا كجا؟)
بهر حال من مخالفم، اگر هم در مورد من سوالاتي داريد بپرسيد، من هم جداگونه جواب ميدم، چون اينجا اغيار زيادن!!!

نظراتونو ميشنوم!!!;):D:)

مگه با سوال و جواب پاکی اینجا از بین میره؟
به سوالای اغیار هم جواب نمیدیم ....

حیف که گفتی نگیم محیط دوستانه است:D

فرهنگ

مدیر بازنشسته
در مورد مخالفت فقط يه چيزي ميگم، چون خيلي اينجا سرعت پست دادن بالاست و من هم كه ديال آپيم، از بحث كردن اجتناب ميكنم!
ببينيد، اگه سوالي داريد ازم بپرسيد، تا حالا هم به كسي خدا رو شكر دروغ نگفتم( اميدوارم) تو يه پيغام خصوصي براتون جواب ميدم، ولي حالا اينو اصلا تمايل ندارم تو بوق و كرنا بكنم كه آره من اينجوريم!!!!
در مورد دختر خانم ها هم بيشتر مخالفم! چه دليلي داره يه آقا پسر در مورد دختر خانم ها بيشتر بدونه! خواهش ميكنم بحث رفاقت و دوستي و اينجور حرفها نكنيد؛ اين اعتقاد منه كه قسمت اعظم حياي يه دختر خانم در زندگيشه( شايد الان با خودتون ميگيد به تو چهmaterial؟ يا اصلا تو رو سننه!! ولي اينو بدونيد كه يه دليل ماندگاري من پاكيه اينجاست! بذاريد پاك بمونه! ميدونم كه با مراقبت كردن در نحوه سوالها ميشه بر اينكار نظارت كرد ، ولي تا كجا؟)
بهر حال من مخالفم، اگر هم در مورد من سوالاتي داريد بپرسيد، من هم جداگونه جواب ميدم، چون اينجا اغيار زيادن!!!

نظراتونو ميشنوم!!!;):D:)

نه .اشتباه افتاد برات مهندس!!!
سوال فکر میکنید چیه؟؟ سوالات شخصی منظورمون چیه؟؟؟ ته تهش میشه اسم واقعی؟؟ که هر کی نخواست نمیگه.
یه جورایی شناخت عقاید و اعتقادات بچه ها . ارزش هاشون.
یعنی بچه ها به چهره خودشون بیشتر نزدیک بشن تو اون تایپیک!!! نمیدونم الان حل و فصل شد یا نه؟؟

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوع سوالات از مدیرا که مشخصه

سخت نباید باشه...........

وارد جزئیات هم نشه..................

برای کاربران هم مدیران حق پرسیدن هرگونه سوالی را دارن

مشکلیه؟؟؟؟

اگه هست تا درستش کنم

نبود؟؟؟

تو دست همه دموکرات ها رو از پشت بستی :)

reza_1364

مدیر بازنشسته
سوال فکر میکنید چیه؟؟ سوالات شخصی منظورمون چیه؟؟؟ ته تهش میشه اسم واقعی؟؟ که هر کی نخواست نمیگه.
یعنی بچه ها به چهره خودشون بیشتر نزدیک بشن تو اون تایپیک!!! نمیدونم الان حل و فصل شد یا نه؟؟
دلخوشی الکی بهشون نده.

تهش یه چیز دیگست.

تمام سوالاتم باید جواب بدن

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سوال اول هم قابل حدثه،
حتما بچه ها می خواند بپرسند :
مجردی یا متاهل؟:smile:

ببینید من میخوام صندلی داغ ما با همه فرق کنه. توی صندلی داغای دیگه رو صندلی نشسته موظفه به همه سوالا جواب بده وگرنه فکر کنم جمع میشه صندلیش .
من میخوام اینجا ازاد باشن بچه ها تو جواب دادن به بعضی سوالا.
هر کی نخواست به بعضی سوالا جواب نده.

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا؟؟؟؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
ببینید من میخوام صندلی داغ ما با همه فرق کنه. توی صندلی داغای دیگه رو صندلی نشسته موظفه به همه سوالا جواب بده وگرنه فکر کنم جمع میشه صندلیش .
این جوری صندلیش نیمه خنک میشه.

یهو میخوایم بندازیمش تو نیتروژن مایع که طرف پودر بشه

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه ماکزیممی برای جواب ندادن داشته باشه!

نمیشه که همشو جواب نده؟!؟!!!

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
همه این سوالت قطعا شخصی نیست و مطمئنا دوستان میدونن که هر سوال شخصی نباید پرسیده شه.
هدف اشنایی بیشتر بین بچه ها و ایجاد شناخت .
به نظرتون نامفیده؟؟
يه جورايي نامفيده! من خودم چند بار گفتم، باز هم ميگم، اينجا برام نگاه مهمه ، نه چشم!!! پيشنهاد منو سر بحث رو موضوعات زندگي رو ول كرديد حالا ميخوايد در مورد همديگه بدونيم! خب حالا چه فرقي ميكنه من تهروني باشم يا شهرستاني!!!؟ به نظرتون بهتر نيست يه ذره از اين موضعات بياييم بيرون و به فكر اينده و زندگي باشيم! شايد من فقط با اين موضوعات مشكل دارم و همه شما اين موضوعات رو براي خودتون حل كرديد! از نظر فايده هم هيچ نظري ندارم! من خودم به شخصه حاضرم بيام دانشگاه همه آتيش پاره ها و بيوگرافي زندگيمو براش بگم! همين مقدار خوبه؟؟؟
اصلا ما میخوایم سوال شخصی بپرسیم دیگه
:razz::razz:
نه دیگه خیلی شخصی:) یکم شخصی
ميزانش با كيه؟؟؟؟:razz:
اگه سوالا خصوصی نشه که دیگه همون معرفی کردن ساده میشه
احسنت!!!!!
یه مخالف 25 تا موافق

اگه موافق کم دارین ال بچه ها رو بگم بیان

تصویب شد................
:w05::w05::w05:

Maany Emo

عضو جدید
درود

همه بچه های متال ....:gol:
چه شب نشینی شده کمی سوت و کوره :cry:
حالا به نظرتون اون که نقش اهرم رو بازی میکنه کیه این زیر؟؟؟
:w35:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

سلام!
خوش اومدی

همچینم سوت و کور نیست بفرما یه لقمه هم شما بزن تعارف نکنا ....

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

سلام . خوش اومديد . البته كمي دير اومديد :w16::w16:

شبتون هم خوش باشه :w27:

نكنه اون منم كه نقش اهرم رو بازي ميكنم ؟؟؟؟ :w20::w20:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
يه جورايي نامفيده! من خودم چند بار گفتم، باز هم ميگم، اينجا برام نگاه مهمه ، نه چشم!!! پيشنهاد منو سر بحث رو موضوعات زندگي رو ول كرديد حالا ميخوايد در مورد همديگه بدونيم! خب حالا چه فرقي ميكنه من تهروني باشم يا شهرستاني!!!؟ به نظرتون بهتر نيست يه ذره از اين موضعات بياييم بيرون و به فكر اينده و زندگي باشيم! شايد من فقط با اين موضوعات مشكل دارم و همه شما اين موضوعات رو براي خودتون حل كرديد! از نظر فايده هم هيچ نظري ندارم! من خودم به شخصه حاضرم بيام دانشگاه همه آتيش پاره ها و بيوگرافي زندگيمو براش بگم! همين مقدار خوبه؟؟؟

خشن شدی!!!:redface:
ذهنت اونجا نیست که من میخوام. ببین بحث کردن سر اون مباحث مورد علاقه همه نبود .بپذیر که اینجا باید موافق زیاد باشه .
خب من میخوام ایم موضوعا و مشکلا رو بیاریم اینجا....
چرا از یکی نپرسیم دغدغه اش چیه تو جامعه؟
چرا نپرسیم در مورد فلان موضوع چه فکری میکنه؟؟/
چرا داری بحثو میکشید به مسائل شخصی ؟؟ خب یه نفر میپرسه تهران یا شهرستان !!!همه سوالات همینه؟؟؟چه اشکالی داره بدونی این ادنایی که باهاشونی اینجا چه واکنشی جلوی بعضی مسائل دارن؟ چرا ندونی تجربشون چی بوده. چرا حرفای ادمای اینجا رو محدود کنیم فقط به چند تا تایپیک ؟؟؟

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
من مهدي پوررحماني، ساكن كرج، متولد 30 فروردين سال 1368 منطقه سه را آذري تهران! دانشجوي سال 3 مهندسي مواد -سراميك قزوين! چي ديگه ميخواهيد بدونيد؟
خوب خواهر من همين عقايد رو ميشه رو بحث سر موضوعات به روز زندگي خودمون بررسي كنيم، مثل اعتياد، اينترنت، ازدواج، كار، تحصيل، اقتصاد و خييييييلي موضوعات ديگه! به نظرتون ارزشها رو روي اين مسايل نمي تونيم بهتر بشناسيم!
مگه با سوال و جواب پاکی اینجا از بین میره؟
به سوالای اغیار هم جواب نمیدیم ....

حیف که گفتی نگیم محیط دوستانه است:D
بله، به نظر من ميره!!!!محيط دوستانه ايهم خط قرمزي داره ، نه؟؟؟؟؟؟؟

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام.
من دیر کردم چون رفته بودم گشت و گذار .
ببخشید .
سرعت اینترنت هم پایین .

reza_1364

مدیر بازنشسته

خشن شدی!!!:redface:
ذهنت اونجا نیست که من میخوام. ببین بحث کردن سر اون مباحث مورد علاقه همه نبود .بپذیر که اینجا باید موافق زیاد باشه .
خب من میخوام ایم موضوعا و مشکلا رو بیاریم اینجا....
چرا از یکی نپرسیم دغدغه اش چیه تو جامعه؟
چرا نپرسیم در مورد فلان موضوع چه فکری میکنه؟؟/
چرا داری بحثو میکشید به مسائل شخصی ؟؟ خب یه نفر میپرسه تهران یا شهرستان !!!همه سوالات همینه؟؟؟چه اشکالی داره بدونی این ادنایی که باهاشونی اینجا چه واکنشی جلوی بعضی مسائل دارن؟ چرا ندونی تجربشون چی بوده. چرا حرفای ادمای اینجا رو محدود کنیم فقط به چند تا تایپیک ؟؟؟
راست میگه حرفای منم شوخی بود

(دروغ 13)

بالا